- wyniki wyszukiwania:
Informacje o działaniu wyszukiwarki i zasadach prezentacji wyników znajdziesz w zasadach plasowania produktów i ofert
KATEGORIE
TV, Audio i RTV (16)
AGD do zabudowy (1)
AGD małe (7)
Komputery i tablety (10)
Smartfony i zegarki (19)
Foto i kamery (244)
Gaming (9)
Rowery i hulajnogi (90)
Filtruj produkty
Informacje o działaniu wyszukiwarki i zasadach prezentacji wyników znajdziesz w zasadach plasowania produktów i ofert
| Rodzaj: | Lampa do roślin |
|---|---|
| Moc [W]: | 10 |
| Kąt rozsyłu światła: | 360° |
| Żywotność [h]: | 20000 |
| Zasilanie: | Sieciowe |
| Barwa światła: | Czerwone, Naturalne, Niebieskie |
| Waga [kg]: | 0.78 |
| Rodzaj: | Zestaw lampek rowerowych |
|---|---|
| Typ: | Przednie, Tylne |
| Montaż: | Do wspornika siodła, Na kierownicy |
| Tryby pracy: | Błyskowa, Stały |
| Moc światła [lm]: | 40 |
| Źródło światła: | Dioda LED |
| Zasilanie: | Bateryjne |
| Kolor: | Czarny |
| Wymiary [mm]: | 30 x 55 x 10, 35 x 90 x 35 |
| Materiał: | Tworzywo sztuczne |
| Zasilanie: | |
|---|---|
| Temperatura barwowa [K]: | 3200 - 6500 |
| Sterowanie bezprzewodowe: | Nie |
| Mocowanie: | Statyw |
| Liczba diod [szt]: | 40 |
| Wskaźnik naładowania baterii: | Nie |
| Rodzaj: | Kask |
|---|---|
| Typ: | Dla dorosłych |
| Rozmiar: | M |
| Regulacja: | Od 52 do 58 cm |
| Materiał skorupy: | Poliwęglan |
| MIPS: | Nie |
| Rodzaj: | Kask |
|---|---|
| Typ: | Dla dzieci |
| Rozmiar: | M |
| Regulacja: | Od 50 do 55 cm |
| Materiał skorupy: | Tworzywo sztuczne |
| MIPS: | Nie |
| Rodzaj: | Kask |
|---|---|
| Typ: | Dla dzieci |
| Rozmiar: | S |
| Regulacja: | Od 45 do 50 cm |
| Materiał skorupy: | Tworzywo sztuczne |
| MIPS: | Nie |
| Rodzaj: | Kask |
|---|---|
| Typ: | Dla dzieci |
| Rozmiar: | M |
| Regulacja: | Od 50 do 55 cm |
| Materiał skorupy: | Tworzywo sztuczne |
| MIPS: | Nie |
Zakres od A do G
| Rodzaj: | Lampa sufitowa |
|---|---|
| Zasilanie: | Sieciowe |
| Kolor: | Srebrny |
| Ilość źródeł światła: | 1 |
| Regulacja pozycji światła: | Nie |
| Materiał wykonania: | Stop aluminium, Tworzywo sztuczne |
| Średnica/szerokość klosza [mm]: | 520 |
| Wymiary [mm]: | 520 x 400 x 75 |
| Rodzaj gwintu: | Zintegrowany LED |
| Barwa światła: | Neutralna biel |
| Typ źródła światła: | LED |
Zakres od A do G
| Rodzaj: | Lampka nocna |
|---|---|
| Moc [W]: | 0.5 |
| Zasilanie: | Sieciowe |
| Dominujący kolor: | Biały |
| Wymiary [mm]: | 52 x 91 |
| Rodzaj gwintu: | LED zintegrowany |
| Barwa światła: | Ciepła biel |
| Materiał: | Tworzywo sztuczne |
| Dla dzieci: | Nie |
Sugerowana cena producenta:
18,90 zł
| Rodzaj: | Lampa |
|---|---|
| Moc [W]: | 50 |
| Zasilanie: | Sieciowe |
| Kolor: | Biały |
| Wyświetlacz: | Nie |
| Funkcje: | Do stylizacji paznokci, Regulacja temperatury |
| Rodzaj: | Kask |
|---|---|
| Typ: | Dla dzieci |
| Rozmiar: | S |
| Regulacja: | Od 45 do 50 cm |
| Materiał skorupy: | Tworzywo sztuczne |
| MIPS: | Nie |
| Rodzaj: | Lampa |
|---|---|
| Moc [W]: | 36 |
| Zasilanie: | Sieciowe |
| Kolor: | Biały |
| Wyświetlacz: | Tak |
| Funkcje: | Timer, Utwardzanie |
| Rodzaj: | Lampki |
|---|---|
| Zasilanie: | Sieciowe |
| Kolor: | Wielokolorowy |
| Ilość źródeł światła: | 40 |
| Barwa światła: | Wielokolorowy (RGB) |
| Materiał: | Tworzywo sztuczne |
| Tryb świecenia: | Zmienny |
| Komunikacja: | , |
| Rodzaj: | Namioty bezcieniowe |
|---|---|
| Zasilanie: | Sieciowe |
| Kolor: | Biały, Czarny, Czerwony, Niebieski |
| Wymiary [cm]: | 61 x 61.5 x 63 |
| Waga [kg]: | 3.71 |
| Rodzaj: | Namioty bezcieniowe |
|---|---|
| Zasilanie: | Sieciowe |
| Kolor: | Biały, Czarny, Czerwony, Niebieski |
| Wymiary [cm]: | 41.5 x 41 x 43 |
| Waga [kg]: | 2.4 |
| Zasilanie: | |
|---|---|
| Temperatura barwowa [K]: | 3200 - 5600 |
| Sterowanie bezprzewodowe: | Tak |
| Liczba diod [szt]: | 60 |
| Wskaźnik naładowania baterii: | Tak |
| Lampa plenerowa: | Tak |
| Moc [W]: | 4 |
|---|---|
| Zasilanie: | Solarne |
| Kolor: | Czarny |
| Ilość źródeł światła: | 1 |
| Wymiary [mm]: | 122 x 172 x 60 |
| Rodzaj gwintu: | LED zintegrowany |
| Typ źródła światła: | LED |
| Poziom ochrony: | IP44 |
| Obszar zastosowania: | Ogród |
| Rodzaj: | Lampka nocna |
|---|---|
| Zasilanie: | Akumulatorowe |
| Dominujący kolor: | Biały |
| Wymiary [mm]: | 82 x 82 |
| Rodzaj gwintu: | LED zintegrowany |
| Barwa światła: | Ciepła biel |
| Materiał: | Tworzywo sztuczne |
| Dla dzieci: | Tak |
| Rodzaj: | Lampa ogrodowa |
|---|---|
| Temperatura barwowa [K]: | 6500 |
| Kolor: | Czarny |
| Rodzaj gwintu: | LED zintegrowany |
| Barwa światła: | Zimna |
| Rodzaj zasilania: | Solarne |
| Klasa szczelności: | IP44 |
| Styl: | Nowoczesny |
| Czujnik: | Ruchu, Zmierzchu |
| Materiał klosza: | Tworzywo sztuczne |
| Materiał obudowy: | Tworzywo sztuczne |
| Moc [W]: | 11 |
|---|---|
| Zasilanie: | Solarne |
| Kolor: | Czarny |
| Ilość źródeł światła: | 1 |
| Wymiary [mm]: | 350 x 450 |
| Rodzaj gwintu: | LED zintegrowany |
| Typ źródła światła: | LED |
| Poziom ochrony: | IP54 |
| Obszar zastosowania: | Drogi, Ogród |
| Moc [W]: | 30 |
|---|---|
| Zasilanie: | Solarne |
| Kolor: | Czarny |
| Ilość źródeł światła: | 1 |
| Wymiary [mm]: | 518 x 230 x 105 |
| Rodzaj gwintu: | LED zintegrowany |
| Typ źródła światła: | LED |
| Poziom ochrony: | IP65 |
| Obszar zastosowania: | Drogi, Drzwi domu, Ogród |
| Rodzaj: | Lampa solarna |
|---|---|
| Kolor: | Czarny |
| Rodzaj gwintu: | LED zintegrowany |
| Barwa światła: | Wielokolor |
| Rodzaj zasilania: | Solarne |
| Klasa szczelności: | IP65 |
| Styl: | Klasyczny |
| Czujnik: | Zmierzchu |
| Materiał klosza: | Tworzywo sztuczne |
| Materiał obudowy: | ABS |
| Rodzaj: | Lampa solarna |
|---|---|
| Temperatura barwowa [K]: | 6500 |
| Kolor: | Czarny |
| Rodzaj gwintu: | LED zintegrowany |
| Barwa światła: | Zimna |
| Rodzaj zasilania: | Solarne |
| Klasa szczelności: | IP44 |
| Styl: | Klasyczny |
| Czujnik: | Ruchu, Zmierzchu |
| Materiał klosza: | Tworzywo sztuczne |
| Materiał obudowy: | Tworzywo sztuczne |
| Moc [W]: | 8 |
|---|---|
| Zasilanie: | Solarne |
| Kolor: | Czarny |
| Ilość źródeł światła: | 8 |
| Rodzaj gwintu: | LED zintegrowany |
| Typ źródła światła: | SMD |
| Poziom ochrony: | IP44 |
| Obszar zastosowania: | Uniwersalny |
| Moc [W]: | 4 |
|---|---|
| Zasilanie: | Solarne |
| Kolor: | Czarny |
| Ilość źródeł światła: | 4 |
| Wymiary [mm]: | 100 x 155 x 106 |
| Rodzaj gwintu: | LED zintegrowany |
| Typ źródła światła: | SMD |
| Poziom ochrony: | IP44 |
| Obszar zastosowania: | Uniwersalny |
| Rodzaj: | Lampa solarna |
|---|---|
| Temperatura barwowa [K]: | 1600 - 1800 |
| Kolor: | Czarny |
| Rodzaj gwintu: | LED zintegrowany |
| Barwa światła: | Ciepła |
| Rodzaj zasilania: | Solarne |
| Klasa szczelności: | IP44 |
| Styl: | Klasyczny |
| Czujnik: | Zmierzchu |
| Materiał klosza: | Tworzywo sztuczne |
| Materiał obudowy: | Tworzywo sztuczne |