- wyniki wyszukiwania:
Informacje o działaniu wyszukiwarki i zasadach prezentacji wyników znajdziesz w zasadach plasowania produktów i ofert
KATEGORIE
TV, Audio i RTV (240)
AGD małe (48)
Komputery i tablety (1552)
Smartfony i zegarki (3)
Foto i kamery (23)
Gaming (25)
Fitness i sport (1)
Dom (37)
Filtruj produkty
Informacje o działaniu wyszukiwarki i zasadach prezentacji wyników znajdziesz w zasadach plasowania produktów i ofert
| Typ uchwytu: | |
|---|---|
| Rozmiar ekranu [cal]: | 17 - 27 |
| Maksymalne obciążenie [kg]: | 7 |
| Regulacja w pionie: | +90 / -45 stopni |
| Regulacja w poziomie: | +/- 90 stopni |
| Kolor: | Czarny |
| Typ uchwytu: | |
|---|---|
| Rozmiar ekranu [cal]: | 13 - 32 |
| Maksymalne obciążenie [kg]: | 12 |
| Regulacja w pionie: | +/- 45 stopni |
| Regulacja w poziomie: | +/- 180 stopni |
| Kolor: | Czarny |
| Typ uchwytu: | Uchwyt biurkowy |
|---|---|
| Rozmiar ekranu [cal]: | 17 - 50 |
| Maksymalne obciążenie [kg]: | 20 |
| Regulacja w pionie: | +/- 70 stopni |
| Regulacja w poziomie: | +/- 360 stopni |
| Kolor: | Czarny |
| Kolor: | Biały |
|---|---|
| Dedykowana aplikacja: | , |
| Rozdzielczość: | 1920 x 1080 |
| Złącza: | Slot karty pamięci MicroSD - 1 szt. |
| Kolor: | Biały |
|---|---|
| Dedykowana aplikacja: | , |
| Rozdzielczość: | 2304 x 1296 |
| Złącza: | Slot karty pamięci MicroSD - 1 szt., Złącze USB-C - 1 szt. |
| Kolor: | Biały |
|---|---|
| Dedykowana aplikacja: | |
| Rozdzielczość: | 2560 x 1440 |
| Złącza: | Slot karty pamięci MicroSD - 1 szt. |
| Kolor: | Biały |
|---|---|
| Dedykowana aplikacja: | |
| Rozdzielczość: | 2304 x 1296 |
| Złącza: | Slot karty pamięci MicroSD - 1 szt., Złącze DC - 1 szt. |
| Kolor: | Biały |
|---|---|
| Dedykowana aplikacja: | |
| Rozdzielczość: | 1920 x 1080 |
| Złącza: | Slot karty pamięci MicroSD - 1 szt., Złącze DC - 1 szt. |
| Kolor: | Biały |
|---|---|
| Dedykowana aplikacja: | |
| Rozdzielczość: | 1920 x 1080 |
| Złącza: | Slot karty pamięci MicroSD - 1 szt., Złącze MicroUSB - 1 szt. |
| Kolor: | Biały |
|---|---|
| Dedykowana aplikacja: | |
| Rozdzielczość: | 2880 x 1620 |
| Złącza: | Slot karty pamięci MicroSD - 1 szt., Złącze USB-C (tylko do zasilania) - 1 szt. |
| Kolor: | Biało-czarny |
|---|---|
| Dedykowana aplikacja: | |
| Rozdzielczość: | 2304 x 1296, 2880 x 1620 |
| Złącza: | Slot karty pamięci MicroSD - 1 szt., Złącze DC - 1 szt. |
| Kolor: | Biały |
|---|---|
| Dedykowana aplikacja: | |
| Rozdzielczość: | 2304 x 1296 |
| Złącza: | RJ-45 (LAN) - 1 szt., Slot karty pamięci MicroSD - 1 szt. |
| Kolor: | Biały |
|---|---|
| Dedykowana aplikacja: | |
| Rozdzielczość: | 2560 x 1440 |
| Złącza: | RJ-45 10/100 Base -T - 1 szt., Slot karty pamięci MicroSD - 1 szt., Złącze DC - 1 szt. |
| Kolor: | Biały |
|---|---|
| Dedykowana aplikacja: | |
| Rozdzielczość: | 3840 x 2160 |
| Złącza: | Slot karty pamięci MicroSD - 1 szt. |
| Kolor: | Biały |
|---|---|
| Dedykowana aplikacja: | |
| Rozdzielczość: | 2560 x 1440 |
| Złącza: | Slot karty pamięci MicroSD - 1 szt., Złącze MicroUSB - 1 szt. |
| Kolor: | Biały |
|---|---|
| Dedykowana aplikacja: | |
| Rozdzielczość: | 1920 x 1080 |
| Złącza: | RJ-45 (LAN) - 1 szt., Slot karty pamięci MicroSD - 1 szt. |
| Kolor: | Biały |
|---|---|
| Dedykowana aplikacja: | |
| Rozdzielczość: | 1920 x 1080 |
| Złącza: | RJ-45 10/100 Base -T - 1 szt., Slot karty pamięci MicroSD - 1 szt. |
| Kolor: | Złoto-biało-czarny |
|---|---|
| Dedykowana aplikacja: | |
| Rozdzielczość: | 1920 x 1080 |
| Złącza: | RJ-45 (LAN) - 1 szt., Slot karty pamięci MicroSD - 1 szt., Złącze DC - 1 szt. |
| Kolor: | Biały |
|---|---|
| Typ: | Cyfrowa |
| Liczba odbiorników: | 1 |
| Rozdzielczość: | 1280 x 720 |
| Zasięg wewnątrz [m]: | 50 |
| Zasięg na zewnątrz [m]: | 400 |
| Regulacja głośności: | Nie |
| Wyświetlacz: | Tak |
| Kolor: | Biało-zielony |
|---|---|
| Typ: | Cyfrowa |
| Liczba odbiorników: | 1 |
| Rozdzielczość: | 1280 x 720 |
| Zasięg wewnątrz [m]: | 100 |
| Zasięg na zewnątrz [m]: | 500 |
| Regulacja głośności: | Tak |
| Wyświetlacz: | Tak |
| Kolor: | Biały |
|---|---|
| Typ: | Analogowa |
| Liczba odbiorników: | 1 |
| Zasięg wewnątrz [m]: | 50 |
| Zasięg na zewnątrz [m]: | 300 |
| Regulacja głośności: | Tak |
| Wyświetlacz: | Nie |
| Kolor: | Biało-czarny |
|---|---|
| Typ: | Cyfrowa |
| Liczba odbiorników: | 2 |
| Rozdzielczość: | Full HD |
| Zasięg wewnątrz [m]: | 300 |
| Zasięg na zewnątrz [m]: | 300 |
| Regulacja głośności: | Tak |
| Wyświetlacz: | Tak |
| Kolor: | Biały |
|---|---|
| Dedykowana aplikacja: | IMILAB Home |
| Rozdzielczość: | 2304 x 1296 |
| Złącza: | Slot karty pamięci MicroSD - 1 szt., Złącze DC - 1 szt. |
| Kolor: | Biały, Czarny |
|---|---|
| Typ: | Jednorodzinny |
| Współpraca z systemami: | Brak |
| Montaż: | Natynkowy |
| Regulacja głośności: | Tak |
Zakres od A do G
| Ekran: | 34", 3440 x 1440px, OLED |
|---|---|
| 240 | |
| 0.03 [GTG] | |
| Jasność ekranu [cd/m2]: | 275 (SDR) |
Zakres od A do G
Zakres od A do G
| Ekran: | 31.5", 2560 x 1440px, VA |
|---|---|
| 180 | |
| 1 [GTG] | |
| Jasność ekranu [cd/m2]: | 300 |
Zakres od A do G
Zakres od A do G
| Ekran: | 23.8", 1920 x 1080px, IPS |
|---|---|
| 100 | |
| 1 [MPRT], 4 [GTG] | |
| Jasność ekranu [cd/m2]: | 250 |
Zakres od A do G