- wyniki wyszukiwania:
Informacje o działaniu wyszukiwarki i zasadach prezentacji wyników znajdziesz w zasadach plasowania produktów i ofert
KATEGORIE
TV, Audio i RTV (240)
AGD małe (48)
Komputery i tablety (1553)
Smartfony i zegarki (3)
Foto i kamery (23)
Gaming (25)
Fitness i sport (1)
Dom (37)
Filtruj produkty
Informacje o działaniu wyszukiwarki i zasadach prezentacji wyników znajdziesz w zasadach plasowania produktów i ofert
| Typ uchwytu: | |
|---|---|
| Rozmiar ekranu [cal]: | 37 - 70 |
| Maksymalne obciążenie [kg]: | 70 |
| Standard VESA: | 200 x 200, 300 x 200, 300 x 300, 400 x 200, 400 x 300, 400 x 400, 600 x 400 |
| Sposób montażu: |
| Minimalna odległość od ściany/sufitu [mm]: | 945 |
|---|---|
| Typ uchwytu: | |
| Rozmiar ekranu [cal]: | 17 - 32 |
| Maksymalne obciążenie [kg]: | 20 |
| Standard VESA: | 100 x 100, 200 x 200, 50 x 50 |
| Sposób montażu: | |
| Regulacja w pionie: | -15 / +15 stopni |
| Typ uchwytu: | |
|---|---|
| Rozmiar ekranu [cal]: | 13 - 27 |
| Maksymalne obciążenie [kg]: | 8 |
| Sposób montażu: | Do biurka |
| Regulacja w pionie: | +35 / -50 stopni |
| Typ uchwytu: | |
|---|---|
| Rozmiar ekranu [cal]: | 17 - 27 |
| Maksymalne obciążenie [kg]: | 7 |
| Sposób montażu: | Ścienny |
| Regulacja w pionie: | +90 / -45 stopni |
| Typ uchwytu: | |
|---|---|
| Rozmiar ekranu [cal]: | 13 - 32 |
| Maksymalne obciążenie [kg]: | 12 |
| Sposób montażu: | Do biurka |
| Regulacja w pionie: | +/- 45 stopni |
| Typ uchwytu: | Uchwyt biurkowy |
|---|---|
| Rozmiar ekranu [cal]: | 17 - 32 |
| Maksymalne obciążenie [kg]: | 9 |
| Sposób montażu: | Do biurka |
| Regulacja w pionie: | +/- 45 stopni |
| Typ uchwytu: | Uchwyt biurkowy |
|---|---|
| Rozmiar ekranu [cal]: | 17 - 50 |
| Maksymalne obciążenie [kg]: | 20 |
| Sposób montażu: | Do biurka |
| Regulacja w pionie: | +/- 70 stopni |
| Kamera: | 2 Mpix, 1920 x 1080 px, Przetwornik CMOS, Jasność obiektywu f/2.1, Ogniskowa 2.8 mm |
|---|---|
| Funkcje: | Detekcja ruchu, Tryb nocny |
| Dedykowana aplikacja: | , |
| Rozdzielczość: | 1920 x 1080 |
| Kamera: | 3 Mpix, 2304 x 1296 px, Przetwornik CMOS, Jasność obiektywu f/2.3, Ogniskowa 3.3 mm, Stałoogniskowy |
|---|---|
| Funkcje: | Detekcja ruchu, Lustrzane odbicie, Smart IR, Tryb nocny |
| Dedykowana aplikacja: | , |
| Rozdzielczość: | 2304 x 1296 |
| Kamera: | 4 Mpix, 2560 x 1440 px, Przetwornik CMOS, Jasność obiektywu f/1.4 |
|---|---|
| Funkcje: | Smart IR, Nagrywanie w chmurze, Tryb nocny, Współpraca z systemem Amazon Alexa, Wykrywanie ludzi |
| Dedykowana aplikacja: | |
| Rozdzielczość: | 2560 x 1440 |
| Kamera: | 3 Mpix, 2304 x 1296 px, Przetwornik CMOS, Jasność obiektywu f/1.6, Ogniskowa 4 mm,Ogniskowa 6 mm |
|---|---|
| Funkcje: | Detekcja ruchu, Smart IR, Ochrona hasłem |
| Dedykowana aplikacja: | |
| Rozdzielczość: | 2304 x 1296 |
| Kamera: | 2 Mpix, 1920 x 1080 px, Przetwornik CMOS, Ogniskowa 3.6 mm, Stałoogniskowy |
|---|---|
| Funkcje: | Detekcja ruchu, Smart IR, Zoom cyfrowy, Powiadomienia na komórkę, Wykrywanie dźwięku, Wykrywanie ludzi |
| Dedykowana aplikacja: | |
| Rozdzielczość: | 1920 x 1080 |
| Kamera: | 1920 x 1080 px, Jasność obiektywu f/2.1 |
|---|---|
| Funkcje: | Detekcja ruchu, Powiadomienia na komórkę, Tryb nocny |
| Dedykowana aplikacja: | |
| Rozdzielczość: | 1920 x 1080 |
| Kamera: | 5 Mpix, 2880 x 1620 px, Przetwornik CMOS, Jasność obiektywu f/1.6, Ogniskowa 4 mm, Stałoogniskowy |
|---|---|
| Funkcje: | Detekcja ruchu, Lustrzane odbicie, Funkcja wykrywania i śledzenia obiektów oparta na AI... |
| Dedykowana aplikacja: | |
| Rozdzielczość: | 2880 x 1620 |
| Kamera: | 5 Mpix,3 Mpix, 2880 x 1620 px,2304 x 1296 px, Przetwornik CMOS, Ogniskowa 3.6 mm, Stałoogniskowy |
|---|---|
| Funkcje: | Detekcja ruchu, Zoom cyfrowy 8x, Wykrywanie ruchu, Wykrywanie ludzi, Wykrywanie zwierząt, Konfigurowalny region |
| Dedykowana aplikacja: | |
| Rozdzielczość: | 2304 x 1296, 2880 x 1620 |
| Kamera: | 3 Mpix, 2304 x 1296 px, Przetwornik CMOS, Jasność obiektywu f/2.1, Stałoogniskowy |
|---|---|
| Funkcje: | Detekcja ruchu, Wykrywanie ludzi, Nagrywanie w chmurze, Wykrywanie kształtu człowieka i zwierząt za pomocą AI... |
| Dedykowana aplikacja: | |
| Rozdzielczość: | 2304 x 1296 |
| Kamera: | 4 Mpix, 2560 x 1440 px, Przetwornik CMOS, Ogniskowa 3.6 mm, Stałoogniskowy |
|---|---|
| Funkcje: | Detekcja ruchu, Smart IR, Nagrywanie w chmurze, Zoom cyfrowy, Wbudowane reflektory LED, Aktywne śledzenie obszaru... |
| Dedykowana aplikacja: | |
| Rozdzielczość: | 2560 x 1440 |
| Kamera: | 8 Mpix, 3840 x 2160 px, Jasność obiektywu f/1.6 |
|---|---|
| Funkcje: | Detekcja ruchu, Wykrywanie kształtu człowieka i zwierząt za pomocą AI, Automatyczne śledzenie |
| Dedykowana aplikacja: | |
| Rozdzielczość: | 3840 x 2160 |
| Kamera: | 4 Mpix, 2560 x 1440 px, Przetwornik CMOS, Jasność obiektywu f/2.7, Ogniskowa 3.6 mm, Stałoogniskowy |
|---|---|
| Funkcje: | Detekcja ruchu, Tryb nocny, Wykrywanie ruchu, Wykrywanie dźwięku, Powiadomienia na komórkę |
| Dedykowana aplikacja: | |
| Rozdzielczość: | 2560 x 1440 |
| Kamera: | Jasność obiektywu f/1.6 |
|---|---|
| Funkcje: | Detekcja ruchu, Smart IR, Aktywne śledzenie obszaru, Noktowizor kolorowy, Noktowizor w podczerwieni... |
| Dedykowana aplikacja: | , |
| Kamera: | 2560 x 1440 px |
|---|---|
| Funkcje: | Podgląd na żywo, Wykrywanie ruchu, Strefa ruchu, System redukcji szumów, Powiadomienia na komórkę, Widok z lotu ptaka |
| Dedykowana aplikacja: | |
| Rozdzielczość: | 2560 x 1440 |
| Kamera: | 2 Mpix, 1920 x 1080 px, Przetwornik CMOS, Jasność obiektywu f/2.9, Ogniskowa 2.8 mm, Stałoogniskowy |
|---|---|
| Funkcje: | Detekcja ruchu, Smart IR, Powiadomienia na komórkę, Wykrywanie ruchu, Wykrywanie ludzi, Tryb nocny... |
| Dedykowana aplikacja: | |
| Rozdzielczość: | 1920 x 1080 |
| Kamera: | 2 Mpix, 1920 x 1080 px, Przetwornik CMOS, Ogniskowa 2.8 mm, Stałoogniskowy |
|---|---|
| Funkcje: | Detekcja ruchu, Powiadomienia na komórkę, Tryb nocny, Konfigurowalny region, Wykrywanie ludzi, Zoom cyfrowy |
| Dedykowana aplikacja: | |
| Rozdzielczość: | 1920 x 1080 |
| Kamera: | 1920 x 1080 px, Przetwornik CMOS |
|---|---|
| Funkcje: | Detekcja ruchu, Tryb nocny, Powiadomienia na komórkę, Rozpoznawanie twarzy |
| Dedykowana aplikacja: | |
| Rozdzielczość: | 1920 x 1080 |
| Kamera: | Tak |
|---|---|
| Funkcje: | Czujnik oddechu, Ekran, Kamera, Komunikacja dwukierunkowa, Sterowanie smartfonem, Sygnalizacja włączonego zasilania... |
| Typ: | Cyfrowa |
| Liczba odbiorników: | 1 |
| Rozdzielczość: | 1280 x 720 |
| Zasięg wewnątrz [m]: | 50 |
| Zasięg na zewnątrz [m]: | 400 |
| Kamera: | Tak |
|---|---|
| Funkcje: | Ekran, Kamera, Komunikacja dwukierunkowa, Regulacja głośności, Sterowanie smartfonem, Sygnalizacja optyczna... |
| Typ: | Cyfrowa |
| Liczba odbiorników: | 1 |
| Rozdzielczość: | 1280 x 720 |
| Zasięg wewnątrz [m]: | 100 |
| Zasięg na zewnątrz [m]: | 500 |
| Kamera: | Nie |
|---|---|
| Funkcje: | Komunikacja dwukierunkowa, Regulacja głośności, Sygnalizacja włączonego zasilania, Wskaźnik ładowania baterii... |
| Typ: | Analogowa |
| Liczba odbiorników: | 1 |
| Zasięg wewnątrz [m]: | 50 |
| Zasięg na zewnątrz [m]: | 300 |
| Kamera: | Tak |
|---|---|
| Funkcje: | Ekran, Kamera, Komunikacja dwukierunkowa, Regulacja głośności, Sterowanie smartfonem, Sygnalizacja optyczna... |
| Typ: | Cyfrowa |
| Liczba odbiorników: | 2 |
| Rozdzielczość: | Full HD |
| Zasięg wewnątrz [m]: | 300 |
| Zasięg na zewnątrz [m]: | 300 |
| Kamera: | 3 Mpix, 2304 x 1296 px, Przetwornik CMOS, Jasność obiektywu f/2.0, Ogniskowa 3.7 mm, Stałoogniskowy |
|---|---|
| Funkcje: | Detekcja ruchu, Smart IR, Wykrywanie kształtu człowieka i zwierząt za pomocą AI, Nagrywanie w chmurze... |
| Dedykowana aplikacja: | IMILAB Home |
| Rozdzielczość: | 2304 x 1296 |
| Kamera: | Tak |
|---|---|
| Typ: | Jednorodzinny |
| Rodzaj produktu: | Wideodomofon |
| Współpraca z systemami: | Brak |
| Montaż: | Natynkowy |