- wyniki wyszukiwania:
Informacje o działaniu wyszukiwarki i zasadach prezentacji wyników znajdziesz w zasadach plasowania produktów i ofert
KATEGORIE
Komputery i tablety (3)
Dom (2)
Outlet (3355)
Filtruj produkty
Informacje o działaniu wyszukiwarki i zasadach prezentacji wyników znajdziesz w zasadach plasowania produktów i ofert
| 7.92", 2344 x 2156px, OLED | |
| 12 GB | |
| 512 | |
| Pojemność akumulatora [mAh]: | 5150 |
| Qualcomm Snapdragon 8 Gen 3, Ośmiordzeniowy | |
| Aparat: | Tylny 2x50 Mpx + 40 Mpx, Przedni 20 Mpx |
| , Nano SIM | |
| Komunikacja: | 5G, Wi-Fi, NFC, Bluetooth 5.3, USB typ C |
| Android 14 | |
| Nie | |
| Android | |
| Kolor obudowy: | Zielony |
| Funkcje dodatkowe: | Barometr, , , Czujnik podczerwieni, , |
| Długość [m]: | 15 |
|---|---|
| Średnica węża [cal]: | 1/2 |
| Średnica węża [mm]: | 13 |
| Maksymalne ciśnienie [bar]: | 35 |
| Kolor: | Czarno-niebieski |
| Rodzaj: | Wąż |
| Seria: | Liano Xtreme |
| Rodzaj wkładu: | Actitex DISC™ - WES454 |
|---|---|
| Pojemność wody filtrowanej [l]: | 1 |
| Materiał wykonania: | Tritan |
| Kolor: | Różowy |
| Pojemność akumulatora [mAh]: | 30, 350 |
|---|---|
| Dedykowane: | Do podróży, Do telefonów |
| Czas pracy [h]: | do 26 |
| Bluetooth | |
| Pasmo przenoszenia min. [Hz]: | 20 |
| Pasmo przenoszenia max. [Hz]: | 20000 |
| Nie | |
| Regulacja głośności: | Tak |
| Kolor: | Ciemnoszary |
| Wyposażenie: | Kabel USB-A / USB-C, Silikonowe końcówki douszne (S, M, L) |
| Funkcje dodatkowe: | IPX6 |
| Funkcje: | Pamięć pomiarów, Pomiar pulsu, Zapamiętywanie daty i czasu pomiaru, Automatyczne pompowanie, Wykrywanie arytmii |
|---|---|
| Kolor: | Biały |
| Typ ciśnieniomierza: | Naramienny |
| Zasilanie: | 4 baterie AAA |
| Sposób pomiaru: | Oscylometryczny |
| Wielkość mankietu: | 22 - 40 cm |
| Rodzaj: | Ciśnieniomierz |
| Wyposażenie: | 4 x bateria AAA, Etui, Instrukcja obsługi w języku polskim, Karta gwarancyjna, Mankiet |
| Dla dzieci: | Nie |
| Wymiary (GxSxW) [cm]: | 37.5 x 90 x 73.5 |
|---|---|
| Rodzaj okapu: | Kominowy przyścienny skośny/wertykalny |
| 485.4 | |
| Moc silnika [W]: | 100 |
| 71 | |
| Mechaniczne | |
| Tryb pracy: | , |
| Kolor (wykończenie): | Czarny |
| 73.5 - 98 | |
| Wyposażenie: | Instrukcja obsługi w języku polskim, Karta gwarancyjna |
| 90 | |
| Funkcje dodatkowe: | Brak |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 1 |
|---|---|
| Kolor: | Czarno-srebrno-pomarańczowy |
| Rodzaj: | Zraszacz |
| Typ: | Pulsacyjny |
| Regulacja strumienia wody: | Tak |
| Liczba funkcji: | 1 |
| Maksymalna powierzchnia zraszania [m2]: | 500 |
| Wyposażenie: | Brak |
Zakres od A do G
| α7 Gen 6 AI Processor 4K | |
| Funkcje: | Wi-Fi, DLNA, Bluetooth, Nagrywanie na USB, LG QNED |
| Zasilanie: | 100-240V; 50-60Hz |
| 75" LED, UHD/4K, 3840 x 2160px | |
| 100 Hz | |
| Tak | |
| System operacyjny: | webOS TV |
| Dla graczy: | Tak |
| Tuner: | , , , |
| , | |
| HDMI x4, USB x2 | |
| Kolor obudowy: | Czarny |
| Wyposażenie: | Kabel zasilający, , Podstawa |
| Funkcje dodatkowe: | , Alerty sportowe, Alexa, Elektroniczny informator programowy (EPG), Google Assistant, Multi View, |
Zakres od A do G
Zakres od A do G
| Wyświetlacz: | Tak |
|---|---|
| Kolor: | Czarny |
| 312 | |
| 166 kWh = 190.9 zł | |
| Bezpieczeństwo użytkowania: | Alarm otwartych drzwi |
| Oświetlenie wnętrza: | Tak |
| Wysokość [cm]: | 185.6 |
| Wyposażenie: | Instrukcja obsługi w języku polskim, Karta gwarancyjna |
| Szerokość [cm]: | 59.5 |
| Funkcje dodatkowe: | Metal Cooling, , Wi-Fi |
Zakres od A do G
| Funkcje: | Automatyczne opróżnianie pojemnika, Automatyczny powrót do bazy i ładowanie, Programator pracy, Wirtualna ściana, Wi-Fi... |
|---|---|
| Kolor: | Biały |
| 59 | |
| Rodzaj: | Robot sprzątający |
| 300 | |
| Czas ładowania akumulatora [min]: | 300 |
| Wysokość [cm]: | 9.7 |
| Moc ssąca [kPa]: | 8.3 |
| Czujniki: | Antykolizyjne, Krawędzi, Odległości, Przeszkód, Uskoku podłoża |
| Wyposażenie: | 1 x środek czyszczący, Narzędzie do czyszczenia, Przewód zasilający, Stacja dokująca, Uchwyt na nakładkę do mopa |
| Szerokość [cm]: | 35 |
| Funkcje dodatkowe: | Samooczyszczanie, Sterowanie głosem, Unoszenie padów mopujących, Wi-Fi - sterowanie za pomocą smartfona |
| Dedykowane: | do PC, TV - Hi-Fi |
|---|---|
| Nie | |
| Pasmo przenoszenia min. [Hz]: | 20 |
| Pasmo przenoszenia max. [Hz]: | 20000 |
| 108 | |
| Nie | |
| Regulacja głośności: | Tak |
| Kolor: | Biały |
| Wyposażenie: | Słuchawki |
| Funkcje dodatkowe: | Elastyczny pałąk, JBL Pure Bass Sound, Lekka konstrukcja, Nieplączący się kabel |
| Funkcje: | Regulacja mocy ssania, Zwijacz przewodu |
|---|---|
| Kolor: | Niebiesko-szary |
| Zasilanie: | Sieciowe |
| 75 | |
| Wysokość [cm]: | 23.9 |
| Zbieranie kurzu: | Worek |
| Pojemność pojemnika/worka [l]: | 3.5 |
| Zasięg pracy [m]: | 12 |
| Długość [cm]: | 50 |
| Szerokość [cm]: | 28.8 |
| Funkcje dodatkowe: | Automatyczne pozycjonowanie worka na kurz, Parkowanie pionowe, Parkowanie poziome, Silnik PowerLine... |
| Wyświetlacz: | Tak |
|---|---|
| Kolor: | Czarny |
| Zasilanie: | Bateryjne, Sieciowe |
| Midi: | Nie |
| Pitch bend: | Nie |
| Funkcja czytania nut: | Nie |
| Liczba klawiszy klawiatury [szt]: | 44 |
| Kolor: | Czarny |
|---|---|
| Rodzaj: | Kask |
| Typ: | Dla dorosłych |
| Regulacja: | Od 56 do 62 cm |
| Materiał skorupy: | Tworzywo sztuczne |
| Materiał wewnętrzny: | EPS |
| Płeć: | Damska, Męska |
| Kolor: | Brązowy |
|---|---|
| Rodzaj: | Chlebak |
| Wysokość [cm]: | 18 |
| Wyposażenie: | Deska do krojenia |
| Długość [cm]: | 45 |
| Szerokość [cm]: | 26 |
| Funkcje: | Dotykowy ekran, Regulacja stopnia zmielenia kawy, Wbudowany młynek, Wskaźnik poziomu wody |
|---|---|
| Kolor: | Czarny |
| Sterowanie: | Elektroniczne |
| Wysokość [cm]: | 29.5 |
| Wyposażenie: | Odkamieniacz, Szczotka do czyszczenia |
| Szerokość [cm]: | 34.2 |
| Typ ekspresu: | Automatyczny |
| Ciśnienie [bar]: | 19 |
| Typ młynka: | Stalowy |
| Rodzaj kawy: | Ziarnista |
| Dostępne napoje: | Espresso, Espresso Double, Gorąca woda |
| Funkcje dodatkowe: | 5 ustawień mielenia, Aktywny monitoring ilości ziaren, Alarm zapełnienia pojemnika na fusy, Technologia Pre-Infusion... |
| Seria: | Cremmaet Cube |
| Kolor: | Pomarańczowy |
|---|---|
| Zasilanie: | Akumulator |
| Wysokość [cm]: | 19.1 |
| Szerokość [cm]: | 6.8 |
| Miejsce montażu: | Ściana, Stojące |
| Automatyczny: | Tak |
| Kolor: | Biało-szary |
|---|---|
| Zasilanie: | Sieciowe |
| Rodzaj: | Mop parowy |
| Wysokość [cm]: | 118 |
| Wyposażenie: | 2 x Nakładka do rękawicy parowej, Dyfuzor pary, Dysza skupiająca, Szczotka, Wąż |
| Ciśnienie [bar]: | 2.5 |
| Wskaźniki: | Wskaźnik gotowości pary |
| Szerokość wkładu mopującego [cm]: | 34 |
| Funkcje dodatkowe: | Bezpieczny dla drewnianych podłóg, Dezynfekcja, Łatwe czyszczenie pod meblami, Możliwość regulacji długości... |
| Kolor: | Czarny |
|---|---|
| Wysokość [cm]: | 56 |
| Wyposażenie: | Skrócona instrukcja obsługi, Śrubokręt, Śruby mocujące, Uchwyt biurkowy, Zacisk biurkowy |
| Szerokość [cm]: | 48 |
| Typ uchwytu: | Uchwyt biurkowy |
| Rozmiar ekranu [cal]: | 17 - 32 |
| Maksymalne obciążenie [kg]: | 9 |
| Regulacja w pionie: | +/- 45 stopni |
| Regulacja w poziomie: | +/- 90 stopni |
| Komunikacja: | 4G (LTE) eSIM, Bluetooth, NFC, WiFi |
|---|---|
| Kolor: | Gwiezdna szarość |
| Rodzaj: | Smartwatch |
| Wyposażenie: | Kabel USB do ładowania |
| Tak | |
| iOS | |
| Tak | |
| Płeć: | Damska, Męska |
| Seria: | Apple Watch Series 11 |
| Komunikacja: | 4G (LTE) eSIM, Bluetooth, NFC, WiFi |
|---|---|
| Kolor: | Księżycowa poświata |
| Rodzaj: | Smartwatch |
| Wyposażenie: | Kabel USB do ładowania, Pasek na nadgarstek |
| Nie | |
| iOS | |
| Tak | |
| Płeć: | Damska, Męska |
| Seria: | Apple Watch SE 3 |
| Dedykowane: | Do telefonów |
|---|---|
| Czas pracy [h]: | do 24 |
| Bluetooth | |
| Tak | |
| Regulacja głośności: | Nie |
| Kolor: | Biały |
| Wyposażenie: | 3 pary wkładek dousznych S/M/L, Etui z funkcją ładowania, Kabel USB-C |
| Funkcje dodatkowe: | Asystent głosowy, Dedykowana aplikacja, Dwa mikrofony kształtujące wiązkę akustyczną, IPX4, Kończenie rozmów... |
| Kolor: | Czarny |
|---|---|
| Dla graczy: | Tak |
| Typ klawiatury: | Mechaniczna |
| Komunikacja z komputerem: | Przewodowa |
| Interfejs: | USB-C |
| Podświetlenie: | Tak |
| Apple M4 | |
| macOS | |
| Złącza: | 1 x MagSafe 3, 1 x Wyjście słuchawkowe/głośnikowe, 2 x Thunderbolt 4 |
| Kolor obudowy: | Błękitny |
| Wysokość [cm]: | 1.13 |
| Czujniki: | Czujnik oświetlenia otoczenia |
| Wyposażenie: | Przewód z USB-C na MagSafe 3 (2 m), Zasilacz USB‑C o mocy 35 W |
| Szerokość [cm]: | 30.41 |
| RAM - nadrzędny: | 24GB |
| Dysk SSD - nadrzędny: | 512GB |
| Karta graficzna - nadrzędny: | Apple M4 (10 rdzeni) |
| Ekran - nadrzędny: | 13.6", 2560 x 1664px, Matryca IPS,Matryca Liquid Retina, LED, 60Hz |
| System operacyjny dla W11: | macOS |
| Kolor: | Czarno-srebrny |
|---|---|
| Typ: | Dla dorosłych |
| Regulacja: | Od 55 do 58 cm |
| Materiał skorupy: | Poliwęglan |
| Materiał wewnętrzny: | EPS |
| 6.1", 2556 x 1179px, Super Retina XDR, OLED | |
| 1000 | |
| Apple A17 Pro, Sześciordzeniowy | |
| Aparat: | Tylny 2x12 Mpx + 48 Mpx, Przedni 12 Mpx |
| , Nano SIM | |
| Komunikacja: | 5G, Wi-Fi, NFC, Bluetooth 5.3, USB typ C |
| iOS 17 | |
| Apple CPO: | Smartfon CPO |
| Nie | |
| iOS | |
| Kolor obudowy: | Tytan biały |
| Funkcje dodatkowe: | , Alarmowe SOS, Apple Pay, Barometr, , Face ID, Kompas cyfrowy, Magnetometr... |
| Kolor: | Czarny |
|---|---|
| Dopuszczalna waga [kg]: | 122 |
| Rekomendowany wzrost [cm]: | 120 - 220 |
| Materiał obicia: | ActiFit |
| Dla dzieci: | Tak |
| Seria: | Playseat Evolution |
| Podświetlenie RGB: | Nie |