- wyniki wyszukiwania:
Informacje o działaniu wyszukiwarki i zasadach prezentacji wyników znajdziesz w zasadach plasowania produktów i ofert
KATEGORIE
TV, Audio i RTV (39)
AGD małe (22)
Komputery i tablety (211)
Smartfony i zegarki (3714)
Foto i kamery (251)
Gaming (172)
Rowery i hulajnogi (12)
Fitness i sport (25)
Filtruj produkty
Informacje o działaniu wyszukiwarki i zasadach prezentacji wyników znajdziesz w zasadach plasowania produktów i ofert
| Rodzaj: | Ładowarka samochodowa |
|---|---|
| Liczba zasilanych urządzeń: | |
| Moc wyjściowa [mA]: | 2400, 3000 |
| Napięcie wyjściowe [V]: | 5 |
| Rodzaj wtyku/złącza: | USB, USB Typ-C |
| Kabel na wyposażeniu: | Nie |
| Zintegrowany kabel: | Nie |
| Przeznaczenie: | Uniwersalna |
| Rodzaj: | Kabel EV |
|---|---|
| Moc [kW]: | 3.7 |
| Liczba faz zasilania: | 1 |
| Wskaźnik LED: | Nie |
| Kolor: | Czarno-biały |
| Natężenie [A]: | 16 |
| Typ: | Czołowa |
|---|---|
| Źródło światła: | LED |
| Siła światła [lm]: | 1250 |
| Zasilanie: | Akumulatorowe |
| Czas pracy [h]: | 240 |
| Waga [g]: | 54 |
| Rodzaj: | Ładowarka indukcyjna |
|---|---|
| Kabel na wyposażeniu: | Tak |
| Kolor: | Szary |
| Moc [W]: | |
| Szybkie ładowanie: | |
| Zasilacz w zestawie: | Nie |
| Rodzaj: | Ładowarka indukcyjna |
|---|---|
| Napięcie wyjściowe [V]: | 5 |
| Kabel na wyposażeniu: | Nie |
| Kolor: | Biały |
| Moc [W]: | |
| Szybkie ładowanie: | |
| Zasilacz w zestawie: | Nie |
| Prąd wyjściowy [A]: | 2 |
| Typ: | Li-Ion |
|---|---|
| Waga [g]: | 910 |
| Napięcie akumulatora [V]: | 18 |
| Wskaźnik stanu baterii: | Tak |
| Kompatybilność marka: | Graphite |
| Kompatybilność seria: | Energy+ |
| Rodzaj: | Ładowarka samochodowa |
|---|---|
| Kolor: | Czarny |
| Przeznaczenie: | Stacja zasilania |
| Materiał wykonania: | Tworzywo sztuczne |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 1 |
| Rodzaj: | Ładowarka indukcyjna |
|---|---|
| Liczba portów wyjściowych: | 1 |
| Napięcie wyjściowe [V]: | 5 |
| Kabel na wyposażeniu: | Tak |
| Kolor: | Grafitowy |
| Moc [W]: | |
| Szybkie ładowanie: | |
| Zasilacz w zestawie: | Nie |
| Prąd wyjściowy [A]: | 3 |
| Rodzaj: | Ładowarka indukcyjna |
|---|---|
| Napięcie wyjściowe [V]: | 5 |
| Kabel na wyposażeniu: | Tak |
| Kolor: | Srebrny |
| Moc [W]: | , , |
| Szybkie ładowanie: | |
| Zasilacz w zestawie: | Nie |
| Prąd wyjściowy [A]: | 2 |
| Typ: | Li-Ion |
|---|---|
| Waga [g]: | 1.94 |
| Napięcie akumulatora [V]: | 18 |
| Wskaźnik stanu baterii: | Tak |
| Kompatybilność marka: | Bosch |
| Kompatybilność seria: | Professional 18V |
| Rodzaj: | Ładowarka samochodowa |
|---|---|
| Liczba zasilanych urządzeń: | |
| Moc wyjściowa [mA]: | 3000 |
| Rodzaj wtyku/złącza: | USB, USB Typ-C |
| Kabel na wyposażeniu: | Nie |
| Zintegrowany kabel: | Nie |
| Przeznaczenie: | Uniwersalna |
| Typ: | Li-Ion |
|---|---|
| Waga [g]: | 1000 |
| Napięcie akumulatora [V]: | 18 |
| Wskaźnik stanu baterii: | Tak |
| Kompatybilność marka: | Bosch |
| Kompatybilność seria: | Bosch Home & Garden |
| Zasilanie: | Akumulatorowe |
|---|---|
| Napięcie akumulatora [V]: | 18 |
| Zastosowanie: | Do użytku domowego |
| 2x akumulator w zestawie | |
| Kompatybilność seria: | SAS+ALL |
| Waga [g]: | 300 |
|---|---|
| Napięcie [V]: | 4 |
| Wskaźnik naładowania: | Tak |
| Kompatybilność marka: | Karcher |
| Kompatybilność seria: | Kärcher Battery Power 4 V |
| Natężenie [A]: | 2.5 |
| Waga [g]: | 300 |
|---|---|
| Napięcie [V]: | 20 |
| Wskaźnik naładowania: | Tak |
| Kompatybilność marka: | Greenso |
| Kompatybilność seria: | Greenso 20V |
| Natężenie [A]: | 2.4 |
| Rodzaj: | Ładowarka samochodowa |
|---|---|
| Liczba zasilanych urządzeń: | |
| Moc wyjściowa [mA]: | 1670, 2220, 2400, 3000 |
| Napięcie wyjściowe [V]: | 5, 9, 12 |
| Rodzaj wtyku/złącza: | USB, USB Typ-C |
| Kabel na wyposażeniu: | Nie |
| Zintegrowany kabel: | Nie |
| Przeznaczenie: | Uniwersalna |
| Waga [g]: | 680 |
|---|---|
| Napięcie [V]: | 20 |
| Wskaźnik naładowania: | Tak |
| Kompatybilność marka: | 4Garden, Faworyt Pro, Handy, Lider |
| Kompatybilność seria: | 20V |
| Natężenie [A]: | 2.4 |
| Kolor: | Orzechowy |
|---|---|
| Odtwarzacz płyt: | CD, MP3 |
| Magnetofon: | Nie |
| Moc znamionowa RMS: | 70 W |
| Radio: | Cyfrowe, DAB+, FM, Internetowe, Tuner z RDS |
| Wyłącznik czasowy (sleep timer): | Tak |
| Funkcje dodatkowe: | Alarm, Bezprzewodowe ładowanie, Ładowanie przez port USB, Obsługa za pomocą Connect App, Spotify, Wyświetlacz |
Sugerowana cena producenta:
2 800 zł
| Rodzaj: | Ładowarka indukcyjna |
|---|---|
| Kabel na wyposażeniu: | Tak |
| Kolor: | Biały |
| Moc [W]: | , , , |
| Szybkie ładowanie: | |
| Zasilacz w zestawie: | Nie |
| Rodzaj: | Ładowarka samochodowa |
|---|---|
| Liczba zasilanych urządzeń: | |
| Moc wyjściowa [mA]: | 4800 |
| Napięcie wyjściowe [V]: | 5 |
| Rodzaj wtyku/złącza: | 2x USB |
| Kabel na wyposażeniu: | Nie |
| Zintegrowany kabel: | Nie |
| Przeznaczenie: | Uniwersalna |
| Waga [g]: | 400 |
|---|---|
| Napięcie [V]: | 18 |
| Wskaźnik naładowania: | Tak |
| Kompatybilność marka: | Gardena |
| Kompatybilność seria: | Power For All 18V |
| Natężenie [A]: | 3 |
| Waga [g]: | 700 |
|---|---|
| Napięcie [V]: | 14.4, 18 |
| Wskaźnik naładowania: | Tak |
| Kompatybilność marka: | Bosch |
| Kompatybilność seria: | Professional 14.4V, Professional 18V |
| Natężenie [A]: | 8 |
| Rodzaj: | Ładowarka samochodowa |
|---|---|
| Liczba zasilanych urządzeń: | |
| Moc wyjściowa [mA]: | 36 |
| Rodzaj wtyku/złącza: | Ładowarka Samochodowa |