- wyniki wyszukiwania:
Informacje o działaniu wyszukiwarki i zasadach prezentacji wyników znajdziesz w zasadach plasowania produktów i ofert
KATEGORIE
TV, Audio i RTV (103)
AGD (83)
AGD do zabudowy (79)
AGD małe (477)
Komputery i tablety (756)
Smartfony i zegarki (34)
Foto i kamery (4)
Gaming (378)
Filtruj produkty
Informacje o działaniu wyszukiwarki i zasadach prezentacji wyników znajdziesz w zasadach plasowania produktów i ofert
| Rodzaj produktu: | Tabletki |
|---|---|
| Liczba zmywań (kapsułek / tabletek): | 120 |
| Przeznaczenie: | Do zmywarek |
| Funkcje: | Ochrona naczyń i srebra, Funkcja soli, Funkcja nabłyszczania |
| Informacje: | |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 120 |
| Rodzaj produktu: | Tabletki |
|---|---|
| Liczba zmywań (kapsułek / tabletek): | 225 |
| Przeznaczenie: | Do zmywarek |
| Funkcje: | Ochrona naczyń i srebra, Funkcja soli, Funkcja nabłyszczania |
| Informacje: | |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 225 |
| Rodzaj produktu: | Tabletki |
|---|---|
| Liczba zmywań (kapsułek / tabletek): | 80 |
| Przeznaczenie: | Do zmywarek |
| Funkcje: | Ochrona naczyń i srebra, Funkcja soli, Funkcja nabłyszczania |
| Informacje: | |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 80 |
| Rodzaj produktu: | Tabletki |
|---|---|
| Liczba zmywań (kapsułek / tabletek): | 240 |
| Przeznaczenie: | Do zmywarek |
| Funkcje: | Funkcja nabłyszczania |
| Informacje: | |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 240 |
| Rodzaj produktu: | Tabletki |
|---|---|
| Liczba zmywań (kapsułek / tabletek): | 150 |
| Przeznaczenie: | Do zmywarek |
| Funkcje: | Ochrona naczyń i srebra, Funkcja soli, Funkcja nabłyszczania |
| Informacje: | |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 150 |
| 0.0005 % | |
| Moc wyjściowa (4 Ω) [W]: | 200 |
| Wi-Fi: | Nie |
| Wyjście na subwoofer: | Nie |
| Wymiar (szer. x wys. x głęb.) [mm]: | 200 x 63 x 200 |
| Kolor: | Ciemnoszary |
| Zasilanie: | 100-240 V, 50/60 Hz |
| Wyposażenie: | 4 x Złącza bananowe, Kabel optyczny, Kabel RCA, Kabel zasilający |
| 0.0005 % | |
| Moc wyjściowa (4 Ω) [W]: | 200 |
| Wi-Fi: | Nie |
| Wyjście na subwoofer: | Nie |
| Wymiar (szer. x wys. x głęb.) [mm]: | 200 x 63 x 200 |
| Kolor: | Srebrny |
| Zasilanie: | 100-240 V, 50/60 Hz |
| Wyposażenie: | 4 x Złącza bananowe, Kabel optyczny, Kabel RCA, Kabel zasilający |
| Kolor: | Czarny |
|---|---|
| Rodzaj: | Lampa sufitowa |
| Zasilanie: | Sieciowe |
| Ilość źródeł światła: | 4 |
| Regulacja pozycji światła: | Tak |
| Maksymalna moc żarówki [W]: | 4 x 7 |
| Materiał wykonania: | Drewno, Żelazo |
| Średnica/szerokość klosza [mm]: | 60 |
| Wymiary [mm]: | 670 x 60 |
| Czujnik ruchu: | Nie |
| Kolor: | Czarny |
|---|---|
| Typ obudowy: | Mini Tower ATX |
| Standard płyty głównej: | microATX, Mini-ITX |
| Liczba zamontowanych wentylatorów: | 3 |
| Podświetlenie: | ARGB |
| Kolor: | Biały |
|---|---|
| Typ obudowy: | Midi Tower ATX |
| Standard płyty głównej: | ATX, microATX, Mini-ITX |
| Liczba zamontowanych wentylatorów: | 4 |
| Podświetlenie: | ARGB |
| Kolor: | Czarny |
|---|---|
| Rodzaj: | Lampa sufitowa |
| Zasilanie: | Sieciowe |
| Ilość źródeł światła: | 1 |
| Regulacja pozycji światła: | Nie |
| Maksymalna moc żarówki [W]: | 10 |
| Materiał wykonania: | Metal, Tworzywo sztuczne |
| Średnica/szerokość klosza [mm]: | 450 |
| Wymiary [mm]: | 450 x 250 x 1500 |
| Czujnik ruchu: | Nie |
| Funkcje: | Wskaźnik przekroczenia obciążenia |
|---|---|
| Kolor: | Srebrny |
| Zasilanie: | Technologia bezbateryjna |
| Maksymalne obciążenie [g]: | 5000 |
| Dokładność pomiaru: | 1 g |
| Jednostki wagowe: | G - gram, Ml - mililitr, Oz - uncja |
| Wyposażenie: | Brak |
| Kolor: | |
|---|---|
| Materiał obicia: | Skóra ekologiczna PVC |
| Dopuszczalna waga [kg]: | 200 |
| Podświetlenie RGB: | Nie |
| Regulacja podłokietników: | Góra - dół, Kąt obrotu, Prawo - lewo, Przód - tył |
| Kolor: | Fioletowy |
|---|---|
| Rodzaj: | Taśma kinezjologiczna |
| Długość [m]: | 7.3 |
| Szerokość [cm]: | 3.8 |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 1 |
| Zastosowanie: | Łagodzenie bólu, Zmniejszenie napięcia mięśniowego, Zmniejszenie zastojów limfatycznych |
| Wyposażenie: | 1 taśma kinezjologiczna 730 x 3.8 cm |
| Kolor: | Biały |
|---|---|
| Długość [m]: | 7.3 |
| Szerokość [cm]: | 3.8 |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 1 |
| Zastosowanie: | Łagodzenie bólu, Zmniejszenie napięcia mięśniowego, Zmniejszenie zastojów limfatycznych |
| Wyposażenie: | 1 taśma kinezjologiczna 730 x 3.8 cm |
| Rodzaj: | Papier do drukarki |
|---|---|
| Format: | A4 |
| Gramatura [g/m2]: | 75 |
| Liczba arkuszy: | 2500 |
| Rodzaj powierzchni: | Matowe |
| Długość [m]: | 8.7 |
|---|---|
| Zastosowanie: | Wewnętrzne |
| Rodzaj zasilania: | Sieciowe |
| Czujnik ruchu: | Nie |
| Czujnik zmierzchu: | Nie |
| Rodzaj: | Papier do drukarki |
|---|---|
| Format: | A4 |
| Gramatura [g/m2]: | 75 |
| Liczba arkuszy: | 500 |
| Rodzaj powierzchni: | Matowe |
Zakres od A do G
| Rodzaj: | Żarówka LED |
|---|---|
| Zasilanie: | 220-240 V |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 1 |
| Czujnik zmierzchu: | Nie |
| Moc [W]: | 9 |
Zakres od A do G
| Kolor: | Biały |
|---|---|
| Rodzaj: | Lampa sufitowa punktowa |
| Zasilanie: | Sieciowe |
| Ilość źródeł światła: | 1 |
| Regulacja pozycji światła: | Tak |
| Maksymalna moc żarówki [W]: | 10 |
| Materiał wykonania: | Aluminium |
| Średnica/szerokość klosza [mm]: | 143 |
| Wymiary [mm]: | 141 x 143 x 85 |
| Czujnik ruchu: | Nie |
| Kolor: | Biały |
|---|---|
| Rodzaj: | Lampa sufitowa punktowa |
| Zasilanie: | Sieciowe |
| Ilość źródeł światła: | 1 |
| Regulacja pozycji światła: | Tak |
| Maksymalna moc żarówki [W]: | 10 |
| Materiał wykonania: | Aluminium |
| Średnica/szerokość klosza [mm]: | 80 |
| Wymiary [mm]: | 80 x 115 |
| Czujnik ruchu: | Nie |
| Kolor: | Czarny |
|---|---|
| Typ obudowy: | Midi Tower ATX |
| Standard płyty głównej: | ATX |
| Liczba zamontowanych wentylatorów: | 3 |
| Podświetlenie: | ARGB |
| Kolor: | Biały |
|---|---|
| Typ obudowy: | Mini Tower |
| Standard płyty głównej: | microATX, Mini-ITX |
| Liczba zamontowanych wentylatorów: | 3 |
| Podświetlenie: | Podświetlane wentylatory |
| Kolor: | Biały |
|---|---|
| Typ obudowy: | Mini Tower |
| Standard płyty głównej: | microATX, Mini-ITX |
| Liczba zamontowanych wentylatorów: | 3 |
| Podświetlenie: | ARGB, Podświetlane wentylatory |
| Seria: | brak |
|---|---|
| Autor: | PRACA ZBIOROWA |
| Tematyka: | Bajka |
| Liczba stron: | 112 |
| Przedział wiekowy: | 9+ |
| Okładka: | Miękka |
| Seria: | brak |
|---|---|
| Autor: | Jenny Jacoby |
| Tematyka: | Bajka |
| Liczba stron: | 112 |
| Przedział wiekowy: | 6+ |
| Okładka: | Twarda |
| Seria: | brak |
|---|---|
| Autor: | Patryk Wiśniewski |
| Tematyka: | Bajka |
| Liczba stron: | 104 |
| Przedział wiekowy: | 9+ |
| Okładka: | Miękka |
| Seria: | brak |
|---|---|
| Autor: | Jadwiga Dejko |
| Tematyka: | Bajka |
| Liczba stron: | 80 |
| Przedział wiekowy: | 6+ |
| Okładka: | Miękka |