- wyniki wyszukiwania:
Informacje o działaniu wyszukiwarki i zasadach prezentacji wyników znajdziesz w zasadach plasowania produktów i ofert
KATEGORIE
TV, Audio i RTV (39)
AGD małe (21)
Komputery i tablety (214)
Smartfony i zegarki (3713)
Foto i kamery (252)
Gaming (174)
Rowery i hulajnogi (12)
Fitness i sport (25)
Filtruj produkty
Informacje o działaniu wyszukiwarki i zasadach prezentacji wyników znajdziesz w zasadach plasowania produktów i ofert
| Typ: | Warsztatowa |
|---|---|
| Źródło światła: | LED |
| Siła światła [lm]: | 330 |
| Zasilanie: | Akumulatorowe |
| Czas pracy [h]: | 3 |
| Waga [g]: | 300 |
| Zasilanie: | Akumulatorowe |
|---|---|
| Prędkość obrotowa bez obciążenia [obr/min]: | 2600 |
| Maksymalny moment obrotowy [Nm]: | 105 |
| Typ uchwytu: | Wewnętrzny sześciokątny 1/4" |
| Zastosowanie: | Do użytku profesjonalnego |
| Funkcje: | Funkcja udaru, Dwa kierunki obrotów |
| 1x akumulator w zestawie | |
| 2 |
| Zasilanie: | Akumulatorowe |
|---|---|
| Prędkość obrotowa bez obciążenia [obr/min]: | 19500 |
| Zastosowanie: | Do użytku profesjonalnego |
| 1x akumulator w zestawie | |
| Średnica tarczy [mm]: | 76 |
| Rodzaj produktu: | Szlifierka kątowa |
| Regulacja obrotów: | Nie |
| Funkcje dodatkowe: | Blokada wrzeciona, Wskaźnik stanu akumulatora |
| 2 |
| Zasilanie: | Akumulatorowe |
|---|---|
| Prędkość obrotowa bez obciążenia [obr/min]: | 20000 |
| Zastosowanie: | Do użytku profesjonalnego |
| 1x akumulator w zestawie | |
| Rodzaj produktu: | Narzędzie wielofunkcyjne |
| Regulacja obrotów: | Tak |
| Funkcje dodatkowe: | Zabezpieczenie przed przeciążeniem |
| 2 |
| Typ: | Do aluminium, Do drewna, Do stali |
|---|---|
| Zasilanie: | Akumulatorowe |
| Zastosowanie: | Do użytku profesjonalnego |
| 1x akumulator w zestawie | |
| Rodzaj produktu: | Wyrzynarka |
| Regulacja obrotów: | Nie |
| Typ brzeszczotu: | Z uchwytem typu T |
| Funkcje dodatkowe: | 3-stopniowa funkcja oscylacji, Beznarzędziowa wymiana osprzętu, Bosch ECP, Podświetlenie LED, System Click & Clean... |
| 2 |
| Typ: | Li-Ion, Piła szablasta |
|---|---|
| Zasilanie: | Akumulatorowe |
| Waga [g]: | 175, 450 |
| Zastosowanie: | Do użytku profesjonalnego |
| Brak akumulatora w zestawie | |
| Rodzaj produktu: | Piła szablasta |
| Typ brzeszczotu: | S 511 DF, S 522 EF |
| Funkcje dodatkowe: | Podświetlenie LED |
| Brak akumulatora w zestawie |
| Zasilanie: | Akumulatorowe |
|---|---|
| Prędkość obrotowa bez obciążenia [obr/min]: | 35000 |
| Zastosowanie: | Do użytku profesjonalnego |
| 1x akumulator w zestawie | |
| Rodzaj produktu: | Narzędzie wielofunkcyjne |
| Regulacja obrotów: | Tak |
| Funkcje dodatkowe: | Oświetlenie LED |
| 2 |
| Zasilanie: | Akumulatorowe |
|---|---|
| Prędkość obrotowa bez obciążenia [obr/min]: | 1400 |
| Zastosowanie: | Do użytku profesjonalnego |
| 1x akumulator w zestawie | |
| Średnica tarczy [mm]: | 85 |
| Rodzaj produktu: | Piła tarczowa |
| Regulacja obrotów: | Nie |
| 2 |
| Zasilanie: | Akumulatorowe |
|---|---|
| Prędkość obrotowa bez obciążenia [obr/min]: | 2600 |
| Maksymalny moment obrotowy [Nm]: | 110 |
| Typ uchwytu: | Wewnętrzny sześciokątny 1/4" |
| Zastosowanie: | Do użytku profesjonalnego |
| Funkcje: | Funkcja udaru, Dwa kierunki obrotów |
| 1x akumulator w zestawie | |
| 2 |
| Zasilanie: | Akumulatorowe |
|---|---|
| Przeznaczenie: | Do użytku profesjonalnego |
| Akumulator w zestawie | |
| Pojemność pojemnika/worka [l]: | 0.35 |
| Tak | |
| Dysze/szczotki: | Dysza szczelinowa 2w1 |
| Funkcje dodatkowe: | Wskaźnik naładowania |
| Zasilanie: | Akumulatorowe |
|---|---|
| Prędkość obrotowa bez obciążenia [obr/min]: | 3000 |
| Maksymalny moment obrotowy [Nm]: | 11 |
| Typ uchwytu: | Szybkozaciskowy |
| Zastosowanie: | Do użytku profesjonalnego |
| 1x akumulator w zestawie | |
| Rodzaj produktu: | Wkrętarka |
| 2 | |
| Typ ogniw akumulatora: | Li-Ion |
| Prędkość obrotowa bez obciążenia [obr/min]: | 13000 |
|---|---|
| Zastosowanie: | Do użytku profesjonalnego |
| 1x akumulator w zestawie | |
| Regulacja obrotów: | Nie |
| Blokada wrzeciona: | Nie |
| Przyłącze odsysania pyłu: | Nie |
| Zasilanie: | Akumulatorowe, Bateryjne |
|---|---|
| Waga [g]: | 900 |
| Rodzaj: | Laser liniowy |
| Dokładność pomiaru [mm]: | +/- 0.2 |
| Zasilanie: | Akumulatorowe, Bateryjne |
|---|---|
| Waga [g]: | 900 |
| Rodzaj: | Laser liniowy |
| Dokładność pomiaru [mm]: | +/- 0.2 |
| Typ: | Uniwersalny |
|---|---|
| Zasilanie: | Akumulatorowe, Bateryjne |
| Rodzaj: | Detektor |
| Dokładność pomiaru [mm]: | +/- 10 |
| Zasilanie: | Akumulatorowe |
|---|---|
| Typ uchwytu: | Szybkomocujący |
| Zastosowanie: | Do użytku profesjonalnego |
| 1x akumulator w zestawie | |
| 2 | |
| Typ ogniw akumulatora: | Li-Ion |
| Zasilanie: | Akumulatorowe |
|---|---|
| Maksymalny moment obrotowy [Nm]: | 30 |
| Typ uchwytu: | Sześciokątny |
| Zastosowanie: | Do użytku profesjonalnego |
| 1x akumulator w zestawie | |
| 2 | |
| Typ ogniw akumulatora: | Li-Ion |
| Zasilanie: | Akumulatorowe |
|---|---|
| Maksymalny moment obrotowy [Nm]: | 30 |
| Typ uchwytu: | Samozaciskowy |
| Zastosowanie: | Do użytku profesjonalnego |
| 1x akumulator w zestawie | |
| 2 |
| Zasilanie: | Akumulatorowe |
|---|---|
| Prędkość obrotowa bez obciążenia [obr/min]: | 10000 |
| Zastosowanie: | Do użytku profesjonalnego |
| 1x akumulator w zestawie | |
| Regulacja obrotów: | Tak |
| 2 | |
| Średnica oscylacyjna [mm]: | 2.5 |
| Przeznaczenie: | Uniwersalna |
|---|---|
| Rodzaj: | Ładowarka samochodowa |
| Liczba zasilanych urządzeń: | |
| Moc wyjściowa [mA]: | 1670, 2220, 3000 |
| Napięcie wyjściowe [V]: | 5 - 12 |
| Rodzaj wtyku/złącza: | 2x USB Typ-C |
| Kabel na wyposażeniu: | Tak |
| Zintegrowany kabel: | Nie |
| Przeznaczenie: | Ciężarówka, Samochód, Urządzenia obsługujące standard Power Delivery |
|---|---|
| Rodzaj: | Ładowarka samochodowa |
| Liczba zasilanych urządzeń: | |
| Moc wyjściowa [mA]: | 3000 |
| Napięcie wyjściowe [V]: | 12, 3.6 - 6, 5, 6 - 9, 9, 9 - 12 |
| Rodzaj wtyku/złącza: | USB, USB Typ-C |
| Kabel na wyposażeniu: | Nie |
| Funkcje dodatkowe: | Alarm, Bezprzewodowe ładowanie, Ładowanie przez port USB, Obsługa za pomocą Connect App, Spotify, Wyświetlacz |
|---|---|
| Odtwarzacz płyt: | CD, MP3 |
| Magnetofon: | Nie |
| Tak | |
| Moc znamionowa RMS: | 70 W |
| Standardy odtwarzania dźwięku: | MP3 |
| Radio: | Cyfrowe, DAB+, FM, Internetowe, Tuner z RDS |
| Wyłącznik czasowy (sleep timer): | Tak |
Sugerowana cena producenta:
2 800 zł
| Funkcje dodatkowe: | Alarm, Bezprzewodowe ładowanie, Ładowanie przez port USB, Obsługa za pomocą Connect App, Spotify, Wyświetlacz |
|---|---|
| Odtwarzacz płyt: | CD, MP3 |
| Magnetofon: | Nie |
| Tak | |
| Moc znamionowa RMS: | 70 W |
| Standardy odtwarzania dźwięku: | MP3 |
| Radio: | Cyfrowe, DAB+, FM, Internetowe, Tuner z RDS |
| Wyłącznik czasowy (sleep timer): | Tak |
| Moc [W]: | |
|---|---|
| Rodzaj: | Ładowarka indukcyjna |
| Napięcie wyjściowe [V]: | 12 |
| Kabel na wyposażeniu: | Tak |
| Szybkie ładowanie: | |
| Zasilacz w zestawie: | Nie |
| Prąd wyjściowy [A]: | 2 |
| Moc [W]: | |
|---|---|
| Rodzaj: | Ładowarka indukcyjna |
| Napięcie wyjściowe [V]: | 12 |
| Kabel na wyposażeniu: | Zintegrowany |
| Szybkie ładowanie: | |
| Zasilacz w zestawie: | Nie |
| Prąd wyjściowy [A]: | 2 |
| Moc [W]: | , , , |
|---|---|
| Rodzaj: | Ładowarka indukcyjna |
| Napięcie wyjściowe [V]: | 9, 12 |
| Kabel na wyposażeniu: | Tak |
| Szybkie ładowanie: | |
| Zasilacz w zestawie: | Nie |
| Prąd wyjściowy [A]: | 2 |
| Moc [W]: | , , |
|---|---|
| Rodzaj: | Ładowarka indukcyjna |
| Napięcie wyjściowe [V]: | 9, 12 |
| Kabel na wyposażeniu: | Tak |
| Szybkie ładowanie: | |
| Zasilacz w zestawie: | Nie |
| Prąd wyjściowy [A]: | 2 |
| Moc [W]: | |
|---|---|
| Rodzaj: | Ładowarka indukcyjna |
| Liczba portów wyjściowych: | 3 |
| Napięcie wyjściowe [V]: | 9 |
| Kabel na wyposażeniu: | Tak |
| Szybkie ładowanie: | |
| Zasilacz w zestawie: | Nie |
| Prąd wyjściowy [A]: | 2 |
| Moc [W]: | |
|---|---|
| Rodzaj: | Ładowarka indukcyjna |
| Liczba portów wyjściowych: | 4 |
| Napięcie wyjściowe [V]: | 5, 9 |
| Kabel na wyposażeniu: | Tak |
| Szybkie ładowanie: | |
| Zasilacz w zestawie: | Nie |
| Prąd wyjściowy [A]: | 2, 3 |
| Moc [W]: | |
|---|---|
| Rodzaj: | Ładowarka indukcyjna |
| Liczba portów wyjściowych: | 3 |
| Napięcie wyjściowe [V]: | 3, 5, 9 |
| Kabel na wyposażeniu: | Tak |
| Szybkie ładowanie: | |
| Zasilacz w zestawie: | Nie |
| Prąd wyjściowy [A]: | 2 |