- wyniki wyszukiwania:
Informacje o działaniu wyszukiwarki i zasadach prezentacji wyników znajdziesz w zasadach plasowania produktów i ofert
KATEGORIE
Komputery i tablety (3)
Dom (2)
Outlet (3348)
Filtruj produkty
Informacje o działaniu wyszukiwarki i zasadach prezentacji wyników znajdziesz w zasadach plasowania produktów i ofert
| 128.5 x 48 x 57.5 | |
| Liczba butelek na wino [szt.]: | 86 |
| 153 kWh = 175.95 zł | |
| Elektroniczne | |
| Liczba stref: | 1 |
| Kolor: | Czarny |
| Funkcje: | Zmiana kierunku otwierania drzwi |
| Funkcje dodatkowe: | Alarm otwartych drzwi, Oświetlenie LED, Regulowane nóżki z przodu, System antywibracyjny |
| Rodzaj: | Chłodziarka do wina |
| Sterowanie: | Przyciski |
|---|---|
| Druk w kolorze: | Tak |
| Szybkość druku [str/min]: | 13 w czerni , 6.8 w kolorze |
| Maksymalny format druku: | 215.9 x 676 mm |
| Automatyczny druk dwustronny: | Tak |
| Wbudowany faks: | Nie |
| Waga [kg]: | 8.2 |
| Wyświetlacz: | Tak |
| Wi-Fi: | Tak |
| Kolor obudowy: | Biały |
| Funkcje: | Drukowanie + Skanowanie + Kopiowanie |
| Zastosowanie: | Do domu |
| Poziom hałasu [dB]: | 42.5 |
| Kolor: | Srebrny |
|---|---|
| Typ produktu: | Tablet graficzny |
| Obszar roboczy [mm]: | 243 x 159 |
| Poziomy nacisku: | 8192 |
| Zasilanie: | Bateryjne |
| Waga [kg]: | 0.588 |
| Sieciowe | |
| 1380 | |
| Pojemność pojemnika/worka [l]: | 48 |
| Przeznaczenie: | Do użytku profesjonalnego |
| Waga [kg]: | 12.2 |
| Przyłącze odsysania pyłu: | Nie |
| Funkcje dodatkowe: | Kółko samonastawne, Przechowywanie dodatkowych akcesoriów na głowicy urządzenia |
| Tak |
| Przeznaczenie: | Uniwersalny |
|---|---|
| 6.5", 2736 x 1260px, Super Retina XDR, OLED | |
| 256 | |
| Apple A19 Pro, Sześciordzeniowy | |
| Aparat: | Tylny 48 Mpx, Przedni 18 Mpx |
| Komunikacja: | 5G, Wi-Fi, NFC, Bluetooth 6.0, USB typ C |
| iOS 26 | |
| Nie | |
| Tak | |
| Kolor obudowy: | Biały obłok |
| Funkcje dodatkowe: | , Apple Pay, Barometr, , Dźwięk przestrzenny, Face ID... |
| 8.3", 2266 x 1488px, Liquid Retina | |
| 128 | |
| Apple A17 Pro, 6-rdzeniowy | |
| Komunikacja: | Wi-Fi 802.11 a/b/g/n/ac/ax, Bluetooth 5.3, Modem Nie |
| iPadOS 18 | |
| Wersja systemu operacyjnego - nadrzędny: | iPadOS 18 |
| Kolor obudowy: | Niebieski |
| Kolor: | Czarny |
|---|---|
| Czas pracy [h]: | do 20 |
| Bluetooth | |
| Nie | |
| Regulacja głośności: | Tak |
| Bezprzewodowe: | Tak |
| Nie | |
| Funkcje dodatkowe: | Asystent głosowy, IPX5, Kończenie rozmów, LED-owy wskaźnik naładowania, Odbieranie połączeń, Odrzucanie połączeń... |
| Sterowanie: | Pokrętło na muszli, Przyciski |
|---|---|
| Kolor: | Czarny |
| Interfejs: | 2.4 GHz, Bluetooth, USB-A, USB-C |
| Komunikacja: | Bezprzewodowa, Przewodowa |
| Pasmo przenoszenia max. [Hz]: | 44000 |
| Regulacja głośności: | Tak |
| Nie | |
| Dźwięk przestrzenny: | Tak |
| Zastosowanie: | Dla graczy |
| Sterowanie: | Pilot na kablu |
|---|---|
| Kolor: | Czarny |
| Interfejs: | Jack 3.5 mm |
| Komunikacja: | Przewodowa |
| Pasmo przenoszenia max. [Hz]: | 40000 |
| Regulacja głośności: | Tak |
| Nie | |
| Dźwięk przestrzenny: | Nie |
| Zastosowanie: | Dla graczy |
| Moc [W]: | 300 |
|---|---|
| Moc szczytowa [W]: | 600 |
| Napięcie wyjściowe (maks.) [V]: | 230 |
| Zakres napięcia wejściowego [V]: | 24 |
| Informacje dodatkowe: | Automatyczny wentylator do chłodzenia z czujnikiem temperatury, Modyfikowany sinus, Możliwość ładowania urządzeń... |
| Kolor: | Drewno |
|---|---|
| Przeznaczenie: | Do przypraw |
| Materiał: | Drewno bambusowe, Metal, Szkło |
| Wymiary [cm]: | 36 x 19.5 |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 21 |
| Mechaniczne | |
| Kolor obudowy: | Srebrny |
| Funkcje: | Krojenie na frytki, Krojenie na plastry, Mieszanie, Miksowanie, Rozdrabnianie, Siekanie, Ubijanie piany, Wyciskanie soku |
| Funkcje dodatkowe: | Antypoślizgowe nóżki, Funkcja Turbo |
| 1200 | |
| Konstrukcja: | Antypoślizgowe przyssawki silikonowe, Metalowa obudowa... |
| Kolor: | Czarny |
|---|---|
| Funkcje: | Kielich z miarką, Funkcja Turbo, Blender do smoothie |
| Funkcje dodatkowe: | 8 ostrzy pokrytych czarnym tytanem, Kruszenie lodu, Samoczyszczenie, Wyświetlacz LED |
| 1800 | |
| Pojemność całkowita kielicha [l]: | 1.8 |
| Wykonanie kielicha: | Szkło hartowane |
| Liczba prędkości: | 10 |
| Konstrukcja: | Ostrza z powłoką tytanową, Stabilna podstawa |
| Kolor: | Fioletowo-czarny |
|---|---|
| Moc [W]: | 3000 |
| Funkcje: | Automatyczne wyłączenie żelazka, Funkcja samooczyszczenia, System antywapienny, Blokada kapania, Pionowy wyrzut pary... |
| Funkcje dodatkowe: | Możliwość dolewania wody w trakcie prasowania, Możliwość użycia wody kranowej |
| Ceramiczna | |
| Ciśnienie pary [bar]: | 7 |
| 140 | |
| Zabezpieczenia: | Blokada ułatwiająca przenoszenie i przechowywanie |
| Kolor: | Złoto-szary |
|---|---|
| Komunikacja: | ANT+, Bluetooth, WiFi |
| Rodzaj: | Smartwatch |
| Tak | |
| Android, iOS | |
| 2 | |
| Tak | |
| Płeć: | Damska, Męska |
| 448 x 486 |
| Przeznaczenie: | Do suszarko-lokówki |
|---|---|
| Rodzaj: | Końcówka |
| Cechy: | Nadaje objętości włosom, Przygotowywanie włosów do stylizacji, Technologia Coanda, Tworzenie loków w kształcie fal... |
| Współpracuje z produktem: | Dyson Airwrap |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 5 |
| Zawartość zestawu: | 1 x końcówka cylindryczna do loków 20 mm, 1 x okrągła szczotka nadająca objętość... |
| Sterowanie: | Elektroniczne |
|---|---|
| Kolor: | Czarny |
| Zasilanie: | 230V / 50Hz |
| 1700 | |
| Funkcje: | Programator czasowy, Regulacja temperatury |
| Funkcje dodatkowe: | Automatyczne wyłączenie, Dwie niezależne strefy gotowania, Funkcja synchronizacji, Grillowanie, Pieczenie... |
| Typ: | Urządzenie wielofunkcyjne Smart |
| Możliwość mycia części w zmywarce: | Koszyk, Taca |
| Sterowanie: | Mechaniczne |
|---|---|
| Kolor: | Srebrny |
| Zasilanie: | 220-240V / 50-60Hz |
| 2200 | |
| Funkcje: | Regulacja temperatury |
| Funkcje dodatkowe: | Lampka kontrolna, Nóżki antypoślizgowe, Strefa zimna |
| Typ: | Frytkownica tradycyjna |
| Możliwość mycia części w zmywarce: | Koszyk, Pokrywa |
| Kolor: | Niebieski |
|---|---|
| Moc [W]: | 2600 |
| Bezprzewodowe: | Tak |
| Funkcje: | Automatyczne wyłączenie żelazka, Automatyczny dobór temperatury, System antywapienny, Blokada kapania... |
| Funkcje dodatkowe: | Brak |
| Ceramiczna | |
| 35 | |
| Zabezpieczenia: | Automatyczny wyłącznik |
| Kolor: | Czarny |
|---|---|
| Waga [kg]: | 3.8 |
| Topologia: | Online |
| Kształt napięcia wyjściowego: | Sinusoidalny |
| Moc skuteczna [W]: | 900 |
| Liczba gniazd wyjściowych: | 3 |
| Gniazda wyjściowe: | IEC 320 C13 - 3 szt. |
| Zabezpieczenia: | Przeciążeniowe, Przeciwprzepięciowe, Zabezpieczenie przed przeładowaniem |
| Kolor: | Czarny |
|---|---|
| Waga [kg]: | 6 |
| Topologia: | Line-interactive |
| Kształt napięcia wyjściowego: | Sinusoidalny |
| Moc skuteczna [W]: | 360 |
| Liczba gniazd wyjściowych: | 2 |
| Gniazda wyjściowe: | CEE 7/5 - 2 szt. |
| Zabezpieczenia: | Przeciążeniowe, Przeciwprzepięciowe |
| Kolor: | Czarny |
|---|---|
| Waga [kg]: | 9.1 |
| Topologia: | Line-interactive |
| Kształt napięcia wyjściowego: | Sinusoida symulowana |
| Moc skuteczna [W]: | 900 |
| Liczba gniazd wyjściowych: | 4 |
| Gniazda wyjściowe: | CEE 7/5 - 4 szt. |
| Kolor: | Czarno-pomarańczowy |
|---|---|
| Rodzaj: | Nogawki do masażera limfatycznego |
| Dedykowana marka: | Medivon |
| Dedykowany model: | Portia Leg |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 1 |
| Zastosowanie: | Łagodzenie bólu mięśni i stawów |
| Informacje dodatkowe: | 2 komory, 4 tryby masażu, Oczyszczanie organizmu, Redukcja cellulitu, Rozgrzewanie, Usprawnienie krążenia krwi... |
| Zawartość zestawu: | 2 x nogawka do masażu |
| Dotykowe, | |
| Funkcje dodatkowe: | Czujnik ruchu, Funkcja Bluetooth, Pochłanianie obwodowe, Podświetlane przyciski sterujące, PowerBooster... |
| 4 | |
| Wymiary (GxSxW) [cm]: | 38 x 90 x 106.5 |
| Rodzaj okapu: | Kominowy przyścienny skośny/wertykalny |
| 485 | |
| Wydajność maksymalna [m3/h] (tryb turbo): | 730 |
| Moc silnika [W]: | 164 |
| 58 | |
| Tryb pracy: | , |
| Kolor (wykończenie): | Czarny |
| Mechaniczne | |
| Funkcje dodatkowe: | Brak |
| 3 | |
| Wymiary (GxSxW) [cm]: | 25.5 x 60 x 34.7 |
| Rodzaj okapu: | Kominowy przyścienny skośny/wertykalny |
| 326.2 | |
| Moc silnika [W]: | 106 |
| 70 | |
| Tryb pracy: | , |
| Kolor (wykończenie): | Szary |
| Kolor: | Antracyt |
|---|---|
| Zasilanie: | Akumulatorowe |
| Pojemność pojemnika/worka [l]: | 3 |
| Przeznaczenie: | Do użytku profesjonalnego, Dywan, Podłogi |
| Waga [kg]: | 6.5 |
| Wyświetlacz: | Tak |
| Funkcje: | Możliwość wymiany baterii, Wyświetlacz, Regulacja mocy ssania, Dla posiadaczy zwierząt |
| Funkcje dodatkowe: | Automatyczne wykrywanie posadzki, Funkcja samooczyszczania szczotki walcowej, Lampka kontrolna, Tryb ECO... |
| 64 | |
| Napięcie akumulatora [V]: | 36 |
| 67 | |
| 32, 47, 50 | |
| Konstrukcja: | Ergonomiczny uchwyt |
| Nie |
| Kolor: | Czarny |
|---|---|
| Interfejs: | 2.4 GHz, USB |
| Komunikacja z komputerem: | Bezprzewodowa, Przewodowa |
| Dla graczy: | Tak |