- wyniki wyszukiwania:
Informacje o działaniu wyszukiwarki i zasadach prezentacji wyników znajdziesz w zasadach plasowania produktów i ofert
KATEGORIE
AGD małe (1)
Smartfony i zegarki (1)
Rowery i hulajnogi (7148)
Fitness i sport (195)
Warsztat i ogród (1)
Książki, muzyka, film (4)
Motoryzacja (13)
Filtruj produkty
Informacje o działaniu wyszukiwarki i zasadach prezentacji wyników znajdziesz w zasadach plasowania produktów i ofert
| Rodzaj: | Jeździk |
|---|---|
| Rączka do prowadzenia: | Nie |
| Efekty dźwiękowe: | Tak |
| Funkcja światła: | Nie |
| Przedział wiekowy: | 12 m+ |
| Kolor: | Miętowy |
| Przeznaczony: | Dla chłopca, Dla dziewczynki |
| Dominujący kolor: | Pudrowy róż |
|---|---|
| Rama: | Stalowa, 10" |
| Wzrost [cm]: | 95 - 110 |
| Waga [kg]: | 9 |
| Wiek: | 4 lata, 5 lat, 6 lat |
| Rodzaj: | Jeździk |
|---|---|
| Rączka do prowadzenia: | Nie |
| Efekty dźwiękowe: | Tak |
| Funkcja światła: | Nie |
| Przedział wiekowy: | 12 m+ |
| Kolor: | Czarny |
| Przeznaczony: | Dla chłopca, Dla dziewczynki |
| Dominujący kolor: | Różowy |
|---|---|
| Rama: | Stalowa, 9.5" |
| Wzrost [cm]: | 100 - 120 |
| Waga [kg]: | 13 |
| Wiek: | 4 lata, 5 lat, 6 lat |
| Rodzaj: | Kask |
|---|---|
| Kolor: | Szary |
| Zastosowanie: | Rower |
| Rozmiar: | Uniwersalny |
| Typ: | Dla dorosłych |
| Materiał skorupy: | Poliwęglan |
| Dominujący kolor: | Fioletowy |
|---|---|
| Rama: | Stalowa, 10.5" |
| Wzrost [cm]: | 100 - 120 |
| Waga [kg]: | 10.5 |
| Wiek: | 5 lat, 6 lat, 7 lat |
| Dominujący kolor: | Fioletowy |
|---|---|
| Rama: | Stalowa, 10" |
| Wzrost [cm]: | 95 - 110 |
| Waga [kg]: | 9.5 |
| Wiek: | 4 lata, 5 lat, 6 lat |
| Rodzaj: | Jeździk |
|---|---|
| Rączka do prowadzenia: | Nie |
| Efekty dźwiękowe: | Tak |
| Funkcja światła: | Tak |
| Przedział wiekowy: | 12 m+ |
| Kolor: | Granatowy |
| Przeznaczony: | Dla chłopca |
| Rodzaj: | Zestaw ochraniaczy |
|---|---|
| Kolor dominujący: | Szary |
| Aktywność: | Rower, Skating |
| Rozmiar: | M |
| Typ: | Dla dorosłych |
| Materiał skorupy: | Polipropylen |
| Materiał wewnętrzny: | EVA, Poliester |
| Waga [g]: | 150 |
| Kolor dominujący: | Wielokolorowy |
|---|---|
| Typ roweru: | Dla dzieci |
| Materiał: | Elastan, Poliester |
| Rozmiar: | S |
| Typ: | Dla dzieci |
| Sezon: | Letni |
| Płeć: | Męska |
| Waga [g]: | 30 |
| Rodzaj: | Zestaw ochraniaczy |
|---|---|
| Kolor dominujący: | Fioletowy |
| Aktywność: | Hulajnoga, Rower, Skating |
| Rozmiar: | L |
| Typ: | Dla dzieci |
| Materiał skorupy: | PE |
| Materiał wewnętrzny: | EVA |
| Dominujący kolor: | Różowy |
|---|---|
| Rama: | Stalowa, 9.5" |
| Wzrost [cm]: | 100 - 120 |
| Waga [kg]: | 12 |
| Wiek: | 4 lata, 5 lat, 6 lat |
| Kolor: | Czerwono-grafitowy |
|---|---|
| Rama: | Aluminiowa, 13" |
| Waga [kg]: | 13.2 |
| Wiek: | 10 lat, 11 lat, 12 lat, 7 lat, 8 lat, 9 lat |
| 24 | |
| Kolor: | Czarny |
|---|---|
| Zastosowanie: | Enduro, Teren |
| Materiał: | Guma, Nylon wzmocniony włóknem węglowym, Skóra syntetyczna |
| Rozmiar: | 43 |
| Typ: | SPD |
| Sezon: | Letni |
| Płeć: | Męska |
| Długość wkładki [cm]: | 27 - 27.5 |
| Kolor: | Niebieski |
|---|---|
| Zastosowanie: | Szosowe |
| Materiał: | Nylon wzmocniony włóknem węglowym, Skóra syntetyczna, TPU |
| Rozmiar: | 45 |
| Typ: | SPD-SL |
| Sezon: | Letni |
| Płeć: | Męska |
| Długość wkładki [cm]: | 28.5 - 29 |
| Rodzaj: | Bidon |
|---|---|
| Kolor: | Czarny |
| Termiczny: | Nie |
| Materiał: | Guma termoplastyczna (TPE), Polipropylen |
| Waga [g]: | 65 |
| Rodzaj: | Spalinowy |
|---|---|
| Kolor: | Szary |
| Silnik: | Czterosuwowy |
| Typ nadwozia: | Klasyczny |
| Moc silnika [KM]: | 3.26 |
| Maksymalna prędkość [km/h]: | 45 |
| Pojemność silnika [cm3]: | 49 |
| Dopuszczalne obciążenie [kg]: | 150 |
| Liczba miejsc: | 2 |
| Rodzaj: | Kask |
|---|---|
| Kolor: | Biało-czarny |
| Zastosowanie: | Rower |
| Rozmiar: | M |
| Typ: | Dla dorosłych |
| Materiał skorupy: | Poliwęglan |