- wyniki wyszukiwania:
Informacje o działaniu wyszukiwarki i zasadach prezentacji wyników znajdziesz w zasadach plasowania produktów i ofert
KATEGORIE
Komputery i tablety (3)
Dom (2)
Outlet (3459)
Filtruj produkty
Informacje o działaniu wyszukiwarki i zasadach prezentacji wyników znajdziesz w zasadach plasowania produktów i ofert
| Wymiary (GxSxW) [cm]: | 50 x 60 x 16 |
|---|---|
| Rodzaj okapu: | Uniwersalny |
| 289.4 | |
| Moc silnika [W]: | 100 |
| 74 | |
| Mechaniczne | |
| Tryb pracy: | , |
| Kolor (wykończenie): | Biały |
| 60 |
| Rozmiar jubilerski: | 11 |
|---|---|
| Obwód wewnętrzny [mm]: | 64.72 |
| Kompatybilność: | Android, iOS |
| NFC: | Nie |
| Materiał wykonania pierścienia: | Węglik wolframu, Żywica |
| Kolor: | Srebrny |
| Funkcje: | Monitorowanie HRV 24/7, Monitorowanie snu, Monitorowanie stanu zdrowia |
| Tak | |
| 6.7", 2412 x 1080px, AMOLED | |
| 24 GB | |
| 1000 | |
| Pojemność akumulatora [mAh]: | 8800 |
| Mediatek Dimensity 8200, Ośmiordzeniowy | |
| Aparat: | Tylny 108 Mpx + 2 Mpx + 0.3 Mpx, Przedni 32 Mpx |
| Nano SIM | |
| Komunikacja: | 5G, Wi-Fi, NFC, Bluetooth 5.3, USB typ C |
| Android 15 | |
| Nie | |
| Przeznaczenie: | Budowlany, Uniwersalny |
| Tak | |
| Tak | |
| Kolor obudowy: | Zielony |
| Waga [g]: | 311 |
| Tak | |
| 6.7", 2412 x 1080px, AMOLED | |
| 24 GB | |
| 1000 | |
| Pojemność akumulatora [mAh]: | 8800 |
| Mediatek Dimensity 8200, Ośmiordzeniowy | |
| Aparat: | Tylny 108 Mpx + 2 Mpx + 0.3 Mpx, Przedni 32 Mpx |
| Nano SIM | |
| Komunikacja: | 5G, Wi-Fi, NFC, Bluetooth 5.3, USB typ C |
| Android 15 | |
| Nie | |
| Przeznaczenie: | Budowlany, Uniwersalny |
| Tak | |
| Tak | |
| Kolor obudowy: | Czarny |
| Waga [g]: | 311 |
| Tak | |
| 6.8", 2460 x 1080px, IPS | |
| 12 GB | |
| 256 | |
| Pojemność akumulatora [mAh]: | 10000 |
| MediaTek Helio G99, Ośmiordzeniowy | |
| Aparat: | Tylny 108 Mpx + 64 Mpx, Przedni 32 Mpx |
| Nano SIM | |
| Komunikacja: | Wi-Fi, NFC, Bluetooth 5.2, USB typ C |
| Android 13 | |
| Nie | |
| Przeznaczenie: | Uniwersalny |
| Tak | |
| Tak | |
| Kolor obudowy: | Czarny |
| Waga [g]: | 359 |
| Sterowanie: | Mechaniczne |
|---|---|
| Kolor: | Biały |
| Typ ekspresu: | Kolbowy |
| Ciśnienie [bar]: | 15 |
| Rodzaj kawy: | Mielona, Saszetki |
| Moc [W]: | 1300 |
| Funkcje: | Regulacja ilości zaparzanej kawy, Spienianie mleka, Wskaźnik poziomu wody, Filtr |
| Szerokość [cm]: | 14 |
| Zabezpieczenia: | Blokada przed dziećmi, Zabezpieczenie przed przegrzaniem |
| Kompatybilność: | Kärcher PCL 6 |
|---|---|
| Kolor: | Czarny |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 4 |
| Przeznaczenie: | Do czyszczenia |
| Rodzaj: | Szczotka |
| Zawartość zestawu: | 4 x szczotka |
| Wykonanie: | Włosie |
| Rodzaj filamentu: | ABS, ASA, PET-G, PLA, TPU (95A) |
|---|---|
| Srednica filamentu [mm]: | 1.75 |
| Średnica dyszy [mm]: | 0.4 |
| Wi-Fi: | Tak |
| Bluetooth: | Nie |
| Kolor obudowy: | Czarny |
| Zasilanie: | Sieciowe |
| Poziom hałasu [dB]: | 64 |
|---|---|
| Kolor: | Biały |
| Funkcje: | Regulacja prędkości nawiewu, Sterowanie za pomocą pilota |
| Rodzaj: | Klimatyzator |
| Moc [W]: | 4100 |
| Liczba poziomów mocy: | 3 |
| Wymiary (SxWxG) [cm]: | 32.6 x 77 x 57.1 |
| Szerokość [cm]: | 32.6 |
| Kolor: | Czarny |
|---|---|
| Typ obudowy: | Middle Tower |
| Liczba zamontowanych wentylatorów: | 4 |
| Podświetlenie: | Podświetlane wentylatory |
| Wymiary (GxSxW) [mm]: | 458 x 230 x 471 |
| Waga [kg]: | 7.5 |
| 10.1", 1920 x 1200px, TFT,IPS | |
| 64 | |
| MediaTek Helio G85, 8-rdzeniowy | |
| Komunikacja: | Wi-Fi 802.11 a/b/g/n/ac, Bluetooth 5.3, Modem Nie |
| Android 14 | |
| Kolor obudowy: | Szary |
| Złącza: | Złącze USB, Złącze słuchawkowe |
| 4 | |
| Wersja systemu operacyjnego - nadrzędny: | Android 14 |
| Szerokość [cm]: | 23.57 |
Zakres od A do G
| Kolor obudowy: | Ciemnoszary, Czarny |
|---|---|
| Ekran: | 34", 3440 x 1440px, QD-OLED |
| 175 | |
| 0.03 [GTG] | |
| Szerokość [cm]: | 81.17 |
Zakres od A do G
| Kolor: | Czarny |
|---|---|
| Komunikacja: | Bezprzewodowa, Przewodowa |
| Przeznaczenie: | Android, PC, Xbox One S, Xbox One X, Xbox Series S, Xbox Series X |
| Rodzaj: | Kontroler |
| Zawartość zestawu: | 2 x wymienne pady kierunkowe, 6 drążków kciukowych, 6 obciążników (2 x 10g / 2 x 14g / 2 x 16g), Dongle USB, Etui... |
| Zasilanie: | Akumulatorowe, USB |
| Tak |
| Kolor: | Fioletowy |
|---|---|
| Moc [W]: | 32 |
| Funkcje: | Automatyczny wyłącznik, Blokada płytek ułatwiająca przechowywanie, Płytki wymienne |
| Powłoka płytek: | Ceramiczna |
| Funkcje: | Termoobieg, Zabezpieczenie przeciwwypływowe gazu, Grill (opiekacz) |
|---|---|
| Gazowa | |
| Kolor frontu piekarnika: | Inox |
| 50 | |
| Wytłaczane |
| Kolor: | Czarny |
|---|---|
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 1 |
| Rodzaj: | Stolik do bieżni |
| Szerokość [cm]: | 84.2 |
| Długość [cm]: | 40.5 |
| Sterowanie: | Elektroniczne |
|---|---|
| Kolor: | Srebrny |
| 2700 | |
| Funkcje: | Programator czasowy, Regulacja temperatury, Gotowanie na parze |
| Zasilanie: | 220-240V / 50-60Hz |
| Typ: | Frytkownica beztłuszczowa |
| 9 | |
| Możliwość mycia części w zmywarce: | Płyta do pizzy |
| Kolor: | Czarno-czerwony |
|---|---|
| Komunikacja: | Bezprzewodowa |
| Przeznaczenie: | Android, iOS, PC, PlayStation 5 |
| Rodzaj: | Kontroler |
| Zawartość zestawu: | Kontroler |
| Zasilanie: | Akumulatorowe |
| Tak | |
| Podstawa z pedałami (gaz/hamulec): | Nie |
| Nie |
| Rodzaj filamentu: | ABS, ASA, PET-G, PLA, TPU (95A) |
|---|---|
| Srednica filamentu [mm]: | 1.75 |
| Średnica dyszy [mm]: | 0.4 |
| Wi-Fi: | Tak |
| Bluetooth: | Nie |
| Kolor obudowy: | Czarny |
| Zasilanie: | Sieciowe |
| Sterowanie: | Elektroniczne |
|---|---|
| Kolor: | Czarno-srebrny |
| Typ ekspresu: | Przelewowy |
| Rodzaj kawy: | Mielona, Ziarnista |
| Moc [W]: | 1520 |
| Funkcje: | Regulacja ilości zaparzanej kawy, Regulacja mocy kawy, Wbudowany młynek, Filtr, Kawa na wynos |
| Szerokość [cm]: | 17 |
| Pojemność [filiżanki]: | 1 |
| Zabezpieczenia: | Antypoślizgowe nóżki, Automatyczne wyłączanie, Lampki kontrolne |
| Kolor: | Czarny |
|---|---|
| Rodzaj: | Kawiarka |
| Pojemność [filiżanki]: | 12 |
| Wykonanie: | Aluminium |
| Pojemność [ml]: | 600 |
| Przeznaczenie do kuchenek: | Elektrycznych, Gazowych, Indukcyjnych |
| Sterowanie: | Dotykowe |
|---|---|
| Nie | |
| Wyświetlacz: | Nie |
| Wi-Fi: | Tak |
| Bluetooth: | Nie |
| Kolor obudowy: | Czarny |
| Złącza: | USB-B - 1 szt., Złącze zasilania (AC) - 1 szt. |
| Druk w kolorze: | Tak |
| Szybkość druku [str/min]: | 33 w czerni , 15 w kolorze |
| Maksymalny format druku: | 210 x 297 mm |
| Automatyczny druk dwustronny: | Nie |
| Waga [kg]: | 2.9 |
| Funkcje: | Wymienny czujnik, Możliwość kalibracji, Z atestem |
|---|---|
| Zasilanie: | 2 baterie AAA 1.5 V |
| Szerokość [cm]: | 3.7 |
| Rodzaj alkomatu: | Osobisty |
| Dokładność wyniku [‰]: | 0.01 |
| Zakres pomiaru [‰]: | 0 - 2 |
| Waga [g]: | 64 |
| Czas przygotowania do pracy: | 30 sekund |
| 75 | |
| Kolor: | Biało-czarny |
| Wyświetlacz: | Tak |
| Funkcje: | Elektroszczotka, Turboszczotka, Wyświetlacz, Praca na mokro, Automatyczne opróżnianie pojemnika |
| Przeznaczenie: | Do sprzątania |
| Zasilanie: | Akumulatorowe |
| Napięcie akumulatora [V]: | 21.6 |
| 60 | |
| 60 | |
| Pojemność pojemnika/worka [l]: | 0.72 |
| Konstrukcja: | Kolorowy wyświetlacz LED, Stacja ładująca z funkcją samoczyszczenia po każdym sprzątaniu |
| Waga [kg]: | 8 |
| Tak |
| Kolor: | Czarny |
|---|---|
| Komunikacja: | Przewodowa |
| Przeznaczenie: | Nintendo Switch, Nintendo Switch 2, PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox Series S, Xbox Series X |
| Rodzaj: | Kierownica |
| Zawartość zestawu: | Kierownica, Moduł z pedałami |
| Zasilanie: | USB |
| Tak | |
| Podstawa z pedałami (gaz/hamulec): | Tak |
| Nie |
| Kolor: | Czarny |
|---|---|
| Rodzaj dysku: | SSD |
| Typ dysku: | Zewnętrzny |
| Pojemność dysku: | 1 TB |
| Interfejs: | USB 3.2 Gen. 2x2 (USB 3.2) Type-C |
| Interfejs: | USB Typu C 3.2 Gen. 1 |
|---|---|
| Pasywny | |
| Liczba portów wyjściowych [szt.]: | 5 |
| Liczba portów ładujących [szt.]: | 1 |
| Porty wyjścia: | Czytnik kart SD - 1 szt., Czytnik kart TF - 1 szt., HDMI - 1 szt., USB 3.2 Gen. 1 - 2 szt.... |
| Kolor: | Szary |