- wyniki wyszukiwania:
Informacje o działaniu wyszukiwarki i zasadach prezentacji wyników znajdziesz w zasadach plasowania produktów i ofert
KATEGORIE
TV, Audio i RTV (15)
AGD do zabudowy (1)
AGD małe (8)
Komputery i tablety (10)
Smartfony i zegarki (18)
Foto i kamery (248)
Gaming (9)
Rowery i hulajnogi (90)
Filtruj produkty
Informacje o działaniu wyszukiwarki i zasadach prezentacji wyników znajdziesz w zasadach plasowania produktów i ofert
| Rodzaj: | Lampka nocna |
|---|---|
| Moc [W]: | 1 |
| Rodzaj gwintu: | LED zintegrowany |
| Barwa światła: | Ciepła biel |
| Materiał: | Tworzywo sztuczne |
| Dla dzieci: | Nie |
| Zasilanie: | Bateryjne |
| Dominujący kolor: | Biały |
| Ilość źródeł światła: | 2 |
Sugerowana cena producenta:
76,56 zł
| Rodzaj: | Kask |
|---|---|
| Rozmiar: | L |
| Regulacja: | Od 58 do 61 cm |
| Typ: | Dla dorosłych |
| Materiał skorupy: | Poliwęglan |
| Materiał wewnętrzny: | EPS |
| Zasilanie: | |
|---|---|
| Temperatura barwowa [K]: | 2500 - 9000 |
| Sterowanie bezprzewodowe: | Nie |
| Lampa plenerowa: | Tak |
| Liczba diod [szt]: | 204 |
| Zasilanie: | |
|---|---|
| Temperatura barwowa [K]: | 2500 - 10000 |
| Sterowanie bezprzewodowe: | Tak |
| Lampa plenerowa: | Nie |
| Płynna regulacja mocy: | Tak |
| Liczba diod [szt]: | 360 |
| Zasilanie: | |
|---|---|
| Temperatura barwowa [K]: | 5600 |
| Sterowanie bezprzewodowe: | Nie |
| Mocowanie: | Aparat |
| Płynna regulacja mocy: | Tak |
| Współpraca z systemami: | |
| Tryb pracy: | Manualny, TTL |
| Liczba przewodnia (ISO 100): | 18 |
| Panel rozpraszający: | Tak |
| Rodzaj: | Lampa solarna |
|---|---|
| Rodzaj gwintu: | LED zintegrowany |
| Barwa światła: | Ciepła |
| Kolor: | Czarny |
| Rodzaj zasilania: | Akumulatorowe, Solarne |
| Klasa szczelności: | IP65 |
| Czujnik: | Zmierzchu |
| Materiał klosza: | Plastik ABS |
| Materiał obudowy: | ABS |
| Napięcie [V]: | 1.2 |
| Wymiary (SxWxG) [mm]: | 72 x 515 x 72 |
| Czujnik ruchu: | Nie |
| Rodzaj gwintu: | LED zintegrowany |
|---|---|
| Zasilanie: | Solarne |
| Kolor: | Czarny |
| Typ źródła światła: | LED |
| Ilość źródeł światła: | 4 |
| Poziom ochrony: | IP44 |
| Napięcie [V]: | 1.2 |
| Czujnik ruchu: | Nie |
| Wykonanie: | Tworzywo sztuczne |
| Rodzaj: | Lampa solarna |
|---|---|
| Rodzaj gwintu: | LED zintegrowany |
| Barwa światła: | Ciepła |
| Kolor: | Stalowy |
| Temperatura barwowa [K]: | 3000 |
| Rodzaj zasilania: | Solarne |
| Klasa szczelności: | IP44 |
| Czujnik: | Zmierzchu |
| Materiał klosza: | Plastik ABS |
| Materiał obudowy: | Stal nierdzewna |
| Napięcie [V]: | 1.2 |
| Wymiary (SxWxG) [mm]: | 70 x 950 x 50 |
| Czujnik ruchu: | Nie |
| Rodzaj: | Lampa solarna |
|---|---|
| Rodzaj gwintu: | LED zintegrowany |
| Barwa światła: | Ciepła |
| Kolor: | Srebrno-biały |
| Temperatura barwowa [K]: | 3000 |
| Rodzaj zasilania: | Akumulatorowe, Solarne |
| Klasa szczelności: | IP44 |
| Czujnik: | Zmierzchu |
| Materiał klosza: | Akryl |
| Materiał obudowy: | ABS, Stal nierdzewna |
| Czujnik ruchu: | Nie |
| Rodzaj: | Lampka nocna |
|---|---|
| Moc [W]: | 1 |
| Rodzaj gwintu: | LED zintegrowany |
| Barwa światła: | Wielokolorowe (RGB) |
| Materiał: | ABS, Silikon |
| Dla dzieci: | Tak |
| Zasilanie: | Akumulatorowe |
| Dominujący kolor: | Biały |
| Rodzaj gwintu: | LED zintegrowany |
|---|---|
| Zasilanie: | Akumulatorowe |
| Kolor: | Biały |
| Typ źródła światła: | LED |
| Ilość źródeł światła: | 36 |
| Poziom ochrony: | IP20 |
| Maksymalna moc żarówki [W]: | 4 |
| Wysokość całkowita [cm]: | 39.5 |
| Rodzaj: | Lampa owadobójcza |
|---|---|
| Kolor: | Czarny |
| Zasilanie: | Sieciowe |
| Czujnik: | Nie |
| Materiał klosza: | Plastik ABS |
| Materiał obudowy: | Tworzywo sztuczne |
| Napięcie [V]: | 600 |
| Wymiary (SxWxG) [mm]: | 107 x 97 x 210 |
| Rodzaj: | Lampa solarna |
|---|---|
| Barwa światła: | Ciepła |
| Kolor: | Biało-czarny |
| Temperatura barwowa [K]: | 1600 |
| Rodzaj zasilania: | Solarne |
| Klasa szczelności: | IP44, IP65 |
| Czujnik: | Zmierzchu |
| Materiał klosza: | Polipropylen |
| Materiał obudowy: | Tworzywo sztuczne |
| Napięcie [V]: | 1.2 |
| Czujnik ruchu: | Nie |
| Rodzaj: | Lampa solarna |
|---|---|
| Barwa światła: | Ciepła |
| Kolor: | Stalowy |
| Temperatura barwowa [K]: | 3000 |
| Rodzaj zasilania: | Solarne |
| Klasa szczelności: | IP44 |
| Czujnik: | Zmierzchu |
| Materiał klosza: | Plastik ABS |
| Materiał obudowy: | ABS, Polipropylen |
| Napięcie [V]: | 1.2 |
| Czujnik ruchu: | Nie |
| Rodzaj gwintu: | LED zintegrowany |
|---|---|
| Zasilanie: | Akumulatorowe |
| Kolor: | Niebiesko-czarny |
| Temperatura barwowa [K]: | 6500 |
| Typ źródła światła: | LED |
| Napięcie [V]: | 18 |
| Wykonanie: | Aluminium, Tworzywo sztuczne |
| Rodzaj: | Lampka rowerowa |
|---|---|
| Materiał: | Aluminium, Tworzywo sztuczne |
| Zasilanie: | Akumulatorowe |
| Typ: | Tylne |
| Kolor: | Czarny |
| Montaż: | Do sztycy |
| Tryby pracy: | Czerwone światło stroboskopowe, Czerwono-niebieskie światło stroboskopowe, Dwustronne światło stroboskopowe... |
| Moc światła [lm]: | 30 |
| Źródło światła: | Diody LED |
| Rodzaj gwintu: | LED zintegrowany |
|---|---|
| Zasilanie: | Sieciowe |
| Kolor: | Czarny |
| Typ źródła światła: | LED |
| Ilość źródeł światła: | 1 |
| Maksymalna moc żarówki [W]: | 12 |
| Wysokość całkowita [cm]: | 70 |
| Rodzaj: | Lampka z głośnikiem |
|---|---|
| Barwa światła: | Wielokolorowy |
| Materiał: | Tworzywo sztuczne |
| Dla dzieci: | Tak |
| Zasilanie: | Akumulatorowe |
| Dominujący kolor: | Biały |
| Rodzaj: | Lampka nocna |
|---|---|
| Moc [W]: | 1 |
| Rodzaj gwintu: | LED zintegrowany |
| Barwa światła: | Wielokolorowe (RGB) |
| Materiał: | Silikon |
| Dla dzieci: | Tak |
| Zasilanie: | Akumulatorowe |
| Dominujący kolor: | Biały |
| Rodzaj: | Lampa solarna |
|---|---|
| Rodzaj gwintu: | LED zintegrowany |
| Barwa światła: | Ciepła |
| Kolor: | Srebrno-czarny |
| Temperatura barwowa [K]: | 3000 |
| Rodzaj zasilania: | Akumulatorowe |
| Klasa szczelności: | IP44 |
| Czujnik: | Zmierzchu |
| Materiał klosza: | Tworzywo sztuczne |
| Materiał obudowy: | Stal nierdzewna, Tworzywo sztuczne |
| Napięcie [V]: | 2 |
| Czujnik ruchu: | Nie |
| Zasilanie: | |
|---|---|
| Temperatura barwowa [K]: | 3500 - 6500 |
| Sterowanie bezprzewodowe: | Nie |
| Mocowanie: | Klips |
| Płynna regulacja mocy: | Tak |
Sugerowana cena producenta:
149 zł
| Rodzaj: | Kask |
|---|---|
| Rozmiar: | M |
| Regulacja: | Od 55 do 58 cm |
| Typ: | Dla dorosłych |
| Materiał skorupy: | Poliwęglan |
| Materiał wewnętrzny: | EPS |
| Rodzaj: | Lampka meblowa |
|---|---|
| Moc [W]: | 1.2 |
| Rodzaj gwintu: | LED zintegrowany |
| Barwa światła: | Ciepła biel |
| Materiał: | Aluminium, Tworzywo sztuczne |
| Zasilanie: | Akumulatorowe |
| Kolor: | Czarny |
| Ilość źródeł światła: | 1 |
| Czujnik ruchu: | Tak |
| Rodzaj gwintu: | LED zintegrowany |
|---|---|
| Zasilanie: | Sieciowe |
| Kolor: | Biały |
| Typ źródła światła: | LED |
| Ilość źródeł światła: | 1 |
| Poziom ochrony: | IP20 |
| Maksymalna moc żarówki [W]: | 7.5 |
| Wysokość całkowita [cm]: | 40 |
| Rodzaj: | Kask |
|---|---|
| Rozmiar: | M |
| Regulacja: | Od 55 do 58 cm |
| Typ: | Dla dorosłych |
| Materiał skorupy: | Poliwęglan |
| Materiał wewnętrzny: | EPS |
| Rodzaj gwintu: | LED |
|---|---|
| Zasilanie: | Akumulatorowe |
| Kolor: | Biały |
| Typ źródła światła: | LED |
| Ilość źródeł światła: | 1 |
| Maksymalna moc żarówki [W]: | 5 |
| Wysokość całkowita [cm]: | 36 |
| Rodzaj: | Zestaw lampek rowerowych |
|---|---|
| Materiał: | Silikon, Tworzywo sztuczne |
| Zasilanie: | Bateryjne |
| Typ: | Przednie, Tylne |
| Kolor: | Czarny |
| Montaż: | Do kierownicy, Do sztycy |
| Tryby pracy: | Pulsacyjny, Stały |
| Moc światła [lm]: | 3, 22 |
| Źródło światła: | Diody LED |