- wyniki wyszukiwania:
Informacje o działaniu wyszukiwarki i zasadach prezentacji wyników znajdziesz w zasadach plasowania produktów i ofert
KATEGORIE
TV, Audio i RTV (92)
AGD małe (5)
Komputery i tablety (1500)
Smartfony i zegarki (15)
Foto i kamery (127)
Gaming (198)
Rowery i hulajnogi (1)
Fitness i sport (11)
Filtruj produkty
Informacje o działaniu wyszukiwarki i zasadach prezentacji wyników znajdziesz w zasadach plasowania produktów i ofert
| Temperatura barwowa [K]: | 2700 - 6500 |
|---|---|
| Sterowanie bezprzewodowe: | Tak |
| Zasilanie: | |
| Lampa plenerowa: | Tak |
| Płynna regulacja mocy: | Tak |
| Typ uchwytu: | |
|---|---|
| Rozmiar ekranu [cal]: | 21 - 45 |
| Maksymalne obciążenie [kg]: | 14 |
| Regulacja w pionie: | +/- 40 stopni |
| Regulacja w poziomie: | +/- 180 stopni |
| Kolor: | Biały |
| Temperatura barwowa [K]: | RGBIC |
|---|---|
| Zasilanie: | Sieciowe |
| Rodzaj produktu: | Taśma LED |
| Barwa światła: | Wielokolorowy (RGBIC) |
| Ilość źródeł światła: | 18 |
| Komunikacja: | |
| Dedykowana aplikacja: | Yeelight |
| Klasa efektywności energetycznej: | E |
| Zasilanie: | Sieciowe |
|---|---|
| Kolor: | Transparentny |
| Barwa światła: | Wielokolorowy (RGBIC) |
| Ilość źródeł światła: | 520 |
| Komunikacja: | , |
| Dedykowana aplikacja: | Govee Home App |
| Rodzaj: | Kurtyna |
| Moc [W]: | 25 |
| Długość [m]: | 2 |
| Zastosowanie: | Wewnątrz, Zewnątrz |
| Materiał: | Tworzywo sztuczne |
| Kolor: | Czarny |
|---|---|
| Liczba zamontowanych wentylatorów: | 3 |
| Podświetlenie: | ARGB, Podświetlane wentylatory |
| Przyciski i regulatory: | Power, Reset |
| Złącza wyjściowe: | USB 3.0 Type-C - 1 szt., USB 3.1 Gen. 1/USB 3.2 Gen.1 (USB 3.0) - 2 szt.... |
| Barwa światła: | Wielokolor |
|---|---|
| Komunikacja: | Wi-Fi |
| Dedykowana aplikacja: | Smart Home |
| Rodzaj zasilania: | Sieciowe |
| Długość [m]: | 8 |
| Czujnik ruchu: | Nie |
| Zastosowanie: | Zewnętrzne |
| Rodzaj gwintu: | LED zintegrowany |
| Zasilanie: | 230 V 50Hz |
|---|---|
| Barwa światła: | Wielokolorowa (RGB) |
| Komunikacja: | WiFi |
| Dedykowana aplikacja: | Hama Smart Home |
| Rodzaj: | Żarówka LED |
| Zasilanie: | 230 V 50Hz |
|---|---|
| Barwa światła: | Wielokolorowa (RGB) |
| Komunikacja: | WiFi |
| Dedykowana aplikacja: | Hama Smart Home |
| Rodzaj: | Żarówka LED |
| Zasilanie: | 230 V 50Hz |
|---|---|
| Barwa światła: | Wielokolorowa (RGB) |
| Komunikacja: | WiFi |
| Dedykowana aplikacja: | Hama Smart Home |
| Rodzaj: | Żarówka LED |
Sugerowana cena producenta:
54,90 zł
| Zasilanie: | Przewód USB |
|---|---|
| Kolor: | Transparentny |
| Rodzaj: | Kometa |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 1 |
| Materiał wykonania: | Miedź, PVC |
| Szerokość [cm]: | 60 |
| Kolor: | Biały |
|---|---|
| Komunikacja: | Przewodowa |
| Podświetlenie: | Tak |
| Rodzaj zasilania: | Z urządzenia |
| Zastosowanie: | Dla graczy |
| Regulacja głośności: | Tak |
| Szerokość [mm]: | 170 |
| Złącze: | |
| Interfejs: | USB-A |
| Temperatura barwowa [K]: | 2700 - 6500 |
|---|---|
| Zasilanie: | Sieciowe |
| Rodzaj produktu: | Taśma LED |
| Moc [W/m]: | 13 |
| Barwa światła: | Ciepła biel, Wielokolorowy (RGB) |
| Ilość źródeł światła: | 90 |
| Komunikacja: | |
| Dedykowana aplikacja: | Hama Smart Home |
| Klasa efektywności energetycznej: | F |
| Wymiary [mm]: | 5000 x 12 |
Sugerowana cena producenta:
229 zł
| Kolor: | Różowy |
|---|---|
| Komunikacja: | Bezprzewodowa |
| Podświetlenie: | Tak |
| Rodzaj zasilania: | Akumulatorowe |
| Zastosowanie: | Dla graczy |
| Regulacja głośności: | Nie |
| Złącze: | USB-C |
| Interfejs: | USB-C |
| Temperatura barwowa [K]: | RGBIC |
|---|---|
| Zasilanie: | Sieciowe |
| Rodzaj produktu: | Taśma LED |
| Moc [W/m]: | 7.2 |
| Barwa światła: | Wielokolorowy (RGB) |
| Ilość źródeł światła: | 156 |
| Komunikacja: | |
| Dedykowana aplikacja: | Nanoleaf |
| Wymiary [mm]: | 12 x 4.8 x 5200 |
| Kolor: | |
|---|---|
| Materiał wykonania: | ABS, Metal |
| Dedykowane do laptopów: | 10 - 17.3 |
| Głębokość [mm]: | 311 |
| Szerokość [mm]: | 311 |
| Kolor: | |
|---|---|
| Materiał wykonania: | ABS, Metal |
| Dedykowane do laptopów: | 11 - 17.3 |
| Głębokość [mm]: | 323.5 |
| Szerokość [mm]: | 322 |
| Temperatura barwowa [K]: | RGB multikolor |
|---|---|
| Zasilanie: | Sieciowe |
| Rodzaj produktu: | Taśma LED |
| Barwa światła: | Wielokolorowy (RGB) |
| Ilość źródeł światła: | 300 |
| Komunikacja: | |
| Dedykowana aplikacja: | Tuya Smart / SETTI+ |
| Zasilanie: | USB |
|---|---|
| Kolor: | Czarny |
| Interfejs obudowy: | |
| Rozmiar: | M.2 2230, M.2 2242, M.2 2262, M.2 2280 |
| Szerokość [mm]: | 44 |
| Materiał: | Aluminium |
| Rodzaj: | Podkładka pod mysz |
|---|---|
| Materiał wykonania: | Tkanina |
| Podkładka z poduszką: | Nie |
| Głębokość [mm]: | 256 |
| Szerokość [mm]: | 357 |
| Maksymalne obciążenie [kg]: | 60 |
|---|---|
| Kolor: | |
| Podświetlenie: | Tak |
| Szerokość [cm]: | 116.5 |
| Możliwość regulacji: | Nie |
| Zarządzanie przewodami: | Nie |
| Regulowane stopki: | Nie |
| Hub USB: | Nie |
| Maksymalne obciążenie [kg]: | 60 |
|---|---|
| Kolor: | |
| Podświetlenie: | Tak |
| Szerokość [cm]: | 125 |
| Możliwość regulacji: | Nie |
| Zarządzanie przewodami: | Nie |
| Regulowane stopki: | Nie |
| Hub USB: | Nie |
| Kolor: | Czarny |
|---|---|
| Podświetlenie: | ARGB |
| Wymiary (GxSxW) [mm]: | 25 x 120 x 120 |
| Zastosowanie: | Obudowa |
| Głębokość [mm]: | 25 |
| Szerokość [mm]: | 120 |
| Maksymalna prędkość obrotowa [obr./min]: | 1200 |
| Rozmiar [mm]: | 120 x 120 |
| Ilość wentylatorów w zestawie [szt.]: | 3 |
| Złącze: | Wtyczka 6 pin |
| Kolor: | Czarny |
|---|---|
| Podświetlenie: | Tak |
| Rodzaj zasilania: | Bateryjne |
| Rozmiar: | 65% |
| Szerokość [mm]: | 102 |
| Komunikacja z komputerem: | Bezprzewodowa, Przewodowa |
| Interfejs: | Bluetooth, USB |
| Typ klawiatury: | Mechaniczna |
| Dla graczy: | Tak |
| Zasilanie: | Sieciowe |
|---|---|
| Kolor: | Biały |
| Rodzaj produktu: | Lampa biurkowa |
| Ilość źródeł światła: | 1 |
| Szerokość [cm]: | 14 |
| Maksymalna moc żarówki [W]: | 6 |
| Rodzaj gwintu: | LED zintegrowany |
| Typ źródła światła: | LED |
| Wysokość całkowita [cm]: | 34.5 |
| Klasa efektywności energetycznej: | G |
| Zasilanie: | Sieciowe |
|---|---|
| Kolor: | Czarny |
| Ilość źródeł światła: | 1 |
| Rodzaj: | Plafon sufitowy |
| Czujnik ruchu: | Nie |
| Materiał wykonania: | Tworzywo sztuczne |
| Maksymalna moc żarówki [W]: | 72 |
| Rodzaj gwintu: | Wbudowany LED |
| Typ źródła światła: | Moduł LED |
| Klasa efektywności energetycznej: | F |
| Wymiary [mm]: | 80 x 450 x 450 |
| Zasilanie: | 5V DC |
|---|---|
| Kolor: | Biały |
| Barwa światła: | RGBW |
| Rodzaj: | Lampka stołowa |
| Moc [W]: | 0.8 |
| Rodzaj gwintu: | Wbudowany LED |
| Klasa efektywności energetycznej: | F |
| Regulacja jasności: | Tak |
| Materiał: | Tworzywo sztuczne |
| Wymiary [mm]: | 115x90x90 |
| Dominujący kolor: | Czarny matowy |
|---|---|
| Rodzaj produktu: | Lampy podłogowe |
| Ilość źródeł światła: | 1 |
| Rodzaj gwintu: | Zintegrowane źródło LED |
| Dominujący kolor: | Biały matowy |
|---|---|
| Rodzaj produktu: | Lampy podłogowe |
| Ilość źródeł światła: | 1 |
| Rodzaj gwintu: | Zintegrowane źródło LED |
| Kolor: | Czarny piaskowy |
|---|---|
| Ilość źródeł światła: | 1 |
| Rodzaj: | Oświetlenie szynowe |
| Materiał wykonania: | Aluminium |
| Rodzaj gwintu: | Zintegrowane źródło LED |
| Pomieszczenie: | Gabinet i biuro, Jadalnia, Korytarz, Kuchnia, Salon, Sypialnia |