- wyniki wyszukiwania:
Informacje o działaniu wyszukiwarki i zasadach prezentacji wyników znajdziesz w zasadach plasowania produktów i ofert
KATEGORIE
TV, Audio i RTV (15)
AGD do zabudowy (1)
AGD małe (7)
Komputery i tablety (10)
Smartfony i zegarki (18)
Foto i kamery (248)
Gaming (9)
Rowery i hulajnogi (89)
Filtruj produkty
Informacje o działaniu wyszukiwarki i zasadach prezentacji wyników znajdziesz w zasadach plasowania produktów i ofert
| Temperatura barwowa [K]: | 2500 - 6500 |
|---|---|
| Sterowanie bezprzewodowe: | Nie |
| Zasilanie: | |
| Wskaźnik naładowania baterii: | Tak |
| Lampa plenerowa: | Tak |
| Płynna regulacja mocy: | Tak |
| Liczba diod [szt]: | 1 |
| Wyposażenie: | Adapter montażowy, Czasza z mocowaniem bowens, Kabel USB-C - USB-C, Silikonowy dyfuzor |
| Zasilanie: | Sieciowe |
|---|---|
| Sensor ruchu: | Tak |
| LED: | Tak |
| Wyświetlacz: | Tak |
| Moc [W]: | 88 |
| Funkcje: | Czujnik podczerwieni, Regulacja czasu |
| Rodzaj: | Lampa |
| Wyposażenie: | Brak |
| Rodzaj: | Żarówka |
|---|---|
| Zasilanie: | Sieciowe |
| Napięcie [V]: | 230 |
| Materiał obudowy: | Tworzywo sztuczne |
| Czujnik: | Nie |
| Materiał klosza: | Szkło |
| Wyposażenie: | Folia antyrozbryzgowa |
| Zasilanie: | Sieciowe |
|---|---|
| Moc [W]: | 10 |
| Rodzaj: | Lampa do roślin |
| Barwa światła: | Czerwone, Naturalne, Niebieskie |
| Zasilanie: | Bateryjne |
|---|---|
| Rodzaj: | Zestaw lampek rowerowych |
| Typ: | Przednie, Tylne |
| Montaż: | Do wspornika siodła, Na kierownicy |
| Tryby pracy: | Błyskowa, Stały |
| Moc światła [lm]: | 40 |
| Źródło światła: | Dioda LED |
| Materiał: | Tworzywo sztuczne |
| Wymiary [mm]: | 30 x 55 x 10, 35 x 90 x 35 |
| Temperatura barwowa [K]: | 3200 - 6500 |
|---|---|
| Sterowanie bezprzewodowe: | Nie |
| Mocowanie: | Statyw |
| Zasilanie: | |
| Wskaźnik naładowania baterii: | Nie |
| Płynna regulacja mocy: | Tak |
| Liczba diod [szt]: | 40 |
| Wyposażenie: | Kabel USB, Mocowanie typu zimna stopka |
| Zasilanie: | Bateryjne |
|---|---|
| Typ: | Latarka campingowa |
| Źródło światła: | LED COB |
| Czas pracy [h]: | ~6 (w zależności od zastosowanych baterii) |
| Wymiary [mm]: | 180 x 85 x 85 |
| Rodzaj: | Plafon |
|---|---|
| Napięcie [V]: | 220-240 |
| Maksymalna moc żarówki [W]: | 40 |
| Materiał wykonania: | Stal + tworzywo sztuczne |
| Wymiary [mm]: | 270 x 270 x 90 |
| Czujnik ruchu: | Nie |
| Rodzaj: | Lampa ogrodowa |
|---|---|
| Rodzaj zasilania: | Zasilanie sieciowe |
| Napięcie [V]: | 220-240 |
| Materiał obudowy: | Aluminium, PC |
| Klasa szczelności: | IP54 |
| Materiał klosza: | Szkło hartowane |
| Rodzaj: | Lampa solarna ogrodowa |
|---|---|
| Rodzaj zasilania: | Solarne |
| Materiał obudowy: | Plastik, szkło |
| Czujnik: | Zmierzchu |
| Klasa szczelności: | IP44 |
| Zasilanie: | Sieciowe |
|---|---|
| Rodzaj: | Lampa stołowa |
| Barwa światła: | Zależna od żarówki |
| Materiał: | Tkanina + drewno |
| Wymiary [mm]: | Ø140 x 300 |
| Zasilanie: | Akumulatorowe |
|---|---|
| Moc [W]: | 3 |
| Rodzaj: | Lampa stołowa |
| Barwa światła: | Neutralna biała |
| Regulacja jasności: | Tak |
| Materiał: | Aluminium |
| Wymiary [mm]: | Ø110 x 375 |
| Zasilanie: | Sieciowe (zasilacz w zestawie) |
|---|---|
| Moc [W]: | 9 |
| Rodzaj: | Lampa biurkowa |
| Klasa efektywności energetycznej: | G |
| Barwa światła: | Neutralna biała |
| Regulacja jasności: | Tak |
| Materiał: | ABS |
| Wymiary [mm]: | 150 x 300 x 370 |
| Temperatura barwowa [K]: | 4000 |
|---|---|
| Rodzaj: | Halogen LED |
| Rodzaj zasilania: | 230V |
| Barwa światła: | Neutralna |
| Czujnik ruchu: | Nie |
| Zasilanie: | 5V DC |
|---|---|
| Moc [W]: | 1 |
| Rodzaj: | Lampka stołowa |
| Klasa efektywności energetycznej: | F |
| Barwa światła: | RGBW |
| Regulacja jasności: | Tak |
| Materiał: | Silikon |
| Wymiary [mm]: | 138x95x124 |
| Rodzaj: | Lampa Ogrodowa Solarna |
|---|---|
| Rodzaj zasilania: | Solarna |
| Materiał klosza: | Plastik |
| Barwa światła: | Neutralna |
| Czujnik ruchu: | Nie |
| Zasilanie: | Sieciowe |
|---|---|
| Moc [W]: | 298 |
| Funkcje: | Czujnik ruchu, Timer, Utwardzanie, Low Heat Mode, Dwustronny kierunek obrotu, 35000 obrotów |
| Wyposażenie: | 1x lampa LED/UV, 1x głowica frezarki, 1x baza frezarki, 1x pedał do obsługi urządzenia stopą, 1x podstawka pod głowicę... |
| Zasilanie: | Sieciowe |
|---|---|
| LED: | Tak |
| Moc [W]: | 35 |
| Funkcje: | Regulacja mocy oraz barwy oświetlenia (w zakresie 2700-6500K) |
| Rodzaj: | Lampa |
| Wyposażenie: | 1x lampa, 1x kabel zasilający |