- wyniki wyszukiwania:
Informacje o działaniu wyszukiwarki i zasadach prezentacji wyników znajdziesz w zasadach plasowania produktów i ofert
KATEGORIE
AGD małe (1)
Smartfony i zegarki (1)
Rowery i hulajnogi (7148)
Fitness i sport (195)
Warsztat i ogród (1)
Książki, muzyka, film (4)
Motoryzacja (13)
Filtruj produkty
Informacje o działaniu wyszukiwarki i zasadach prezentacji wyników znajdziesz w zasadach plasowania produktów i ofert
| Rama: | Aluminiowa, 17" |
|---|---|
| 24 | |
| Shimano Tourney | |
| Shimano Acera | |
| 28 | |
| Typ: | Elektryczna |
|---|---|
| Manometr: | Nie |
| Kompatybilny wentyl: | Dunlop, Presta, Schrader |
| Maksymalne ciśnienie [bar]: | 8 |
| Długość [mm]: | 72 |
| Kolor: | Srebrny |
| Zastosowanie: | Rower |
|---|---|
| Rozmiar: | S |
| Typ: | Dla dzieci |
| Kolor: | Czarny |
| Regulacja: | Od 48 do 52 cm |
| Materiał skorupy: | Poliwęglan |
| Zastosowanie: | Rower |
|---|---|
| Rozmiar: | S/M |
| Typ: | Dla dorosłych |
| Kolor: | Czarny |
| Regulacja: | Od 52 do 57 cm |
| Materiał skorupy: | Poliwęglan |
| Zastosowanie: | Rower |
|---|---|
| Rozmiar: | Uniwersalny |
| Typ: | Dla dzieci |
| Kolor: | Różowy |
| Regulacja: | Od 52 do 57 cm |
| Materiał skorupy: | Poliwęglan |
| Zastosowanie: | Rower |
|---|---|
| Rozmiar: | M/L |
| Typ: | Dla dorosłych |
| Kolor: | Niebieski |
| Regulacja: | Od 53 do 60 cm |
| Materiał skorupy: | Poliwęglan |
| Zastosowanie: | Rower |
|---|---|
| Rozmiar: | Uniwersalny |
| Typ: | Dla dzieci |
| Kolor: | Zielony mat |
| Regulacja: | Od 50 do 57 cm |
| Materiał skorupy: | Poliwęglan |
| Przeznaczony: | Dla dziewczynki |
|---|---|
| Kolor: | Różowy |
| Rączka do prowadzenia: | Nie |
| Funkcja światła: | Tak |
| Przedział wiekowy: | 1 - 3 |
| Zasilanie: | Bateryjne |
| Zastosowanie: | Rower |
|---|---|
| Rozmiar: | M/L |
| Typ: | Dla dorosłych |
| Kolor: | Niebieski |
| Regulacja: | Od 54 do 61 cm |
| Materiał skorupy: | Poliwęglan |
| Zastosowanie: | Rower |
|---|---|
| Rozmiar: | Uniwersalny |
| Typ: | Dla dzieci |
| Kolor: | Czarny |
| Regulacja: | Od 50 do 56 cm |
| Materiał skorupy: | Poliwęglan |
| Zastosowanie: | Rower |
|---|---|
| Rozmiar: | XS |
| Typ: | Dla dzieci |
| Kolor: | Biały |
| Regulacja: | Od 46 do 52 cm |
| Materiał skorupy: | ABS |
| Typ: | Mini |
|---|---|
| Manometr: | Nie |
| Kompatybilny wentyl: | Presta, Schrader |
| Maksymalne ciśnienie [bar]: | 7 |
| Długość [mm]: | 176 |
| Kolor: | Czarno-srebrny |
| Kolor: | Zielono-czarny |
|---|---|
| Pasy bezpieczeństwa: | Tak |
| Rozmiar kół: | 20" |
| Wentylacja: | Tak |
| Ochrona przed warunkami atmosferycznymi: | Tak |
| Zastosowanie: | Deskorolka, Hulajnoga, Łyżworolki, Rower |
|---|---|
| Rozmiar: | S |
| Typ: | Dla dzieci |
| Kolor: | Niebieski |
| Regulacja: | Od 42 do 48 cm |
| Materiał skorupy: | ABS |
| Kolor: | Czarny |
|---|---|
| Silnik: | Czterosuwowy |
| Typ nadwozia: | Klasyczny |
| Moc silnika [KM]: | 3.26 |
| Maksymalna prędkość [km/h]: | 45 |
| Pojemność silnika [cm3]: | 49 |
| Dopuszczalne obciążenie [kg]: | 150 |
| Liczba miejsc: | 2 |
| Zastosowanie: | Rower |
|---|---|
| Rozmiar: | M |
| Typ: | Dla dorosłych |
| Kolor: | Czarny mat |
| Regulacja: | Od 54 do 58 cm |
| Materiał skorupy: | Poliwęglan |
| Typ: | Tylne |
|---|---|
| Kolor: | Czerwono-czarny |
| Montaż: | Na kask |
| Tryby pracy: | Miganie, Pulsacyjny, Światło ciągłe |
| Moc światła [lm]: | 40 |
| Źródło światła: | LED |
| Zasilanie: | Akumulatorowe |
| Typ: | Tylne |
|---|---|
| Kolor: | Czerwono-czarny |
| Montaż: | Na kask |
| Tryby pracy: | Miganie, Pulsacyjny, Światło ciągłe |
| Moc światła [lm]: | 5 |
| Źródło światła: | LED |
| Zasilanie: | Akumulatorowe |
| Zastosowanie: | Rower |
|---|---|
| Rozmiar: | L |
| Typ: | Dla dorosłych |
| Kolor: | Niebieski |
| Regulacja: | Od 58 do 62 cm |
| Materiał skorupy: | PC |