- wyniki wyszukiwania:
Informacje o działaniu wyszukiwarki i zasadach prezentacji wyników znajdziesz w zasadach plasowania produktów i ofert
KATEGORIE
TV, Audio i RTV (5)
AGD małe (2457)
Komputery i tablety (2)
Dom (15)
Warsztat i ogród (477)
Zabawki i LEGO (7)
Supermarket (63)
Motoryzacja (11)
Filtruj produkty
Informacje o działaniu wyszukiwarki i zasadach prezentacji wyników znajdziesz w zasadach plasowania produktów i ofert
| 9 | |
| Tak | |
| Nie | |
| Tak | |
| Akumulatorowe | |
| Waga [kg]: | 1.74 |
| Kompatybilność seria: | STIGA ePower 20V |
| 15.5 | |
| Tak | |
| Nie | |
| Tak | |
| Akumulatorowe | |
| Waga [kg]: | 3 |
| Kompatybilność seria: | Karcher Battery Power Profesional 36V |
| 17.7 | |
| Tak | |
| Nie | |
| Tak | |
| Akumulatorowe | |
| Waga [kg]: | 8.8 |
| Kompatybilność seria: | Karcher Battery Power Profesional 36V |
| Rodzaj produktu: | Dysza, Rura segmentowa, Ssawka do tapicerki, Ssawka szczelinowa |
|---|---|
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 4 |
| Zastosowanie: | Dywan, Podłoga, Samochód, Tapicerka |
| Współpracuje z produktem: | Ryobi R18HV |
| Zasilanie: | Akumulatorowe |
|---|---|
| Waga [kg]: | 1.7 |
| Akumulator w zestawie: | Nie |
| Rodzaj produktu: | Odsysacz pyłu |
| Przeznaczenie: | Do użytku domowego |
| Typ filtra: | Hepa |
| Pojemność pojemnika/worka [l]: | 0.21 |
| Przeznaczenie: | Do dmuchaw akumulatorowych, Do odkurzaczy ogrodowych |
|---|---|
| Rodzaj: | Worek |
| Materiał wykonania: | Poliester |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 1 |
| Rodzaj produktu: | Osłona |
|---|---|
| Liczba szt w opakowaniu: | 1 |
| Zastosowanie: | Do odkurzacza |
| Współpracuje z produktem: | Dreame Aqua10 Roller, Dreame Aqua10 Track, Dreame Aqua10 Ultra Roller, Dreame Aqua10 Ultra Roller Complete... |
| Rodzaj produktu: | Akcesorium wymienne |
|---|---|
| Liczba szt w opakowaniu: | 10 |
| Zastosowanie: | Utrzymanie i konserwacja odkurzacza |
| Współpracuje z produktem: | Dreame Aqua10 Ultra Track Complete |
| Rodzaj produktu: | Filtr, Nakładka mopująca, Szczotka boczna, Szczotka główna |
|---|---|
| Liczba szt w opakowaniu: | 9 |
| Zastosowanie: | Utrzymanie i konserwacja odkurzacza |
| Współpracuje z produktem: | Dreame D20 |
| Rodzaj produktu: | Filtr, Nakładka mopująca, Szczotka boczna, Szczotka główna, Worek |
|---|---|
| Liczba szt w opakowaniu: | 11 |
| Zastosowanie: | Utrzymanie i konserwacja odkurzacza |
| Współpracuje z produktem: | Dreame D20 Pro Plus |
| Rodzaj produktu: | Filtr, Nakładka mopująca, Szczotka boczna, Szczotka główna |
|---|---|
| Liczba szt w opakowaniu: | 9 |
| Zastosowanie: | Utrzymanie i konserwacja odkurzacza |
| Współpracuje z produktem: | Dreame D20 Pro |
| Rodzaj produktu: | Akcesorium wymienne |
|---|---|
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 6 |
| Zastosowanie: | Sierść |
| Współpracuje z produktem: | Tineco Floor One Switch S6 Stretch Plus |
| Rodzaj produktu: | Nakładka mopująca, Nakładka na mopa, Szczotka, Zbiornik na wodę |
|---|---|
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 3 |
| Zastosowanie: | Usuwanie zanieczyszczeń, Wychwytywanie kurzu |
| Współpracuje z produktem: | Dreame T20 |
| Rodzaj produktu: | Filtr |
|---|---|
| Liczba szt w opakowaniu: | 2 |
| Zastosowanie: | Wychwytywanie alergenów, Wychwytywanie kurzu |
| Współpracuje z produktem: | Bosch Spotless, Bosch Spotless +, Bosch Spotless Advanced, Bosch Spotless Advanced + |
| Rodzaj produktu: | Szczotka obrotowa |
|---|---|
| Liczba szt w opakowaniu: | 2 |
| Zastosowanie: | Zapobiega splątaniu |
| Współpracuje z produktem: | DJI Romo A |
| Rodzaj produktu: | Płyn |
|---|---|
| Liczba szt w opakowaniu: | 1 |
| Zastosowanie: | Podłoga |
| Współpracuje z produktem: | Ezviz RS20 Pro |
| Rodzaj produktu: | Szczotka boczna |
|---|---|
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 2 |
| Zastosowanie: | Do krawędzi i kątów |
| Współpracuje z produktem: | Narwal X Plus, Narwal X Ultra, Narwal Z Ultra |
| Rodzaj produktu: | Wałek |
|---|---|
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 1 |
| Zastosowanie: | Podłoga |
| Współpracuje z produktem: | Tineco Floor One S5 Stretch Extreme, Tineco Floor One S6 Stretch Extreme, Tineco Floor One S7 Stretch... |
| Rodzaj produktu: | Szczotka główna |
|---|---|
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 1 |
| Zastosowanie: | Podłoga |
| Współpracuje z produktem: | Creatulize X1 |