- wyniki wyszukiwania:
Informacje o działaniu wyszukiwarki i zasadach prezentacji wyników znajdziesz w zasadach plasowania produktów i ofert
KATEGORIE
AGD małe (1)
Foto i kamery (93)
Gaming (2)
Rowery i hulajnogi (1)
Warsztat i ogród (1)
Motoryzacja (2)
Filtruj produkty
Informacje o działaniu wyszukiwarki i zasadach prezentacji wyników znajdziesz w zasadach plasowania produktów i ofert
| Typ produktu: | |
|---|---|
| Zastosowanie: | Do drona |
| Kompatybilność: | DJI Mini 3 |
| Liczba sztuk w zestawie: | 1 |
| Dodatkowe informacje: | System szybkiego montażu |
| Kolor: | Czarny |
| Materiał: | Tworzywo sztuczne |
| Kompatybilność: | Uniwersalny |
|---|---|
| Rodzaj: | |
| Materiał: | Aluminium, Tworzywo sztuczne, Włókno węglowe |
| Rodzaj montażu: | 2x gwint 1/4-20, Przesuwana szyna |
| Kompatybilność: | Uniwersalny |
|---|---|
| Rodzaj: | |
| Materiał: | Aluminium, Tworzywo sztuczne, Włókno węglowe |
| Rodzaj montażu: | 2x gwint 1/4-20, 2x gwint 3/8, Przesuwana szyna |
| Kompatybilność: | Aparaty marki Fujifilm |
|---|---|
| Rodzaj: | |
| Materiał: | Tworzywo sztuczne |
| Rodzaj montażu: | Nakręcana |
| Typ produktu: | |
|---|---|
| Zastosowanie: | Do kontrolera |
| Kompatybilność: | DJI RC |
| Liczba sztuk w zestawie: | 1 |
| Dodatkowe informacje: | Ochrona przed uszkodzeniami mechanicznymi |
| Kolor: | Czarny |
| Materiał: | Silikon |
| Kompatybilność: | Obiektyw Voigtlander Color Skopar 21 mm f/3.5 do Leica M |
|---|---|
| Rodzaj: | |
| Materiał: | Aluminium |
| Rodzaj montażu: | Nakręcana |
| Kompatybilność: | Obiektyw Voigtlander Ultron SL IIs 40 mm f/2.0 |
|---|---|
| Rodzaj: | |
| Materiał: | Aluminium |
| Rodzaj montażu: | Nakręcana |
| Kompatybilność: | Obiektyw Voigtlander Nokton SL IIs 58 mm f/1.4 |
|---|---|
| Rodzaj: | |
| Materiał: | Aluminium |
| Rodzaj montażu: | Nakręcana |
| Kompatybilność: | Obiektyw Sigma 18-50mm F2.8 DC DN |
|---|---|
| Rodzaj: | |
| Materiał: | Aluminium |
| Rodzaj montażu: | Nakręcana |
| Typ produktu: | |
|---|---|
| Zastosowanie: | Do drona |
| Kompatybilność: | DJI Avata 2 |
| Liczba sztuk w zestawie: | 1 |
| Dodatkowe informacje: | System szybkiego montażu |
| Kolor: | Czarny |
| Materiał: | Tworzywo ABS |
| Typ produktu: | |
|---|---|
| Zastosowanie: | Do drona |
| Kompatybilność: | DJI Mini 4 Pro |
| Liczba sztuk w zestawie: | 1 |
| Dodatkowe informacje: | System szybkiego montażu |
| Kolor: | Czarny |
| Materiał: | Tworzywo ABS |
| Kompatybilność: | Obiektywy Yongnuo YN 50mm f/1.8 II |
|---|---|
| Rodzaj: | |
| Materiał: | Tworzywo sztuczne |
| Rodzaj montażu: | Nakręcana |
| Kompatybilność: | Obiektywy Yongnuo YN 50mm f/1.8 II |
|---|---|
| Rodzaj: | |
| Materiał: | Tworzywo sztuczne |
| Rodzaj montażu: | Nakręcana |
| Kompatybilność: | Obiektywy Sigma 56mm F1.4 DC DN |
|---|---|
| Rodzaj: | |
| Materiał: | Aluminium |
| Rodzaj montażu: | Nakręcana |
| Kompatybilność: | Aparaty marki Fujifilm |
|---|---|
| Rodzaj: | |
| Materiał: | Aluminium, Tworzywo ABS |
| Rodzaj montażu: | Nakręcana |