- wyniki wyszukiwania:
Informacje o działaniu wyszukiwarki i zasadach prezentacji wyników znajdziesz w zasadach plasowania produktów i ofert
KATEGORIE
TV, Audio i RTV (92)
AGD małe (5)
Komputery i tablety (1499)
Smartfony i zegarki (15)
Foto i kamery (127)
Gaming (198)
Rowery i hulajnogi (1)
Fitness i sport (11)
Filtruj produkty
Informacje o działaniu wyszukiwarki i zasadach prezentacji wyników znajdziesz w zasadach plasowania produktów i ofert
| Maksymalna prędkość obrotowa [obr./min]: | 1800 |
|---|---|
| Rozmiar [mm]: | 120 x 120 |
| Podświetlenie: | RGB |
| Ilość wentylatorów w zestawie [szt.]: | 3 |
| Złącze: | Wtyczka 4 pin, Wtyczka 4 pin RGB |
| Kolor: | Biały |
Sugerowana cena producenta:
359 zł
| Maksymalna prędkość obrotowa [obr./min]: | 2000 |
|---|---|
| Rozmiar [mm]: | 140 x 140 |
| Podświetlenie: | RGB |
| Ilość wentylatorów w zestawie [szt.]: | 2 |
| Złącze: | Wtyczka 4 pin, Wtyczka 4 pin RGB |
| Kolor: | Biały |
| Maksymalna prędkość obrotowa [obr./min]: | 1700 |
|---|---|
| Rozmiar [mm]: | 120 x 120 |
| Podświetlenie: | ARGB |
| Ilość wentylatorów w zestawie [szt.]: | 3 |
| Złącze: | Wtyczka 4 pin |
| Kolor: | Czarny |
| Maksymalna prędkość obrotowa [obr./min]: | 1500 |
|---|---|
| Rozmiar [mm]: | 140 x 140 |
| Podświetlenie: | ARGB |
| Ilość wentylatorów w zestawie [szt.]: | 1 |
| Złącze: | Wtyczka 4 pin |
| Kolor: | Czarny |
| Podświetlenie: | Tak |
|---|---|
| Kolor: | Czarny |
| Komunikacja z komputerem: | Bezprzewodowa |
| Interfejs: | 2.4 GHz, Bluetooth |
| Profil myszy: | Uniwersalny |
| Maksymalna rozdzielczość pracy [dpi]: | 1600 |
| Dla graczy: | Nie |
| Podświetlenie: | Tak |
|---|---|
| Kolor: | Biały |
| Komunikacja z komputerem: | Bezprzewodowa |
| Interfejs: | 2.4 GHz, Bluetooth |
| Profil myszy: | Uniwersalny |
| Maksymalna rozdzielczość pracy [dpi]: | 1600 |
| Dla graczy: | Nie |
| Kolor: | Czarny |
|---|---|
| Odporność na zachlapanie: | Tak |
| Zgodność z urządzeniami: | Urządzenia z Bluetooth |
| Funkcje: | Radio FM |
| Zasilanie: | |
| System dźwięku: |
| Kolor: | Czarny |
|---|---|
| Odporność na zachlapanie: | Tak |
| Zgodność z urządzeniami: | Urządzenia z Bluetooth |
| Zasilanie: | |
| System dźwięku: |
| Kolor: | Czarny |
|---|---|
| Odporność na zachlapanie: | Tak |
| Zgodność z urządzeniami: | Urządzenia z Bluetooth |
| Zasilanie: | |
| System dźwięku: |
| Kolor: | Czarny |
|---|---|
| Odporność na zachlapanie: | Tak |
| Zgodność z urządzeniami: | Urządzenia z Bluetooth |
| Zasilanie: | |
| System dźwięku: |
| Podświetlenie: | Tak |
|---|---|
| Kolor: | Miętowy |
| Komunikacja z komputerem: | Przewodowa |
| Interfejs: | USB |
| Profil myszy: | Uniwersalny |
| Maksymalna rozdzielczość pracy [dpi]: | 12000 |
| Dla graczy: | Tak |
| Podświetlenie: | Tak |
|---|---|
| Kolor: | Fioletowy |
| Komunikacja z komputerem: | Bezprzewodowa |
| Interfejs: | 2.4 GHz, Bluetooth |
| Profil myszy: | Uniwersalny |
| Maksymalna rozdzielczość pracy [dpi]: | 1600 |
| Dla graczy: | Nie |
| Podświetlenie: | Tak |
|---|---|
| Kolor: | Czarny |
| Komunikacja z komputerem: | Przewodowa |
| Interfejs: | USB |
| Dla graczy: | Tak |
| Typ klawiatury: | Mechaniczna |
| Podświetlenie: | Tak |
|---|---|
| Kolor: | Biały |
| Komunikacja z komputerem: | Przewodowa |
| Dla graczy: | Tak |
| Typ klawiatury: | Mechaniczna |
| Podświetlenie: | Tak |
|---|---|
| Kolor: | Czarny |
| Komunikacja z komputerem: | Przewodowa |
| Interfejs: | USB |
| Dla graczy: | Tak |
| Typ klawiatury: | Magnetyczna |
| Podświetlenie: | Tak |
|---|---|
| Kolor: | Czarny |
| Komunikacja z komputerem: | Bezprzewodowa, Przewodowa |
| Interfejs: | 2.4 GHz, Bluetooth, USB |
| Dla graczy: | Tak |
| Typ klawiatury: | Mechaniczna |
| Podświetlenie: | Tak |
|---|---|
| Kolor: | Czarny |
| Komunikacja z komputerem: | Przewodowa |
| Interfejs: | USB-C |
| Dla graczy: | Tak |
| Typ klawiatury: | Mechaniczna |
| Podświetlenie: | Tak |
|---|---|
| Kolor: | Biały |
| Komunikacja z komputerem: | Przewodowa |
| Interfejs: | USB |
| Dla graczy: | Tak |
| Typ klawiatury: | Mechaniczna |
| Kolor: | Czarno-pomarańczowy |
|---|---|
| Odporność na zachlapanie: | Nie |
| Zgodność z urządzeniami: | Urządzenia z Bluetooth, Urządzenia ze złączem 6.3 mm, Urządzenia ze złączem USB |
| Zasilanie: | |
| System dźwięku: |
| Podświetlenie: | Tak |
|---|---|
| Kolor: | Biały |
| Komunikacja z komputerem: | Bezprzewodowa |
| Interfejs: | 2.4 GHz, Bluetooth |
| Profil myszy: | Uniwersalny |
| Maksymalna rozdzielczość pracy [dpi]: | 1600 |
| Dla graczy: | Nie |
| Podświetlenie: | Tak |
|---|---|
| Kolor: | Beżowy |
| Komunikacja z komputerem: | Bezprzewodowa |
| Interfejs: | 2.4 GHz, Bluetooth |
| Profil myszy: | Uniwersalny |
| Maksymalna rozdzielczość pracy [dpi]: | 1600 |
| Dla graczy: | Nie |
| Podświetlenie: | Tak |
|---|---|
| Kolor: | Szary |
| Komunikacja z komputerem: | Bezprzewodowa |
| Interfejs: | 2.4 GHz, Bluetooth |
| Profil myszy: | Uniwersalny |
| Maksymalna rozdzielczość pracy [dpi]: | 1600 |
| Dla graczy: | Nie |
| Podświetlenie: | Tak |
|---|---|
| Kolor: | Czarny |
| Komunikacja z komputerem: | Przewodowa |
| Interfejs: | USB-C |
| Dla graczy: | Tak |
| Typ klawiatury: | Mechaniczna |