- wyniki wyszukiwania:
Informacje o działaniu wyszukiwarki i zasadach prezentacji wyników znajdziesz w zasadach plasowania produktów i ofert
KATEGORIE
TV, Audio i RTV (92)
AGD (66)
AGD do zabudowy (80)
AGD małe (427)
Komputery i tablety (748)
Smartfony i zegarki (33)
Foto i kamery (4)
Gaming (353)
Filtruj produkty
Informacje o działaniu wyszukiwarki i zasadach prezentacji wyników znajdziesz w zasadach plasowania produktów i ofert
| Rodzaj karmy: | Suszona, Dorosły |
|---|---|
| Smak: | Dorsz |
| Waga: | 3 kg |
| Rozmiar chrupek [cm]: | 1 |
| Skład: | Dorsz 31%, Wołowina 25%, Wieprzowina 24%, Jaja 3%, Borówki 2%, Batat 1%, Nasiona babki płesznik 0.2%... |
| Składniki analityczne: | Białko surowe 26%, Tłuszcz surowy 15%, Celuloza sproszkowana, Popiół surowy 7%, Wilgotność 16%, Włókna surowe 3% |
| Witaminy i minerały: | Cynk, Fosfor 0.7%, Jod, Mangan, Miedź, Wapń 0.8%, Witamina E |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 1 |
| Typ suszarki: | Standardowa |
|---|---|
| Moc [W]: | 1600 |
| Liczba prędkości nadmuchu: | 2 |
| Liczba zakresów temperatury: | 4 |
| Funkcje: | Funkcja zimnego nadmuchu, Jonizacja |
| Wyposażenie: | 1 x koncentrator |
| Zastosowane technologie: | Technologia Jonowa |
Sugerowana cena producenta:
259 zł
| Funkcje: | Automatyczne opróżnianie pojemnika, Automatyczny powrót do bazy i ładowanie, Programator pracy, Wirtualna latarnia... |
|---|---|
| Wyposażenie: | 1 x płytka przedłużająca rampy stacji dokującej, 2 x futerał na pad mopujący, 2 x pad mopujący, 2 x worek na kurz... |
| 160 | |
| Czas ładowania akumulatora [min]: | 210 |
| Pojemność zbiornika na kurz [l]: | 0.25 |
| Wysokość [cm]: | 9.7 |
| Funkcje: | Automatyczne opróżnianie pojemnika, Automatyczny powrót do bazy i ładowanie, Programator pracy, Wirtualna ściana, Wi-Fi... |
|---|---|
| Wyposażenie: | 1 x mop cylindryczny, 1 x narzędzie do czyszczenia podłogi, 1 x środek czyszczący, 1 x szczotka podłogowa... |
| 180 | |
| Czas ładowania akumulatora [min]: | 240 |
| Pojemność zbiornika na kurz [l]: | 0.22 |
| Wysokość [cm]: | 9.75 |
| Moc [W]: | 1600 |
|---|---|
| Funkcje: | Automatyczny wyłącznik, Jonizacja, Regulacja temperatury, Możliwość stosowania na mokrych lub wilgotnych włosach... |
| Wyposażenie: | 1 x etui |
| Zastosowane technologie: | Silnik BLDC, Technologia NTC |
Sugerowana cena producenta:
1 299 zł
| Funkcje: | Automatyczny powrót do bazy i ładowanie, Programator pracy, Wirtualna ściana, Wi-Fi, Funkcja mopowania |
|---|---|
| Wyposażenie: | Baza, Przewód zasilający |
| 285 | |
| Czas ładowania akumulatora [min]: | 360 |
| Pojemność zbiornika na kurz [l]: | 0.7 |
| Wysokość [cm]: | 9.69 |
| Funkcje: | Regulacja mocy ssania, Turboszczotka, Zwijacz przewodu |
|---|---|
| Wysokość [cm]: | 31.5 |
| 76 | |
| 900 | |
| Typ filtra: | HEPA 13 |
| Rodzaj karmy: | Półwilgotna, Dorosły |
|---|---|
| Smak: | Kurczak |
| Waga: | 1 kg |
| Rozmiar chrupek [cm]: | 1 |
| Skład: | Świeży kurczak 50%, Świeże ryby 20%, Cykoria, Drożdże browarnicze, Jabłka, Kminek, Kurkuma, Marchew, Pulpa buraczana... |
| Składniki analityczne: | Białko surowe 28%, Tłuszcz surowy 15%, Popiół surowy 9%, Wilgotność 19%, Włókno surowe 2% |
| Witaminy i minerały: | Brak |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 1 |
| Waga [kg]: | 1 |
| Waga: | 190 |
|---|---|
| Rodzaj: | Wkładka żelowa |
| Rozmiar: | 40 - 46.5 |
| Rekomendowane użycie: | Codzienne użytkowanie |
| Materiał: | Żel |
| Amortyzowane: | Tak |
| Cechy dodatkowe: | Technologia GelWave, Technologia Scholl GelActiv |
| Typ suszarki: | Standardowa |
|---|---|
| Moc [W]: | 2400 |
| Liczba prędkości nadmuchu: | 2 |
| Liczba zakresów temperatury: | 3 |
| Funkcje: | Funkcja zimnego nadmuchu, Jonizacja, Dyfuzor |
| Wyposażenie: | 1 x dyfuzor, 1 x koncentrator |
| Zastosowane technologie: | Technologia Jonowa |
| Funkcje: | Automatyczne opróżnianie pojemnika, Automatyczny powrót do bazy i ładowanie, Programator pracy, Wirtualna latarnia... |
|---|---|
| Wyposażenie: | 2 x worek na kurz |
| 250 | |
| Czas ładowania akumulatora [min]: | 240 |
| Pojemność zbiornika na kurz [l]: | 3 |
| Wysokość [cm]: | 8.1 |
| Funkcje: | Elektroszczotka, Możliwość wymiany baterii, Podświetlana szczotka, Rura teleskopowa, Wyświetlacz... |
|---|---|
| Zastosowane technologie: | Technologia Optirey |
| 65 | |
| 85 | |
| Typ filtra: | HEPA |
| Napięcie akumulatora [V]: | 25.9 |
| Konstrukcja: | Konstrukcja 4w1 |
| Waga [kg]: | 5.2 |
| Zasilanie: | Akumulatorowe |
| Przeznaczenie: | Do użytku domowego |
| Typ suszarki: | Standardowa |
|---|---|
| Moc [W]: | 2200 |
| Liczba prędkości nadmuchu: | 3 |
| Liczba zakresów temperatury: | 3 |
| Funkcje: | Funkcja zimnego nadmuchu, Jonizacja, Dyfuzor |
| Wyposażenie: | 1 x dyfuzor, 1 x koncentrator, 1 x nasadka grzebieniowa |
| Zastosowane technologie: | Technologia Jonowa |
| Funkcje: | Elektroszczotka, Możliwość wymiany baterii, Podświetlana szczotka, Wyświetlacz, Odłączany odkurzacz ręczny... |
|---|---|
| Zastosowane technologie: | CelesTect |
| 90 | |
| 68 | |
| Typ filtra: | E12 |
| Napięcie akumulatora [V]: | 29.6 |
| Konstrukcja: | Konstrukcja 2w1 |
| Waga [kg]: | 1.76 |
| Zasilanie: | Akumulatorowe |
| Seria: | Seria R |
| Przeznaczenie: | Do użytku domowego |
| Typ suszarki: | Cyfrowa |
|---|---|
| Moc [W]: | 1600 |
| Liczba prędkości nadmuchu: | 3 |
| Liczba zakresów temperatury: | 4 |
| Funkcje: | Funkcja zimnego nadmuchu, Jonizacja, Dyfuzor |
| Wyposażenie: | 1 x dyfuzor, 1 x essencering, 1 x koncentrator |
| Zastosowane technologie: | Technologia Jonowa |
| Funkcje: | Automatyczne opróżnianie pojemnika, Automatyczny powrót do bazy i ładowanie, Programator pracy, Wirtualna ściana, Wi-Fi... |
|---|---|
| Wyposażenie: | 1 x filtr do stacji bazowej, 1 x moduł dozownika roztworów czyszczących Dual-Solution... |
| 205 | |
| Czas ładowania akumulatora [min]: | 240 |
| Pojemność zbiornika na kurz [l]: | 3.2 |
| Wysokość [cm]: | 9.75 |
| Konstrukcja: | Stal |
|---|---|
| Waga [kg]: | 20 |
| Rekomendowany wzrost [cm]: | 100 - 160 |
| Materiał obicia: | Skóra ekologiczna PU |
| Dopuszczalna waga [kg]: | 120 |
| Typ suszarki: | Standardowa |
|---|---|
| Moc [W]: | 2200 |
| Liczba prędkości nadmuchu: | 2 |
| Liczba zakresów temperatury: | 3 |
| Funkcje: | Funkcja zimnego nadmuchu, Jonizacja, Dyfuzor |
| Wyposażenie: | 1 x dyfuzor, 1 x koncentrator |
| Zastosowane technologie: | Technologia Jonowa |
| Rodzaj karmy: | Półwilgotna, Dorosły |
|---|---|
| Smak: | Kurczak z wieprzowiną i rybą |
| Waga: | 12 kg |
| Rozmiar chrupek [cm]: | 0.8 |
| Skład: | Świeża wieprzowina 20%, Świeże ryby 20%, Świeży kurczak 20%, Ananas, Banany, Drożdże browarnicze, Dynia, Imbir, Kminek... |
| Składniki analityczne: | Białko 25.3%, Popiół 9.5%, Tłuszcz 15.2%, Wilgotność 19%, Włókno 2% |
| Witaminy i minerały: | Brak |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 1 |
Wartość poza zestawem:
165,15 zł
| Typ suszarki: | Standardowa |
|---|---|
| Moc [W]: | 2200 |
| Liczba prędkości nadmuchu: | 2 |
| Liczba zakresów temperatury: | 3 |
| Funkcje: | Funkcja zimnego nadmuchu, Jonizacja |
| Wyposażenie: | 1 x koncentrator |
| Zastosowane technologie: | Technologia Jonowa |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 1 |
|---|---|
| Pojemność [ml]: | 5000 |
| Przeznaczenie: | Do podłóg |
| Seria producenta: | Uniwersalny |
| Informacje: |
| Typ suszarki: | Cyfrowa |
|---|---|
| Moc [W]: | 2400 |
| Liczba prędkości nadmuchu: | 3 |
| Liczba zakresów temperatury: | 3 |
| Funkcje: | Funkcja Turbo, Funkcja zimnego nadmuchu, Jonizacja, Dyfuzor |
| Wyposażenie: | 1 x dyfuzor, 2 x nasadka |
| Zastosowane technologie: | Technologia Jonowa |
| Moc [W]: | 52 |
|---|---|
| Funkcje: | Automatyczny wyłącznik, Blokada płytek ułatwiająca przechowywanie, Jonizacja, Regulacja temperatury, Wyświetlacz LCD |
| Wyposażenie: | Brak |
| Zastosowane technologie: | Technologia Jonowa |
| Typ suszarki: | Standardowa |
|---|---|
| Moc [W]: | 1500 |
| Liczba prędkości nadmuchu: | 2 |
| Liczba zakresów temperatury: | 3 |
| Funkcje: | Funkcja zimnego nadmuchu, Jonizacja, Dyfuzor |
| Wyposażenie: | 1 x dyfuzor, 1 x dysza wygładzająca, 1 x koncentrator |
| Zastosowane technologie: | Inteligentna kontrola temperatury, Technologia Jonowa |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 1 |
|---|---|
| Pojemność [ml]: | 750 |
| Przeznaczenie: | Do podłóg, Do ram okiennych, Do ścian |
| Seria producenta: | Plus |
| Informacje: |
| Funkcje: | Automatyczne opróżnianie pojemnika, Automatyczny powrót do bazy i ładowanie, Programator pracy, Wi-Fi, Funkcja mopowania |
|---|---|
| Wyposażenie: | 1 x środek czyszczący, 2 x filtr HEPA, 2 x nakładka do mopowania, 2 x Szczotka główna, 3 x worek na kurz... |
| 190 | |
| Czas ładowania akumulatora [min]: | 150 |
| Pojemność zbiornika na kurz [l]: | 0.228 |
| Wysokość [cm]: | 7.98 |
Sugerowana cena producenta:
5 999 zł
| Typ suszarki: | Standardowa |
|---|---|
| Moc [W]: | 2100 |
| Liczba prędkości nadmuchu: | 2 |
| Liczba zakresów temperatury: | 3 |
| Funkcje: | Funkcja zimnego nadmuchu |
| Wyposażenie: | 1 x koncentrator |
| Zastosowane technologie: | Silnik DC, Technologia ceramiczna |
| Rodzaj karmy: | Półwilgotna, Dorosły |
|---|---|
| Smak: | Kurczak z wieprzowiną i rybą |
| Waga: | 48 kg |
| Rozmiar chrupek [cm]: | 0.8 |
| Skład: | Świeża wieprzowina 20%, Świeże ryby 20%, Świeży kurczak 20%, Ananas, Banany, Drożdże browarnicze, Dynia, Imbir, Kminek... |
| Składniki analityczne: | Białko 25.3%, Popiół 9.5%, Tłuszcz 15.2%, Wilgotność 19%, Włókno 2% |
| Witaminy i minerały: | Brak |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 4 |
| Waga [kg]: | 48 |
Wartość poza zestawem:
540,64 zł