- wyniki wyszukiwania:
Informacje o działaniu wyszukiwarki i zasadach prezentacji wyników znajdziesz w zasadach plasowania produktów i ofert
KATEGORIE
TV, Audio i RTV (39)
AGD małe (21)
Komputery i tablety (214)
Smartfony i zegarki (3712)
Foto i kamery (250)
Gaming (174)
Rowery i hulajnogi (12)
Fitness i sport (25)
Filtruj produkty
Informacje o działaniu wyszukiwarki i zasadach prezentacji wyników znajdziesz w zasadach plasowania produktów i ofert
| Maksymalna moc żarówki [W]: | 4 |
|---|---|
| Rodzaj gwintu: | LED zintegrowany |
| Typ źródła światła: | LED |
| Ilość źródeł światła: | 36 |
| Wysokość całkowita [cm]: | 39.5 |
| Kolor: | Czarny |
| Szerokość [cm]: | 13 |
| Zasilanie: | Akumulatorowe |
| Rodzaj: | Ładowarka samochodowa |
|---|---|
| Liczba zasilanych urządzeń: | |
| Moc wyjściowa [mA]: | 1500, 3000 |
| Napięcie wyjściowe [V]: | 5, 20 |
| Rodzaj wtyku/złącza: | Gniazdo zapalniczki samochodowej |
| Kabel na wyposażeniu: | Tak |
| Zintegrowany kabel: | Nie |
| Napięcie [V]: | 12 |
|---|---|
| Wskaźnik naładowania: | Nie |
| Kompatybilność marka: | Dedra |
| Kompatybilność seria: | 12V |
| Ilość gniazd: | 1 |
| Natężenie [A]: | 0.5 |
| Waga [g]: | 130 |
| Kolor: | Biały |
|---|---|
| Rodzaj: | Ładowarka indukcyjna |
| Liczba portów wyjściowych: | 1 |
| Napięcie wyjściowe [V]: | 5 - 20 |
| Kabel na wyposażeniu: | Nie |
| Moc [W]: | |
| Zasilacz w zestawie: | Nie |
| Prąd wyjściowy [A]: | 3.25 |
| Kolor: | Szary |
|---|---|
| Rodzaj: | Ładowarka indukcyjna |
| Liczba portów wyjściowych: | 1 |
| Napięcie wyjściowe [V]: | 9 |
| Kabel na wyposażeniu: | Tak |
| Moc [W]: | |
| Zasilacz w zestawie: | Nie |
| Prąd wyjściowy [A]: | 3 |
| Kolor: | Czarno-żółty |
|---|---|
| Rodzaj: | Jeździk |
| Rączka do prowadzenia: | Nie |
| Funkcja światła: | Nie |
| Materiał wykonania: | Tworzywo sztuczne |
| Zasilanie: | 2 x AAA |
| Kolor: | Czarny |
|---|---|
| Rodzaj: | Ładowarka indukcyjna |
| Kabel na wyposażeniu: | Tak |
| Moc [W]: | , |
| Zasilacz w zestawie: | Nie |
| Napięcie [V]: | 18 |
|---|---|
| Wskaźnik naładowania: | Tak |
| Kompatybilność marka: | Dewalt |
| Kompatybilność seria: | 18V XR, PowerStack, XR Flexvolt, XR Flexvolt 54V |
| Ilość gniazd: | 1 |
| Natężenie [A]: | 8 |
| Waga [g]: | 650 |
| Rodzaj: | Ładowarka samochodowa |
|---|---|
| Liczba zasilanych urządzeń: | |
| Moc wyjściowa [mA]: | 3000 |
| Napięcie wyjściowe [V]: | 5, 9, 12 |
| Rodzaj wtyku/złącza: | 2x USB |
| Kabel na wyposażeniu: | Tak |
| Zintegrowany kabel: | Nie |
| Napięcie [V]: | 14.4, 18 |
|---|---|
| Wskaźnik naładowania: | Tak |
| Kompatybilność marka: | Bosch |
| Kompatybilność seria: | Professional 18V |
| Ilość gniazd: | 1 |
| Natężenie [A]: | 4 |
| Waga [g]: | 550 |
| Rodzaj: | Ładowarka samochodowa |
|---|---|
| Liczba zasilanych urządzeń: | |
| Moc wyjściowa [mA]: | 1500, 2000, 2500, 3000 |
| Napięcie wyjściowe [V]: | 5, 9, 12 |
| Rodzaj wtyku/złącza: | USB, USB Typ-C |
| Kabel na wyposażeniu: | Tak |
| Zintegrowany kabel: | Tak |
| Rodzaj: | Ładowarka samochodowa |
|---|---|
| Liczba zasilanych urządzeń: | |
| Moc wyjściowa [mA]: | 1670, 2220, 3000 |
| Napięcie wyjściowe [V]: | 5, 9, 12, 24 |
| Rodzaj wtyku/złącza: | 2x USB Typ-C |
| Kabel na wyposażeniu: | Nie |
| Zintegrowany kabel: | Nie |
| Kolor: | Czarny |
|---|---|
| Rodzaj: | Ładowarka indukcyjna |
| Kabel na wyposażeniu: | Tak |
| Moc [W]: | , |
| Zasilacz w zestawie: | Nie |
| Kolor: | Czarny |
|---|---|
| Rodzaj: | Ładowarka indukcyjna |
| Liczba portów wyjściowych: | 1 |
| Kabel na wyposażeniu: | Tak |
| Moc [W]: | |
| Zasilacz w zestawie: | Nie |
| Napięcie [V]: | 18 |
|---|---|
| Wskaźnik naładowania: | Tak |
| Kompatybilność marka: | Dewalt |
| Kompatybilność seria: | 18V XR, PowerStack, XR Flexvolt 54V |
| Ilość gniazd: | 1 |
| Natężenie [A]: | 12 |
| Waga [g]: | 1300 |
| Napięcie [V]: | 20 |
|---|---|
| Wskaźnik naładowania: | Tak |
| Kompatybilność marka: | 4Garden, Faworyt Pro, Handy, Lider |
| Kompatybilność seria: | 20V |
| Ilość gniazd: | 1 |
| Natężenie [A]: | 2.2 |
| Waga [g]: | 330 |
Sugerowana cena producenta:
83,90 zł
| Kolor: | Czarny |
|---|---|
| Rodzaj: | Ładowarka indukcyjna |
| Napięcie wyjściowe [V]: | 12 |
| Kabel na wyposażeniu: | Zintegrowany |
| Moc [W]: | |
| Zasilacz w zestawie: | Nie |
| Prąd wyjściowy [A]: | 2 |
| Napięcie [V]: | 36 |
|---|---|
| Wskaźnik naładowania: | Tak |
| Kompatybilność marka: | Bosch |
| Kompatybilność seria: | GBA 36V |
| Ilość gniazd: | 1 |
| Natężenie [A]: | 2 |
| Kolor: | Szary |
|---|---|
| Rodzaj: | |
| Napięcie wyjściowe [V]: | 5 |
| Kompatybilność: | DJI Neo 2 |
| Ilość ładowanych urządzeń: | 3 |
| Typ zasilania: | USB-C |
| Kompatybilność marka: | Einhell |
|---|---|
| Kompatybilność seria: | Power X-Change |
| 5.2 | |
| Czas ładowania [min]: | 100 |
| Wskaźnik stanu baterii: | Tak |
| Waga [g]: | 1420 |
| Kolor: | Biały |
|---|---|
| Rodzaj: | Ładowarka indukcyjna |
| Liczba portów wyjściowych: | 1 |
| Napięcie wyjściowe [V]: | 9, 12 |
| Kabel na wyposażeniu: | Tak |
| Moc [W]: | |
| Zasilacz w zestawie: | Nie |
| Prąd wyjściowy [A]: | 3 |
| Napięcie [V]: | 220 |
|---|---|
| Wskaźnik naładowania: | Nie |
| Kompatybilność marka: | NAC |
| Kompatybilność seria: | NAC 20V, NAC 40V |
| Ilość gniazd: | 1 |
| Natężenie [A]: | 2 |
| Waga [g]: | 500 |
| Kolor: | Biały |
|---|---|
| Rodzaj: | Adapter |
| Kompatybilność: | Laptop, Smartfon, Tablet |
| Wtyczka (męskie): | |
| Pozłacane styki: | Nie |
| Wykonanie: | Tworzywo sztuczne |
| Zastosowanie: | , |
| Kolor: | Czarny |
|---|---|
| Rodzaj: | Listwa zasilająca |
| Długość [m]: | |
| Liczba gniazd [szt]: | |
| Wyłącznik: | Nie |
| Prąd znamionowy [A]: | 16 |
| Liczba gniazd [szt]: | 3 |
|---|---|
| Możliwość regulacji: | Nie |
| Zasilanie: | DC 12-24V z akumulatora/instalacji |
| Maksymalne natężenie [A]: | 10 |