- wyniki wyszukiwania:
Informacje o działaniu wyszukiwarki i zasadach prezentacji wyników znajdziesz w zasadach plasowania produktów i ofert
KATEGORIE
AGD małe (1)
Smartfony i zegarki (1)
Rowery i hulajnogi (7116)
Fitness i sport (193)
Warsztat i ogród (1)
Książki, muzyka, film (4)
Motoryzacja (13)
Filtruj produkty
Informacje o działaniu wyszukiwarki i zasadach prezentacji wyników znajdziesz w zasadach plasowania produktów i ofert
| Typ: | Przednie |
|---|---|
| Montaż: | Do kierownicy |
| Tryby pracy: | Dzienny migający, Mocny, Mocny mrugający, Słaby, Średni |
| Moc światła [lm]: | 600 |
| Źródło światła: | Dioda LED |
| Zasilanie: | Akumulatorowe |
| Rodzaj: | Lampka rowerowa |
| Kolor: | Czarny |
| Czas pracy: | 7 h |
| Rodzaj: | Jeździk |
|---|---|
| Rączka do prowadzenia: | Nie |
| Efekty dźwiękowe: | Nie |
| Funkcja światła: | Nie |
| Przedział wiekowy: | 3+ |
| Kolor: | Zielono-czarny |
| Przeznaczony: | Dla chłopca |
| Dominujący kolor: | Niebieski |
|---|---|
| Waga [kg]: | 2.1 |
| Przeznaczony: | Dla chłopca, Dla dziewczynki |
| Wiek: | Od 12 miesięcy |
| Stalowa |
| Dominujący kolor: | Beżowy |
|---|---|
| Waga [kg]: | 2 |
| Przeznaczony: | Dla chłopca, Dla dziewczynki |
| Wiek: | Od 18 miesięcy |
| Plastikowa |
| Rodzaj: | Tylny |
|---|---|
| Kolor: | Szaro-czarny |
| Wiek: | 9m+ |
| Mocowanie: | Bagażnik |
| Maksymalne obciążenie [kg]: | 22 |
| Odchylany: | Tak |
| Typ: | Dla dorosłych |
|---|---|
| Rodzaj: | Kask |
| Kolor: | Różowy |
| Zastosowanie: | Rower |
| Rozmiar: | S |
| Regulacja: | Od 51 do 55 cm |
| Typ: | Dla dorosłych |
|---|---|
| Kolor dominujący: | Czarny |
| Typ roweru: | Motocykl |
| Rozmiar: | XXL |
| Wentylacja: | Tak |
| Sezon: | Letni |
| Płeć: | Damska, Męska |
| Zasilanie: | 2 x AAA |
|---|---|
| Rodzaj: | Jeździk |
| Rączka do prowadzenia: | Tak |
| Efekty dźwiękowe: | Tak |
| Funkcja światła: | Nie |
| Przedział wiekowy: | 12 m+ |
| Kolor: | Niebieski |
| Przeznaczony: | Dla chłopca, Dla dziewczynki |
| Maksymalne obciążenie [kg]: | 25 |
| Typ: | Dla dzieci |
|---|---|
| Rodzaj: | Kask |
| Kolor: | Wielokolorowy |
| Zastosowanie: | Deskorolka, Hulajnoga, Łyżworolki, Rower |
| Rozmiar: | S |
| Regulacja: | Od 48 do 52 cm |
Sugerowana cena producenta:
139,99 zł
| Typ: | Przednie |
|---|---|
| Montaż: | Do kierownicy |
| Tryby pracy: | Mocny, Słaby, SOS, Średni, Stroboskopowe |
| Moc światła [lm]: | 300 |
| Źródło światła: | Diody LED |
| Zasilanie: | Akumulatorowe |
| Rodzaj: | Lampka rowerowa |
| Kolor: | Czarny |
| Czas pracy: | 15 h |
| Typ: | Tylne |
|---|---|
| Montaż: | Do wspornika siodła |
| Tryby pracy: | Miganie, Mocny, SOS, Średni |
| Moc światła [lm]: | 50 |
| Źródło światła: | Diody LED |
| Zasilanie: | Akumulatorowe |
| Rodzaj: | Lampka rowerowa |
| Kolor: | Czarny |
| Czas pracy: | 5 h |
| Typ: | Dla dzieci |
|---|---|
| Rodzaj: | Kask |
| Kolor: | Szaro-zielony |
| Zastosowanie: | Rower |
| Rozmiar: | M |
| Regulacja: | Od 50 do 55 cm |
| Moc światła [lm]: | 65 |
|---|---|
| Kolor: | Czerwony |
| Mocowanie: | Sztyca podsiodłowa |
| Czas pracy: | 6 |
| Łączność: | ANT+, Bluetooth, Wi-Fi |
| Kamera: | Tak |
| Lampka: | LED |
| Wodoodporność: | IPX7 |
| Zasilanie: | 2 x AA |
|---|---|
| Rodzaj: | Jeździk |
| Rączka do prowadzenia: | Nie |
| Efekty dźwiękowe: | Tak |
| Funkcja światła: | Nie |
| Przedział wiekowy: | 12 m+ |
| Kolor: | Różowy |
| Przeznaczony: | Dla dziewczynki |
| Maksymalne obciążenie [kg]: | 25 |
| Typ: | Dla dzieci |
|---|---|
| Rodzaj: | Zestaw ochraniaczy |
| Kolor dominujący: | Fioletowy |
| Aktywność: | Hulajnoga, Rower, Skating |
| Rozmiar: | Uniwersalny |
| Regulacja: | Tak |
| Materiał skorupy: | Poliuretan |
| Wentylacja: | Nie |
| Wyściółka: | Tak |
| Zastosowanie: | Na nadgarstki |
| Typ: | Dla dzieci |
|---|---|
| Kolor dominujący: | Wielokolorowy |
| Typ roweru: | Dla dzieci |
| Rozmiar: | S |
| Wentylacja: | Nie |
| Sezon: | Letni |
| Płeć: | Damska |
| Typ: | Dla dorosłych |
|---|---|
| Rodzaj: | Kask |
| Kolor: | Czarny |
| Zastosowanie: | Rower |
| Rozmiar: | L |
| Regulacja: | Od 58 do 61 cm |