- wyniki wyszukiwania:
Informacje o działaniu wyszukiwarki i zasadach prezentacji wyników znajdziesz w zasadach plasowania produktów i ofert
KATEGORIE
TV, Audio i RTV (118)
AGD małe (43)
Komputery i tablety (29)
Smartfony i zegarki (2632)
Foto i kamery (2)
Gaming (29)
Rowery i hulajnogi (11)
Fitness i sport (10)
Filtruj produkty
Informacje o działaniu wyszukiwarki i zasadach prezentacji wyników znajdziesz w zasadach plasowania produktów i ofert
| Dominujący kolor: | |
|---|---|
| Typ: | , |
| Materiał: | Mikrofibra, Silikon |
| Marka telefonu: | Apple |
| Seria telefonu: | iPhone |
| Model telefonu: | iPhone 13, iPhone 14, iPhone 15 |
| 6.1", 2556 x 1179px, OLED, Super Retina XDR | |
| Pamięć RAM/Wewnętrzna: | 256 GB |
| Apple A16 Bionic, Sześciordzeniowy | |
| , Nano SIM | |
| Nano SIM + eSIM | |
| Aparat: | Tylny 48 Mpx + 12 Mpx, Przedni 12 Mpx |
| 6.1", 2556 x 1179px, Super Retina XDR, OLED | |
| Pamięć RAM/Wewnętrzna: | 1000 GB |
| Apple A17 Pro, Sześciordzeniowy | |
| , Nano SIM | |
| Nano SIM + eSIM | |
| Aparat: | Tylny 2x12 Mpx + 48 Mpx, Przedni 12 Mpx |
| Dominujący kolor: | |
|---|---|
| Typ: | |
| Materiał: | Poliwęglan, TPU |
| Marka telefonu: | Samsung |
| Seria telefonu: | Galaxy S |
| Model telefonu: | Galaxy S25+ |
| Dominujący kolor: | |
|---|---|
| Typ: | , |
| Materiał: | Poliwęglan, TPU |
| Marka telefonu: | Apple |
| Seria telefonu: | iPhone |
| Model telefonu: | iPhone 17 Pro |
| 6.1", 2556 x 1179px, Super Retina XDR, OLED | |
| Pamięć RAM/Wewnętrzna: | 512 GB |
| Apple A17 Pro, Sześciordzeniowy | |
| , Nano SIM | |
| Nano SIM + eSIM | |
| Aparat: | Tylny 2x12 Mpx + 48 Mpx, Przedni 12 Mpx |
| Dominujący kolor: | |
|---|---|
| Typ: | , |
| Materiał: | TPU |
| Marka telefonu: | Apple |
| Seria telefonu: | iPhone |
| Model telefonu: | iPhone 16 |
| 6.1", 2556 x 1179px, Super Retina XDR, OLED | |
| Pamięć RAM/Wewnętrzna: | 128 GB |
| Apple A17 Pro, Sześciordzeniowy | |
| , Nano SIM | |
| Nano SIM + eSIM | |
| Aparat: | Tylny 2x12 Mpx + 48 Mpx, Przedni 12 Mpx |
| 6.1", 2556 x 1179px, Super Retina XDR, OLED | |
| Pamięć RAM/Wewnętrzna: | 128 GB |
| Apple A17 Pro, Sześciordzeniowy | |
| , Nano SIM | |
| Nano SIM + eSIM | |
| Aparat: | Tylny 2x12 Mpx + 48 Mpx, Przedni 12 Mpx |
| 6.1", 2532 x 1170px, OLED, Super Retina XDR | |
| Pamięć RAM/Wewnętrzna: | 128 GB |
| Apple A16 Bionic, Sześciordzeniowy | |
| , Nano SIM | |
| Nano SIM + eSIM | |
| Aparat: | Tylny 48 Mpx + 12 Mpx, Przedni 12 Mpx |
| 6.1", 2532 x 1170px, OLED, Super Retina XDR | |
| Pamięć RAM/Wewnętrzna: | 128 GB |
| Apple A16 Bionic, Sześciordzeniowy | |
| , Nano SIM | |
| Nano SIM + eSIM | |
| Aparat: | Tylny 48 Mpx + 12 Mpx, Przedni 12 Mpx |
| 6.1", 2556 x 1179px, OLED, Super Retina XDR | |
| Pamięć RAM/Wewnętrzna: | 256 GB |
| Apple A16 Bionic, Sześciordzeniowy | |
| , Nano SIM | |
| Nano SIM + eSIM | |
| Aparat: | Tylny 48 Mpx + 12 Mpx, Przedni 12 Mpx |
| Dominujący kolor: | , |
|---|---|
| Typ: | , |
| Materiał: | Poliester, Poliuretan, Poliwęglan, TPU |
| Marka telefonu: | Apple |
| Seria telefonu: | iPhone |
| Model telefonu: | iPhone 17 Pro Max |
| Dominujący kolor: | , |
|---|---|
| Typ: | |
| Materiał: | Poliester, Poliuretan, Poliwęglan, TPU |
| Marka telefonu: | Apple |
| Seria telefonu: | iPhone |
| Model telefonu: | iPhone 17 |
Zakres od A do G
| 6.77", 2392 x 1080px, AMOLED | |
| Pamięć RAM/Wewnętrzna: | 8 GB / 128 GB |
| MediaTek Dimensity 7300 Pro, Ośmiordzeniowy | |
| Nano SIM | |
| Nano SIM + Nano SIM | |
| Aparat: | Tylny 2x50 Mpx + 8 Mpx, Przedni 16 Mpx |
Zakres od A do G
| Dominujący kolor: | |
|---|---|
| Typ: | , |
| Materiał: | Poliwęglan, TPU |
| Marka telefonu: | Apple |
| Seria telefonu: | iPhone |
| Model telefonu: | iPhone 17 Pro Max |
| Dominujący kolor: | |
|---|---|
| Typ: | , |
| Materiał: | Poliwęglan, TPU |
| Marka telefonu: | Apple |
| Seria telefonu: | iPhone |
| Model telefonu: | iPhone 17 Pro |
| Dominujący kolor: | |
|---|---|
| Typ: | , |
| Materiał: | Poliwęglan, Skóra ekologiczna, TPU |
| Marka telefonu: | Apple |
| Seria telefonu: | iPhone |
| Model telefonu: | iPhone 17 |
| Dominujący kolor: | |
|---|---|
| Typ: | , |
| Materiał: | Poliwęglan, Skóra ekologiczna, TPU |
| Marka telefonu: | Apple |
| Seria telefonu: | iPhone |
| Model telefonu: | iPhone 17 |
| Dominujący kolor: | |
|---|---|
| Typ: | , |
| Materiał: | Poliwęglan, TPU |
| Marka telefonu: | Apple |
| Seria telefonu: | iPhone |
| Model telefonu: | iPhone 17 Pro |
| Dominujący kolor: | |
|---|---|
| Typ: | , |
| Materiał: | Poliwęglan, TPU |
| Marka telefonu: | Apple |
| Seria telefonu: | iPhone |
| Model telefonu: | iPhone 17 Pro Max |
| Marka telefonu: | |
|---|---|
| Seria telefonu: | |
| Model telefonu: | iPhone 16, iPhone 16 Plus, iPhone 17 |
| Rodzaj: | |
| Zastosowanie: | |
| Cechy dodatkowe: | Chroni przed zarysowaniami i uszkodzeniem, Idealna klarowność obrazu, Precyzyjne dopasowanie, Twardość 9H |
| Marka telefonu: | |
|---|---|
| Seria telefonu: | |
| Model telefonu: | iPhone 16, iPhone 16 Plus, iPhone 17 |
| Rodzaj: | |
| Zastosowanie: | |
| Cechy dodatkowe: | Chroni przed zarysowaniami i uszkodzeniem, Idealna klarowność obrazu, Precyzyjne dopasowanie, Twardość 9H |
| 6.1", 2532 x 1170px, OLED, Super Retina XDR | |
| Pamięć RAM/Wewnętrzna: | 256 GB |
| Apple A15 Bionic, Sześciordzeniowy | |
| , Nano SIM | |
| Nano SIM + eSIM | |
| Aparat: | Tylny 2 x 12 Mpx, Przedni 12 Mpx |
| 6.1", 2532 x 1170px, OLED, Super Retina XDR | |
| Pamięć RAM/Wewnętrzna: | 512 GB |
| Apple A15 Bionic, Sześciordzeniowy | |
| , Nano SIM | |
| Nano SIM + eSIM | |
| Aparat: | Tylny 2 x 12 Mpx, Przedni 12 Mpx |
| 6.7", 2778 x 1284px, OLED, Super Retina XDR | |
| Pamięć RAM/Wewnętrzna: | 256 GB |
| Apple A15 Bionic, Sześciordzeniowy | |
| , Nano SIM | |
| Nano SIM + eSIM | |
| Aparat: | Tylny 3x12 Mpx, Przedni 12 Mpx |
| 6.1", 2532 x 1170px, OLED, Super Retina XDR | |
| Pamięć RAM/Wewnętrzna: | 512 GB |
| Apple A15 Bionic, Sześciordzeniowy | |
| , Nano SIM | |
| Nano SIM + eSIM | |
| Aparat: | Tylny 2 x 12 Mpx, Przedni 12 Mpx |
| Dominujący kolor: | |
|---|---|
| Typ: | , , |
| Materiał: | Poliwęglan, TPU |
| Marka telefonu: | Apple |
| Seria telefonu: | iPhone |
| Model telefonu: | iPhone 17 |
| Dominujący kolor: | |
|---|---|
| Typ: | |
| Materiał: | Poliwęglan, TPU |
| Marka telefonu: | Apple |
| Seria telefonu: | iPhone |
| Model telefonu: | iPhone 17 Pro Max |
| Dominujący kolor: | |
|---|---|
| Typ: | , |
| Materiał: | Aluminium, Włókno aramidowe |
| Marka telefonu: | Apple |
| Seria telefonu: | iPhone |
| Model telefonu: | iPhone 17 |