- wyniki wyszukiwania:
Informacje o działaniu wyszukiwarki i zasadach prezentacji wyników znajdziesz w zasadach plasowania produktów i ofert
KATEGORIE
AGD małe (1)
Smartfony i zegarki (1)
Rowery i hulajnogi (7116)
Fitness i sport (193)
Warsztat i ogród (1)
Książki, muzyka, film (4)
Motoryzacja (13)
Filtruj produkty
Informacje o działaniu wyszukiwarki i zasadach prezentacji wyników znajdziesz w zasadach plasowania produktów i ofert
| Typ: | Tylny |
|---|---|
| Montaż: | Do sztycy |
| Tryby pracy: | Automatyczne światło stop, Stały |
| Moc światła [lm]: | 200 |
| Źródło światła: | SMD LED |
| Zasilanie: | Akumulatorowe |
| Kolor: | Czarny |
| Materiał: | Tworzywo sztuczne |
| Rodzaj: | Lampka rowerowa |
| Typ: | Dla dorosłych |
|---|---|
| Rozmiar: | L |
| Regulacja: | Od 58 do 61 cm |
| Materiał wewnętrzny: | EPS |
| MIPS: | Nie |
| Kolor: | Czarno-żółty |
| Typ: | Elektryczna |
|---|---|
| Kolor: | Czarny |
| Manometr: | Tak |
| Materiał: | Aluminium, Silikon |
| Maksymalne ciśnienie [bar]: | 8.3 |
| Długość [mm]: | 71 |
| Kolor: | Czarny |
|---|---|
| Rodzaj: | Czujnik prędkości i kadencji |
| Mocowanie: | Na piastę |
| Łączność: | ANT+, Bluetooth |
| Wodoodporność: | IP67 |
| Typ: | Elektryczna |
|---|---|
| Kolor: | Czarny |
| Manometr: | Nie |
| Materiał: | Aluminium |
| Maksymalne ciśnienie [bar]: | 6.9 |
| Długość [mm]: | 64 |
| Rozmiar: | L (174 - 180 cm) |
|---|---|
| Kolor: | Biały |
| Rama: | Aluminiowa, 19" |
| 28 | |
| Przeznaczony: | Dla kobiety, Dla mężczyzny |
| Kolor: | Czarny |
|---|---|
| Materiał: | PVC, TPU |
| Rodzaj: | Sakwa |
| Mocowanie: | Bagażnik |
| Wodoodporność: | Tak |
| Pojemność [l]: | 25 |
| Przegródki: | Nie |
| Kolor: | Czarny |
|---|---|
| Materiał: | PVC |
| Rodzaj: | Sakwa |
| Mocowanie: | Bagażnik |
| Wodoodporność: | Tak |
| Pojemność [l]: | 20 |
| Przegródki: | Nie |
| Typ: | SPD-SL |
|---|---|
| Rozmiar: | 47 |
| Kolor: | Biały |
| Materiał: | Nylon wzmocniony włóknem szklanym, Skóra syntetyczna, TPU |
| Zastosowanie: | Szosowe |
| Płeć: | Męska |
| Długość wkładki [cm]: | 30 |
| Montaż: | Do bagażnika |
|---|---|
| Kolor: | Czarny |
| Materiał: | Stal nierdzewna |
| Rodzaj: | Osłona na koszyk |
| Pojemność [l]: | 25 |
| Maksymalny udźwig [kg]: | 8 |
| Montaż: | Do bagażnika |
|---|---|
| Kolor: | Czarny |
| Materiał: | Stal nierdzewna |
| Rodzaj: | Koszyk |
| Pojemność [l]: | 19 |
| Maksymalny udźwig [kg]: | 10 |
| Typ: | U-lock |
|---|---|
| Kolor: | Szary |
| Materiał: | Aluminium, Silikon, Stal, Stop cynku |
| Długość [mm]: | 170 |
| Zamknięcie: | Klucz |
| Typ: | KS06 Firefighter |
|---|---|
| Rozmiar: | XS |
| Regulacja: | 44-48 cm |
| Materiał wewnętrzny: | EPS |
| MIPS: | Nie |
| Kolor: | Niebieski |
| Typ: | Plecak 40x30x20 cm |
|---|---|
| Kolor: | Szary |
| Materiał: | Poliester 1200D |
| Rodzaj: | Kabinowy 40x30x20 |
| Pojemność [l]: | 23 |
| Typ: | Pompka ręczna |
|---|---|
| Kolor: | Czarny |
| Manometr: | Nie |
| Materiał: | Tworzywo sztuczne |
| Maksymalne ciśnienie [bar]: | 0,3 |
| Długość [mm]: | 290 |
| Typ: | Fullface 2w1 ze zdejmowaną szczęką |
|---|---|
| Rozmiar: | Od 48 do 52 cm |
| Regulacja: | Regulowany system dopasowania (pokrętło) i pasek |
| Materiał wewnętrzny: | EPS |
| MIPS: | Nie |
| Zastosowanie: | Dla dzieci; rower, hulajnoga |
| Typ: | Zapięcie rowerowe składane |
|---|---|
| Kolor: | Czarny |
| Materiał: | Metal, tworzywo |
| Długość [mm]: | 1100 |
| Zamknięcie: | Klucz |
| Typ: | Zapięcie rowerowe składane |
|---|---|
| Materiał: | Stal hartowana, stop cynku |
| Długość [mm]: | 670 |
| Zamknięcie: | Klucz |
| Kolor: | Czarny |
|---|---|
| Rodzaj: | Sakwa |
| Mocowanie: | Rama |
| Wodoodporność: | Tak |
| Pojemność [l]: | Ok. 0,9 l |
| Przegródki: | Tak |