- wyniki wyszukiwania:
Informacje o działaniu wyszukiwarki i zasadach prezentacji wyników znajdziesz w zasadach plasowania produktów i ofert
KATEGORIE
TV, Audio i RTV (118)
AGD małe (43)
Komputery i tablety (29)
Smartfony i zegarki (2632)
Foto i kamery (2)
Gaming (29)
Rowery i hulajnogi (11)
Fitness i sport (10)
Filtruj produkty
Informacje o działaniu wyszukiwarki i zasadach prezentacji wyników znajdziesz w zasadach plasowania produktów i ofert
| Rodzaj łączności: | Przewodowy |
|---|---|
| Pojemnościowy | |
| Dookólna, Dwukierunkowa, Kardioidalna, Stereo | |
| Zastosowanie: | Komputerowe |
| Tak | |
| Złącze: | Minijack 3.5 mm, USB typ-C |
| Kolor: | Szary |
| Rodzaj łączności: | Przewodowy |
|---|---|
| Pojemnościowy | |
| Dookólna, Dwukierunkowa, Kardioidalna, Stereo | |
| Zastosowanie: | Komputerowe |
| Tak | |
| Złącze: | Minijack 3.5 mm, USB typ-C |
| Kolor: | Szary |
| Rodzaj karmy: | Półwilgotna, Dorosły |
|---|---|
| Smak: | Wieprzowina z kurczakiem i rybą |
| Waga: | 3 kg |
| Rozmiar chrupek [cm]: | 1 |
| Skład: | Świeże mięso kurczaka 35%, Świeże ryby 20%, Świeża wieprzowina 15%, Świeże mięso kaczki 10%, Sardynela hiszpańska... |
| Składniki analityczne: | Białko surowe 30.5%, Tłuszcz surowy 16%, Kwasy tłuszczowe Omega 3, EPA/DHA, Popiół surowy 8%, Wilgotność 16%... |
| Witaminy i minerały: | Fosfor 1.2%, Glukozamina, Tauryna, Wapń 1.5%, Żelazo |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 1 |
| Typ: | Półwilgotna |
| Smak: | Kurczak |
|---|---|
| Waga: | 800 g |
| Skład: | Świeży kurczak 17%, Drożdze, Glutenowa mączka kukurydziana, Koncentrat białka grochu, Kukurydza, Mączka sojowa... |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 1 |
| Typ: | Sucha |
| Aparat: | Tylny 2x12 Mpx, Przedni 12 Mpx |
|---|---|
| Komunikacja: | 5G, Wi-Fi, NFC, Bluetooth 5.3, Złącze Lightning |
| Wersja systemu operacyjnego: | iOS 16 |
| Nie | |
| Stan produktu: | |
| Przeznaczenie: | Uniwersalny |
| Aparat: | Tylny 2x12 Mpx, Przedni 12 Mpx |
|---|---|
| Komunikacja: | 5G, Wi-Fi, NFC, Bluetooth 5.3, Złącze Lightning |
| Wersja systemu operacyjnego: | iOS 16 |
| Nie | |
| Stan produktu: | |
| Przeznaczenie: | Uniwersalny |
Zakres od A do G
| Nie | |
| Aparat: | Tylny 0.3 Mpx, Przedni 0.3 Mpx |
| Pojemność akumulatora [mAh]: | |
| Komunikacja: | Wi-Fi, Bluetooth 5.0, USB C |
| Wersja systemu: | |
| Nie | |
Zakres od A do G
Zakres od A do G
| Nano SIM + eSIM | |
| Aparat: | Tylny 2x50 Mpx + 8 Mpx, Przedni 32 Mpx |
| Pojemność akumulatora [mAh]: | |
| Komunikacja: | 5G, Wi-Fi, NFC, Bluetooth 5.4, USB typ C |
| Wersja systemu: | |
| Nie | |
Zakres od A do G
| Nano SIM + eSIM | |
| Aparat: | Tylny 2x48 Mpx + 12 Mpx, Przedni 12 Mpx |
| Komunikacja: | 5G, Wi-Fi, NFC, Bluetooth 5.3, USB typ C |
| Wersja systemu operacyjnego: | iOS 18 |
| Nie | |
| Stan produktu: | |
| Nano SIM + eSIM | |
| Aparat: | Tylny 2x12 Mpx + 48 Mpx, Przedni 12 Mpx |
| Komunikacja: | 5G, Wi-Fi, NFC, Bluetooth 5.3, USB typ C |
| Wersja systemu: | |
| Nie | |
| Nano SIM + eSIM | |
| Aparat: | Tylny 2x12 Mpx + 48 Mpx, Przedni 12 Mpx |
| Komunikacja: | 5G, Wi-Fi, NFC, Bluetooth 5.3, USB typ C |
| Wersja systemu operacyjnego: | iOS 17 |
| Nie | |
| Stan produktu: | |
| Nano SIM + Nano SIM | |
| Aparat: | Tylny 0.3 Mpx |
| Pojemność akumulatora [mAh]: | |
| Komunikacja: | Bluetooth 5.0, USB typ C |
| Wersja systemu: | |
| Zastosowanie: | Dla dziecka |
| Rodzaj: | |
|---|---|
| Zastosowanie: | |
| Cechy dodatkowe: | Chroni przed zarysowaniami i uszkodzeniem, Idealna klarowność obrazu, Oleofobowa powłoka, Twardość 9H... |
| Nano SIM + eSIM | |
| Aparat: | Tylny 2x12 Mpx, Przedni 12 Mpx |
| Komunikacja: | 5G, Wi-Fi, NFC, Bluetooth 5.3, Złącze Lightning |
| Wersja systemu operacyjnego: | iOS 16 |
| Nie | |
| Stan produktu: | |
| Aparat: | Tylny 2x12 Mpx, Przedni 12 Mpx |
|---|---|
| Komunikacja: | 5G, Wi-Fi, NFC, Bluetooth 5.3, Złącze Lightning |
| Wersja systemu operacyjnego: | iOS 16 |
| Nie | |
| Stan produktu: | |
| Przeznaczenie: | Uniwersalny |
Zakres od A do G
| Nano SIM + eSIM | |
| Aparat: | Tylny 2x48 Mpx + 12 Mpx, Przedni 12 Mpx |
| Komunikacja: | 5G, Wi-Fi, NFC, Bluetooth 5.3, USB typ C |
| Wersja systemu: | |
| Zastosowanie: | Uniwersalny |
Zakres od A do G