- wyniki wyszukiwania:
Informacje o działaniu wyszukiwarki i zasadach prezentacji wyników znajdziesz w zasadach plasowania produktów i ofert
KATEGORIE
TV, Audio i RTV (21)
AGD (3)
AGD małe (113)
Komputery i tablety (356)
Smartfony i zegarki (62)
Foto i kamery (4424)
Gaming (14)
Rowery i hulajnogi (4)
Filtruj produkty
Informacje o działaniu wyszukiwarki i zasadach prezentacji wyników znajdziesz w zasadach plasowania produktów i ofert
| Typ: | Cyfrowa |
|---|---|
| Zasilanie: | Akumulatorowe |
| Liczba odbiorników: | 1 |
| Rozdzielczość: | 640 x 480 |
| Zasięg wewnątrz [m]: | 50 |
| Zasięg na zewnątrz [m]: | 300 |
| Funkcje: | Ekran, Kamera, Komunikacja dwukierunkowa, Regulacja głośności, Sygnalizacja optyczna, Sygnalizacja włączonego zasilania... |
| Funkcje dodatkowe: | Czujnik temperatury, Funkcja noktowizora, Funkcja Vox, Funkcja Zoom, Odtwarzanie kołysanek, Przypomnienie o karmieniu |
| Kolor: | Biały |
| Typ: | Wideootoskop |
|---|---|
| Możliwość regulacji ostrości: | Nie |
| Obrotowa głowica: | Nie |
| Podświetlenie: | Tak |
| Funkcje dodatkowe: | 6-osiowy żyroskop, Funkcja Wi-Fi, Obraz na żywo, Usuwanie woskowiny |
| Wyposażenie: | 6 x końcówka do uszu, Etui, Instrukcja obsługi w języku polskim, Karta gwarancyjna, Przewód USB |
| Rodzaj: | Otoskop |
| Kolor: | Czarny |
| Typ: | Cyfrowa |
|---|---|
| Zasilanie: | Akumulatorowo-sieciowe |
| Liczba odbiorników: | 1 |
| Rozdzielczość: | 1080p |
| Zasięg wewnątrz [m]: | 50 |
| Zasięg na zewnątrz [m]: | 300 |
| Funkcje: | Ekran, Kamera, Komunikacja dwukierunkowa, Regulacja głośności, Sterowanie smartfonem, Sygnalizacja optyczna... |
| Funkcje dodatkowe: | Aplikacja mobilna MyVTech Baby Pro, Całodobowe monitorowanie, Czujnik temperatury, Kąt widzenia kamery do 135°... |
| Kolor: | Biały |
| Typ: | Cyfrowa |
|---|---|
| Zasilanie: | Akumulatorowe |
| Liczba odbiorników: | 1 |
| Rozdzielczość: | 480 x 270 |
| Zasięg wewnątrz [m]: | 50 |
| Zasięg na zewnątrz [m]: | 300 |
| Funkcje: | Ekran, Kamera, Komunikacja dwukierunkowa, Regulacja głośności, Sygnalizacja optyczna, Sygnalizacja włączonego zasilania... |
| Funkcje dodatkowe: | 9-poziomowy wskaźnik dźwięku, Adaptacyjne światło nocne, Funkcja Auto-On, Funkcja noktowizora, Lampka nocna... |
| Kolor: | Biały |
| Funkcje: | Automatyczne opróżnianie pojemnika, Automatyczny powrót do bazy i ładowanie, Programator pracy, Wirtualna latarnia... |
|---|---|
| Funkcje dodatkowe: | Amazon Alexa, Aplikacja 3i, Auto TangleCut, Automatyczne dodawanie detergentu, Automatyczne napełnianie zbiornika... |
| Wyposażenie: | 2 x pad mopujący, Przewód zasilający, Stacja ładująca i opróżniająca, Szczotka boczna |
| 240 | |
| Czas ładowania akumulatora [min]: | 240 |
| Pojemność zbiornika na kurz [l]: | 0.3 |
| Typ: | Endoskopowy |
|---|---|
| Możliwość regulacji ostrości: | Nie |
| Obrotowa głowica: | Nie |
| Podświetlenie: | Tak |
| Funkcje dodatkowe: | Funkcja Wi-Fi, System kontroli temperatury |
| Wyposażenie: | 1 x pojemnik na końcówki, 10 x wacik, 12 x końcówka douszna, Kabel zasilający, Podstawa, Szczoteczka do czyszczenia |
| Rodzaj: | Otoskop |
| Kolor: | Biały |
| Funkcje: | Automatyczne opróżnianie pojemnika, Automatyczny powrót do bazy i ładowanie, Programator pracy, Wirtualna ściana, Wi-Fi... |
|---|---|
| Funkcje dodatkowe: | 4 tryby sprzątania, Amazon Alexa, Aplikacja Ezviz, Asystent Google, Automatyczne dozowanie środka czyszczącego... |
| Wyposażenie: | 1 x ręczna szczotka, 1 x środek czyszczący, 2 x głowica mopa, 2 x szczotka boczna, Przewód zasilający, Stacja ładująca |
| 220 | |
| Czas ładowania akumulatora [min]: | 180 |
| Pojemność zbiornika na kurz [l]: | 0.35 |
| Typ: | Wideootoskop |
|---|---|
| Zasilanie: | Akumulatorowe |
| Funkcje: | 6 końcówek, Aplikacja ANESOK na Iphona i Androida, Bezpieczny dla niemowląt, dorosłych i zwierząt... |
| Możliwość regulacji ostrości: | Nie |
| Obrotowa głowica: | Nie |
| Podświetlenie: | Tak |
| Funkcje dodatkowe: | Aplikacja ANESOK, Bezpieczny dla niemowląt, dorosłych i zwierząt, Funkcja Wi-Fi, Kompatybilne z każdym systemem... |
| Wyposażenie: | 6 x końcówka, Przewód USB |
| Rodzaj: | Otoskop |
| Moc [W]: | 0.75 |
| Kolor: | Czarny |
| Zasilanie: | DC 12/24V |
|---|---|
| Funkcje dodatkowe: | Asystent parkowania, Bluetooth, |
| Wyposażenie: | Kabel zasilający, Naklejka Nextbase, Narzędzie do podważania, Ściereczka czyszcząca, Uchwyt |
| Maksymalna rozdzielczość nagrywania filmów: | |
| Tak | |
| Komunikacja: | Wi-Fi, GPS, USB Typu C |
| Stabilizacja obrazu: | Nie |
| Tak | |
| Kolor: | Czarny |
Zakres od A do G
| Zasilanie: | 220-240 V |
|---|---|
| Komunikacja: | , |
| Rodzaj: | Zestaw startowy |
| Moc [W]: | 9 |
| Odpowiednik tradycyjnej żarówki: | 75 W |
Zakres od A do G
Sugerowana cena producenta:
1 929 zł
| Typ: | Wideootoskop |
|---|---|
| Zasilanie: | Akumulatorowe |
| Możliwość regulacji ostrości: | Nie |
| Obrotowa głowica: | Nie |
| Podświetlenie: | Tak |
| Funkcje dodatkowe: | Antypoślizgowa struktura obudowy, Funkcja Wi-Fi, Usuwanie woskowiny, Żyroskop |
| Wyposażenie: | 1 x pojemnik na końcówki, 1 x wacik, 2 x końcówka, Instrukcja w języku polskim, Karta gwarancyjna, Przewód do ładowania |
| Rodzaj: | Otoskop |
| Moc [W]: | 5 |
| Kolor: | Biały |
Sugerowana cena producenta:
119 zł
| Typ: | Wideootoskop |
|---|---|
| Zasilanie: | Akumulatorowe |
| Możliwość regulacji ostrości: | Nie |
| Obrotowa głowica: | Nie |
| Podświetlenie: | Tak |
| Funkcje dodatkowe: | 6-osiowy żyroskop, Funkcja Wi-Fi, Obraz na żywo, Usuwanie woskowiny |
| Wyposażenie: | 6 x końcówka do uszu, Etui, Instrukcja obsługi w języku polskim, Karta gwarancyjna, Przewód USB |
| Rodzaj: | Otoskop |
| Kolor: | Biały |
| Typ: | Jednorodzinny |
|---|---|
| Zasilanie: | Sieciowe |
| Funkcje: | Czytnik kart i breloków zbliżeniowych, Domofon do furtki, Funkcja interkom |
| Dedykowana aplikacja: | Tuya Smart |
| Rodzaj produktu: | Wideodomofon |
| Współpraca z systemami: | Brak |
| Dominujący kolor: | Biały, Czarny |
Sugerowana cena producenta:
2 349 zł
| Typ: | Jednorodzinny |
|---|---|
| Zasilanie: | Sieciowe |
| Funkcje: | Czytnik kart i breloków zbliżeniowych, Domofon do furtki, Funkcja interkom, Regulacja głośności |
| Dedykowana aplikacja: | Tuya Smart |
| Rodzaj produktu: | Wideodomofon |
| Współpraca z systemami: | Brak |
| Dominujący kolor: | Czarny |
Sugerowana cena producenta:
2 129 zł
| Typ: | Ultradźwiękowy |
|---|---|
| Zasilanie: | Akumulatorowe |
| Funkcje: | 5 trybom intensywności, Lampa UV sterylizująca światłem, Redukuje płytkę bakteryjną, Usuwa przebarwienia... |
| Wyposażenie: | 1 x kluczyk, 1 x lusterko dentystyczne, 1 x osłonka, 1 x przewód USB, 2 x głowica spiczasta, 2 x narzędzie dentystyczne |
| Rodzaj: | Skaler dentystyczny |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 1 |
| Kolor: | Szary |
| Autor: | Aleksandra Pilch |
|---|---|
| Tematyka: | Przygodowa |
| Liczba stron: | 440 |
| Okładka: | Miękka |
| Język wydania: | Polski |