- wyniki wyszukiwania:
Informacje o działaniu wyszukiwarki i zasadach prezentacji wyników znajdziesz w zasadach plasowania produktów i ofert
KATEGORIE
TV, Audio i RTV (1)
AGD małe (108)
Fitness i sport (20)
Dom (3)
Warsztat i ogród (15)
Zabawki i LEGO (15)
Motoryzacja (1)
Filtruj produkty
Informacje o działaniu wyszukiwarki i zasadach prezentacji wyników znajdziesz w zasadach plasowania produktów i ofert
| Wiek dziecka: | 6 m+ |
|---|---|
| Maksymalna waga dziecka [kg]: | 60 |
| Materiał wykonania: | Poliester, Stal, Tworzywo PU, Tworzywo sztuczne |
| Funkcje: | Pasy bezpieczeństwa, Podnóżek, Regulacja wysokości |
| Dodatkowe informacje: | Ergonomiczny kształt, Funkcja oddzielnego stoliczka i krzesełka, Konstrukcja, która "rośnie" razem z dzieckiem... |
| Wymiary (SxWxG) [cm]: | 63 x 51 x 84 |
| Składane: | Nie |
| Kolor: | Szaro-srebrny |
| Głębokość [cm]: | 63 |
| Szerokość [cm]: | 51 |
| Wysokość [cm]: | 84 |
| Wiek dziecka: | 6 m+ |
|---|---|
| Maksymalna waga dziecka [kg]: | 110 |
| Materiał wykonania: | Aluminium, Drewno, Tworzywo sztuczne |
| Funkcje: | Pasy bezpieczeństwa, Podnóżek, Regulacja wysokości |
| Dodatkowe informacje: | Konstrukcja, która "rośnie" razem z dzieckiem, Krzesło dla dorosłego, Łatwe w czyszczeniu, Miękkie i wygodne siedzisko... |
| Wymiary (SxWxG) [cm]: | 48 x 75 x 85 |
| Składane: | Nie |
| Kolor: | Szaro-brązowy |
| Głębokość [cm]: | 48 |
| Szerokość [cm]: | 75 |
| Wysokość [cm]: | 85 |
| Wiek dziecka: | 6 m+ |
|---|---|
| Maksymalna waga dziecka [kg]: | 110 |
| Materiał wykonania: | Aluminium, Drewno, Tworzywo sztuczne |
| Funkcje: | Pasy bezpieczeństwa, Podnóżek, Regulacja wysokości |
| Dodatkowe informacje: | Konstrukcja, która "rośnie" razem z dzieckiem, Krzesło dla dorosłego, Łatwe w czyszczeniu, Miękkie i wygodne siedzisko... |
| Wymiary (SxWxG) [cm]: | 48 x 75 x 85 |
| Składane: | Nie |
| Kolor: | Czarno-brązowy |
| Głębokość [cm]: | 48 |
| Szerokość [cm]: | 75 |
| Wysokość [cm]: | 85 |
| Wiek dziecka: | 6 - 36 m |
|---|---|
| Maksymalna waga dziecka [kg]: | 15 |
| Materiał wykonania: | Poliester, Stal, Tworzywo PP |
| Funkcje: | Pasy bezpieczeństwa, Podnóżek, Regulacja tacy, Składane |
| Dodatkowe informacje: | Kompaktowe po złożeniu, Konstrukcja, która "rośnie" razem z dzieckiem, Łatwe w czyszczeniu... |
| Wymiary (SxWxG) [cm]: | 68.2 x 55 x 86.5 |
| Składane: | Tak |
| Kolor: | Beżowo-brązowy |
| Głębokość [cm]: | 68.2 |
| Szerokość [cm]: | 55 |
| Wysokość [cm]: | 86.5 |
| Wiek dziecka: | 6 - 36 m |
|---|---|
| Maksymalna waga dziecka [kg]: | 40 |
| Materiał wykonania: | Drewno, Tworzywo sztuczne |
| Funkcje: | Pasy bezpieczeństwa, Podnóżek, Regulacja wysokości, Składane |
| Dodatkowe informacje: | 11 poziomów regulacji siedziska i podnóżka, Ergonomiczny kształt, Kompaktowe po złożeniu, Krzesełko 4w1... |
| Wymiary (SxWxG) [cm]: | 54 x 45 x 79.5 |
| Składane: | Tak |
| Kolor: | Biało-brązowy |
| Głębokość [cm]: | 54 |
| Szerokość [cm]: | 45 |
| Wysokość [cm]: | 79.5 |
| Wiek dziecka: | 6 - 36 m |
|---|---|
| Maksymalna waga dziecka [kg]: | 15 |
| Materiał wykonania: | Drewno, Tworzywo sztuczne |
| Funkcje: | Pasy bezpieczeństwa, Podnóżek, Regulacja wysokości, Składane |
| Dodatkowe informacje: | 9 poziomów regulacji siedziska i podnóżka, Ergonomiczny kształt, Kompaktowe po złożeniu, Krzesełko 4w1... |
| Wymiary (SxWxG) [cm]: | 54 x 45 x 78 |
| Składane: | Tak |
| Kolor: | Brązowo-szary |
| Głębokość [cm]: | 54 |
| Szerokość [cm]: | 45 |
| Wysokość [cm]: | 78 |
| Wiek dziecka: | 0+ |
|---|---|
| Maksymalna waga dziecka [kg]: | 20 |
| Materiał wykonania: | Drewno bukowe, Tkanina, Tworzywo PP, Tworzywo PU |
| Funkcje: | Pasy bezpieczeństwa, Podnóżek, Regulacja tacy |
| Dodatkowe informacje: | Łatwe w czyszczeniu, Stabilna konstrukcja, Wyjmowana tacka |
| Wymiary (SxWxG) [cm]: | 52 x 58 x 107 |
| Składane: | Nie |
| Kolor: | Szary |
| Głębokość [cm]: | 52 |
| Szerokość [cm]: | 58 |
| Wysokość [cm]: | 107 |
| Wiek dziecka: | 0+ |
|---|---|
| Maksymalna waga dziecka [kg]: | 20 |
| Materiał wykonania: | Drewno bukowe, Tkanina, Tworzywo PP, Tworzywo PU |
| Funkcje: | Pasy bezpieczeństwa, Podnóżek, Regulacja tacy |
| Dodatkowe informacje: | Łatwe w czyszczeniu, Stabilna konstrukcja, Wyjmowana tacka |
| Wymiary (SxWxG) [cm]: | 52 x 58 x 107 |
| Składane: | Nie |
| Kolor: | Beżowy |
| Głębokość [cm]: | 52 |
| Szerokość [cm]: | 58 |
| Wysokość [cm]: | 107 |
| Wiek dziecka: | 6 m+ |
|---|---|
| Maksymalna waga dziecka [kg]: | 15 |
| Materiał wykonania: | Drewno |
| Funkcje: | Pasy bezpieczeństwa, Podnóżek, Regulacja wysokości |
| Dodatkowe informacje: | 4 pozycje wysokości siedziska, Regulowany podnóżek, Tacka z podwyższonymi brzegami, Wyprofilowane oparcie... |
| Wymiary (SxWxG) [cm]: | 45 x 57 x 78 |
| Składane: | Nie |
| Kolor: | Drewniany |
| Głębokość [cm]: | 45 |
| Szerokość [cm]: | 57 |
| Wysokość [cm]: | 78 |
| Wiek dziecka: | 6 m - 12 lat |
|---|---|
| Maksymalna waga dziecka [kg]: | 40 |
| Materiał wykonania: | Tworzywo PP, Tworzywo PVC |
| Funkcje: | Pasy bezpieczeństwa, Regulacja tacy, Składane |
| Dodatkowe informacje: | 2-stronny stolik, Antypoślizgowe nogi, Bardzo lekkie i kompaktowe, Łatwe w czyszczeniu, Stabilna konstrukcja |
| Wymiary (SxWxG) [cm]: | 56 x 60 x 87 |
| Składane: | Tak |
| Kolor: | Szary |
| Głębokość [cm]: | 56 |
| Szerokość [cm]: | 60 |
| Wysokość [cm]: | 87 |
| Wiek dziecka: | 6-36 m |
|---|---|
| Maksymalna waga dziecka [kg]: | 15 |
| Materiał wykonania: | Metal, Tworzywo sztuczne |
| Funkcje: | Pasy bezpieczeństwa, Podnóżek, Regulacja tacy, Regulacja wysokości |
| Dodatkowe informacje: | 2 ustawienia wysokości |
| Wymiary (SxWxG) [cm]: | 48 x 56 x 87 |
| Składane: | Nie |
| Kolor: | Grafitowy |
| Głębokość [cm]: | 48 |
| Szerokość [cm]: | 56 |
| Wysokość [cm]: | 87 |
| Wiek dziecka: | 6 m+ |
|---|---|
| Maksymalna waga dziecka [kg]: | 35 |
| Materiał wykonania: | Drewno bukowe, Metal |
| Funkcje: | Pasy bezpieczeństwa, Podnóżek, Regulacja tacy, Regulacja wysokości, Składane |
| Dodatkowe informacje: | Ergonomiczny kształt, Łatwe w czyszczeniu, Zdejmowana tacka |
| Wymiary (SxWxG) [cm]: | 49 x 49 x 73 |
| Składane: | Tak |
| Kolor: | Czarny |
| Głębokość [cm]: | 49 |
| Szerokość [cm]: | 49 |
| Wysokość [cm]: | 73 |
| Materiał: | Plastik |
|---|---|
| Kolor: | Czarny |
| Głębokość [cm]: | 28 |
| Szerokość [cm]: | 32 |
| Wysokość [cm]: | 23 |
| Przeznaczenie: | Dom |