- wyniki wyszukiwania:
Informacje o działaniu wyszukiwarki i zasadach prezentacji wyników znajdziesz w zasadach plasowania produktów i ofert
KATEGORIE
AGD małe (1)
Smartfony i zegarki (1)
Rowery i hulajnogi (7121)
Fitness i sport (191)
Warsztat i ogród (1)
Książki, muzyka, film (4)
Motoryzacja (13)
Filtruj produkty
Informacje o działaniu wyszukiwarki i zasadach prezentacji wyników znajdziesz w zasadach plasowania produktów i ofert
| Typ: | Łańcuch |
|---|---|
| Długość [mm]: | 1100 |
| Materiał: | Stal, Tworzywo sztuczne |
| Zamknięcie: | Szyfr |
| Kolor: | Czarny |
| Typ: | Przednie, Tylne |
|---|---|
| Materiał: | Guma, Plastik |
| Kolor: | Czarny |
| Tryby pracy: | 100% jasności, 25% jasności, 50% jasności, Pulsacyjny, Tryb ciągły |
| Moc światła [lm]: | 18, 86 |
| Źródło światła: | COB LED |
| Zasilanie: | Akumulatorowe |
| Rodzaj: | Zestaw lampek rowerowych |
| Typ: | Dla dzieci |
|---|---|
| Kolor: | Różowy |
| Rozmiar: | S |
| Regulacja: | Od 48 do 54 cm |
| Daszek: | Nie |
| Materiał skorupy: | ABS |
| Materiał wewnętrzny: | EPS |
| MIPS: | Nie |
| Wentylacja: | Tak |
| Typ: | Krótki rękaw |
|---|---|
| Materiał: | Elastan, Poliester |
| Kolor: | Beżowy |
| Rozmiar: | L |
| Rodzaj: | Koszulka |
| Płeć: | Damska, Męska |
| Typ roweru: | Gravel, MTB, Szosowe |
| Liczba kieszeni: | 3 |
| Wodoodporność: | Nie |
| Typ: | Ręczna, Stojąca |
|---|---|
| Długość [mm]: | 310 |
| Materiał: | Aluminium, Nylon |
| Kolor: | Czarny |
| Manometr: | Tak |
| Kompatybilny wentyl: | Presta, Schrader |
| Materiał: | Tworzywo sztuczne |
|---|---|
| Kolor: | Szaro-zielony |
| Rodzaj: | Tylny |
| Wiek: | 9m+ |
| Maksymalne obciążenie [kg]: | 22 |
| Odchylany: | Nie |
| Typ: | Platformowe |
|---|---|
| Materiał: | Guma, Nylon wzmocniony włóknem szklanym, Pianka EVA, Skóra syntetyczna |
| Kolor: | Czarny |
| Rozmiar: | 43 |
| Płeć: | Męska |
| Zastosowanie: | Miejskie, Teren, Trekkingowe |
| Długość wkładki [cm]: | 27 - 27.5 |
| Sezon: | Letni |
| Kolor dominujący: | Czarny |
|---|---|
| Przeznaczenie: | Do hulajnogi, Hulajnoga |
| Wodoodporność: | Tak |
| Dodatkowe przegródki: | Tak |
| Materiał wykonania: | Poliwęglan |
| Typ: | U-lock |
|---|---|
| Długość [mm]: | 254 |
| Materiał: | Stal hartowana, Tworzywo sztuczne |
| Zamknięcie: | Klucz |
| Kolor: | Czarny |
| Typ: | Dla dorosłych |
|---|---|
| Kolor: | Czarny |
| Rozmiar: | M/L |
| Regulacja: | Od 55 do 59 cm |
| Daszek: | Nie |
| Materiał skorupy: | PC |
| Typ: | Dla dzieci |
|---|---|
| Kolor: | Fioletowy |
| Rozmiar: | S |
| Regulacja: | Od 45 do 50 cm |
| Daszek: | Nie |
| Materiał skorupy: | Tworzywo sztuczne |
| Typ: | SPD |
|---|---|
| Materiał: | Nylon wzmocniony włóknem węglowym, Skóra syntetyczna, TPU |
| Kolor: | Czarny |
| Rozmiar: | 47 |
| Płeć: | Męska |
| Zastosowanie: | Gravel |
| Długość wkładki [cm]: | 30 |
| Sezon: | Letni |
| Typ: | Mini |
|---|---|
| Długość [mm]: | 230 |
| Materiał: | Aluminium, Tworzywo sztuczne |
| Kolor: | Czarny |
| Manometr: | Nie |
| Kompatybilny wentyl: | Dunlop, Presta, Schrader |
| Typ: | Dla dzieci |
|---|---|
| Kolor: | Pudrowy róż |
| Rozmiar: | S |
| Regulacja: | Od 52 do 54 cm |
| Daszek: | Nie |
| Materiał skorupy: | Poliwęglan |
| Typ: | Tylne |
|---|---|
| Materiał: | ABS, Aluminium |
| Kolor: | Czarny |
| Tryby pracy: | Pulsacyjny, Stały |
| Moc światła [lm]: | 25 |
| Źródło światła: | Dioda LED |
| Zasilanie: | Akumulatorowe |
| Rodzaj: | Lampka rowerowa |
| Typ: | Długi rękaw |
|---|---|
| Materiał: | Poliester |
| Kolor: | Czarny |
| Rozmiar: | XL |
| Rodzaj: | Koszulka |
| Płeć: | Męska |
| Typ roweru: | Szosowe |
| Liczba kieszeni: | 3 |
| Wodoodporność: | Nie |
| Typ: | Dla dzieci |
|---|---|
| Materiał: | Elastan, Poliester |
| Kolor dominujący: | Wielokolorowy |
| Rozmiar: | S |
| Płeć: | Damska, Męska |
| Typ roweru: | Dla dzieci |
| Wentylacja: | Nie |
| Sezon: | Letni |
| Kolor dominujący: | Czarny |
|---|---|
| Przeznaczenie: | Do hulajnogi |
| Wodoodporność: | Tak |
| Dodatkowe przegródki: | Tak |
| Materiał wykonania: | Poliwęglan |