- wyniki wyszukiwania:
Informacje o działaniu wyszukiwarki i zasadach prezentacji wyników znajdziesz w zasadach plasowania produktów i ofert
KATEGORIE
TV, Audio i RTV (39)
AGD małe (22)
Komputery i tablety (216)
Smartfony i zegarki (3717)
Foto i kamery (254)
Gaming (171)
Rowery i hulajnogi (11)
Fitness i sport (25)
Filtruj produkty
Informacje o działaniu wyszukiwarki i zasadach prezentacji wyników znajdziesz w zasadach plasowania produktów i ofert
| Moc [W]: | |
|---|---|
| Szybkie ładowanie: | Tak |
| Liczba zasilanych urządzeń: | 4 |
| Rodzaj złącza: | |
| Kabel w zestawie: | Brak |
| Prąd wyjściowy [A]: | 3.1 |
| Kolor: | Biały |
| Napięcie wyjściowe [V]: | 5 |
| Rodzaj: | Ładowarka sieciowa |
| Moc [W]: | |
|---|---|
| Szybkie ładowanie: | Nie |
| Liczba zasilanych urządzeń: | 1 |
| Rodzaj złącza: | |
| Kabel w zestawie: | Nie |
| Prąd wyjściowy [A]: | 0.6 |
| Prąd wyjściowy [A]: | 0.6 |
| Pojemność nominalna [mAh]: | 1000 |
| Funkcje ładowania: | Ładowanie solarne, Standard |
| Materiał wykonania: | Tworzywo sztuczne |
| Zintegrowany kabel: | Nie |
| Wodoodporność: | Tak |
| Kolor: | Moro |
| Napięcie wyjściowe [V]: | 5 |
| Rodzaj: | Ładowarka solarna |
| Kabel w zestawie: | Tak |
|---|---|
| Prąd wyjściowy [A]: | 2 |
| Pojemność nominalna [mAh]: | |
| Funkcje ładowania: | Ładowanie solarne, Standard,Ładowanie solarne |
| Materiał wykonania: | Nylon, Plastik |
| Zintegrowany kabel: | Nie |
| Nie | |
| Kolor: |
| Moc [W]: | 3 |
|---|---|
| Zasilanie: | Akumulatorowe |
| Bluetooth: | Tak |
| Wodoodporność: | Nie |
| Ilość głośników: | 1 |
| Kolor: | Niebiesko-czarny |
| Materiał: | Tworzywo sztuczne |
| Rodzaj: | Radio budowlane |
| Dominujący kolor: | |
|---|---|
| Typ: | , |
| Materiał: | Poliwęglan, TPU |
| Marka telefonu: | Apple |
| Seria telefonu: | iPhone |
| Model telefonu: | iPhone 14 Pro |
| Kompatybilność: |
| Dominujący kolor: | |
|---|---|
| Typ: | , |
| Materiał: | Poliwęglan, TPU |
| Marka telefonu: | Apple |
| Seria telefonu: | iPhone |
| Model telefonu: | iPhone 14 Pro Max |
| Kompatybilność: |
| Dominujący kolor: | |
|---|---|
| Typ: | |
| Materiał: | Poliwęglan, TPU |
| Marka telefonu: | Apple |
| Seria telefonu: | iPhone |
| Model telefonu: | iPhone 14 |
| Kompatybilność: |
| Moc [W]: | 65 |
|---|---|
| Szybkie ładowanie: | Tak |
| Kabel w zestawie: | Tak |
| Waga [kg]: | 0.24 |
| Kolor: | Czarny |
| Kompatybilność: | Acer, Asus, Dell, Fujitsu-Siemens, HP, Lenovo, MSI, Samsung, Sony, Toshiba |
| Napięcie wyjściowe [V]: | 5 - 20 |
| Rodzaj wtyczki: | USB-C |
| Moc [W]: | 65 |
|---|---|
| Szybkie ładowanie: | Tak |
| Kabel w zestawie: | Tak |
| Kolor: | Czarny |
| Kompatybilność: | Lenovo |
| Napięcie wyjściowe [V]: | 20 |
| Rodzaj wtyczki: | USB-C |
| Moc [W]: | 65 |
|---|---|
| Szybkie ładowanie: | Tak |
| Kabel w zestawie: | Tak |
| Waga [kg]: | 0.21 |
| Kolor: | Czarny |
| Kompatybilność: | Uniwersalny |
| Napięcie wyjściowe [V]: | 5, 12, 15, 20, 9 |
| Rodzaj wtyczki: | USB-C |
| Moc [W]: | 65 |
|---|---|
| Szybkie ładowanie: | Tak |
| Kabel w zestawie: | Tak |
| Waga [kg]: | 0.215 |
| Kolor: | Czarny |
| Kompatybilność: | Asus |
| Napięcie wyjściowe [V]: | 5 - 20 |
| Rodzaj wtyczki: | USB-C |
| Moc [W]: | 330 |
|---|---|
| Szybkie ładowanie: | Nie |
| Kabel w zestawie: | Tak |
| Waga [kg]: | 0.9 |
| Kolor: | Czarny |
| Kompatybilność: | Uniwersalny |
| Napięcie wyjściowe [V]: | 19.5 |
| Rodzaj wtyczki: | 4.5 mm |
| Moc [W]: | 65 |
|---|---|
| Szybkie ładowanie: | Nie |
| Kabel w zestawie: | Nie |
| Kolor: | Czarny |
| Kompatybilność: | Asus, Dell, HP, Lenovo |
| Napięcie wyjściowe [V]: | 18.5 - 20 |
| Rodzaj wtyczki: | 11 x 4.6 mm, 4.0 x 1.35 mm, 4.8 x 1.7 mm, 5.5 x 1.7 mm, 5.5 x 2.5 mm, 7.4 x 5 mm, 7.4 x 5.2 mm, 7.9 x 5.5 mm |
| Moc [W]: | 65 |
|---|---|
| Szybkie ładowanie: | Tak |
| Kabel w zestawie: | Tak |
| Waga [kg]: | 0.27 |
| Kolor: | Czarny |
| Kompatybilność: | Acer, Apple, Asus, Dell, Dynabook, Fujitsu, Google, HP, Huawei, Lenovo, Medion, Microsoft, MSI, Nintendo, Packard Bell... |
| Napięcie wyjściowe [V]: | 5 - 20 |
| Rodzaj wtyczki: | USB-C |
| Moc [W]: | 45 |
|---|---|
| Szybkie ładowanie: | Nie |
| Kabel w zestawie: | Tak |
| Waga [kg]: | 0.146 |
| Kolor: | Czarny |
| Kompatybilność: | HP |
| Napięcie wyjściowe [V]: | 19.5 |
| Rodzaj wtyczki: | 4.5 x 3.0 mm |
| Moc [W]: | 65 |
|---|---|
| Szybkie ładowanie: | Tak |
| Kabel w zestawie: | Tak |
| Waga [kg]: | 0.216 |
| Kolor: | Czarny |
| Kompatybilność: | Lenovo |
| Napięcie wyjściowe [V]: | 20 |
| Rodzaj wtyczki: | 4.0 x 1.7 mm |
| Kolor: | |
|---|---|
| Kompatybilność: | Smartfony z MagSafe, Qi2 lub z etui/pierścieniem magnetycznym |
| Rodzaj: | |
| Miejsce montażu: |
| Kolor: | |
|---|---|
| Kompatybilność: | Uniwersalna (smartfony z MagSafe oraz z pierścieniem magnetycznym) |
| Rodzaj: | |
| Miejsce montażu: |