- wyniki wyszukiwania:
Informacje o działaniu wyszukiwarki i zasadach prezentacji wyników znajdziesz w zasadach plasowania produktów i ofert
KATEGORIE
Komputery i tablety (3)
Dom (2)
Outlet (3355)
Filtruj produkty
Informacje o działaniu wyszukiwarki i zasadach prezentacji wyników znajdziesz w zasadach plasowania produktów i ofert
| Maksymalna waga dziecka [kg]: | 15 |
|---|---|
| Przedział wiekowy: | 6 - 36 m |
| Regulacja wysokości: | Nie |
| Składany: | Tak |
| Materiał wykonania: | Metal, Poliester, Tworzywo sztuczne |
| Wyposażenie: | 1 x kojec, Instrukcja obsługi w języku polskim, Karta gwarancyjna, Torba |
| Funkcje: | Do spania i do zabawy, Kieszeń na drobiazgi, Łatwy montaż i demontaż, Łatwy w transporcie... |
| Kolor: | Beżowy |
| Informacje dodatkowe: | Bezpieczny podczas zabawy, Boki z siateczki, Lekki, Materiał odporny na przetarcia, Trwała metalowa konstrukcja |
| Wyposażenie: | Dysza rotacyjna, Dysza Vario Power, Lanca Vario Power Click, Pistolet wysokociśnieniowy, Wąż, Złączka 3/4" |
|---|---|
| Ciśnienie maksymalne [bar]: | 110 |
| Długość węża [m]: | 5 |
| Zbiornik na detergent: | Nie |
| Zasilanie: | Sieciowe |
| Waga [kg]: | 4 |
| Poziom hałasu [dB]: | 90 |
| Kolor: | Żółto-czarny |
| Napięcie zasilające [V]: | 220-240 |
| Zastosowanie: | Do użytku domowego |
| Wyposażenie: | 1 x dyfuzor, 1 x koncentrator, Osłona filtra |
|---|---|
| Standardowa | |
| Moc [W]: | 1600 |
| Liczba prędkości nadmuchu: | 2 |
| Liczba zakresów temperatury: | 3 |
| Funkcje: | Funkcja zimnego nadmuchu, Jonizacja, Dyfuzor |
| Kolor: | Czarny |
| Wyposażenie: | Brak |
|---|---|
| Moc [W]: | 1000 |
| Funkcje: | Rozmrażanie, Automatyczne wyłączenie po zakończeniu opiekania |
| Liczba tostów: | 2 |
| Wykonanie obudowy: | Tworzywo sztuczne |
| Kolor: | Srebrny |
| Wyświetlacz: | Tak |
| Przeznaczenie: | Do użytku domowego |
|---|---|
| Zasilanie: | Akumulatorowe |
| Waga [kg]: | 1.6 |
| Funkcje: | Elektroszczotka, Możliwość wymiany baterii, Odłączany odkurzacz ręczny, Regulacja mocy ssania |
| 45 | |
| 45 | |
| Pojemność pojemnika/worka [l]: | 0.25 |
| Konstrukcja: | Silnik bezszczotkowy |
| 78 | |
| Nie | |
| Kolor: | Szary |
| Wyświetlacz: | Nie |
| Wyposażenie: | Kabel ładujący |
|---|---|
| Rodzaj: | Smartwatch |
| 1.54 | |
| Tak | |
| Płeć: | Damska, Męska |
| Kolor: | Czarny |
| Kształt: | Okrągły |
| Materiał wykonania: | Stal |
|---|---|
| Wyposażenie: | Dodatkowy wieszak na drobną bieliznę |
| Typ: | Rozkładana, Stojąca |
| Powierzchnia suszenia [m]: | 17 |
| Elektryczna: | Nie |
| Odporna na działanie warunków atmosferycznych: | Tak |
| Przeznaczenie: | Do użytku domowego |
|---|---|
| Zasilanie: | Sieciowe |
| Waga [kg]: | 2.2 |
| Funkcje: | Elektroszczotka, Podświetlana szczotka, Rura teleskopowa, Odłączany odkurzacz ręczny, Dla alergików |
| Pojemność pojemnika/worka [l]: | 0.5 |
| Konstrukcja: | Konstrukcja 2w1, Możliwość zawieszenia na ścianie, Podświetlenie LED na nasadce |
| 78 | |
| Nie | |
| Kolor: | Czarno-niebieski |
| Wyświetlacz: | Nie |
| Rodzaj: | Rysik |
|---|---|
| Materiał: | Poliwęglan |
| Kompatybilność: | iPad Air (4. generacji), iPad Air (5. generacji), iPad mini (6. generacji), iPad Pro 11 cali (1. generacji)... |
| Ładowanie magnetyczne: | Tak |
| Kolor: | Czarny |
| Waga [kg]: | 19 |
|---|---|
| Konstrukcja: | Ergonomiczny uchwyt |
| Poziom hałasu [dB]: | 88 |
| 25 - 57 | |
| 480 | |
| 40 | |
| Centralna regulacja wysokości koszenia | |
| Ostrza |
| Wyposażenie: | Dzbanek |
|---|---|
| Moc [W]: | 1000 |
| Funkcje: | Wskaźnik poziomu wody, Filtr |
| Rodzaj naczynia: | Dzbanek |
| Pojemność [filiżanki]: | 12 |
| Kolor: | Czarno-srebrny |
| Wskaźnik poziomu wody: | Tak |
| Przeznaczenie: | B3T67249WPB, B5T67249WDC, BM1WFU37225WPB, BM1WFU37225WW, BM1WFU38225WW, BM1WFU39225WPB, BM3T3820W, BM3T49230WPBDC... |
|---|---|
| Waga [kg]: | 1.23 |
| Typ: | Slim |
| Rodzaj produktu: | Łącznik |
| Kolor: | Biały |
Zakres od A do G
| Funkcje: | Zmiana kierunku otwierania drzwi, Sterowanie smartfonem, Szybkie chłodzenie, Szybkie zamrażanie, Komora zero... |
|---|---|
| Kolor: | Ciemny Inox |
| 203 x 59.5 x 65.8 | |
| 60 | |
| 283 chłodziarka + 130 zamrażarka | |
| 182 kWh = 209.3 zł | |
| Pełny No Frost | |
| 34 | |
| Wyświetlacz: | Wewnętrzny |
Zakres od A do G
| Wyposażenie: | Przewód z USB-C na MagSafe 3 (2 m), Zasilacz USB‑C o mocy 70 W |
|---|---|
| Waga [kg]: | 1.6 |
| RAM - nadrzędny: | 24GB |
| Dysk SSD - nadrzędny: | 512GB |
| Karta graficzna - nadrzędny: | Apple M4 Pro (16 rdzeni) |
| System operacyjny dla W11: | macOS |
| Złącza: | 1 x Czytnik kart pamięci SD, 1 x HDMI, 1 x MagSafe 3, 1 x Wyjście słuchawkowe/głośnikowe... |
| macOS |
| Wyposażenie: | Przewód USB‑C do ładowania (1 m) |
|---|---|
| 13", 2732 x 2048px, Liquid Retina,IPS | |
| Wersja systemu operacyjnego - nadrzędny: | iPadOS 18 |
| Złącza: | Złącze USB |
| Karta graficzna: | Apple M3 (9 rdzeni) |
| iPadOS |
| Przeznaczenie: | Kuchnie ceramiczne, Kuchnie elektryczne, Kuchnie gazowe, Kuchnie indukcyjne, Piekarniki |
|---|---|
| Waga [kg]: | 1.12 |
| Funkcje: | Możliwość stosowania w piekarniku |
| Rodzaj: | Patelnia ceramiczna |
| Kolor: | Stalowy |
| 28 | |
| Powłoka wewnętrzna: | Ceramiczna |
| Powłoka zewnętrzna: | Stal nierdzewna |
| Zawartość zestawu: | 1 x Patelnia 28 cm |
| Kształt: | Okrągła |
| Dysk SSD - nadrzędny: | 1000 GB PCIe NVMe 4.0 x4 |
|---|---|
| Karta graficzna - nadrzędny: | NVIDIA GeForce RTX 5060, 8 GB, GDDR7 |
| Pamięć RAM: | 32 GB, DDR5, 6000 MHz |
| Windows 11 Home (licencja cyfrowa) |
| Przeznaczenie: | Uniwersalny |
|---|---|
| Waga [kg]: | 3.37 |
| Typ: | Standard |
| Rodzaj produktu: | Łącznik |
| Kolor: | Czarno-biały |
| Rodzaj: | Zbiornik na deszczówkę |
|---|---|
| Kolor: | Antracytowy |
| Pojemność użytkowa [l]: | 230 |
| Kształt: | Walec |
| Materiał pojemnika: | Tworzywo sztuczne |
| Wskaźnik poziomu wody: | Nie |
| Przeznaczenie: | Dla dorosłych |
|---|---|
| Rodzaj: | Okulary |
| Materiał: | Grilamid TR-90, Poliwęglan |
| Płeć: | Damska, Męska |
| Kolor: | Fioletowy |
| Oprawki: | Półoprawkowe |
| Soczewki: | Fotochromowe |
| Nosek: | Zdejmowany |
| Zauszniki: | Miękkie i elastyczne |
Zakres od A do G
| Wyposażenie: | Instrukcja obsługi w języku polskim, Karta gwarancyjna |
|---|---|
| Funkcje: | Połowa załadunku |
| Kolor: | Srebrny |
| Wymiary (SxWxG) [cm]: | 55 x 44.3 x 50 |
| 6 | |
| Poziom emisji hałasu [dB]: | 51 |
| Zużycie energii na 100 cykli w programie EKO [kWh]: | 55 |
| Zużycie wody na cykl [l]: | 6.5 |
| Nie |
Zakres od A do G
| Materiał wykonania: | Poliester |
|---|---|
| Rodzaj: | Nogawki do masażera limfatycznego |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 1 |
| Kolor: | Czarno-pomarańczowy |
| Zawartość zestawu: | 2 x nogawka do masażu |
| Dedykowana marka: | Medivon |
| Dedykowany model: | Portia Leg |
| Zastosowanie: | Łagodzenie bólu mięśni i stawów |
| Informacje dodatkowe: | 2 komory, 4 tryby masażu, Oczyszczanie organizmu, Redukcja cellulitu, Rozgrzewanie, Usprawnienie krążenia krwi... |
| Zastosowanie: | Aparaty, Smartfony |
|---|---|
| Typ karty: | Micro SDXC |
| Pojemność [GB]: | 64 |
| Prędkość odczytu do MB/s: | 200 |
| Prędkość zapisu do MB/s: | 90 |
| Klasa prędkości: | A2, Klasa 10, UHS-I / U3, V30 |
| Adapter w zestawie: | Tak |
| Waga [kg]: | 2.2 |
|---|---|
| Kompatybilność: | Uniwersalny |
| Pojemność baterii [Ah]: | 11.6 |
| Li-Ion | |
| Producent ogniw: | Green Cell |
| Regulacja wysokości: | Tak |
|---|---|
| Wyposażenie: | Brak |
| Funkcje: | Antenka podtrzymująca przewód, Podstawka pod żelazko, Regulacja wysokości |
| Rodzaj produktu: | Deska do prasowania |
| Wykonanie blatu: | Tworzywo sztuczne |
| Wymiary blatu [cm]: | 120 x 38 |
| Wysokość maksymalna [cm]: | 100 |
| Wyposażenie: | Instrukcja obsługi w języku polskim, Karta gwarancyjna |
|---|---|
| 63 | |
| Wymiary (GxSxW) [cm]: | 28.5 x 59.6 x 4.4 |
| Rodzaj okapu: | Do montażu w szafce teleskopowy |
| 315 | |
| Moc silnika [W]: | 115 |
| Tryb pracy: | , |
| Kolor (wykończenie): | Czarny |