- wyniki wyszukiwania:
Informacje o działaniu wyszukiwarki i zasadach prezentacji wyników znajdziesz w zasadach plasowania produktów i ofert
KATEGORIE
TV, Audio i RTV (20)
AGD (3)
AGD małe (116)
Komputery i tablety (356)
Smartfony i zegarki (62)
Foto i kamery (4431)
Gaming (14)
Rowery i hulajnogi (4)
Filtruj produkty
Informacje o działaniu wyszukiwarki i zasadach prezentacji wyników znajdziesz w zasadach plasowania produktów i ofert
| Typ: | Cyfrowa |
|---|---|
| Zasilanie: | Akumulatorowo-sieciowe |
| Liczba odbiorników: | 1 |
| Rozdzielczość: | 2K |
| Zasięg wewnątrz [m]: | 30 |
| Zasięg na zewnątrz [m]: | 200 |
| Funkcje: | Ekran, Kamera, Komunikacja dwukierunkowa, Regulacja głośności, Sterowanie smartfonem, Sygnalizacja optyczna... |
| Wyświetlacz: | Tak |
| Zasilanie: | Bateryjne, Sieciowe |
|---|---|
| Pojemność [l]: | 4, 5 |
| Materiał wykonania: | Tworzywo sztuczne |
| Przeznaczenie: | Dla kota, Dla psa |
| Informacje dodatkowe: | 2 komory, Inteligentna kontrola karmienia, Kamera, Monitorowanie czasu jedzenia, Podwójne źródło zasilania... |
| Wyposażenie: | 1 x miska ze stali nierdzewnej, 1 x zasilacz, Przewód zasilający |
| Wysokość [cm]: | 27.4 |
| Komunikacja: | Wi-Fi |
| Zasilanie: | Akumulatorowe |
|---|---|
| Funkcje: | Automatyczne nagrywanie wideo z rejsu całego domu, Dwukierunkowa komunikacja audio, Funkcja Wi-Fi |
| Rodzaj: | Inteligentny robot do monitoringu |
| Materiał wykonania: | Tworzywo sztuczne |
| Informacje dodatkowe: | Automatyczne karmienie, Funkcja AI rozpoznawanie zwierząt, Inteligentne zarządzanie przez aplikację... |
| Wyposażenie: | 1 x robot z kamerą, Stacja ładowania |
| Kompatybilność: | Rola PetPal |
| Możliwość sterowania aplikacją: | Tak |
| Zasilanie: | Akumulatorowe |
|---|---|
| Rodzaj: | Otoskop |
| Wyposażenie: | 1 x pojemnik na końcówki, 10 x wacik, 12 x końcówka douszna, Instrukcja obsługi w języku polskim, Kabel zasilający... |
| Typ: | Cyfrowy |
|---|---|
| Zasilanie: | Akumulatorowe |
| Rodzaj: | Otoskop |
| Materiał wykonania: | Plastik, Silikon, Stal nierdzewna |
| Wyposażenie: | 6 x końcówka do uszu, Instrukcja obsługi w języku polskim, Kabel zasilający, Karta gwarancyjna... |
| Możliwość regulacji ostrości: | Nie |
| Typ: | Analogowa |
|---|---|
| Zasilanie: | Akumulatorowe |
| Liczba odbiorników: | 1 |
| Rozdzielczość: | 480 x 272 |
| Zasięg wewnątrz [m]: | 50 |
| Zasięg na zewnątrz [m]: | 260 |
| Funkcje: | Ekran, Kamera, Komunikacja dwukierunkowa, Regulacja głośności, Sygnalizacja optyczna, Sygnalizacja włączonego zasilania... |
| Wyświetlacz: | Tak |
| Typ: | Cyfrowa |
|---|---|
| Zasilanie: | Sieciowe |
| Liczba odbiorników: | 1 |
| Rozdzielczość: | 320 x 240 |
| Zasięg wewnątrz [m]: | 50 |
| Zasięg na zewnątrz [m]: | 250 |
| Funkcje: | Ekran, Kamera, Komunikacja dwukierunkowa, Regulacja głośności, Sygnalizacja optyczna, Sygnalizacja włączonego zasilania... |
| Rodzaj: | Niania elektroniczna |
| Wyświetlacz: | Tak |
| Długość przewodu kamery [m]: | 1.5 |
|---|---|
| Średnica kamery [mm]: | 5.5 |
| Ilość obiektywów: | 1 |
| Rozdzielczość obrazu: | 640 x 480 |
| Wodoodporność: | Tak |
| Długość przewodu kamery [m]: | 10 |
|---|---|
| Średnica kamery [mm]: | 5.5 |
| Ilość obiektywów: | 1 |
| Rozdzielczość obrazu: | 1280 x 720, 640 x 480 |
| Wodoodporność: | Tak |
| Funkcje: | Automatyczne opróżnianie pojemnika, Automatyczny powrót do bazy i ładowanie, Programator pracy, Wirtualna latarnia... |
|---|---|
| Rodzaj: | Robot sprzątający |
| Wyposażenie: | 1 x pojemnik na kurz z filtrem, 2 x worek na kurz, 6 x futerał na wkład mopujący, 6 x pad mopujący... |
| Czas ładowania akumulatora [min]: | 270 |
| Pojemność zbiornika na kurz [l]: | 3.2 |
| Wysokość [cm]: | 59 |
| Zasilanie: | Bateryjne, Sieciowe |
|---|---|
| Ekran: | Tak |
| Długość sekwencji wideo [s]: | od 5 do 90 sekund |
| Oświetlenie: | Diody IR: 940nm |
| Stopień ochrony: | |
| Moduł GSM: | Nie |
| Czujnik ruchu: | Tak |
| Kąt widzenia [stopnie]: | 120 |
| Typ: | Cyfrowa |
|---|---|
| Zasilanie: | Akumulatorowe |
| Liczba odbiorników: | 1 |
| Rozdzielczość: | 1280 x 720 |
| Zasięg wewnątrz [m]: | Nieograniczony |
| Zasięg na zewnątrz [m]: | Nieograniczony |
| Funkcje: | Kamera, Komunikacja dwukierunkowa, Sterowanie smartfonem, Sygnalizacja optyczna, Sygnalizacja włączonego zasilania... |
| Wyświetlacz: | Nie |
| Typ: | Cyfrowa |
|---|---|
| Zasilanie: | Akumulatorowe |
| Liczba odbiorników: | 1 |
| Rozdzielczość: | 480 x 272 |
| Zasięg wewnątrz [m]: | 50 |
| Zasięg na zewnątrz [m]: | 300 |
| Funkcje: | Ekran, Kamera, Komunikacja dwukierunkowa, Regulacja głośności, Sygnalizacja optyczna, Sygnalizacja włączonego zasilania... |
| Wyświetlacz: | Tak |
| Zasilanie: | DC 12/24V |
|---|---|
| Wyposażenie: | Kabel zasilający, Naklejka Nextbase, Narzędzie do podważania, Ściereczka czyszcząca, Uchwyt |
| Maksymalna rozdzielczość nagrywania filmów: | |
| 145 | |
| Tak | |
| Komunikacja: | Wi-Fi, GPS, USB Typu C |
| Stabilizacja obrazu: | Nie |
| Tak |
| Długość przewodu kamery [m]: | 5 |
|---|---|
| Średnica kamery [mm]: | 8 |
| Ilość obiektywów: | 1 |
| Rozdzielczość obrazu: | 1280 x 720 |
| Wodoodporność: | Tak |
| Długość przewodu kamery [m]: | 5 |
|---|---|
| Średnica kamery [mm]: | 5.5, 8 |
| Ilość obiektywów: | 2 |
| Rozdzielczość obrazu: | 1920 x 1080 |
| Wodoodporność: | Tak |
| Zasilanie: | DC 5V (USB-C) |
|---|---|
| Wyposażenie: | 2 uchwyty montażowe, Kabel tylnej kamery o długości 6m, Kabel USB, Kamera tylna, Klipsy do montażu... |
| Maksymalna rozdzielczość nagrywania filmów: | |
| Przekątna ekranu LCD [cal]: | 3.2 |
| 140, 150 | |
| Nie | |
| Komunikacja: | Wi-Fi, GPS, USB Typu C |
| Stabilizacja obrazu: | Nie |
| Tak |
| Zasilanie: | Kondensator |
|---|---|
| Wyposażenie: | 4x Uchwyt do mocowania kamery na lusterku, Kabel tylnej kamery o długości 6.5m, Kabel tylnej kamery o długości 6m... |
| Maksymalna rozdzielczość nagrywania filmów: | |
| Przekątna ekranu LCD [cal]: | 11.26 |
| 150, 170 | |
| Tak | |
| Komunikacja: | Wi-Fi, GPS, miniUSB |
| Stabilizacja obrazu: | Nie |
| Tak |
| Typ: | Wideootoskop |
|---|---|
| Zasilanie: | Akumulatorowe |
| Rodzaj: | Otoskop |
| Materiał wykonania: | Tworzywo sztuczne |
| Wyposażenie: | 1 x pojemnik na końcówki, 3 x wacik, 9 x końcówka douszna, Instrukcja w języku polskim, Kabel USB do ładowania... |
| Możliwość regulacji ostrości: | Nie |
| Typ: | Endoskopowy |
|---|---|
| Zasilanie: | Akumulatorowe |
| Rodzaj: | Otoskop |
| Materiał wykonania: | Tworzywo sztuczne |
| Wyposażenie: | 1 x pojemnik na końcówki, 10 x wacik, 12 x końcówka douszna, Kabel zasilający, Podstawa, Szczoteczka do czyszczenia |
| Możliwość regulacji ostrości: | Nie |
| Typ: | Termowizja |
|---|---|
| Zasilanie: | |
| Rodzaj: | Kamera termowizyjna |
| Typ interfejsu: | |
| Wyświetlacz LCD: | Tak |
| Współpraca z aplikacją mobilną: | Nie |
| Typ ogniskowej: | Stałoogniskowy |
| Czułość cieplna [mK]: |
| Długość przewodu kamery [m]: | 10 |
|---|---|
| Średnica kamery [mm]: | 8 |
| Ilość obiektywów: | 1 |
| Rozdzielczość obrazu: | 1600 x 1200 |
| Wodoodporność: | Tak |
| Typ: | Cyfrowa |
|---|---|
| Zasilanie: | Sieciowe |
| Liczba odbiorników: | 1 |
| Rozdzielczość: | 2K |
| Zasięg wewnątrz [m]: | 8 |
| Zasięg na zewnątrz [m]: | Nieograniczony |
| Funkcje: | Kamera, Komunikacja dwukierunkowa, Regulacja głośności, Sterowanie smartfonem, Sygnalizacja optyczna... |
| Wyświetlacz: | Nie |
| Typ: | Cyfrowa |
|---|---|
| Zasilanie: | Akumulatorowo-sieciowe |
| Liczba odbiorników: | 1 |
| Rozdzielczość: | 480 x 272 |
| Zasięg wewnątrz [m]: | 50 |
| Zasięg na zewnątrz [m]: | 300 |
| Funkcje: | Ekran, Kamera, Komunikacja dwukierunkowa, Regulacja głośności, Sygnalizacja optyczna, Sygnalizacja włączonego zasilania... |
| Wyświetlacz: | Tak |
| Typ: | Cyfrowa |
|---|---|
| Zasilanie: | Akumulatorowo-sieciowe |
| Liczba odbiorników: | Nieograniczona |
| Rozdzielczość: | 2K, HD |
| Zasięg wewnątrz [m]: | Nieograniczony |
| Zasięg na zewnątrz [m]: | Nieograniczony |
| Funkcje: | Kamera, Komunikacja dwukierunkowa, Regulacja głośności, Sterowanie smartfonem, Sygnalizacja optyczna... |
| Wyświetlacz: | Nie |
| Typ: | Cyfrowa |
|---|---|
| Zasilanie: | Akumulatorowo-sieciowe |
| Liczba odbiorników: | Nieograniczona |
| Rozdzielczość: | Full HD |
| Zasięg wewnątrz [m]: | Nieograniczony |
| Zasięg na zewnątrz [m]: | Nieograniczony |
| Funkcje: | Czujnik oddechu, Kamera, Komunikacja dwukierunkowa, Regulacja głośności, Sterowanie smartfonem, Sygnalizacja optyczna... |
| Wyświetlacz: | Nie |