- wyniki wyszukiwania:
Informacje o działaniu wyszukiwarki i zasadach prezentacji wyników znajdziesz w zasadach plasowania produktów i ofert
KATEGORIE
AGD (6)
AGD do zabudowy (1)
AGD małe (42)
Komputery i tablety (1)
Smartfony i zegarki (441)
Foto i kamery (14)
Gaming (5)
Rowery i hulajnogi (8)
Filtruj produkty
Informacje o działaniu wyszukiwarki i zasadach prezentacji wyników znajdziesz w zasadach plasowania produktów i ofert
| Podgrzewana: | Nie |
|---|---|
| Wymiary [cm]: | 9 x 23 |
| Zaciemniająca: | Tak |
| Regulowany pasek: | Tak |
| Informacje dodatkowe: | Idealnie dopasowuje się do kształtów czaszki, Komfortowy sen w podróży, Poprawia jakość snu |
| Materiał: | Poliester, Poliuretan |
| Typ: | Zaciskowe |
|---|---|
| Wykonanie: | Metal, Tworzywo sztuczne |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 1 |
| Rodzaj: | Opaska zaciskowa |
| Rodzaj: | Opaska ochronna na nadgarstki |
|---|---|
| Rozmiar: | Uniwersalny |
| Materiał: | Bawełna, Plastik |
| 11 | |
| Wysokość [cm]: | 2 |
| Kolor: | Czarny |
| Rodzaj: | Opaska |
|---|---|
| Rozmiar: | XL |
| Materiał: | Elastan, Poliester, Sztuczny jedwab |
| Długość [cm]: | 10 |
| Przeznaczenie: | Nadgarstek |
| Regulacja: | Nie |
| Typ: | Zaciskowa |
|---|---|
| Wykonanie: | Stal ocynkowana |
| Długość całkowita [mm]: | 32 |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 1 |
| Rodzaj: | Opaska zaciskowa |
| Podgrzewana: | Tak |
|---|---|
| Wymiary [cm]: | 10 x 78 x 4.2 |
| Zaciemniająca: | Tak |
| Regulowany pasek: | Tak |
| Informacje dodatkowe: | 3 poziomy temperatury, Odłączana i zmywalna wewnętrzna gąbka, Poprawia jakość snu, Szybkie nagrzewanie, Timer... |
| Materiał: | Pianka z pamięcią kształtu |
| Typ: | Zaciskowe |
|---|---|
| Wykonanie: | Tworzywo sztuczne |
| Długość całkowita [mm]: | 300 |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 100 |
| Rodzaj: | Opaski zaciskowe |
| Typ: | Zaciskowa |
|---|---|
| Wykonanie: | Stal |
| Długość całkowita [mm]: | 50 |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 1 |
| Rodzaj: | Opaska zaciskowa |
| Rodzaj: | Pasek |
|---|---|
| Rozmiar: | 18 mm |
| Materiał: | Guma |
| Kolor: | Czarny |
| Marka smartwatcha: | Xiaomi |
| Seria smartwatcha: | Redmi Smart Band |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 1 |
|---|---|
| Rodzaj: | |
| Kolor: | Czarny |
| Zastosowanie: | Sporty outdoor, jazda na rowerze, bieganie, motocykl, vlog, nagrania POV |
| Rodzaj: | Pasek |
|---|---|
| Rozmiar: | 18 mm |
| Materiał: | Guma |
| Kolor: | Niebieski |
| Marka smartwatcha: | Xiaomi |
| Seria smartwatcha: | Redmi Smart Band |
| Rodzaj: | Pasek |
|---|---|
| Rozmiar: | 18 mm |
| Materiał: | Guma |
| Kolor: | Inny kolor |
| Marka smartwatcha: | Xiaomi |
| Seria smartwatcha: | Redmi Smart Band |
| Rodzaj: | Pasek |
|---|---|
| Rozmiar: | 17 mm |
| Materiał: | Guma |
| Kolor: | Czarny |
| Marka smartwatcha: | Xiaomi |
| Seria smartwatcha: | Redmi Smart Band |
| Rodzaj: | Pasek |
|---|---|
| Rozmiar: | 15 mm |
| Materiał: | Guma |
| Kolor: | Granatowy |
| Marka smartwatcha: | Xiaomi |
| Seria smartwatcha: | Mi Band |
| Rodzaj: | Pasek |
|---|---|
| Rozmiar: | 15 mm |
| Materiał: | Guma |
| Kolor: | Czarny |
| Marka smartwatcha: | Xiaomi |
| Seria smartwatcha: | Mi Band |
| Rodzaj: | Pasek |
|---|---|
| Rozmiar: | 15 mm |
| Materiał: | Guma |
| Kolor: | Czarny |
| Marka smartwatcha: | Xiaomi |
| Seria smartwatcha: | Mi Band |
| Rodzaj: | Pasek |
|---|---|
| Rozmiar: | 15 mm |
| Materiał: | Guma |
| Kolor: | Pomarańczowy |
| Marka smartwatcha: | Xiaomi |
| Seria smartwatcha: | Mi Band |
| Rodzaj: | Pasek |
|---|---|
| Rozmiar: | 15 mm |
| Materiał: | Guma |
| Kolor: | Szary |
| Marka smartwatcha: | Xiaomi |
| Seria smartwatcha: | Mi Band |
| Rodzaj: | Pasek |
|---|---|
| Rozmiar: | 15 mm |
| Materiał: | Guma |
| Kolor: | Różowy |
| Marka smartwatcha: | Xiaomi |
| Seria smartwatcha: | Mi Band |
| Rodzaj: | Pasek |
|---|---|
| Rozmiar: | 15 mm |
| Materiał: | Guma |
| Kolor: | Miętowy |
| Marka smartwatcha: | Xiaomi |
| Seria smartwatcha: | Mi Band |
| Rodzaj: | Pasek |
|---|---|
| Rozmiar: | 15 mm |
| Materiał: | Guma |
| Kolor: | Czarny |
| Marka smartwatcha: | Xiaomi |
| Seria smartwatcha: | Mi Band |