- wyniki wyszukiwania:
Informacje o działaniu wyszukiwarki i zasadach prezentacji wyników znajdziesz w zasadach plasowania produktów i ofert
KATEGORIE
TV, Audio i RTV (15)
AGD do zabudowy (1)
AGD małe (8)
Komputery i tablety (10)
Smartfony i zegarki (18)
Foto i kamery (248)
Gaming (9)
Rowery i hulajnogi (90)
Filtruj produkty
Informacje o działaniu wyszukiwarki i zasadach prezentacji wyników znajdziesz w zasadach plasowania produktów i ofert
| Rodzaj: | Lampa do roślin |
|---|---|
| Moc [W]: | 10 |
| Kąt rozsyłu światła: | 360° |
| Żywotność [h]: | 20000 |
| Zasilanie: | Sieciowe |
| Rodzaj: | Lampa |
|---|---|
| Moc [W]: | 220 |
| Sensor ruchu: | Tak |
| LED: | Tak |
| Wyświetlacz: | Tak |
| Zasilanie: | Sieciowe |
| Kolor: | Biały |
| Wyposażenie: | Zasilacz |
| Rodzaj: | Zestaw lampek rowerowych |
|---|---|
| Typ: | Przedni, Tylny |
| Montaż: | Do kierownicy, Do sztycy |
| Tryby pracy: | Eco, Mocny, Średni |
| Moc światła [lm]: | 100 |
| Źródło światła: | LED |
| Zasilanie: | Akumulatorowe |
| Kolor: | Czarny |
| Materiał: | ABS, Poliwęglan |
| Wymiary [mm]: | 113.8 x 46 x 39.4, 19.1 x 670 x 23 |
| Waga [g]: | 223 |
| Rodzaj: | Lampa do roślin |
|---|---|
| Moc [W]: | 15 |
| Kąt rozsyłu światła: | 130° |
| Żywotność [h]: | 50000 |
| Zasilanie: | Sieciowe |
| Zasilanie: | Sieciowe |
|---|---|
| Maksymalna moc żarówki [W]: | 8 |
| Rodzaj gwintu: | LED zintegrowany |
| Typ źródła światła: | LED |
| Ilość źródeł światła: | 1 |
| Wysokość całkowita [cm]: | 40 |
| Kolor: | Czarny |
| Szerokość [cm]: | 15 |
| Klasa efektywności energetycznej: | F |
| Rodzaj: | Kask |
|---|---|
| Typ: | Dla dzieci |
| Kolor: | Szaro-zielony |
| Rozmiar: | M |
| Regulacja: | Od 50 do 55 cm |
| Materiał skorupy: | Tworzywo sztuczne |
| Rodzaj: | Lampa |
|---|---|
| Moc [W]: | 300 |
| Sensor ruchu: | Tak |
| LED: | Tak |
| Wyświetlacz: | Tak |
| Zasilanie: | Sieciowe |
| Kolor: | Biały |
| Wyposażenie: | 1 x zasilacz, Lampa |
| Rodzaj: | Lampka rowerowa |
|---|---|
| Typ: | Tylny |
| Montaż: | Na kask |
| Tryby pracy: | Miganie, Pulsacyjny, Światło ciągłe |
| Moc światła [lm]: | 40 |
| Źródło światła: | LED |
| Zasilanie: | Akumulatorowe |
| Kolor: | Czerwono-czarny |
| Materiał: | Tworzywo sztuczne |
| Wymiary [mm]: | 55 x 25 |
| Waga [g]: | 15 |
| Zasilanie: | |
|---|---|
| Temperatura barwowa [K]: | 2700 - 6500 |
| Sterowanie bezprzewodowe: | Tak |
| Wskaźnik naładowania baterii: | Tak |
| Lampa plenerowa: | Nie |
| Płynna regulacja mocy: | Tak |
| Wyposażenie: | Kabel USB-A - USB-C, Pokrowiec |
| Głębokość [cm]: | 3.5 |
| Szerokość [cm]: | 3.6 |
| Wysokość [cm]: | 64 |
| Moc [W]: | 48 |
|---|---|
| Zasilanie: | Sieciowe |
| Kolor: | Biały, różowy |
| Wyposażenie: | 1x lampa LED/UV, 1x głowica frezarki, 1x baza frezarki, 1x pedał do obsługi urządzenia stopą, 1x podstawka pod głowicę... |
| Rodzaj: | Lampa solarna |
|---|---|
| Rodzaj gwintu: | LED zintegrowany |
| Kolor: | Czarny |
| Temperatura barwowa [K]: | 4000 |
| Rodzaj zasilania: | Panel Solarny |
| Czujnik: | Czujnik ruchu i zmierzchu |
| Maksymalna moc żarówki [W]: | 60 |
|---|---|
| Rodzaj gwintu: | E27 |
| Typ źródła światła: | Żarówka LED E27 |
| Ilość źródeł światła: | 1 |
| Wysokość całkowita [cm]: | 150 |
| Dominujący kolor: | Czarny, rattanowy |
| Rodzaj: | Lampka stołowa |
|---|---|
| Moc [W]: | 25 |
| Zasilanie: | 220-240V |
| Rodzaj gwintu: | Wbudowany LED |
| Kolor: | Pomarańczowy |
| Regulacja jasności: | Nie |
| Materiał: | Metal |
| Wymiary [mm]: | 375x55x55 |
| Klasa efektywności energetycznej: | F |
| Zasilanie: | 220-240V |
|---|---|
| Maksymalna moc żarówki [W]: | 60 |
| Rodzaj gwintu: | E27 |
| Typ źródła światła: | Żarówka LED |
| Ilość źródeł światła: | 1 |
| Wysokość całkowita [cm]: | 43 |
| Kolor: | Czarny |
| Szerokość [cm]: | 15 |
| Klasa efektywności energetycznej: | A-G |
| Źródło światła: | Wbudowany LED |
|---|---|
| Kolor: | Biały |
| Temperatura barwowa [K]: | 2700 |
| Materiał: | Tworzywo sztuczne |
| Głębokość [cm]: | 5.9 |
| Szerokość [cm]: | 7 |
| Wysokość [cm]: | 9.2 |
| Rodzaj trzonka źródła światła: | Moduł LED |
| Moźliwość ściemniania: | Tak |
| Rodzaj: | Girlanda solarna |
|---|---|
| Kolor: | Czarny, przezroczysty |
| Rodzaj zasilania: | Solarne |
| Klasa szczelności: | IP44 |
| Czujnik: | Zmierzchu |
| Materiał obudowy: | PVC |
| Rodzaj: | Lampka dziecięca |
|---|---|
| Moc [W]: | 2,5 |
| Zasilanie: | Bateria, zasilanie sieciowe |
| Rodzaj gwintu: | LED |
| Dominujący kolor: | Brązowy |
| Regulacja jasności: | Tak |
| Materiał: | Silikon, ABS, HIPS |
| Dla dzieci: | Tak |
| Rodzaj: | Plafon LED |
|---|---|
| Typ źródła światła: | LED SMD |
| Kolor: | Czarny |
| Wymiary [mm]: | 255 x 60 |
| Klasa efektywności energetycznej: | F |
| Materiał wykonania: | Stal + PVC |
| Rodzaj: | Lampa biurkowa |
|---|---|
| Moc [W]: | 5 |
| Rodzaj gwintu: | SMD LED |
| Kolor: | Biały |
| Materiał: | ABS |
| Wymiary [mm]: | 235 x 80 x 238 |
| Rodzaj: | Lampa biurkowa |
|---|---|
| Moc [W]: | 14 |
| Rodzaj gwintu: | SMD LED |
| Kolor: | Czarny |
| Regulacja jasności: | Tak |
| Materiał: | Aluminium |
| Wymiary [mm]: | 430 x 610 x 650 |
| Klasa efektywności energetycznej: | G |
| Rodzaj: | Lampa solarna wbijana |
|---|---|
| Rodzaj gwintu: | LED zintegrowany |
| Kolor: | Czarny |
| Temperatura barwowa [K]: | 3000 |
| Rodzaj zasilania: | Solarne |
| Klasa szczelności: | IP54 |
| Czujnik: | Zmierzchu |
| Rodzaj: | Lampa solarna Uliczna Naścienna |
|---|---|
| Kolor: | Czarny |
| Wyposażenie: | Pilot, elementy montażowe |
| Rodzaj zasilania: | Solarne (panel solarny + akumulator) |
| Klasa szczelności: | IP65 |
| Czujnik: | Ruchu i zmierzchu |
| Materiał obudowy: | ABS + PC |
| Rodzaj: | Lampa sufitowa |
|---|---|
| Zasilanie: | Podłączenie bezpośrednio do sieci elektrycznej |
| Maksymalna moc żarówki [W]: | 30 |
| Rodzaj gwintu: | GU10 |
| Typ źródła światła: | LED GU10 |
| Ilość źródeł światła: | 6 |
| Kolor: | Czarny |
| Materiał wykonania: | Aluminium, stal |
| Pomieszczenie: | Salon |
| Regulacja pozycji światła: | Tak |
| Średnica/szerokość klosza [mm]: | 55 |
| Rodzaj gwintu: | Moduł LED |
|---|---|
| Typ źródła światła: | LED RGB |
| Wysokość całkowita [cm]: | 140 |
| Dominujący kolor: | Czarny |
| Rodzaj: | Lampa solarna ogrodowa |
|---|---|
| Kolor: | Czarny |
| Rodzaj zasilania: | Solarne |
| Klasa szczelności: | IP44 |
| Czujnik: | Zmierzchu |
| Materiał obudowy: | ABS |