- wyniki wyszukiwania:
Informacje o działaniu wyszukiwarki i zasadach prezentacji wyników znajdziesz w zasadach plasowania produktów i ofert
KATEGORIE
TV, Audio i RTV (21)
AGD (3)
AGD małe (116)
Komputery i tablety (357)
Smartfony i zegarki (62)
Foto i kamery (4427)
Gaming (14)
Rowery i hulajnogi (4)
Filtruj produkty
Informacje o działaniu wyszukiwarki i zasadach prezentacji wyników znajdziesz w zasadach plasowania produktów i ofert
| Maksymalna rozdzielczość nagrywania filmów: | 3840 x 2160 |
|---|---|
| Liczba klatek na sekundę: | 4K - 30 kl/s |
| Rozdzielczość efektywna [Mpx]: | 20 |
| Wi-Fi: | Tak |
| Rodzaj: | |
|---|---|
| Kompatybilność: | SJCAM SJ4000, SJCAM SJ4000 Wifi, SJCAM SJ4000+ |
| Wodoodporna: | Tak |
| Kolor: | Czarno-przezroczysty |
| Maksymalna rozdzielczość nagrywania filmów: | 1920 x 1080 |
|---|---|
| Liczba klatek na sekundę: | 2K - 30 kl/s |
| Rozdzielczość efektywna [Mpx]: | 14 |
| Stabilizacja obrazu: | Nie |
| Maksymalna rozdzielczość nagrywania filmów: | |
|---|---|
| Stabilizacja obrazu: | Nie |
| Tak | |
| Kolor: | Czarny |
| 140, 160 | |
| Tak | |
| Komunikacja: | Wi-Fi, GPS, USB Typu C |
| Tak | |
| Zasilanie: | Kondensator |
| Funkcje dodatkowe: | Automatyczny start po wykryciu zapłonu, Bluetooth, Czujnik wstrząsów, Funkcja HDR, , Konstrukcja 360... |
| Kolor: | Czarny |
|---|---|
| Rozdzielczość: | 3840 x 2160 |
| Interfejs: | USB, USB-C |
| Mikrofon wbudowany: | Tak |
| Funkcja wideokonferencji: | Tak |
| Zasilanie: | USB |
| Rodzaj: | Kamera termowizyjna |
|---|---|
| Kolor: | Czarny |
| Typ interfejsu: | , |
| Wyświetlacz LCD: | Tak |
| Zasilanie: | |
| Typ ogniskowej: | Stałoogniskowy |
| Czułość cieplna [mK]: | |
| Wymiary [mm]: | 227 x 81 x 77.5 |
| Maksymalna rozdzielczość nagrywania filmów: | |
|---|---|
| Stabilizacja obrazu: | Nie |
| Tak | |
| Kolor: | Czarny |
| 130, 150 | |
| Tak | |
| Komunikacja: | Wi-Fi, GPS, USB Typu C |
| Tak | |
| Zasilanie: | Gniazdo zapalniczki samochodowej |
| Funkcje dodatkowe: | ADAS, Funkcja HDR, , Ostrzeżenie o kolizji, Ostrzeżenie o nadmiernej prędkości, Podwójne nagrywanie, Timelapse... |
| Kolor: | Czarny |
|---|---|
| Rozdzielczość: | 3840 x 2160 |
| Interfejs: | USB-C |
| Mikrofon wbudowany: | Tak |
| Funkcja wideokonferencji: | Tak |
| Zasilanie: | USB |
| Kolor: | Czarny |
|---|---|
| Rozdzielczość: | 3840 x 2160 |
| Interfejs: | USB-C |
| Mikrofon wbudowany: | Tak |
| Funkcja wideokonferencji: | Tak |
| Zasilanie: | USB |
| Maksymalna rozdzielczość nagrywania filmów: | |
|---|---|
| Stabilizacja obrazu: | Nie |
| Tak | |
| Kolor: | Czarny |
| 170 | |
| Tak | |
| Komunikacja: | Wi-Fi, GPS, microUSB |
| Tak | |
| Zasilanie: | Gniazdo zapalniczki samochodowej, Superkondensator |
| Funkcje dodatkowe: | ADAS, Alert zmęczenia, , , Rozpoznaje nagłą zmianę pasa ruchu |
| Rodzaj: | |
|---|---|
| Kompatybilność: | Android Auto, Car Play |
| Kolor: | Czarny |
| Typ złącza: | AUX, Czytnik kart pamięci, USB Typ C |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 1 |
| Technologia łączności: | Bluetooth, Wi-Fi |
| Funkcje dodatkowe: | Aplikacja na Android i iOS, Funkcja dzielenia ekranu, Kamera cofania, Obracana soczewka kamery, Obsługa AirPlay... |
| Zastosowanie: | Samochód |
| Maksymalna rozdzielczość nagrywania filmów: | 7680 x 4320 |
|---|---|
| Liczba klatek na sekundę: | 2.7K - 60 kl/s, 4K - 30 kl/s, 4K - 60 kl/s, 6K - 30 kl/s, FullHD - 120 kl/s, HD - 240 kl/s |
| Rozdzielczość efektywna [Mpx]: | 64 |
| Stabilizacja obrazu: | Tak |
| Rodzaj: | Kamera termowizyjna |
|---|---|
| Kolor: | Czarny |
| Typ interfejsu: | |
| Wyświetlacz LCD: | Tak |
| Zasilanie: | |
| Typ ogniskowej: | Stałoogniskowy |
| Czułość cieplna [mK]: | |
| Wymiary [mm]: | 244 x 95 x 140 |
| Maksymalna rozdzielczość nagrywania filmów: | 3840 x 2160 |
|---|---|
| Liczba klatek na sekundę: | 2K - 30 kl/s, 4K - 30 kl/s, FullHD - 30 kl/s, FullHD - 60 kl/s, HD - 30 kl/s, HD - 60 kl/s |
| Rozdzielczość efektywna [Mpx]: | 15 |
| Stabilizacja obrazu: | Tak |
| Rodzaj: | Kamera termowizyjna |
|---|---|
| Kolor: | Czarny |
| Typ interfejsu: | |
| Wyświetlacz LCD: | Nie |
| Zasilanie: | |
| Typ ogniskowej: | Stałoogniskowy |
| Czułość cieplna [mK]: | |
| Wymiary [mm]: | 25 x 25 x 22 |
| Maksymalna rozdzielczość nagrywania filmów: | 3840 x 2160 |
|---|---|
| Liczba klatek na sekundę: | 2K - 30 kl/s, 2K - 60 kl/s, 4K - 30 kl/s, FullHD - 120 kl/s, FullHD - 30 kl/s, FullHD - 60 kl/s, HD - 120 kl/s... |
| Rozdzielczość efektywna [Mpx]: | 20 |
| Stabilizacja obrazu: | Tak |
| Kolor: | Czarny |
|---|---|
| Zasilanie: | Bateryjne |
| Funkcje dodatkowe: | Dioda LED informująca o działaniu |
| Wymiary [mm]: | 95 x 75 |
| Maksymalna rozdzielczość nagrywania filmów: | 2880 x 2160 |
|---|---|
| Liczba klatek na sekundę: | 2K - 30 kl/s, 4K - 24 kl/s, FullHD - 30 kl/s, FullHD - 60 kl/s, HD - 30 kl/s, HD - 60 kl/s, VGA - 240 kl/s |
| Rozdzielczość efektywna [Mpx]: | 12 |
| Stabilizacja obrazu: | Tak |
| Maksymalna rozdzielczość nagrywania filmów: | |
|---|---|
| Stabilizacja obrazu: | Nie |
| Tak | |
| Kolor: | Czarno-szary |
| 140, 170 | |
| Tak | |
| Komunikacja: | Wi-Fi, GPS, AV, USB Typu C |
| Tak | |
| Zasilanie: | Kondensator |
| Funkcje dodatkowe: | Automatyczne włączanie/wyłączanie, Bluetooth, Czujnik wstrząsów, Data i czas nagrywania, Nagrywanie poklatkowe... |
| Kolor: | Biały |
|---|---|
| Rozdzielczość: | 1920 x 1080 |
| Interfejs: | USB-C |
| Mikrofon wbudowany: | Tak |
| Funkcja wideokonferencji: | Tak |
| Zasilanie: | USB |
Sugerowana cena producenta:
339 zł
| Wodoodporność: | Tak |
|---|---|
| 160 | |
| Zasilanie: | DC 12/24V |
| Rozdzielczość [px]: | 1280 x 720 |
| Funkcje dodatkowe: | Wodoodporna obudowa |
| Maksymalna rozdzielczość nagrywania filmów: | 1920 x 1080 |
|---|---|
| Liczba klatek na sekundę: | FullHD - 60 kl/s |
| Rozdzielczość efektywna [Mpx]: | 12 |
| Stabilizacja obrazu: | Nie |
| Rodzaj: | |
|---|---|
| Kompatybilność: | GoPro HERO 10, GoPro HERO 11, GoPro HERO 12, GoPro HERO 13, GoPro HERO 9 |
| Wodoodporna: | Tak |
| Kolor: | Pomarańczowy |
| Rodzaj: | Transmiter obrazu analogowy BLOW VIDEO 2,4GHz do kamery cofania |
|---|---|
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 1 |
| Materiał: | Różne |