- wyniki wyszukiwania:
Informacje o działaniu wyszukiwarki i zasadach prezentacji wyników znajdziesz w zasadach plasowania produktów i ofert
KATEGORIE
AGD (6)
AGD do zabudowy (1)
AGD małe (42)
Komputery i tablety (1)
Smartfony i zegarki (441)
Foto i kamery (14)
Gaming (5)
Rowery i hulajnogi (8)
Filtruj produkty
Informacje o działaniu wyszukiwarki i zasadach prezentacji wyników znajdziesz w zasadach plasowania produktów i ofert
| Rodzaj: | Opaska |
|---|---|
| Przeznaczenie: | Staw kolanowy |
| Rozmiar: | S |
| Regulacja: | Nie |
| Materiał: | Nylon, Spandex |
| Rodzaj: | Opaska |
|---|---|
| Przeznaczenie: | Staw łokciowy |
| Rozmiar: | M |
| Regulacja: | Tak |
| Materiał: | Elastan, EVA, Poliamid, Polyester, Polypropylen, PU |
| Długość [cm]: | 15 |
| Szerokość [cm]: | 8 |
| Podgrzewana: | Nie |
|---|---|
| Wymiary [cm]: | 9 x 23 |
| Zaciemniająca: | Tak |
| Regulowany pasek: | Tak |
| Informacje dodatkowe: | Idealnie dopasowuje się do kształtów czaszki, Komfortowy sen w podróży, Poprawia jakość snu |
| Materiał: | Poliester, Poliuretan |
| Rodzaj: | Opaska |
|---|---|
| Przeznaczenie: | Staw kolanowy |
| Rozmiar: | L |
| Regulacja: | Tak |
| Materiał: | Neopren, Nylon, Poliester |
| Długość [cm]: | 25 |
| Szerokość [cm]: | 32 – 35.1 |
| Rodzaj uchwytu: | Opaska |
|---|---|
| Materiał: | Neopren, Nylon |
| Liczba miejsc chwytnych: | 1 |
| Uchwyt antypoślizgowy: | Nie |
| Udźwig [kg]: | 80 |
| Długość [cm]: | 45 |
| Szerokość [cm]: | 9 |
| Wysokość [cm]: | 4.5 |
| Rodzaj: | Opaska na oczy |
|---|---|
| Informacje dodatkowe: | Łatwy w czyszczeniu |
| Długość [cm]: | 38 |
| Kolor: | Czarny |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 1 |
| Tak | |
| Funkcje dodatkowe: | Całkowicie zaciemniająca |
| Szerokość [cm]: | 11 |
| Wysokość [cm]: | 4.5 |
| Rodzaj: | Opaska do nawiercania |
|---|---|
| Materiał: | Metal, Tworzywo sztuczne |
| Zastosowanie: | Do podłączenia zraszacza |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 1 |
| Typ podłączenia: | Gwintowe |
| Rodzaj: | Opaska |
|---|---|
| Dominujący kolor: | Srebrny |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 20 |
| Typ: | Zaciskowa |
| Długość całkowita [mm]: | 290 |
| Rodzaj: | Opaska zaciskowa |
|---|---|
| Dominujący kolor: | Srebrny |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 20 |
| Typ: | Zaciskowa |
| Długość całkowita [mm]: | 520 |
| Rodzaj: | Opaska zaciskowa |
|---|---|
| Dominujący kolor: | Srebrny |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 5 |
| Typ: | Zaciskowa |
| Długość całkowita [mm]: | 360 |
| Rodzaj: | Opaska zaciskowa |
|---|---|
| Dominujący kolor: | Srebrny |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 20 |
| Typ: | Zaciskowa |
| Długość całkowita [mm]: | 360 |
| Rodzaj: | Pasek |
|---|---|
| Rozmiar: | 18 mm |
| Materiał: | Guma |
| Kolor: | Wielokolorowy |
| Marka smartwatcha: | Xiaomi |
| Seria smartwatcha: | Mi Band |
| Rodzaj: | Pasek |
|---|---|
| Rozmiar: | 18 mm |
| Materiał: | Inny |
| Kolor: | Wielokolorowy |
| Marka smartwatcha: | Xiaomi |
| Seria smartwatcha: | Mi Band |
| Rodzaj: | Pasek |
|---|---|
| Rozmiar: | 17 mm |
| Materiał: | Guma |
| Kolor: | Fioletowy |
| Marka smartwatcha: | Xiaomi |
| Seria smartwatcha: | Redmi Smart Band |
| Rodzaj: | Pasek |
|---|---|
| Rozmiar: | 17 mm |
| Materiał: | Guma |
| Kolor: | Inny kolor |
| Marka smartwatcha: | Xiaomi |
| Seria smartwatcha: | Redmi Smart Band |
| Rodzaj: | Pasek |
|---|---|
| Rozmiar: | 18 mm |
| Materiał: | Guma |
| Kolor: | Czerwony |
| Marka smartwatcha: | Xiaomi |
| Seria smartwatcha: | Redmi Smart Band |
| Rodzaj: | Pasek |
|---|---|
| Rozmiar: | 18 mm |
| Materiał: | Guma |
| Kolor: | Zielony |
| Marka smartwatcha: | Xiaomi |
| Seria smartwatcha: | Redmi Smart Band |
| Rodzaj: | Pasek |
|---|---|
| Rozmiar: | 18,15 mm |
| Materiał: | Inny |
| Kolor: | Czarny |
| Marka smartwatcha: | Xiaomi |
| Seria smartwatcha: | Mi Band |
| Rodzaj: | Pasek |
|---|---|
| Rozmiar: | 15 mm |
| Materiał: | Guma |
| Kolor: | Inny kolor |
| Marka smartwatcha: | Xiaomi |
| Seria smartwatcha: | Mi Band |
| Rodzaj: | Pasek |
|---|---|
| Rozmiar: | 15 mm |
| Materiał: | Guma |
| Kolor: | Wielokolorowy |
| Marka smartwatcha: | Xiaomi |
| Seria smartwatcha: | Mi Band |
| Rodzaj: | Pasek |
|---|---|
| Rozmiar: | 15 mm |
| Materiał: | Guma |
| Kolor: | Brązowy |
| Marka smartwatcha: | Xiaomi |
| Seria smartwatcha: | Mi Band |