- wyniki wyszukiwania:
Informacje o działaniu wyszukiwarki i zasadach prezentacji wyników znajdziesz w zasadach plasowania produktów i ofert
KATEGORIE
TV, Audio i RTV (94)
AGD do zabudowy (2)
AGD małe (28)
Komputery i tablety (52)
Smartfony i zegarki (150)
Foto i kamery (4)
Gaming (56)
Rowery i hulajnogi (15)
Filtruj produkty
Informacje o działaniu wyszukiwarki i zasadach prezentacji wyników znajdziesz w zasadach plasowania produktów i ofert
| Rodzaj: | |
|---|---|
| Marka telefonu: | |
| Seria telefonu: | |
| Model telefonu: | Note 40 |
| Zastosowanie: | |
| Cechy dodatkowe: | Chroni przed zarysowaniami i uszkodzeniem, Idealna klarowność obrazu, Łatwy montaż, Precyzyjne dopasowanie... |
| Rodzaj: | |
|---|---|
| Marka telefonu: | |
| Seria telefonu: | |
| Model telefonu: | iPhone 16 |
| Zastosowanie: | |
| Cechy dodatkowe: | 0.33 mm grubości, Chroni przed zarysowaniami i uszkodzeniem, Frezowane krawędzie 2.5D, Oleofobowa powłoka... |
| Rodzaj: | |
|---|---|
| Marka telefonu: | |
| Seria telefonu: | |
| Model telefonu: | Note 30 |
| Zastosowanie: | |
| Cechy dodatkowe: | Chroni przed brudem, Chroni przed zarysowaniami i uszkodzeniem, Oleofobowa powłoka |
| 1200 | |
| Regulacja obrotów: | Mechaniczna-płynna |
| Końcówki: | Do blendowania, Do puree, Do ubijania |
| Pozostałe: | Pojemnik z miarką 800 ml, Rozdrabniacz |
| Funkcje: | Miksowanie, Rozdrabnianie, Ubijanie piany, Ucieranie |
| Funkcje dodatkowe: | Możliwość mycia w zmywarce |
| Kolor: | Czarno-srebrny |
| Przeznaczenie: | Uniwersalny |
|---|---|
| Funkcje dodatkowe: | , , , Czytnik linii papilarnych w przycisku bocznym, |
| 6.7", 1600 x 720px, LCD | |
| 4 GB | |
| 64 | |
| Pojemność akumulatora [mAh]: | 5000 |
| Mediatek Helio Octa-core, Ośmiordzeniowy | |
| Aparat: | Tylny 13 Mpx, Przedni 8 Mpx |
| Nano SIM | |
| Komunikacja: | Wi-Fi, USB typ C |
| Android 14 Go | |
| Pamięć RAM/Wewnętrzna: | 4 GB / 64 GB |
| Nano SIM + Nano SIM | |
| Android |
| Przeznaczenie: | Do garderoby, Do łazienki, Do salonu |
|---|---|
| Rodzaj regału: | Na kółkach |
| Styl: | Nowoczesny |
| Kolor: | Szary |
| Zastosowanie: | Uniwersalny |
|---|---|
| Funkcje dodatkowe: | , , , , Kompas, Kompas cyfrowy, |
| 6.67", 2460 x 1080px, AMOLED | |
| Pojemność akumulatora [mAh]: | |
| Zastosowanie: | Uniwersalny |
|---|---|
| Funkcje dodatkowe: | , , , , Kompas, |
| 6.67", 2460 x 1080px, AMOLED | |
| Pojemność akumulatora [mAh]: | |
| Zastosowanie: | Uniwersalny |
|---|---|
| Funkcje dodatkowe: | , Czujnik odległości, , , Kompas, |
| 6.6", 1612 x 720px, IPS | |
| Pojemność akumulatora [mAh]: | |
| Zastosowanie: | Uniwersalny |
|---|---|
| Funkcje dodatkowe: | , Czujnik odległości, , , Kompas, |
| 6.6", 1612 x 720px, IPS | |
| Pojemność akumulatora [mAh]: | |
| Zastosowanie: | Uniwersalny |
|---|---|
| Funkcje dodatkowe: | , , , , , Kompas, |
| 6.78", 2436 x 1080px, AMOLED | |
| Pojemność akumulatora [mAh]: | |
| Zastosowanie: | Uniwersalny |
|---|---|
| Funkcje dodatkowe: | , , , Czytnik linii papilarnych w przycisku bocznym, Kompas, |
| 6.78", 2460 x 1080px, IPS | |
| Pojemność akumulatora [mAh]: | |
| Zastosowanie: | Uniwersalny |
|---|---|
| Funkcje dodatkowe: | , , , , Kompas, Szybkie ładowanie baterii... |
| 6.78", 2460 x 1080px, IPS | |
| Pojemność akumulatora [mAh]: | |
| Zastosowanie: | Uniwersalny |
|---|---|
| Funkcje dodatkowe: | , , , Czytnik linii papilarnych w przycisku bocznym, |
| 6.7", 1600 x 720px, LCD | |
| Pojemność akumulatora [mAh]: | |
| Zastosowanie: | Uniwersalny |
|---|---|
| Funkcje dodatkowe: | , , , Czytnik linii papilarnych w przycisku bocznym, Kompas, |
| 6.78", 2460 x 1080px, IPS | |
| Pojemność akumulatora [mAh]: | |
| Zastosowanie: | Uniwersalny |
|---|---|
| Funkcje dodatkowe: | , , , Kompas, |
| 6.7", 2400 x 1080px, AMOLED | |
| Pojemność akumulatora [mAh]: | |
| Pamięć RAM: | 16 GB, DDR5, 5600 MHz |
|---|---|
| Intel Core i5-14400F | |
| Karta graficzna: | NVIDIA GeForce RTX 4060, 8 GB, GDDR6 |
| Dysk SSD: | 1000 GB PCIe NVMe 3.0 x4 |
| Windows 11 Home |
| Pamięć RAM: | 16 GB, DDR5, 5600 MHz |
|---|---|
| Intel Core i7-14700F | |
| Karta graficzna: | NVIDIA GeForce RTX 4060 Ti , 8 GB, GDDR6 |
| Dysk SSD: | 1000 GB PCIe NVMe 3.0 x4 |
| Windows 11 Home |
| Pamięć RAM: | 32 GB, DDR5, 5600 MHz |
|---|---|
| Intel Core i5-14400F | |
| Karta graficzna: | NVIDIA GeForce RTX 5060, 8 GB, GDDR7 |
| Dysk SSD: | 1000 GB PCIe NVMe 3.0 x4 |
| Brak |
| Pamięć RAM: | 32 GB, DDR5, 5600 MHz |
|---|---|
| Intel Core i5-14400F | |
| Karta graficzna: | NVIDIA GeForce RTX 5060 Ti, 16 GB, GDDR7 |
| Dysk SSD: | 1000 GB PCIe NVMe 3.0 x4 |
| Brak |
| Pamięć RAM: | 32 GB, DDR5, 5600 MHz |
|---|---|
| Intel Core Ultra 9-285K | |
| Karta graficzna: | NVIDIA GeForce RTX 5080, GDDR7 |
| Zintegrowany układ graficzny: | Intel Graphics |
| Dysk SSD: | 1000 GB |
| Pamięć RAM: | 32 GB, DDR5 |
|---|---|
| Intel Core Ultra 7-265K | |
| Karta graficzna: | NVIDIA GeForce RTX 5070 Ti, 16 GB, GDDR7 |
| Zintegrowany układ graficzny: | Intel Graphics |
| Dysk SSD: | 1000 GB PCIe NVMe 4.0 x4 |
| Pamięć RAM: | 64 GB, DDR5 |
|---|---|
| Intel Core Ultra 9-285K | |
| Karta graficzna: | NVIDIA GeForce RTX 5090, 32 GB, GDDR7 |
| Zintegrowany układ graficzny: | Intel Graphics |
| Dysk SSD: | 1000 GB PCIe NVMe 4.0 x4 |
| Pamięć RAM: | 32 GB, DDR5 |
|---|---|
| Intel Core i5-14400F | |
| Karta graficzna: | NVIDIA GeForce RTX 4060 Ti , 8 GB, GDDR6 |
| Dysk SSD: | 1000 GB PCIe NVMe 3.0 x4 |
| Windows 11 Home |
| Pamięć RAM: | 32 GB, DDR5, 5600 MHz |
|---|---|
| Intel Core Ultra 9-285K | |
| Karta graficzna: | NVIDIA GeForce RTX 5090, GDDR7 |
| Zintegrowany układ graficzny: | Intel Graphics |
| Dysk SSD: | 1000 GB |
| Pamięć RAM: | 16 GB, DDR5, 5600 MHz |
|---|---|
| Intel Core i5-14400F | |
| Karta graficzna: | NVIDIA GeForce RTX 4060, 8 GB, GDDR6 |
| Dysk SSD: | 1000 GB |
| Windows 11 Home |
| Pamięć RAM: | 16 GB, DDR5, 5600 MHz |
|---|---|
| Intel Core i5-14400F | |
| Karta graficzna: | NVIDIA GeForce RTX 4060 Ti , 16 GB, GDDR6 |
| Dysk SSD: | 1000 GB PCIe NVMe 3.0 x4 |
| Windows 11 Home |