- wyniki wyszukiwania:
Informacje o działaniu wyszukiwarki i zasadach prezentacji wyników znajdziesz w zasadach plasowania produktów i ofert
KATEGORIE
AGD małe (1)
Smartfony i zegarki (1)
Rowery i hulajnogi (7121)
Fitness i sport (191)
Warsztat i ogród (1)
Książki, muzyka, film (4)
Motoryzacja (13)
Filtruj produkty
Informacje o działaniu wyszukiwarki i zasadach prezentacji wyników znajdziesz w zasadach plasowania produktów i ofert
| Rodzaj: | Jeździk |
|---|---|
| Rączka do prowadzenia: | Nie |
| Efekty dźwiękowe: | Nie |
| Funkcja światła: | Nie |
| Przedział wiekowy: | 3+ |
| Kolor: | Zielono-żółty |
| Przeznaczony: | Dla chłopca, Dla dziewczynki |
| Rodzaj: | Akcesorium do jeździków |
|---|---|
| Rączka do prowadzenia: | Nie |
| Efekty dźwiękowe: | Nie |
| Funkcja światła: | Nie |
| Przedział wiekowy: | 3+ |
| Kolor: | Czerwono-szary |
| Przeznaczony: | Dla chłopca, Dla dziewczynki |
| Rodzaj: | Jeździk |
|---|---|
| Rączka do prowadzenia: | Nie |
| Efekty dźwiękowe: | Nie |
| Funkcja światła: | Nie |
| Przedział wiekowy: | 3+ |
| Kolor: | Zielono-żółty |
| Przeznaczony: | Dla chłopca |
| Kolor dominujący: | Czarny |
|---|---|
| Typ: | Dla dorosłych |
| Typ roweru: | Szosowe |
| Wentylacja: | Tak |
| Rozmiar: | M |
| Sezon: | Letni, Zimowy |
| Płeć: | Damska, Męska |
| Kolor dominujący: | Czarny |
|---|---|
| Typ: | Dla dorosłych |
| Typ roweru: | Szosowe |
| Wentylacja: | Tak |
| Rozmiar: | L |
| Sezon: | Letni, Zimowy |
| Płeć: | Damska, Męska |
| Kolor dominujący: | Czarny |
|---|---|
| Typ: | Dla dorosłych |
| Typ roweru: | Szosowe |
| Wentylacja: | Tak |
| Rozmiar: | XL |
| Sezon: | Letni, Zimowy |
| Płeć: | Damska, Męska |
| Rodzaj: | Kask |
|---|---|
| Kolor: | Niebieski |
| Typ: | Dla dzieci |
| Zastosowanie: | Deskorolka, Hulajnoga, Łyżworolki, Rower |
| Wentylacja: | Tak |
| Rozmiar: | S |
| Rodzaj: | Kask |
|---|---|
| Kolor: | Tytanowy |
| Typ: | Dla dorosłych |
| Zastosowanie: | Rower |
| Wentylacja: | Tak |
| Rozmiar: | Uniwersalny |
| Kolor: | Czarny |
|---|---|
| Typ: | Platformowe |
| Zastosowanie: | Miejskie, Teren, Trekkingowe |
| Rozmiar: | 44 |
| Sezon: | Letni |
| Płeć: | Męska |
| Długość wkładki [cm]: | 28 |
| Rodzaj: | Kask |
|---|---|
| Kolor: | Szary |
| Typ: | Dla dorosłych |
| Zastosowanie: | Rower |
| Wentylacja: | Tak |
| Rozmiar: | Uniwersalny |
| Kolor: | Czarny |
|---|---|
| Typ: | Dla dorosłych |
| Wentylacja: | Tak |
| Rozmiar: | M |
| Regulacja: | Od 55 do 58 cm |
| Materiał skorupy: | ABS |
| Daszek: | Nie |
| Lampka: | Nie |
| Dominujący kolor: | Fioletowy |
|---|---|
| Przeznaczony: | Dla dziewczynki |
| Rama: | Stalowa, 9.5" |
| Wzrost [cm]: | 100 - 120 |
| Waga [kg]: | 13 |
| Kolor: | Miętowo-biały |
|---|---|
| Przeznaczony: | Dla kobiety |
| Rozmiar: | M (160 - 185 cm) |
| Rama: | Aluminiowa, 17" |
| Wzrost [cm]: | 160 - 185 |
Sugerowana cena producenta:
1 699 zł
| Rodzaj: | Jeździk |
|---|---|
| Rączka do prowadzenia: | Nie |
| Efekty dźwiękowe: | Nie |
| Funkcja światła: | Nie |
| Przedział wiekowy: | 3+ |
| Kolor: | Czarno-żółty |
| Przeznaczony: | Dla chłopca |
| Rodzaj: | Jeździk |
|---|---|
| Rączka do prowadzenia: | Nie |
| Efekty dźwiękowe: | Nie |
| Funkcja światła: | Nie |
| Przedział wiekowy: | 2.5 - 5 |
| Kolor: | Żółto-czarny |
| Przeznaczony: | Dla chłopca |
| Rodzaj: | Akcesorium do jeździków |
|---|---|
| Rączka do prowadzenia: | Nie |
| Efekty dźwiękowe: | Nie |
| Funkcja światła: | Nie |
| Przedział wiekowy: | 3+ |
| Kolor: | Czerwony |
| Przeznaczony: | Dla chłopca, Dla dziewczynki |
| Rodzaj: | Akcesorium do jeździków |
|---|---|
| Rączka do prowadzenia: | Nie |
| Efekty dźwiękowe: | Nie |
| Funkcja światła: | Nie |
| Przedział wiekowy: | 3+ |
| Kolor: | Czarny |
| Przeznaczony: | Dla chłopca |
| Rodzaj: | Jeździk |
|---|---|
| Rączka do prowadzenia: | Nie |
| Efekty dźwiękowe: | Tak |
| Funkcja światła: | Tak |
| Przedział wiekowy: | 12 m+ |
| Kolor: | Niebieski |
| Przeznaczony: | Dla chłopca |
| Maksymalne obciążenie [kg]: | 25 |
| Dominujący kolor: | Różowy |
|---|---|
| Przeznaczony: | Dla dziewczynki |
| Rama: | Stalowa, 10.5" |
| Wzrost [cm]: | 100 - 120 |
| Waga [kg]: | 10 |
| Rodzaj: | Jeździk |
|---|---|
| Rączka do prowadzenia: | Nie |
| Efekty dźwiękowe: | Tak |
| Funkcja światła: | Nie |
| Przedział wiekowy: | 12 m+ |
| Kolor: | Czerwony |
| Przeznaczony: | Dla chłopca, Dla dziewczynki |
| Maksymalne obciążenie [kg]: | 25 |