- wyniki wyszukiwania:
Informacje o działaniu wyszukiwarki i zasadach prezentacji wyników znajdziesz w zasadach plasowania produktów i ofert
KATEGORIE
TV, Audio i RTV (15)
AGD do zabudowy (1)
AGD małe (8)
Komputery i tablety (10)
Smartfony i zegarki (18)
Foto i kamery (248)
Gaming (9)
Rowery i hulajnogi (90)
Filtruj produkty
Informacje o działaniu wyszukiwarki i zasadach prezentacji wyników znajdziesz w zasadach plasowania produktów i ofert
| Rodzaj: | Lampka nocna |
|---|---|
| Moc [W]: | 1.5 |
| Rodzaj gwintu: | LED zintegrowany |
| Barwa światła: | Wielokolorowe (RGB) |
| Materiał: | ABS, Silikon |
| Dla dzieci: | Tak |
| Zasilanie: | Akumulatorowe |
| Wymiary [mm]: | 123 x 115 x 135 |
| Regulacja jasności: | Nie |
Sugerowana cena producenta:
79 zł
| Rodzaj: | Lampka meblowa |
|---|---|
| Moc [W]: | 2.4 |
| Rodzaj gwintu: | LED zintegrowany |
| Barwa światła: | Ciepła biel |
| Materiał: | Aluminium, Tworzywo sztuczne |
| Zasilanie: | Akumulatorowe |
| Wymiary [mm]: | 400 x 40 x 9 |
Sugerowana cena producenta:
59 zł
| Rodzaj gwintu: | LED zintegrowany |
|---|---|
| Zasilanie: | Bateryjne, USB |
| Typ źródła światła: | LED |
| Wysokość całkowita [cm]: | 40.5 |
| Rodzaj: | Lampka rowerowa |
|---|---|
| Materiał: | Aluminium |
| Zasilanie: | Akumulatorowe |
| Typ: | Tylne |
| Tryby pracy: | Mocny, Słaby, SOS, Średni, Stroboskopowe, Tryb 360 |
| Moc światła [lm]: | 300 |
| Źródło światła: | Diody LED |
| Waga [g]: | 33 |
| Wymiary [mm]: | 43 x 31 x 27.5 |
| Zasilanie: | |
|---|---|
| Sterowanie bezprzewodowe: | Tak |
| Mocowanie: | Statyw |
| Płynna regulacja mocy: | Tak |
| Liczba diod [szt]: | 416 |
| Wskaźnik naładowania baterii: | Nie |
| Rodzaj: | Lampa solarna |
|---|---|
| Barwa światła: | Ciepła, Zimna |
| Klasa szczelności: | IP44 |
| Styl: | Klasyczny |
| Czujnik: | Zmierzchu |
| Materiał obudowy: | Aluminium, Tworzywo sztuczne |
| Rodzaj: | Lampka rowerowa |
|---|---|
| Materiał: | Aluminium |
| Zasilanie: | Akumulatorowe |
| Typ: | Przednie |
| Tryby pracy: | Mocny, Słaby, SOS, Średni, Stroboskopowe |
| Moc światła [lm]: | 300 |
| Źródło światła: | Diody LED |
| Waga [g]: | 33 |
| Wymiary [mm]: | 43 x 31 x 27.5 |
| Zasilanie: | Akumulatorowo-sieciowe |
|---|---|
| Typ: | Cyfrowa |
| Liczba odbiorników: | 1 |
| Rozdzielczość: | 2060 x 1440, Full HD |
| Zasięg na zewnątrz [m]: | Nieograniczony |
| Funkcje: | Czujnik oddechu, Ekran, Kamera, Komunikacja dwukierunkowa, Regulacja głośności, Sterowanie smartfonem... |
| Rodzaj gwintu: | LED zintegrowany |
|---|---|
| Zasilanie: | Sieciowe |
| Typ źródła światła: | LED |
| Wysokość całkowita [cm]: | 66.5 |
| Rodzaj gwintu: | LED zintegrowany |
|---|---|
| Zasilanie: | Akumulatorowe |
| Typ źródła światła: | LED |
| Wysokość całkowita [cm]: | 39.5 |
| Poziom ochrony: | IP20 |
| Rodzaj: | Lampa ogrodowa |
|---|---|
| Rodzaj gwintu: | LED zintegrowany |
| Barwa światła: | Ciepła |
| Klasa szczelności: | IP20 |
| Styl: | Nowoczesny |
| Czujnik: | Nie |
| Materiał obudowy: | Tworzywo sztuczne |
| Rodzaj: | Kask |
|---|---|
| Typ: | Dla dorosłych |
| Waga [g]: | 290 |
| Rozmiar: | M |
| Regulacja: | Od 58 do 61 cm |
| Materiał skorupy: | Poliwęglan |
| Moc [W]: | 80 |
|---|---|
| Zasilanie: | Akumulatorowe, Solarne |
| Typ źródła światła: | LED |
| Poziom ochrony: | IP65 |
| Wymiary [mm]: | 280 x 120 x 110 |
| Obszar zastosowania: | Uniwersalny |
| Rodzaj: | Lampka nocna |
|---|---|
| Moc [W]: | 2.4 |
| Rodzaj gwintu: | LED zintegrowany |
| Barwa światła: | Wielokolorowe (RGB) |
| Materiał: | ABS, PC |
| Dla dzieci: | Nie |
| Zasilanie: | Akumulatorowe |
| Typ źródła światła: | LED |
| Wysokość całkowita [cm]: | 2.3 |
| Wymiary [mm]: | 78 x 78 x 23 |
| Rodzaj gwintu: | LED zintegrowany |
|---|---|
| Zasilanie: | USB |
| Typ źródła światła: | LED |
| Wysokość całkowita [cm]: | 19.8 |
| Poziom ochrony: | IP20 |
| Rodzaj: | Zestaw lampek rowerowych |
|---|---|
| Materiał: | ABS |
| Zasilanie: | Akumulatorowe |
| Typ: | Przednie, Tylne |
| Tryby pracy: | Pulsacyjny, Słaby, SOS, Średni, Stały, Stroboskopowe |
| Moc światła [lm]: | 200 |
| Źródło światła: | Diody LED |
| Waga [g]: | 36 |
| Wymiary [mm]: | 45 x 30 x 30 |
| Moc [W]: | 5 |
|---|---|
| Barwa światła: | |
| Zasilanie: | |
| Funkcje: | Regulacja jasności na pięciu różnych poziomach, Zapamiętywanie ustawień |
| Regulacja jasności: | Tak |
| Rodzaj gwintu: | LED zintegrowany |
|---|---|
| Zasilanie: | Sieciowe |
| Typ źródła światła: | LED |
| Wysokość całkowita [cm]: | 33 |
| Poziom ochrony: | IP20 |
| Zasilanie: | Akumulatorowe |
|---|---|
| Typ: | Cyfrowa |
| Liczba odbiorników: | 1 |
| Rozdzielczość: | 2304 x 1296 |
| Zasięg na zewnątrz [m]: | Nieograniczony |
| Funkcje: | Kamera, Komunikacja dwukierunkowa, Regulacja głośności, Sterowanie smartfonem, Sygnalizacja optyczna... |
| Rodzaj: | Kask |
|---|---|
| Typ: | Dla dorosłych |
| Waga [g]: | 260 |
| Rozmiar: | M |
| Regulacja: | Od 55 do 58 cm |
| Materiał skorupy: | Poliwęglan |
| Zasilanie: | |
|---|---|
| Sterowanie bezprzewodowe: | Tak |
| Mocowanie: | Tripod, Uchwyt na telefon |
| Płynna regulacja mocy: | Tak |
| Liczba diod [szt]: | 120 |
| Wskaźnik naładowania baterii: | Nie |
| Rodzaj: | Lampka rowerowa |
|---|---|
| Materiał: | ABS, PC |
| Zasilanie: | Akumulatorowe |
| Typ: | Tylne |
| Tryby pracy: | Oddychający błysk, Powolne miganie, Stały, Szybkie miganie |
| Moc światła [lm]: | 30 |
| Źródło światła: | Diody LED |
| Waga [g]: | 90 |
| Wymiary [mm]: | 80 x 40 x 137 |
| Zasilanie: | Akumulatorowe |
|---|---|
| Typ: | Cyfrowa |
| Liczba odbiorników: | 2 |
| Rozdzielczość: | 2304 x 1296 |
| Zasięg na zewnątrz [m]: | Nieograniczony |
| Funkcje: | Kamera, Komunikacja dwukierunkowa, Regulacja głośności, Sterowanie smartfonem, Sygnalizacja optyczna... |
| Rodzaj: | Lampka nocna |
|---|---|
| Moc [W]: | 0.85 |
| Rodzaj gwintu: | LED zintegrowany |
| Barwa światła: | Ciepła biel |
| Materiał: | Tworzywo sztuczne |
| Dla dzieci: | Nie |
| Zasilanie: | Sieciowe |
| Wymiary [mm]: | 75 x 75 x 75 |
| Regulacja jasności: | Nie |
| Rodzaj: | Kask |
|---|---|
| Typ: | Dla dorosłych |
| Waga [g]: | 270 |
| Rozmiar: | L |
| Regulacja: | Od 58 do 61 cm |
| Materiał skorupy: | Poliwęglan |