- wyniki wyszukiwania:
Informacje o działaniu wyszukiwarki i zasadach prezentacji wyników znajdziesz w zasadach plasowania produktów i ofert
KATEGORIE
TV, Audio i RTV (39)
AGD małe (22)
Komputery i tablety (212)
Smartfony i zegarki (3714)
Foto i kamery (251)
Gaming (172)
Rowery i hulajnogi (12)
Fitness i sport (25)
Filtruj produkty
Informacje o działaniu wyszukiwarki i zasadach prezentacji wyników znajdziesz w zasadach plasowania produktów i ofert
| Rodzaj: | Ładowarka samochodowa |
|---|---|
| Liczba zasilanych urządzeń: | |
| Moc wyjściowa [mA]: | 1500, 2000, 2250, 2500, 3000 |
| Napięcie wyjściowe [V]: | 5, 9, 10, 12, 15, 20 |
| Rodzaj wtyku/złącza: | Gniazdo zapalniczki samochodowej, USB, USB Typ-C |
| Kabel na wyposażeniu: | Tak |
| Zintegrowany kabel: | Tak |
| Przeznaczenie: | Uniwersalna |
| Rodzaj: | Ładowarka indukcyjna |
|---|---|
| Kabel na wyposażeniu: | Zintegrowany |
| Moc [W]: | |
| Szybkie ładowanie: | |
| Zasilacz w zestawie: | Nie |
| Kolor: | Biały |
| Rodzaj: | Ładowarka indukcyjna |
|---|---|
| Kabel na wyposażeniu: | Zintegrowany |
| Moc [W]: | |
| Szybkie ładowanie: | |
| Zasilacz w zestawie: | Nie |
| Kolor: | Czarny |
| Zakres częstotliwości: | 87.5 - 108 MHz |
|---|---|
| Tak | |
| Złącze USB: | Tak |
| Czytnik kart pamięci: | Nie |
| Wyświetlacz: | Nie |
| Wejście AUX: | Nie |
| Pilot: | Nie |
| Kolor: | Czarny |
| Typ: | Li-Ion |
|---|---|
| 2.5 | |
| Napięcie akumulatora [V]: | 18 |
| Czas ładowania [min]: | 50 |
| Wskaźnik stanu baterii: | Tak |
| Waga [g]: | 820 |
| Kompatybilność marka: | Einhell |
| Kompatybilność seria: | Power X-Change |
| Typ: | Li-Ion |
|---|---|
| 2.5 | |
| Napięcie akumulatora [V]: | 18 |
| Czas ładowania [min]: | 79 |
| Wskaźnik stanu baterii: | Tak |
| Waga [g]: | 570 |
| Kompatybilność marka: | Bosch |
| Kompatybilność seria: | Power For All 18V |
| Typ: | Do elektronarzędzi |
|---|---|
| 4 | |
| Napięcie akumulatora [V]: | 18 |
| Czas ładowania [min]: | 150 |
| Wskaźnik stanu baterii: | Tak |
| Kompatybilność marka: | Ryobi |
| Kompatybilność seria: | 18V |
| Rodzaj: | Ładowarka indukcyjna |
|---|---|
| Liczba portów wyjściowych: | 1 |
| Napięcie wyjściowe [V]: | 4, 14.5 |
| Kabel na wyposażeniu: | Nie |
| Moc [W]: | , , , |
| Szybkie ładowanie: | |
| Zasilacz w zestawie: | Nie |
| Kolor: | Czarno-srebrny |
| Typ: | Li-Ion |
|---|---|
| 2.5 | |
| Napięcie akumulatora [V]: | 18 |
| Czas ładowania [min]: | 83 |
| Wskaźnik stanu baterii: | Tak |
| Waga [g]: | 1100 |
| Kompatybilność marka: | Karcher |
| Kompatybilność seria: | Kärcher Battery Power 18 V |
| Napięcie wyjściowe [V]: | 12, 24 |
|---|---|
| Wyświetlacz: | Tak |
| Waga [g]: | 555 |
| Prąd ładowania [A]: | 5, 10 |
| Obsługiwane typy akumulatorów: | AGM, Bezobsługowe, GEL, Kwasowo-ołowiowe, LiFePO4, STD, WET |
| Typ: | Li-Ion |
|---|---|
| 4 | |
| Napięcie akumulatora [V]: | 18 |
| Czas ładowania [min]: | 75 |
| Wskaźnik stanu baterii: | Tak |
| Waga [g]: | 1030 |
| Kompatybilność marka: | Einhell |
| Kompatybilność seria: | Power X-Change |
| Rodzaj: | Ładowarka samochodowa |
|---|---|
| Liczba zasilanych urządzeń: | |
| Moc wyjściowa [mA]: | 3100 |
| Napięcie wyjściowe [V]: | 5 |
| Rodzaj wtyku/złącza: | 2x USB |
| Kabel na wyposażeniu: | Nie |
| Zintegrowany kabel: | Nie |
| Przeznaczenie: | Urządzenia USB |
| Rodzaj: | Ładowarka indukcyjna |
|---|---|
| Kabel na wyposażeniu: | Zintegrowany |
| Moc [W]: | |
| Szybkie ładowanie: | |
| Zasilacz w zestawie: | Nie |
| Kolor: | Biały |
| Typ: | Li-Ion |
|---|---|
| 4 | |
| Napięcie akumulatora [V]: | 18 |
| Czas ładowania [min]: | 59 |
| Wskaźnik stanu baterii: | Tak |
| Waga [g]: | 1000 |
| Kompatybilność marka: | Bosch |
| Kompatybilność seria: | Bosch Home & Garden |
| Rodzaj: | Ładowarka indukcyjna |
|---|---|
| Liczba portów wyjściowych: | 1 |
| Napięcie wyjściowe [V]: | 9 |
| Kabel na wyposażeniu: | Nie |
| Moc [W]: | |
| Szybkie ładowanie: | |
| Zasilacz w zestawie: | Nie |
| Kolor: | Szary |
Sugerowana cena producenta:
189 zł
| Rodzaj: | Ładowarka |
|---|---|
| Kompatybilność: | KARCHER WV 2, KARCHER WV 2 Plus, KARCHER WV 2 Premium, KARCHER WV 5 Plus, KARCHER WV 5 Premium |
| Typ: | Do elektronarzędzi |
|---|---|
| 2.5 | |
| Napięcie akumulatora [V]: | 18 |
| Wskaźnik stanu baterii: | Nie |
| Waga [g]: | 760 |
| Napięcie [V]: | 18 |
| Wskaźnik naładowania: | Nie |
| Kompatybilność marka: | Gardena |
| Kompatybilność seria: | Power For All 18V |
| Ilość gniazd: | 1 |
| Natężenie [A]: | 2.5 |
Sugerowana cena producenta:
35 zł
| Rodzaj: | Ładowarka indukcyjna |
|---|---|
| Napięcie wyjściowe [V]: | 5 |
| Kabel na wyposażeniu: | Tak |
| Moc [W]: | |
| Szybkie ładowanie: | |
| Zasilacz w zestawie: | Nie |
| Kolor: | Biały |
Sugerowana cena producenta:
145 zł
| Rodzaj: | Ładowarka indukcyjna |
|---|---|
| Liczba portów wyjściowych: | 1 |
| Napięcie wyjściowe [V]: | 5, 9, 12, 16 |
| Kabel na wyposażeniu: | Tak |
| Moc [W]: | |
| Szybkie ładowanie: | |
| Zasilacz w zestawie: | Nie |
| Kolor: | Czarny |
Sugerowana cena producenta:
89 zł
Sugerowana cena producenta:
189 zł
| Rodzaj: | Ładowarka indukcyjna |
|---|---|
| Napięcie wyjściowe [V]: | 5 |
| Kabel na wyposażeniu: | Tak |
| Moc [W]: | |
| Szybkie ładowanie: | |
| Zasilacz w zestawie: | Nie |
| Kolor: | Czarny |
Sugerowana cena producenta:
145 zł
| Rodzaj: | Ładowarka samochodowa |
|---|---|
| Liczba zasilanych urządzeń: | |
| Moc wyjściowa [mA]: | 2250, 3000, 4500, 5000, 6000 |
| Napięcie wyjściowe [V]: | 4.5, 5, 9, 12, 20 |
| Rodzaj wtyku/złącza: | 2x USB |
| Kabel na wyposażeniu: | Nie |
| Zintegrowany kabel: | Nie |
| Przeznaczenie: | Uniwersalna |