- wyniki wyszukiwania:
Informacje o działaniu wyszukiwarki i zasadach prezentacji wyników znajdziesz w zasadach plasowania produktów i ofert
KATEGORIE
TV, Audio i RTV (92)
AGD małe (5)
Komputery i tablety (1500)
Smartfony i zegarki (15)
Foto i kamery (127)
Gaming (198)
Rowery i hulajnogi (1)
Fitness i sport (11)
Filtruj produkty
Informacje o działaniu wyszukiwarki i zasadach prezentacji wyników znajdziesz w zasadach plasowania produktów i ofert
| Kompatybilność: | 1851, 1700, 1200, 1150, 1151, 1155, AM4, AM5 |
|---|---|
| Rodzaj chłodzenia procesora: | Powietrzne |
| Średnica wentylatora: | 1x 120 mm |
| Podświetlenie wentylatorów: | ARGB |
| Kolor łopatek wentylatora: | Biały |
| Kolor ramki wentylatora: | Czarny |
| Kolor radiatora: | Czarny |
| Waga [g]: | 643 |
| Typ obudowy: | Middle Tower |
|---|---|
| Standard płyty głównej: | ATX, microATX, Mini-ITX |
| Liczba zamontowanych wentylatorów: | 3 |
| Podświetlenie: | RGB |
| Przyciski i regulatory: | Power |
| Typ obudowy: | Middle Tower |
|---|---|
| Standard płyty głównej: | ATX, ITX, microATX |
| Liczba zamontowanych wentylatorów: | 3 |
| Podświetlenie: | ARGB |
| Przyciski i regulatory: | Kontroler LED, Power |
| Zasilanie: | Akumulatorowe |
|---|---|
| Dominujący kolor: | Biały |
| Rodzaj: | Lampka nocna |
| Rodzaj gwintu: | LED zintegrowany |
| Barwa światła: | Wielokolorowe (RGB) |
| Materiał: | ABS, PC |
| Dla dzieci: | Nie |
| Wymiary [mm]: | 78 x 78 x 23 |
| Szerokość [cm]: | 7.8 |
| Maksymalna moc żarówki [W]: | 2.4 |
| Typ źródła światła: | LED |
| Ilość źródeł światła: | 1 |
| Wysokość całkowita [cm]: | 2.3 |
| Typ zestawu: | 2.1 |
|---|---|
| Liczba głośników: | 2 |
| Komunikacja bezprzewodowa: | Tak |
| Pilot: | Tak |
| Kolor obudowy: | Czarny |
| Typ obudowy: | Middle Tower |
|---|---|
| Standard płyty głównej: | ATX, ITX, microATX |
| Liczba zamontowanych wentylatorów: | 4 |
| Podświetlenie: | Podświetlane wentylatory |
| Przyciski i regulatory: | Power, Reset |
| Zasilanie: | Akumulatorowo-bateryjne |
|---|---|
| Kolor obudowy: | Czarny |
| Typ: | Czołowa |
| Źródło światła: | LED |
| Siła światła [lm]: | 600 |
| Czas pracy [h]: | 100 |
| Waga [g]: | 105 |
| Wymiary [mm]: | 58.5 x 33.5 |
| Zasilanie: | Bateryjne, USB |
|---|---|
| Kolor: | Przezroczysty |
| Rodzaj gwintu: | LED zintegrowany |
| Kształt: | Koń |
| Wymiary [mm]: | 154 x 10 x 164 |
| Typ obudowy: | Middle Tower |
|---|---|
| Standard płyty głównej: | ATX, ITX, microATX |
| Podświetlenie: | Podświetlane wentylatory |
| Przyciski i regulatory: | Kontroler LED, Power, Reset |
| Złącza wyjściowe: | USB 2.0 - 1 szt., USB 3.1 Gen. 1/USB 3.2 Gen.1 (USB 3.0) - 1 szt., Wejście mikrofonowe - 1 szt.... |
| Typ obudowy: | Middle Tower |
|---|---|
| Standard płyty głównej: | ATX, EATX, microATX, Mini-ITX, SSI CEB |
| Liczba zamontowanych wentylatorów: | 2 |
| Podświetlenie: | Podświetlane wentylatory, RGB |
| Przyciski i regulatory: | Power |
| Typ obudowy: | Midi Tower ATX |
|---|---|
| Standard płyty głównej: | ATX, microATX, Mini-ITX |
| Liczba zamontowanych wentylatorów: | 3 |
| Podświetlenie: | Podświetlane wentylatory, RGB |
| Przyciski i regulatory: | Power |
| Kolor: | Czarny |
|---|---|
| Rodzaj: | Podkładka pod mysz |
| Podkładka podświetlana: | Tak |
| Materiał wykonania: | Guma, Tkanina |
| Grubość [mm]: | 4 |
Sugerowana cena producenta:
99,90 zł
| Kompatybilność: | 1700, 1200, 1150, 1151, 1152, 1155, 1156, 1366, 2011, 2011-3, 2066, AM5, AM4, TR4 |
|---|---|
| Rodzaj chłodzenia procesora: | Wodne |
| Średnica wentylatora: | 2x 120 mm |
| Podświetlenie wentylatorów: | ARGB |
| Kolor łopatek wentylatora: | Biały |
| Kolor ramki wentylatora: | Biały |
| Kolor radiatora: | Biały |
| Waga [g]: | 922 |
| Typ obudowy: | Mini Tower |
|---|---|
| Standard płyty głównej: | microATX, Mini-ITX |
| Liczba zamontowanych wentylatorów: | 3 |
| Podświetlenie: | ARGB, Podświetlane wentylatory |
| Przyciski i regulatory: | Power, Reset |
| Podświetlenie: | Tak |
|---|---|
| Kolor: | Czarny |
| Materiał: | ABS, Aluminium, TPU |
| Wysokość [mm]: | 200 |
| Wbudowany HUB USB: | Nie |
| Kolor: | |
|---|---|
| Dla dzieci: | Nie |
| Rekomendowany wzrost [cm]: | 185 |
| Materiał obicia: | Skóra ekologiczna |
| Dopuszczalna waga [kg]: | 120 |
| Typ obudowy: | Full Tower |
|---|---|
| Standard płyty głównej: | ATX, microATX, Mini-ITX |
| Liczba zamontowanych wentylatorów: | 5 |
| Podświetlenie: | ARGB, Podświetlane wentylatory |
| Przyciski i regulatory: | Power |
| Kompatybilność: | 1200, 1700, 1851, 2011, 2066, 1150, 1151, 1155, 1156, AM4, AM5 |
|---|---|
| Rodzaj chłodzenia procesora: | Wodne |
| Średnica wentylatora: | 3x 120 mm |
| Podświetlenie wentylatorów: | ARGB |
| Kolor łopatek wentylatora: | Biały |
| Kolor ramki wentylatora: | Biały |
| Kolor radiatora: | Biały |
| Podświetlenie: | Tak |
|---|---|
| Kolor: | |
| Szerokość [cm]: | 140 |
| Możliwość regulacji: | Tak |
| Zarządzanie przewodami: | Tak |
| Regulowane stopki: | Tak |
| Hub USB: | Nie |
| Typ obudowy: | Middle Tower |
|---|---|
| Standard płyty głównej: | microATX, Mini-ITX |
| Liczba zamontowanych wentylatorów: | 3 |
| Podświetlenie: | ARGB, Podświetlane wentylatory |
| Przyciski i regulatory: | Power, Reset |
| Kolor: | Czarno-żółty |
|---|---|
| Rodzaj: | Podkładka pod klawiaturę, Podkładka pod mysz |
| Podkładka podświetlana: | Tak |
| Materiał wykonania: | EVA, Tkanina |
| Grubość [mm]: | 4 |
| Typ obudowy: | Middle Tower |
|---|---|
| Standard płyty głównej: | ATX, EATX, microATX, Mini-ITX |
| Liczba zamontowanych wentylatorów: | 3 |
| Podświetlenie: | RGB |
| Przyciski i regulatory: | Power, Reset |
| Typ obudowy: | Middle Tower |
|---|---|
| Standard płyty głównej: | ATX, EATX, microATX, Mini-ITX |
| Liczba zamontowanych wentylatorów: | 3 |
| Podświetlenie: | ARGB |
| Przyciski i regulatory: | Power, Reset |
| Zasilanie: | USB |
|---|---|
| Kolor: | Czarny |
| Rodzaj gwintu: | LED zintegrowany |
| Kształt: | Okrąg |
| Wymiary [mm]: | 250 x 250 x 30 |
| Dominujący kolor: | Czarny |
|---|---|
| Rodzaj gwintu: | Moduł LED |
| Typ źródła światła: | LED RGB |
| Wysokość całkowita [cm]: | 140 |