- wyniki wyszukiwania:
Informacje o działaniu wyszukiwarki i zasadach prezentacji wyników znajdziesz w zasadach plasowania produktów i ofert
KATEGORIE
TV, Audio i RTV (127)
Komputery i tablety (62)
Smartfony i zegarki (5)
Foto i kamery (1)
Gaming (3925)
Dom (86)
Warsztat i ogród (8)
Zabawki i LEGO (28)
Filtruj produkty
Informacje o działaniu wyszukiwarki i zasadach prezentacji wyników znajdziesz w zasadach plasowania produktów i ofert
| Przeznaczenie: | Do salonu |
|---|---|
| Rodzaj regału: | Konsola |
| Styl: | Minimalistyczny, Nowoczesny |
| Kolor: | Piaskowy |
| Szerokość [cm]: | 76 |
| Głębokość [cm]: | 30 |
| Wysokość [cm]: | 75 |
| Typ konsoli: | Xbox Series X |
|---|---|
| Pojemność dysku twardego: | 1 TB |
| Gry w zestawie: | Brak |
| Kolor: | |
| Napęd Blu-ray 4K: | Nie |
| Liczba kontrolerów w zestawie: | 1 |
| Procesor: | AMD Zen 2 - 3.8 GHz (8 rdzeni, 3.6 GHz z SMT) |
| Rodzaj konsoli: | Stacjonarna |
| Wi-Fi: | Tak |
| HDMI: | Tak |
| Rodzaj: | Konsola przenośna Legion Go |
|---|---|
| Typ konsoli: | Legion Go |
| Gry w zestawie: | Brak |
| Kolor: | Czarny |
| Napęd Blu-ray 4K: | Nie |
| Liczba kontrolerów w zestawie: | 2 |
| Pamięć RAM [GB]: | 16 GB LPDDR5X |
| Procesor: | Ryzen Z1 Extreme |
| Przekątna ekranu [cal]: | 8.8 |
| Łączność: | Bluetooth, Wi-Fi |
| Rodzaj konsoli: | Przenośna |
| Wi-Fi: | Tak |
| HDMI: | Nie |
| Ekran dotykowy: | Tak |
| Przekątna ekranu: | 8.8 |
| Typ konsoli: | |
|---|---|
| Pojemność dysku twardego: | 64 GB |
| Gry w zestawie: | Brak |
| Kolor: | Czarny |
| Liczba kontrolerów w zestawie: | 0 |
| Procesor: | H700 |
| Rodzaj konsoli: | Przenośna |
| Wi-Fi: | Nie |
| HDMI: | Tak |
| Ekran dotykowy: | Nie |
| Przekątna ekranu: | 3.5 |
| Typ konsoli: | |
|---|---|
| Gry w zestawie: | Brak |
| Kolor: | Czarny |
| Napęd Blu-ray 4K: | Nie |
| Liczba kontrolerów w zestawie: | 0 |
| Procesor: | H700 |
| Rodzaj konsoli: | Przenośna |
| Wi-Fi: | Tak |
| HDMI: | Tak |
| Ekran dotykowy: | Tak |
| Przekątna ekranu: | 4 |
| Typ konsoli: | Nintendo Switch |
|---|---|
| Pojemność dysku twardego: | 32 GB |
| Gry w zestawie: | Ring Fit Adventure |
| Kolor: | Czarny |
| Liczba kontrolerów w zestawie: | 1 |
| Procesor: | NVIDIA Tegra (zmodyfikowany) |
| Rodzaj konsoli: | Przenośna, Stacjonarna |
| Wi-Fi: | Tak |
| HDMI: | Tak |
| Ekran dotykowy: | Tak |
| Przekątna ekranu: | 6.2 |
| Typ konsoli: | Inna |
|---|---|
| Gry w zestawie: | Brak |
| Kolor: | Czarny |
| Napęd Blu-ray 4K: | Nie |
| Liczba kontrolerów w zestawie: | 0 |
| Procesor: | H700 |
| Rodzaj konsoli: | Przenośna |
| Wi-Fi: | Tak |
| HDMI: | Tak |
| Ekran dotykowy: | Nie |
| Przekątna ekranu: | 3.4 |
| Styl: | Brak |
|---|---|
| Kolor: | Beżowy |
| Materiał: | Płyta wiórowa laminowana |
| Szerokość [cm]: | 90 |
| Głębokość [cm]: | 39 |
| Wysokość [cm]: | 80 |
| Styl: | Loft |
|---|---|
| Kolor: | Czarny |
| Materiał: | Płyta MDF fornirowana (okleina naturalna) |
| Szerokość [cm]: | 106 |
| Głębokość [cm]: | 30 |
| Wysokość [cm]: | 77 |
| Styl: | Skandynawski |
|---|---|
| Kolor: | Dąb |
| Materiał: | Płyta wiórowa laminowana |
| Szerokość [cm]: | 90 |
| Głębokość [cm]: | 39 |
| Wysokość [cm]: | 80 |
| Styl: | Klasyczny |
|---|---|
| Kolor: | Ciemny orzech |
| Materiał: | Płyta MDF fornirowana (okleina naturalna) |
| Szerokość [cm]: | 104 |
| Głębokość [cm]: | 40 |
| Wysokość [cm]: | 75 |
| Styl: | Skandynawski |
|---|---|
| Kolor: | Biały |
| Materiał: | Płyta wiórowa laminowana |
| Szerokość [cm]: | 90 |
| Głębokość [cm]: | 39 |
| Wysokość [cm]: | 80 |
| Styl: | Skandynawski |
|---|---|
| Kolor: | Różowy |
| Materiał: | Płyta wiórowa laminowana |
| Szerokość [cm]: | 39 |
| Wysokość [cm]: | 80 |
| Długość [cm]: | 90 |
| Styl: | Brak |
|---|---|
| Kolor: | Dąb |
| Materiał: | Płyta laminowana, płyta MDF oklejona folią PCV |
| Szerokość [cm]: | 100 |
| Głębokość [cm]: | 30 |
| Wysokość [cm]: | 40 |
| Styl: | Brak |
|---|---|
| Kolor: | Czarny |
| Materiał: | Płyta laminowana, płyta MDF oklejona folią PCV |
| Szerokość [cm]: | 100 |
| Głębokość [cm]: | 30 |
| Wysokość [cm]: | 60 |
| Styl: | Brak |
|---|---|
| Kolor: | Dąb |
| Materiał: | Płyta laminowana, płyta MDF oklejona folią PCV |
| Szerokość [cm]: | 100 |
| Głębokość [cm]: | 30 |
| Wysokość [cm]: | 40 |
| Styl: | Brak |
|---|---|
| Kolor: | Biały |
| Materiał: | Płyta laminowana, płyta MDF oklejona folią PCV |
| Szerokość [cm]: | 100 |
| Głębokość [cm]: | 30 |
| Wysokość [cm]: | 60 |
| Styl: | Brak |
|---|---|
| Kolor: | Dąb |
| Materiał: | Płyta laminowana, płyta MDF oklejona folią PCV |
| Szerokość [cm]: | 100 |
| Głębokość [cm]: | 30 |
| Wysokość [cm]: | 15 |