- wyniki wyszukiwania:
Informacje o działaniu wyszukiwarki i zasadach prezentacji wyników znajdziesz w zasadach plasowania produktów i ofert
KATEGORIE
TV, Audio i RTV (118)
AGD małe (43)
Komputery i tablety (29)
Smartfony i zegarki (2632)
Foto i kamery (2)
Gaming (29)
Rowery i hulajnogi (11)
Fitness i sport (10)
Filtruj produkty
Informacje o działaniu wyszukiwarki i zasadach prezentacji wyników znajdziesz w zasadach plasowania produktów i ofert
| 6.5", 2736 x 1260px, Super Retina XDR, OLED | |
| 512 | |
| Apple A19 Pro, Sześciordzeniowy | |
| Aparat: | Tylny 48 Mpx, Przedni 18 Mpx |
| Komunikacja: | 5G, Wi-Fi, NFC, Bluetooth 6.0, USB typ C |
| iOS 26 | |
| Nie | |
| Przeznaczenie: | Uniwersalny |
| Pamięć RAM/Wewnętrzna: | 512 GB |
| 2x eSIM |
| 5.92", 2400 x 1080px, AMOLED | |
| 8 GB | |
| 128 | |
| Pojemność akumulatora [mAh]: | 4300 |
| Qualcomm Snapdragon 8+ Gen 1, Ośmiordzeniowy | |
| Aparat: | Tylny 50 Mpx + 12 Mpx, Przedni 12 Mpx |
| Nano SIM | |
| Komunikacja: | 5G, Wi-Fi, NFC, Bluetooth 5.2, USB typ C |
| Android 12 | |
| Przeznaczenie: | Uniwersalny |
| Pamięć RAM/Wewnętrzna: | 8 GB / 128 GB |
| 6.7", 2796 x 1290px, OLED, Super Retina XDR | |
| 128 | |
| Apple A16 Bionic, Sześciordzeniowy | |
| Aparat: | Tylny 48 Mpx + 2x12 Mpx, Przedni 12 Mpx |
| , Nano SIM | |
| Komunikacja: | 5G, Wi-Fi, NFC, Bluetooth 5.3, Złącze Lightning |
| iOS 16 | |
| Przeznaczenie: | Dla gracza, Uniwersalny |
| Pamięć RAM/Wewnętrzna: | 128 GB |
| Nano SIM + eSIM |
| 6.7", 2796 x 1290px, OLED, Super Retina XDR | |
| 128 | |
| Apple A18, Sześciordzeniowy | |
| Aparat: | Tylny 48 Mpx + 12 Mpx, Przedni 12 Mpx |
| , Nano SIM | |
| Komunikacja: | 5G, Wi-Fi, NFC, Bluetooth 5.3, USB typ C |
| iOS 18 | |
| Przeznaczenie: | Uniwersalny |
| Pamięć RAM/Wewnętrzna: | 128 GB |
| Nano SIM + eSIM |
| Wyświetlacz: | Tak |
|---|---|
| Rodzaj nawilżania: | Ewaporacyjne |
| Max powierzchnia pomieszczenia [m2]: | 35 |
| Wydajność [ml/h]: | 200 |
| Moc [W]: | 7 |
| Sterowanie: | Elektroniczne |
| Poziom hałasu [dB]: | 50 |
| Kolor: | Biały-przezroczysty |
| Dominujący kolor: | |
|---|---|
| Typ: | , |
| Materiał: | Poliwęglan, TPU |
| Marka telefonu: | Apple |
| Seria telefonu: | iPhone |
| Model telefonu: | iPhone 15 Pro Max |
| 6.7", 2412 x 1084px, AMOLED | |
| 8 GB | |
| 128 | |
| Pojemność akumulatora [mAh]: | 5000 |
| MediaTek Dimensity 7200 Pro, Ośmiordzeniowy | |
| Aparat: | Tylny 2x50 Mpx, Przedni 32 Mpx |
| Nano SIM | |
| Komunikacja: | 5G, Wi-Fi, NFC, Bluetooth 5.3, USB typ C |
| Android 14 | |
| Przeznaczenie: | Uniwersalny |
| Pamięć RAM/Wewnętrzna: | 8 GB / 128 GB |
| Pojemność akumulatora [mAh]: | 850 |
|---|---|
| Kolor: | Czarno-złoty |
| Dedykowane: | Audiofilskie, Do podróży, Do telefonów |
| Czas pracy [h]: | do 30 |
| Bluetooth | |
| Tak | |
| Regulacja głośności: | Tak |
| Dominujący kolor: | |
|---|---|
| Typ: | , |
| Materiał: | Mikrofibra, Silikon |
| Marka telefonu: | Apple |
| Seria telefonu: | iPhone |
| Model telefonu: | iPhone 15 Pro |
| Dominujący kolor: | |
|---|---|
| Typ: | , |
| Materiał: | Mikrofibra, Silikon |
| Marka telefonu: | Apple |
| Seria telefonu: | iPhone |
| Model telefonu: | iPhone 15 Pro |
| Dominujący kolor: | |
|---|---|
| Typ: | , , |
| Materiał: | Poliwęglan, TPU |
| Marka telefonu: | Apple |
| Seria telefonu: | iPhone |
| Model telefonu: | iPhone 17 Pro |
| 6.1", 2556 x 1179px, OLED, Super Retina XDR | |
| 128 | |
| Apple A16 Bionic, Sześciordzeniowy | |
| Aparat: | Tylny 48 Mpx + 12 Mpx, Przedni 12 Mpx |
| , Nano SIM | |
| Komunikacja: | 5G, Wi-Fi, NFC, Bluetooth 5.3, USB typ C |
| iOS 17 | |
| Przeznaczenie: | Uniwersalny |
| Pamięć RAM/Wewnętrzna: | 128 GB |
| Tak |
| Wyświetlacz: | Nie |
|---|---|
| Funkcje: | Sygnał dźwiękowy |
| Kolor: | Czarny |
| 350 | |
| 9 | |
| Nie | |
| 29 | |
| Maksymalne obciążenie [kg]: | 100 |
| Oświetlenie: | Przód, Tył |
| Nie | |
| 12.8 | |
| Przeznaczenie: | Dla dorosłych |
| Wyświetlacz: | Nie |
|---|---|
| Funkcje: | Sygnał dźwiękowy |
| Kolor: | Czarny |
| 350 | |
| 9 | |
| Nie | |
| 29 | |
| Maksymalne obciążenie [kg]: | 100 |
| Oświetlenie: | Przód, Tył |
| Nie | |
| 12.8 | |
| Przeznaczenie: | Dla dorosłych |
| Dominujący kolor: | |
|---|---|
| Typ: | , , |
| Materiał: | Poliwęglan, TPU |
| Marka telefonu: | Apple |
| Seria telefonu: | iPhone |
| Model telefonu: | iPhone 17 Pro Max |
| Marka telefonu: | |
|---|---|
| Seria telefonu: | |
| Model telefonu: | iPhone Air |
| Rodzaj: | |
| Zastosowanie: | |
| Cechy dodatkowe: | Chroni przed zarysowaniami i uszkodzeniem, Idealna klarowność obrazu, Oleofobowa powłoka, Precyzyjne dopasowanie |
| Dominujący kolor: | |
|---|---|
| Typ: | , |
| Materiał: | Tworzywo termoplastyczne |
| Marka telefonu: | Apple |
| Seria telefonu: | iPhone |
| Model telefonu: | iPhone 17 Pro Max |
| 6.1", 2532 x 1170px, OLED, Super Retina XDR | |
| 512 | |
| Apple A15 Bionic, Sześciordzeniowy | |
| Aparat: | Tylny 2x12 Mpx, Przedni 12 Mpx |
| , Nano SIM | |
| Komunikacja: | 5G, Wi-Fi, NFC, Bluetooth 5.0, Złącze Lightning |
| iOS 15 | |
| Przeznaczenie: | Uniwersalny |
| Pamięć RAM/Wewnętrzna: | 512 GB |
| Tak |
| 6.7", 2778 x 1284px, OLED, Super Retina XDR | |
| Apple A15 Bionic, Sześciordzeniowy | |
| Aparat: | Tylny 3x12 Mpx, Przedni 12 Mpx |
| , Nano SIM | |
| Komunikacja: | 5G, Wi-Fi, NFC, Bluetooth 5.0, Złącze Lightning |
| 6.7", 2778 x 1284px, OLED, Super Retina XDR | |
| Apple A15 Bionic, Sześciordzeniowy | |
| Aparat: | Tylny 3x12 Mpx, Przedni 12 Mpx |
| , Nano SIM | |
| Komunikacja: | 5G, Wi-Fi, NFC, Bluetooth 5.0, Złącze Lightning |
| 6.7", 2778 x 1284px, Super Retina XDR, OLED | |
| 6 GB | |
| 256 | |
| Apple A14 Bionic, Sześciordzeniowy | |
| Aparat: | Tylny 3x12 Mpx, Przedni 12 Mpx |
| , Nano SIM | |
| Komunikacja: | 5G, Wi-Fi, NFC, Bluetooth 5.0, Złącze Lightning |
| iOS 14 | |
| Przeznaczenie: | Dla gracza, Uniwersalny |
| Pamięć RAM/Wewnętrzna: | 6 GB / 256 GB |
| Tak |
| Dominujący kolor: | |
|---|---|
| Typ: | , , , |
| Materiał: | Poliwęglan, TPU |
| Marka telefonu: | Apple |
| Seria telefonu: | iPhone |
| Model telefonu: | iPhone 16 Pro |
| Dominujący kolor: | |
|---|---|
| Typ: | , , |
| Materiał: | Poliwęglan, TPU |
| Marka telefonu: | Apple |
| Seria telefonu: | iPhone |
| Model telefonu: | iPhone 16e, iPhone 17e |
| Dominujący kolor: | |
|---|---|
| Typ: | , |
| Materiał: | TPU |
| Marka telefonu: | Apple |
| Seria telefonu: | iPhone |
| Model telefonu: | iPhone 16 Pro Max |
| Dominujący kolor: | |
|---|---|
| Typ: | , |
| Materiał: | Silikon |
| Marka telefonu: | Apple |
| Seria telefonu: | iPhone |
| Model telefonu: | iPhone 16 Pro Max |
| Marka telefonu: | |
|---|---|
| Seria telefonu: | |
| Model telefonu: | iPhone 16 |
| Rodzaj: | , |
| Zastosowanie: | |
| Cechy dodatkowe: | 0.33 mm grubości, Chroni przed brudem, Chroni przed zarysowaniami i uszkodzeniem, Filtr prywatyzujący... |
| Dominujący kolor: | |
|---|---|
| Typ: | |
| Materiał: | TPU |
| Marka telefonu: | Apple |
| Seria telefonu: | iPhone |
| Model telefonu: | iPhone 16 Pro Max |
| Dominujący kolor: | |
|---|---|
| Typ: | |
| Materiał: | Poliuretan, Skóra syntetyczna, TPU |
| Marka telefonu: | Apple |
| Seria telefonu: | iPhone |
| Model telefonu: | iPhone 16 Pro |
| Dominujący kolor: | |
|---|---|
| Typ: | , |
| Materiał: | Mikrofibra, Skóra naturalna |
| Marka telefonu: | Apple |
| Seria telefonu: | iPhone |
| Model telefonu: | iPhone 15 Plus |