- wyniki wyszukiwania:
Informacje o działaniu wyszukiwarki i zasadach prezentacji wyników znajdziesz w zasadach plasowania produktów i ofert
KATEGORIE
TV, Audio i RTV (101)
AGD (83)
AGD do zabudowy (84)
AGD małe (472)
Komputery i tablety (756)
Smartfony i zegarki (33)
Foto i kamery (4)
Gaming (376)
Filtruj produkty
Informacje o działaniu wyszukiwarki i zasadach prezentacji wyników znajdziesz w zasadach plasowania produktów i ofert
| 190 | |
| Czas ładowania akumulatora [min]: | 150 |
| Pojemność zbiornika na kurz [l]: | 0.228 |
| Wysokość [cm]: | 7.98 |
| 64 | |
| Moc ssąca [kPa]: | 36 |
Sugerowana cena producenta:
5 999 zł
| Funkcje: | Funkcja zimnego nadmuchu |
|---|---|
| Wyposażenie: | 1 x koncentrator |
| Typ suszarki: | Standardowa |
| Moc [W]: | 2100 |
| Liczba prędkości nadmuchu: | 2 |
| Liczba zakresów temperatury: | 3 |
| Smak: | Kurczak z wieprzowiną i rybą |
|---|---|
| Waga: | 48 kg |
| Rozmiar chrupek [cm]: | 0.8 |
| Skład: | Świeża wieprzowina 20%, Świeże ryby 20%, Świeży kurczak 20%, Ananas, Banany, Drożdże browarnicze, Dynia, Imbir, Kminek... |
| Składniki analityczne: | Białko 25.3%, Popiół 9.5%, Tłuszcz 15.2%, Wilgotność 19%, Włókno 2% |
| Witaminy i minerały: | Brak |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 4 |
| Waga [kg]: | 48 |
| Typ: | Półwilgotna |
Wartość poza zestawem:
540,64 zł
| Smak: | Kurczak z wieprzowiną i rybą |
|---|---|
| Waga: | 36 kg |
| Rozmiar chrupek [cm]: | 0.8 |
| Skład: | Świeża wieprzowina 20%, Świeże ryby 20%, Świeży kurczak 20%, Ananas, Banany, Drożdże browarnicze, Dynia, Imbir, Kminek... |
| Składniki analityczne: | Białko 25.3%, Popiół 9.5%, Tłuszcz 15.2%, Wilgotność 19%, Włókno 2% |
| Witaminy i minerały: | Brak |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 3 |
| Waga [kg]: | 36 |
| Typ: | Półwilgotna |
| Smak: | Kurczak z wieprzowiną i rybą |
|---|---|
| Waga: | 24 kg |
| Rozmiar chrupek [cm]: | 0.8 |
| Skład: | Świeża wieprzowina 20%, Świeże ryby 20%, Świeży kurczak 20%, Ananas, Banany, Drożdże browarnicze, Dynia, Imbir, Kminek... |
| Składniki analityczne: | Białko 25.3%, Popiół 9.5%, Tłuszcz 15.2%, Wilgotność 19%, Włókno 2% |
| Witaminy i minerały: | Brak |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 2 |
| Waga [kg]: | 24 |
| Typ: | Półwilgotna |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 1 |
|---|---|
| Pojemność [ml]: | 840 |
| Przeznaczenie: | Do mycia podłóg |
| Seria producenta: | Probiotic |
| Smak: | Owady i ryba |
|---|---|
| Waga: | 1 kg |
| Rozmiar chrupek [cm]: | 1 |
| Skład: | Dehydratyzowane owady 14%, Zielony groch 14%, Żółty groch 14%, Drożdże piwne, Mąka grochowa, Siemię lniane... |
| Składniki analityczne: | Białko surowe 25%, Zawartość tłuszczu 13%, Kwasy tłuszczowe Omega 6 0.75%, Kwasy tłuszczowe Omega 3 0.9%, L-karnityna... |
| Witaminy i minerały: | Chlorek choliny, Cynk organiczny, D-pantotenian wapnia, Fosfor 0.5%, Glukozamina, Mangan organiczny, Miedź organiczna... |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 1 |
| Waga [kg]: | 1 |
| Typ: | Sucha |
| 171 | |
| Czas ładowania akumulatora [min]: | 210 |
| Pojemność zbiornika na kurz [l]: | 0.25 |
| Wysokość [cm]: | 10.38 |
| 75 | |
| Moc ssąca [kPa]: | 30 |
| Skład: | Adhesive, Cellulose, Polacrylate (AGM), Polyester |
|---|---|
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 54 |
| Zapachowe: | Tak |
| Rozmiar: | XL |
| Informacje dodatkowe: | Bardzo dobre właściwości wchłaniające, Delikatnie perfumowane, Długotrwały komfort, Neutralizują nieprzyjemny zapach |
| Seria: | Daily Protect Extra Large |
| 200 | |
| Czas ładowania akumulatora [min]: | 150 |
| Pojemność zbiornika na kurz [l]: | 0.259 |
| Wysokość [cm]: | 7.98 |
| 63 | |
| Moc ssąca [kPa]: | 36 |
| Funkcje: | Funkcja zimnego nadmuchu, Jonizacja, Dyfuzor |
|---|---|
| Wyposażenie: | 1 x dyfuzor, 1 x dysza wygładzająca, 1 x koncentrator |
| Typ suszarki: | Standardowa |
| Moc [W]: | 1500 |
| Liczba prędkości nadmuchu: | 2 |
| Liczba zakresów temperatury: | 3 |
| Smak: | Jagnięcina |
|---|---|
| Waga: | 4.8 kg |
| Skład: | Jagnięcina 36%, Kurczak 22%, Jabłko 1%, Gryka, Mąka grochowa |
| Składniki analityczne: | Białko surowe 8%, Tłuszcz surowy 5%, Lignoceluloza, Popiół surowy 2.7%, Wilgotność 78%, Włókno surowe 0.3% |
| Witaminy i minerały: | Fosfor 0.3%, Sód 0.5%, Wapń 0.3% |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 12 |
| Waga [kg]: | 4.8 |
| Typ: | Mokra |
| Materiał obicia: | Skóra ekologiczna PU |
|---|---|
| Podświetlenie RGB: | Nie |
| Regulacja podłokietników: | Góra - dół |
| Wysokość siedziska [cm]: | 45 - 57 |
| Dla dzieci: | Nie |
| Wysokość [cm]: | 24 |
|---|---|
| 79 | |
| Funkcje: | Regulacja mocy ssania, Turboszczotka, Zwijacz przewodu |
| Przeznaczenie: | Do domu |
| 800 | |
| 200 | |
| Czas ładowania akumulatora [min]: | 150 |
| Pojemność zbiornika na kurz [l]: | 0.259 |
| Wysokość [cm]: | 7.98 |
| 63 | |
| Moc ssąca [kPa]: | 36 |
| 11 | |
| 75 | |
| Funkcje: | Elektroszczotka, Możliwość wymiany baterii, Podświetlana szczotka, Wyświetlacz, Odłączany odkurzacz ręczny... |
| Przeznaczenie: | Do użytku domowego |
| Zbieranie kurzu: | Pojemnik |
| Pojemność pojemnika/worka [l]: | 0.8 |
| Napięcie akumulatora [V]: | 22.2 |
| 30 | |
| Konstrukcja: | Konstrukcja 2w1 |
| Waga [kg]: | 3.61 |
| Zasilanie: | Akumulatorowe |
| Funkcje dodatkowe: | Higieniczne opróżnienie pojemnika, Wskaźnik ładowania akumulatora, Wskaźnik trybu pracy |
| 180 | |
| Czas ładowania akumulatora [min]: | 300 |
| Pojemność zbiornika na kurz [l]: | 3 |
| Wysokość [cm]: | 10 |
| 64 | |
| Moc ssąca [kPa]: | 25 |
| Funkcje: | Funkcja zimnego nadmuchu, Jonizacja |
|---|---|
| Wyposażenie: | 1 x koncentrator, 1 x prostownica |
| Typ suszarki: | Standardowa |
| Moc [W]: | 2000 |
| Liczba prędkości nadmuchu: | 2 |
| Liczba zakresów temperatury: | 3 |
| 190 | |
| Czas ładowania akumulatora [min]: | 150 |
| Pojemność zbiornika na kurz [l]: | 0.228 |
| Wysokość [cm]: | 7.98 |
| 64 | |
| Moc ssąca [kPa]: | 36 |
Sugerowana cena producenta:
5 999 zł
| 83 | |
| Funkcje: | Wyświetlacz, Praca na mokro, Regulacja mocy ssania, Dla alergików, Dla posiadaczy zwierząt |
| Przeznaczenie: | Do domu, Dywan, Podłogi |
| Seria: | Wet&Dry |
| Zbieranie kurzu: | Pojemnik |
| Pojemność pojemnika/worka [l]: | 0.5 |
| Zasięg pracy [m]: | 8 |
| Konstrukcja: | Kolorowy wyświetlacz LED, Zbiornik na czystą wodę i zbiornik na brudną wodę |
| Waga [kg]: | 2.94 |
| Zasilanie: | Sieciowe |
| Funkcje dodatkowe: | Konstrukcja typu 2w1, Łatwe opróżnianie pojemnika, Łatwe wyjmowanie szczotki na rolce, Moduł na akcesoria... |
| Funkcje: | Funkcja zimnego nadmuchu, Jonizacja, Dyfuzor |
|---|---|
| Wyposażenie: | 1 x dyfuzor, 2 x koncentrator |
| Typ suszarki: | Standardowa |
| Moc [W]: | 2300 |
| Liczba prędkości nadmuchu: | 2 |
| Liczba zakresów temperatury: | 3 |
Sugerowana cena producenta:
419 zł
| Rekomendowany wzrost [cm]: | 170 - 200 |
|---|---|
| Materiał obicia: | Skóra ekologiczna, Tkanina |
| Podświetlenie RGB: | Nie |
| Regulacja podłokietników: | Góra - dół, Prawo - lewo, Przód - tył |
| Wysokość siedziska [cm]: | 47 - 53 |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 1 |
|---|---|
| Pojemność [ml]: | 1000 |
| Przeznaczenie: | Do mycia podłóg |
| Seria producenta: | ProFloor |
| 260 | |
| Czas ładowania akumulatora [min]: | 270 |
| Pojemność zbiornika na kurz [l]: | 3.2 |
| Wysokość [cm]: | 59 |
| 66 | |
| Moc ssąca [kPa]: | 30 |
| 160 | |
| Czas ładowania akumulatora [min]: | 210 |
| Pojemność zbiornika na kurz [l]: | 0.25 |
| Wysokość [cm]: | 9.7 |
| 65 | |
| Moc ssąca [kPa]: | 28 |
| Funkcje: | Funkcja zimnego nadmuchu, Jonizacja, Dyfuzor |
|---|---|
| Wyposażenie: | 1 x dyfuzor, 1 x koncentrator |
| Typ suszarki: | Standardowa |
| Moc [W]: | 1800 |
| Liczba prędkości nadmuchu: | 3 |
| Liczba zakresów temperatury: | 3 |
| Funkcje: | Funkcja zimnego nadmuchu, Jonizacja, Składana rączka |
|---|---|
| Wyposażenie: | 1 x koncentrator |
| Typ suszarki: | Standardowa |
| Moc [W]: | 1800 |
| Liczba prędkości nadmuchu: | 2 |
| Liczba zakresów temperatury: | 2 |
| Funkcje: | Funkcja zimnego nadmuchu, Jonizacja |
|---|---|
| Wyposażenie: | 1 x dysza szybkiego suszenia |
| Typ suszarki: | Standardowa |
| Moc [W]: | 1600 |
| Liczba prędkości nadmuchu: | 2 |
| Liczba zakresów temperatury: | 4 |
| Rekomendowany wzrost [cm]: | 160 - 195 |
|---|---|
| Materiał obicia: | Skóra ekologiczna, Tkanina |
| Podświetlenie RGB: | Nie |
| Regulacja podłokietników: | Góra - dół |
| Wysokość siedziska [cm]: | 45 - 52 |