- wyniki wyszukiwania:
Informacje o działaniu wyszukiwarki i zasadach prezentacji wyników znajdziesz w zasadach plasowania produktów i ofert
KATEGORIE
AGD (2)
AGD małe (112)
Gaming (36)
Fitness i sport (2)
Dom (5)
Warsztat i ogród (5)
Zabawki i LEGO (118)
Supermarket (9)
Filtruj produkty
Informacje o działaniu wyszukiwarki i zasadach prezentacji wyników znajdziesz w zasadach plasowania produktów i ofert
| Moc [W]: | 1550 |
|---|---|
| Rodzaj naczynia: | Dzbanek |
| Sterowanie: | Mechaniczne |
| Pojemność [filiżanki]: | 12 |
| Zabezpieczenia: | Brak |
| Funkcje: | Regulacja ilości zaparzanej kawy, Regulacja mocy kawy, Spienianie mleka, Wskaźnik poziomu wody, Filtr, Kawa na wynos |
| Funkcje dodatkowe: | Brak |
| Kolor: | Czarno-stalowy |
| Moc [W]: | 1200 |
|---|---|
| Wykonanie: | Stal nierdzewna |
| Funkcje dodatkowe: | Regulacja temperatury, Uchwyt do przenoszenia, Możliwość mycia elementów w zmywarce, Programy automatyczne... |
| Rodzaj: | Wolnowar |
881,00 zł
849,00 zł
| Rodzaj: | Maszynka do lodów |
|---|---|
| Zasilanie: | Sieciowe |
| Moc [W]: | 800 |
| Czas przygotowania [min]: | 5-10 |
| Kolor: | Srebrny |
| Rodzaj: | Maszynka do slushy |
|---|---|
| Zasilanie: | Sieciowe |
| Moc [W]: | 800 |
| Czas przygotowania [min]: | 30 |
| Kolor: | Szaro-niebieski |
| Rodzaj: | Maszynka do lodów |
|---|---|
| Zasilanie: | Sieciowe |
| Moc [W]: | 800 |
| Czas przygotowania [min]: | 5-10 |
| Kolor: | Czarno-srebrny |
| Rodzaj: | Maszynka do lodów |
|---|---|
| Zasilanie: | Sieciowe |
| Moc [W]: | 800 |
| Czas przygotowania [min]: | 5-10 |
| Kolor: | Srebrno-czarny |
| Moc [W]: | 2470 |
|---|---|
| Sterowanie: | Elektroniczne |
| Funkcje: | Programator czasowy, Regulacja temperatury |
| Funkcje dodatkowe: | Cyfrowy panel sterowania, Dwie niezależne strefy gotowania, MATCH, Max Crisp, Odgrzewanie, Pieczenie, Rozmrażanie... |
| Zasilanie: | 220-240V / 50-60Hz |
| Moc [W]: | 2400 |
|---|---|
| Sterowanie: | Elektroniczne |
| Funkcje: | Programator czasowy, Regulacja temperatury |
| Funkcje dodatkowe: | 6 automatycznych programów, Air Fry, Cyfrowy panel sterowania, Max Crisp, Odmrażanie, Pieczenie, Podgrzewanie... |
| Zasilanie: | 220-240V / 50-60Hz |
| Moc [W]: | 2000 |
|---|---|
| Sterowanie: | Elektroniczne |
| Funkcje: | Programator czasowy, Regulacja temperatury |
| Funkcje dodatkowe: | Cyfrowy panel sterowania, Funkcja dehydratora, Max Crisp, Odgrzewanie, Pieczenie, Pieczenie ciast... |
| Zasilanie: | 220-240V / 50-60Hz |
| Moc [W]: | 1750 |
|---|---|
| Sterowanie: | Elektroniczne |
| Funkcje: | Programator czasowy, Regulacja temperatury |
| Funkcje dodatkowe: | Funkcja dehydratora, Podgrzewanie |
| Zasilanie: | 220-240V / 50-60Hz |
| Zasilanie: | Sieciowe |
|---|---|
| Ciśnienie maksymalne [bar]: | 225 |
| Długość węża [m]: | 3 |
| Wydajność tłoczenia [litr/h]: | 450 |
| Zastosowanie: | Do użytku domowego |
| Funkcja podgrzewania wody: | Nie |
| Kolor: | Żółto-czarny |
| Rodzaj: | Plecak |
|---|---|
| Liczba komór [szt]: | 1 |
| Kolor: | Czarno-czerwony |
| Motyw: | Ninja |
| Materiał wykonania: | Poliester |
Sugerowana cena producenta:
219 zł
| Rodzaj: | Naszyjnik |
|---|---|
| Kolor: | Granatowy |
| Materiał wykonania: | Sylikon Medyczny |
| Wiek dziecka: | 3+ |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 1 |
| Cechy: | Bardzo Miękki |
| Rodzaj: | Naszyjnik |
|---|---|
| Kolor: | Ciemno Zielony |
| Materiał wykonania: | Sylikon Medyczny |
| Wiek dziecka: | 3+ |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 1 |
| Cechy: | XXT / Twardy |
| Rodzaj: | Naszyjnik |
|---|---|
| Kolor: | Pomarańczowy |
| Materiał wykonania: | Sylikon Medyczny |
| Wiek dziecka: | 3+ |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 1 |
| Cechy: | XXT / Twardy |
| Rodzaj: | Naszyjnik |
|---|---|
| Kolor: | Czerwony |
| Materiał wykonania: | Sylikon Medyczny |
| Wiek dziecka: | 3+ |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 1 |
| Cechy: | Bardzo Miękki |
| Rodzaj: | Naszyjnik |
|---|---|
| Kolor: | Różowy |
| Materiał wykonania: | Sylikon Medyczny |
| Wiek dziecka: | 3+ |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 1 |
| Cechy: | XT / Miękki |
| Rodzaj: | Naszyjnik |
|---|---|
| Kolor: | Czarny |
| Materiał wykonania: | Sylikon Medyczny |
| Wiek dziecka: | 3+ |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 1 |
| Cechy: | XT / Miękki |
| Rodzaj: | Naszyjnik |
|---|---|
| Kolor: | Turkusowy |
| Materiał wykonania: | Sylikon Medyczny |
| Wiek dziecka: | 3+ |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 1 |
| Cechy: | XT / Miękki |
| Rodzaj: | Naszyjnik |
|---|---|
| Kolor: | Zielony |
| Materiał wykonania: | Sylikon Medyczny |
| Wiek dziecka: | 3+ |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 1 |
| Cechy: | XT / Miękki |
| Rodzaj: | Naszyjnik |
|---|---|
| Kolor: | Niebieski |
| Materiał wykonania: | Sylikon Medyczny |
| Wiek dziecka: | 3+ |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 1 |
| Cechy: | XXT / Twardy |
| Rodzaj: | Naszyjnik |
|---|---|
| Kolor: | Grafitowy |
| Materiał wykonania: | Sylikon Medyczny |
| Wiek dziecka: | 3+ |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 1 |
| Cechy: | XXT / Twardy |