- wyniki wyszukiwania:
Informacje o działaniu wyszukiwarki i zasadach prezentacji wyników znajdziesz w zasadach plasowania produktów i ofert
KATEGORIE
TV, Audio i RTV (92)
AGD (66)
AGD do zabudowy (80)
AGD małe (427)
Komputery i tablety (748)
Smartfony i zegarki (33)
Foto i kamery (4)
Gaming (353)
Filtruj produkty
Informacje o działaniu wyszukiwarki i zasadach prezentacji wyników znajdziesz w zasadach plasowania produktów i ofert
| 180 | |
| Czas ładowania akumulatora [min]: | 360 |
| Pojemność zbiornika na kurz [l]: | 0.35 |
| Wysokość [cm]: | 9.7 |
| 65 | |
| Moc ssąca [kPa]: | 10 |
| Rodzaj karmy: | Półwilgotna, Dorosły |
|---|---|
| Smak: | Kurczak z wieprzowiną i rybą |
| Waga: | 12 kg |
| Rozmiar chrupek [cm]: | 0.8 |
| Skład: | Świeża wieprzowina 20%, Świeże ryby 20%, Świeży kurczak 20%, Ananas, Banany, Drożdże browarnicze, Dynia, Imbir, Kminek... |
| Składniki analityczne: | Białko 25.3%, Popiół 9.5%, Tłuszcz 15.2%, Wilgotność 19%, Włókno 2% |
| Witaminy i minerały: | Brak |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 1 |
| Funkcje: | Automatyczny wyłącznik, Blokada płytek ułatwiająca przechowywanie, Regulacja temperatury... |
|---|---|
| Wyposażenie: | 1 x etui, 1 x termoodporna mata |
| Moc [W]: | 1600 |
| Powłoka płytek: | Ceramiczna |
| Rodzaj karmy: | Suszona, Dorosły |
|---|---|
| Smak: | Dziczyzna |
| Waga: | 3 kg |
| Rozmiar chrupek [cm]: | 1 |
| Skład: | Dziczyzna 26%, Wołowina 25%, Wieprzowina 24%, Dorsz 5%, Jaja 3%, Żurawina 2%, Borówki 1%, Marchew 1%... |
| Składniki analityczne: | Białko surowe 26%, Tłuszcz surowy 15%, Celuloza sproszkowana, Popiół surowy 7%, Wilgotność 16%, Włókno surowe 3% |
| Witaminy i minerały: | Cynk, Fosfor 0.7%, Jod, Mangan, Miedź, Wapń 0.8%, Witamina E |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 1 |
| Funkcje: | Funkcja zimnego nadmuchu, Jonizacja, Składana rączka |
|---|---|
| Wyposażenie: | 1 x Dreame Boca Essence, 1 x dysza Essence, 1 x etui do przechowywania, 1 x końcówka Unfrizz, 1 x pojemnik na olejek... |
| Moc [W]: | 1500 |
| Zastosowane technologie: | Inteligentna kontrola temperatury NTC, Technologia Jonowa |
| Liczba prędkości nadmuchu: | 2 |
| Liczba zakresów temperatury: | 4 |
Sugerowana cena producenta:
529 zł
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 1 |
|---|---|
| Rodzaj powierzchni: | Podłogi i inne twarde powierzchnie |
| Pojemność [ml]: | 480 |
| Rodzaj karmy: | Półwilgotna, Dorosły |
|---|---|
| Smak: | Kurczak z wieprzowiną i rybą |
| Waga: | 1 kg |
| Rozmiar chrupek [cm]: | 1 |
| Skład: | Świeża wieprzowina 20%, Świeże ryby 20%, Świeży kurczak 20%, Ananas, Banany, Drożdże browarnicze, Dynia, Imbir, Kminek... |
| Składniki analityczne: | Białko surowe 25.3%, Popiół surowy 9.5%, Tłuszcz surowy 15.2%, Wilgotność 19%, Włókno surowe 2% |
| Witaminy i minerały: | Brak |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 1 |
| Waga [kg]: | 1 |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 1 |
|---|---|
| Proporcje [ml/l]: | 5/1 |
| Rodzaj powierzchni: | Drewno, Płytki ceramiczne, Podłogi i inne twarde powierzchnie, Podłogi laminowane, Winyl |
| Pojemność [ml]: | 500 |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 3 |
|---|---|
| Pojemność [ml]: | 3000 |
| Przeznaczenie: | Do podłóg |
| Seria producenta: | Uniwersalny |
Wartość poza zestawem:
23,97 zł
| 220 | |
| Czas ładowania akumulatora [min]: | 270 |
| Pojemność zbiornika na kurz [l]: | 0.395 |
| Wysokość [cm]: | 8.9 |
| 72 | |
| Moc ssąca [kPa]: | 20 |
Sugerowana cena producenta:
5 999 zł
| Rekomendowany wzrost [cm]: | 150 - 180 |
|---|---|
| Materiał obicia: | Skóra ekologiczna HDS |
| Dopuszczalna waga [kg]: | 150 |
| Podświetlenie RGB: | Nie |
| Regulacja podłokietników: | Góra - dół, Prawo - lewo, Przód - tył |
Sugerowana cena producenta:
1 299 zł
| Przeznaczenie: | Pod fotel |
|---|---|
| Rekomendowany wzrost [cm]: | 160 - 180 |
| Materiał obicia: | Skóra ekologiczna |
| Podświetlenie RGB: | Nie |
| Regulacja podłokietników: | Góra - dół, Prawo - lewo |
| 180 | |
| Czas ładowania akumulatora [min]: | 210 |
| Pojemność zbiornika na kurz [l]: | 0.395 |
| Wysokość [cm]: | 8.95 |
| 74 | |
| Moc ssąca [kPa]: | 19 |
| Rekomendowany wzrost [cm]: | 175 - 205 |
|---|---|
| Materiał obicia: | Skóra ekologiczna HDS |
| Dopuszczalna waga [kg]: | 160 |
| Podświetlenie RGB: | Nie |
| Regulacja podłokietników: | Góra - dół |
Sugerowana cena producenta:
1 199 zł
| Funkcje: | Wi-Fi, DLNA, Bluetooth |
|---|---|
| Wyposażenie: | Kabel zasilający, Pilot, Podstawa |
| Zasilanie: | 100-240V; 50-60Hz |
Wartość poza zestawem:
1 868,99 zł
| 180 | |
| Czas ładowania akumulatora [min]: | 270 |
| Pojemność zbiornika na kurz [l]: | 0.295 |
| Wysokość [cm]: | 10.6 |
| 61 | |
| Moc ssąca [kPa]: | 7 |
| Funkcje: | Funkcja zimnego nadmuchu, Jonizacja |
|---|---|
| Wyposażenie: | 1 x koncentrator |
| Moc [W]: | 1600 |
| Zastosowane technologie: | Technologia Jonowa |
| Liczba prędkości nadmuchu: | 2 |
| Liczba zakresów temperatury: | 4 |
Sugerowana cena producenta:
429 zł
| 200 | |
| Czas ładowania akumulatora [min]: | 210 |
| Pojemność zbiornika na kurz [l]: | 0.25 |
| Wysokość [cm]: | 9.7 |
| 70 | |
| Moc ssąca [kPa]: | 25 |
| 78 | |
| Funkcje: | Rura teleskopowa, Odłączany odkurzacz ręczny, Dla alergików |
| Zastosowane technologie: | Brak |
| Przeznaczenie: | Do użytku domowego, Dywan, Podłogi |
| Pojemność pojemnika/worka [l]: | 0.68 |
| Konstrukcja: | Konstrukcja 2w1, Silnik ECO |
| Waga [kg]: | 1.75 |
| Zasilanie: | Sieciowe |
| Typ filtra: | HEPA |
| Zbieranie kurzu: | Pojemnik |
| Zasięg pracy [m]: | 8 |
Sugerowana cena producenta:
199 zł
| Rekomendowany wzrost [cm]: | 150 - 180 |
|---|---|
| Materiał obicia: | Skóra ekologiczna HDS |
| Dopuszczalna waga [kg]: | 136 |
| Podświetlenie RGB: | Nie |
| Regulacja podłokietników: | Góra - dół, Prawo - lewo, Przód - tył |
| Rekomendowany wzrost [cm]: | 150 - 180 |
|---|---|
| Materiał obicia: | Skóra ekologiczna HDS |
| Dopuszczalna waga [kg]: | 136 |
| Podświetlenie RGB: | Nie |
| Regulacja podłokietników: | Góra - dół, Prawo - lewo, Przód - tył |
Sugerowana cena producenta:
1 299 zł
| Wysokość [cm]: | 24 |
|---|---|
| 76 | |
| Funkcje: | Regulacja mocy ssania, Turboszczotka, Zwijacz przewodu |
| Przeznaczenie: | Do użytku domowego |
| Pojemność pojemnika/worka [l]: | 3 |
| Rekomendowany wzrost [cm]: | 175 - 205 |
|---|---|
| Materiał obicia: | Skóra ekologiczna HDS |
| Dopuszczalna waga [kg]: | 160 |
| Podświetlenie RGB: | Nie |
| Regulacja podłokietników: | Góra - dół |
Sugerowana cena producenta:
1 199 zł
| Rekomendowany wzrost [cm]: | 175 - 205 |
|---|---|
| Materiał obicia: | Skóra ekologiczna HDS |
| Dopuszczalna waga [kg]: | 160 |
| Podświetlenie RGB: | Nie |
| Regulacja podłokietników: | Góra - dół |
| Rekomendowany wzrost [cm]: | 175 - 205 |
|---|---|
| Materiał obicia: | Skóra ekologiczna HDS |
| Dopuszczalna waga [kg]: | 160 |
| Podświetlenie RGB: | Nie |
| Regulacja podłokietników: | Góra - dół |
Sugerowana cena producenta:
1 199 zł
| 180 | |
| Czas ładowania akumulatora [min]: | 240 |
| Pojemność zbiornika na kurz [l]: | 0.25 |
| Wysokość [cm]: | 7.98 |
| 63 | |
| Moc ssąca [kPa]: | 18.5 |
Sugerowana cena producenta:
3 799 zł
| Rodzaj karmy: | Suszona, Dorosły |
|---|---|
| Smak: | Dziczyzna |
| Waga: | 9 kg |
| Rozmiar chrupek [cm]: | 1 |
| Skład: | Dziczyzna 26%, Wołowina 25%, Wieprzowina 24%, Dorsz 5%, Jaja 3%, Żurawina 2%, Borówki 1%, Marchew 1%... |
| Składniki analityczne: | Białko surowe 26%, Tłuszcz surowy 15%, Celuloza sproszkowana, Popiół surowy 7%, Wilgotność 16%, Włókno surowe 3% |
| Witaminy i minerały: | Cynk, Fosfor 0.7%, Jod, Mangan, Miedź, Wapń 0.8%, Witamina E |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 1 |
| Rekomendowany wzrost [cm]: | 175 - 205 |
|---|---|
| Materiał obicia: | Skóra ekologiczna HDS |
| Dopuszczalna waga [kg]: | 160 |
| Podświetlenie RGB: | Nie |
| Regulacja podłokietników: | Góra - dół |
Sugerowana cena producenta:
1 299 zł
| 60 | |
| 80 | |
| Funkcje: | Elektroszczotka, Turboszczotka, Możliwość wymiany baterii, Podświetlana szczotka, Rura teleskopowa, Wyświetlacz... |
| Zastosowane technologie: | InverterTech |
| Przeznaczenie: | Parkiet, Podłogi |
| Seria: | HiMove VI |
| Napięcie akumulatora [V]: | 25.2 |
| 60 | |
| Pojemność pojemnika/worka [l]: | 0.701 |
| Konstrukcja: | Silnik inwerterowy, Wyjmowany akumulator |
| Waga [kg]: | 4 |
| Zasilanie: | Akumulatorowe |
| Typ filtra: | Pre-motor |
| Zbieranie kurzu: | Pojemnik |
| Funkcje: | Funkcja zimnego nadmuchu, Jonizacja, Dyfuzor |
|---|---|
| Wyposażenie: | 1 x dyfuzor, 1 x koncentrator |
| Moc [W]: | 2200 |
| Zastosowane technologie: | Technologia Jonowa |
| Liczba prędkości nadmuchu: | 2 |
| Liczba zakresów temperatury: | 3 |