- wyniki wyszukiwania:
Informacje o działaniu wyszukiwarki i zasadach prezentacji wyników znajdziesz w zasadach plasowania produktów i ofert
KATEGORIE
AGD małe (1)
Smartfony i zegarki (1)
Rowery i hulajnogi (7191)
Fitness i sport (195)
Warsztat i ogród (1)
Książki, muzyka, film (4)
Motoryzacja (13)
Filtruj produkty
Informacje o działaniu wyszukiwarki i zasadach prezentacji wyników znajdziesz w zasadach plasowania produktów i ofert
| Typ: | Linka |
|---|---|
| Długość [mm]: | 1800 |
| Materiał: | PVC, Stal |
| Zamknięcie: | Klucz |
| Kolor: | Czarny |
| Kolor: | Zielony |
|---|---|
| Wiek: | 6 m+ |
| Dzwonek: | Nie |
| Torba dla rodzica: | Nie |
| Uchwyt na kubek: | Nie |
| Kierunek jazdy: | Przód |
| Regulacja wysokości rączki: | Tak |
| Przeznaczony: | Dla chłopca, Dla dziewczynki |
| Kolor: | Miętowy |
|---|---|
| Uchwyt na kubek: | Nie |
| Rodzaj: | Jeździk |
| Rączka do prowadzenia: | Nie |
| Efekty dźwiękowe: | Tak |
| Funkcja światła: | Nie |
| Przedział wiekowy: | 1 - 3 |
| Przeznaczony: | Dla chłopca, Dla dziewczynki |
| Kolor: | Zielono-żółty |
|---|---|
| Rodzaj: | Jeździk |
| Rączka do prowadzenia: | Nie |
| Efekty dźwiękowe: | Nie |
| Funkcja światła: | Nie |
| Przedział wiekowy: | 3+ |
| Przeznaczony: | Dla chłopca, Dla dziewczynki |
| Typ: | Tylne |
|---|---|
| Materiał: | ABS |
| Kolor: | Czarny |
| Rodzaj: | Lampka rowerowa |
| Moc światła [lm]: | 100 |
| Źródło światła: | Diody LED |
| Zasilanie: | Akumulatorowe |
| Typ: | Przednie, Tylne |
|---|---|
| Materiał: | ABS |
| Kolor: | Czarny |
| Rodzaj: | Zestaw lampek rowerowych |
| Moc światła [lm]: | 200 |
| Źródło światła: | Diody LED |
| Zasilanie: | Akumulatorowe |
| Typ: | Dla dorosłych |
|---|---|
| Kolor: | Czarny |
| Rodzaj: | Kask |
| Rozmiar: | L |
| Materiał skorupy: | ABS |
| Materiał wewnętrzny: | Styropian (EPS) |
| Typ: | Dla dorosłych |
|---|---|
| Kolor: | Czarny |
| Rodzaj: | Kask |
| Rozmiar: | XL |
| Materiał skorupy: | ABS |
| Materiał wewnętrzny: | Styropian (EPS) |
| Typ: | Dla dorosłych |
|---|---|
| Kolor: | Zielony |
| Rodzaj: | Kask |
| Rozmiar: | S |
| Materiał skorupy: | ABS |
| Materiał wewnętrzny: | Styropian (EPS) |
| Typ: | Dla dorosłych |
|---|---|
| Kolor: | Ciemnoszary |
| Rodzaj: | Kask |
| Rozmiar: | S |
| Materiał skorupy: | Poliwęglan |
| Materiał wewnętrzny: | EPS |
| Typ: | Dla dorosłych |
|---|---|
| Kolor: | Biały |
| Rodzaj: | Kask |
| Rozmiar: | M |
| Materiał skorupy: | Poliwęglan |
| Materiał wewnętrzny: | EPS |
| Typ: | Platformowe |
|---|---|
| Materiał: | Guma, Nylon wzmocniony włóknem szklanym, Pianka EVA, Skóra syntetyczna |
| Kolor: | Niebieski |
| Rozmiar: | 44 |
| Płeć: | Męska |
| Zastosowanie: | Miejskie, Teren, Trekkingowe |
| Długość wkładki [cm]: | 28 |
| Typ: | Dla dorosłych |
|---|---|
| Kolor: | Czarny |
| Rodzaj: | Kask |
| Rozmiar: | S |
| Materiał skorupy: | Poliwęglan |
| Materiał wewnętrzny: | EPS |
| Typ: | Dla dorosłych |
|---|---|
| Kolor: | Czerwony |
| Rodzaj: | Kask |
| Rozmiar: | Uniwersalny |
| Materiał skorupy: | Poliwęglan |
| Materiał wewnętrzny: | Nylon, Styropian (EPS) |
| Typ: | Dla dorosłych |
|---|---|
| Kolor: | Pomarańczowy |
| Rodzaj: | Kask |
| Rozmiar: | Uniwersalny |
| Materiał skorupy: | Poliwęglan |
| Materiał wewnętrzny: | Nylon, Styropian (EPS) |
| Kolor: | Zielony |
|---|---|
| Rodzaj: | Akcesorium do jeździków |
| Rączka do prowadzenia: | Nie |
| Efekty dźwiękowe: | Nie |
| Funkcja światła: | Nie |
| Przedział wiekowy: | 3+ |
| Przeznaczony: | Dla chłopca |
| Dominujący kolor: | Czerwony |
|---|---|
| Wiek: | 4 lata, 5 lat |
| Przeznaczony: | Dla chłopca |
| Rama: | Stalowa, 9.5" |
| Wzrost [cm]: | 95 - 110 |
| Typ: | Dla dzieci |
|---|---|
| Kolor: | Limonkowy |
| Rodzaj: | Kask |
| Rozmiar: | M |
| Materiał skorupy: | Poliwęglan |
| Materiał wewnętrzny: | EPS |
| Typ: | Dla dorosłych |
|---|---|
| Kolor dominujący: | Niebieski |
| Rodzaj: | Zestaw ochraniaczy |
| Rozmiar: | L |
| Materiał skorupy: | EVA |
| Materiał wewnętrzny: | EVA, Poliester |
| Aktywność: | Hulajnoga, Rower, Skating |
| Wentylacja: | Nie |
| Wyściółka: | Tak |
| Zastosowanie: | Na kolana, Na łokcie, Na nadgarstki |
| Typ: | Dla dzieci |
|---|---|
| Kolor: | Zielony |
| Rodzaj: | Kask |
| Rozmiar: | M |
| Materiał skorupy: | Tworzywo sztuczne |
| Materiał wewnętrzny: | EPS |
| Dominujący kolor: | Miętowy |
|---|---|
| Wiek: | 3 lata, 4 lata, 5 lat |
| Przeznaczony: | Dla dziewczynki |
| Rama: | Stalowa, 8" |
| Wzrost [cm]: | 95 - 110 |
| Kolor: | Żółty |
|---|---|
| Uchwyt na kubek: | Nie |
| Rodzaj: | Jeździk |
| Rączka do prowadzenia: | Nie |
| Efekty dźwiękowe: | Tak |
| Funkcja światła: | Nie |
| Przedział wiekowy: | 12 m+ |
| Zasilanie: | 2 x AA |
| Przeznaczony: | Dla chłopca, Dla dziewczynki |
| Dominujący kolor: | Niebieski |
|---|---|
| Wiek: | 3 - 5 lat |
| Przeznaczony: | Dla dziewczynki |
| Rama: | Stalowa, 8" |
| Wzrost [cm]: | 95 - 110 |