- wyniki wyszukiwania:
Informacje o działaniu wyszukiwarki i zasadach prezentacji wyników znajdziesz w zasadach plasowania produktów i ofert
KATEGORIE
AGD małe (1)
Smartfony i zegarki (1)
Rowery i hulajnogi (7165)
Fitness i sport (195)
Warsztat i ogród (1)
Książki, muzyka, film (4)
Motoryzacja (13)
Filtruj produkty
Informacje o działaniu wyszukiwarki i zasadach prezentacji wyników znajdziesz w zasadach plasowania produktów i ofert
| Typ: | Folding lock, Składane |
|---|---|
| Długość [mm]: | 600 |
| Materiał: | Stal, Tworzywo sztuczne |
| Zamknięcie: | Szyfr |
| Kolor: | Czarny |
| Waga [g]: | 550 |
| Typ: | Dla dorosłych |
|---|---|
| Kolor: | Czerwony |
| Rozmiar: | M |
| Regulacja: | Od 52 do 58 cm |
| Materiał wewnętrzny: | EPS |
| MIPS: | Nie |
| Typ: | Dla dorosłych |
|---|---|
| Kolor: | Biały |
| Rozmiar: | M |
| Regulacja: | Od 52 do 58 cm |
| Materiał wewnętrzny: | EPS |
| MIPS: | Nie |
| Dominujący kolor: | Czerwony |
|---|---|
| Rama: | Stalowa |
| Wzrost [cm]: | 100 - 120 |
| Waga [kg]: | 10.5 |
| Wiek: | 5 lat, 6 lat, 7 lat |
| Rozmiar: | L |
|---|---|
| Rodzaj: | Kurtka |
| Elementy odblaskowe: | Tak |
| Szybkoschnąca: | Tak |
| Wodoodporna: | Tak |
| Płeć: | Damska, Męska |
| Rozmiar: | 56-61 cm |
|---|---|
| Rodzaj: | Czapka |
| Elementy odblaskowe: | Nie |
| Szybkoschnąca: | Tak |
| Wodoodporna: | Nie |
| Płeć: | Damska, Męska |
| Kolor: | Czarny |
|---|---|
| Przeznaczony: | Dla chłopca |
| Rodzaj: | Jeździk |
| Rączka do prowadzenia: | Nie |
| Efekty dźwiękowe: | Tak |
| Funkcja światła: | Tak |
| Przedział wiekowy: | 12 m+ |
| Zasilanie: | 2 x AAA |
| Uchwyt na kubek: | Nie |
| Kolor: | Czarno-brązowy |
|---|---|
| Rozmiar: | XXL (190 - 200 cm) |
| Rama: | Aluminiowa, 23" |
| Wzrost [cm]: | 190 - 200 |
| Waga [kg]: | 17 |
| Typ: | Dla dzieci |
|---|---|
| Materiał: | Pianka, Skóra syntetyczna |
| Kolor dominujący: | Wielokolorowy |
| Rozmiar: | XS |
| Typ roweru: | Dla dzieci |
| Wentylacja: | Tak |
| Sezon: | Letni |
| Płeć: | Damska, Męska |
| Kolor: | Niebieski |
|---|---|
| Rozmiar: | L (174 - 180 cm) |
| Rama: | Aluminiowa, 19" |
| Wzrost [cm]: | 174 - 180 |
| Waga [kg]: | 17 |
| Typ: | Przednie, Tylne |
|---|---|
| Materiał: | Tworzywo sztuczne |
| Kolor: | Czarny |
| Rodzaj: | Zestaw lampek rowerowych |
| Montaż: | Do kierownicy, Do siodełka |
| Tryby pracy: | Eco, Pulsacyjny, Słaby, Stały, Tryb dzienny, Tryb nocny |
| Moc światła [lm]: | 400 |
| Źródło światła: | LED |
| Zasilanie: | Akumulatorowe |
| Waga [g]: | 22, 107 |
| Kolor: | Brązowo-czarny |
|---|---|
| Rozmiar: | XXL (190 - 200 cm) |
| Rama: | Aluminiowa, 23" |
| Wzrost [cm]: | 190 - 200 |
| Waga [kg]: | 17 |
| Typ: | Przednie |
|---|---|
| Materiał: | Tworzywo sztuczne |
| Kolor: | Czarny |
| Rodzaj: | Lampka rowerowa |
| Montaż: | Do kierownicy |
| Tryby pracy: | Miganie, Stały |
| Moc światła [lm]: | 57 |
| Źródło światła: | Dioda LED |
| Zasilanie: | Bateryjne |
| Waga [g]: | 75 |
| Kolor: | Zielony |
|---|---|
| Wiek: | 6 m+ |
| Przeznaczony: | Dla chłopca, Dla dziewczynki |
| Dzwonek: | Nie |
| Torba dla rodzica: | Nie |
| Uchwyt na kubek: | Nie |
| Kierunek jazdy: | Przód |
| Regulacja wysokości rączki: | Tak |
| Kolor: | Miętowy |
|---|---|
| Przeznaczony: | Dla chłopca, Dla dziewczynki |
| Rodzaj: | Jeździk |
| Rączka do prowadzenia: | Nie |
| Efekty dźwiękowe: | Tak |
| Funkcja światła: | Nie |
| Przedział wiekowy: | 1 - 3 |
| Uchwyt na kubek: | Nie |
| Kolor: | Zielono-żółty |
|---|---|
| Przeznaczony: | Dla chłopca, Dla dziewczynki |
| Rodzaj: | Jeździk |
| Rączka do prowadzenia: | Nie |
| Efekty dźwiękowe: | Nie |
| Funkcja światła: | Nie |
| Przedział wiekowy: | 3+ |
| Typ: | Mini |
|---|---|
| Długość [mm]: | 137 |
| Materiał: | Aluminium |
| Kolor: | Czarny |
| Waga [g]: | 67 |
| Manometr: | Nie |
| Kompatybilny wentyl: | Presta, Schrader |
| Maksymalne ciśnienie [bar]: | 11 |
| Typ: | Tylne |
|---|---|
| Materiał: | ABS |
| Kolor: | Czarny |
| Rodzaj: | Lampka rowerowa |
| Montaż: | Do wspornika siodła |
| Tryby pracy: | Miganie naprzemienne, Stały |
| Moc światła [lm]: | 100 |
| Źródło światła: | Diody LED |
| Zasilanie: | Akumulatorowe |
| Waga [g]: | 18 |
| Typ: | Przednie, Tylne |
|---|---|
| Materiał: | ABS |
| Kolor: | Czarny |
| Rodzaj: | Zestaw lampek rowerowych |
| Montaż: | Do kierownicy, Do wspornika siodła |
| Tryby pracy: | Pulsacyjny, Słaby, SOS, Średni, Stały, Stroboskopowe |
| Moc światła [lm]: | 200 |
| Źródło światła: | Diody LED |
| Zasilanie: | Akumulatorowe |
| Waga [g]: | 36 |
| Typ: | Dla dorosłych |
|---|---|
| Kolor: | Czarny |
| Rozmiar: | L |
| Regulacja: | Od 58 do 61 cm |
| Materiał wewnętrzny: | Styropian (EPS) |
| MIPS: | Nie |
| Typ: | Dla dorosłych |
|---|---|
| Kolor: | Czarny |
| Rozmiar: | XL |
| Regulacja: | Od 61 do 64 cm |
| Materiał wewnętrzny: | Styropian (EPS) |
| MIPS: | Nie |
| Typ: | Dla dorosłych |
|---|---|
| Kolor: | Zielony |
| Rozmiar: | S |
| Regulacja: | Od 52 do 56 cm |
| Materiał wewnętrzny: | Styropian (EPS) |
| MIPS: | Nie |
| Typ: | Dla dorosłych |
|---|---|
| Kolor: | Czarny |
| Rozmiar: | XL |
| Regulacja: | Od 61 do 64 cm |
| Materiał wewnętrzny: | EPS |
| MIPS: | Nie |
| Typ: | Dla dorosłych |
|---|---|
| Kolor: | Ciemnoszary |
| Rozmiar: | S |
| Regulacja: | Od 52 do 56 cm |
| Materiał wewnętrzny: | EPS |
| MIPS: | Nie |