- wyniki wyszukiwania:
Informacje o działaniu wyszukiwarki i zasadach prezentacji wyników znajdziesz w zasadach plasowania produktów i ofert
KATEGORIE
Komputery i tablety (3)
Dom (2)
Outlet (3355)
Filtruj produkty
Informacje o działaniu wyszukiwarki i zasadach prezentacji wyników znajdziesz w zasadach plasowania produktów i ofert
| Typ: | Rozkładana, Stojąca |
|---|---|
| Powierzchnia suszenia [m]: | 17 |
| Materiał wykonania: | Stal |
| Elektryczna: | Nie |
| Funkcje dodatkowe: | Antypoślizgowe nakładki, Blokada samoczynnego rozłożenia |
| Odporna na działanie warunków atmosferycznych: | Tak |
| Materiał wykonania: | Tworzywo sztuczne |
|---|---|
| Funkcje dodatkowe: | Bluetooth, Wyświetlacz LCD |
| 1200 | |
| 180 | |
| Nie | |
| Aplikacja do sterowania: | Einhell Connect |
| Tak | |
| Maksymalne nachylenie terenu [stopnie]: | 19 |
| 3 ostrza tnące | |
| Kolor: | Czarno-czerwony |
| Wyświetlacz: | Tak |
Zakres od A do G
| Funkcje dodatkowe: | Fresh Box, Funkcja ECO, Metal-Tech Cooling, , Multi Tray, Super Freeze, SuperCool, Wi-Fi |
|---|---|
| 203 x 59.5 x 65.8 | |
| 60 | |
| 283 chłodziarka + 130 zamrażarka | |
| 182 kWh = 209.3 zł | |
| Pełny No Frost | |
| 34 | |
| Funkcje: | Zmiana kierunku otwierania drzwi, Sterowanie smartfonem, Szybkie chłodzenie, Szybkie zamrażanie, Komora zero... |
| Kolor: | Ciemny Inox |
| Wyświetlacz: | Wewnętrzny |
Zakres od A do G
| Materiał wykonania: | Stal, Tworzywo sztuczne |
|---|---|
| Funkcje dodatkowe: | 3 tryby jazdy (eco, standard, sport), Elektroniczny licznik, Hak do przewożenia bagażu, Oświetlenie LED przód i tył... |
| Funkcje: | Tempomat, Sygnał dźwiękowy, Wyświetlacz |
| od 30 do 35 | |
| 500 | |
| 10 | |
| Nie | |
| 25 | |
| Maksymalne obciążenie [kg]: | 120 |
| Oświetlenie: | Przód, Tył |
| 36 | |
| 10.4 | |
| Kolor: | Czarny |
| Wyświetlacz: | Tak |
| Zasilanie: | Akumulator |
| Przeznaczenie: | Dla dorosłych |
| Rodzaj: | Smartwatch |
|---|---|
| Nie | |
| Komunikacja: | Bluetooth, NFC, WiFi |
| iOS | |
| Tak | |
| Płeć: | Damska, Męska |
| Kolor: | Księżycowa poświata |
| Seria: | Apple Watch SE 3 |
| Rodzaj konsoli: | Przenośna |
|---|---|
| Kolor: | Czarny |
| Tak | |
| Wi-Fi: | Tak |
| HDMI: | Tak |
| Gra w zestawie: | Nie |
| Liczba kontrolerów w zestawie: | 0 |
| Procesor: | H700 |
| 32 | |
| Funkcje: | Airfryer, Automatyczne wyłączanie, Opiekanie dolną grzałką, Opiekanie górną grzałką, Opiekanie górną i dolną grzałką... |
| Kolor: | Czarny |
| Maksymalna temperatura [st. C]: | 230 |
| Funkcje dodatkowe: | Lampka kontrolna |
|---|---|
| Funkcje: | Termostat, Zabezpieczenie przed przegrzaniem, Regulacja mocy, Nawiew zimnego powietrza... |
| Rodzaj: | Termowentylator |
| Kolor: | Biały |
| 2000 | |
| Element grzejny: | Grzałka elektryczna |
| Funkcje dodatkowe: | Apple Pay, Barometr, , Face ID, Przyspieszeniomierz, |
|---|---|
| Komunikacja: | 5G, Wi-Fi, NFC, Bluetooth 5.0, Złącze Lightning |
| Tak | |
| Tak | |
| 6.7", 2778 x 1284px, OLED, Super Retina XDR | |
| Apple A15 Bionic, Sześciordzeniowy | |
| iOS 15 | |
| Apple CPO: | Smartfon CPO |
| Nie | |
| Alarm (budzik): | Tak |
| Przeznaczenie: | Dla gracza, Uniwersalny |
| Materiał wykonania: | Stal, Tworzywo sztuczne |
|---|---|
| Funkcje dodatkowe: | 3 tryby jazdy (eco, standard, sport), Dystans całkowity, Dystans pojedynczego przejazdu... |
| Funkcje: | Tempomat, Sygnał dźwiękowy, Wyświetlacz |
| do 45 | |
| 350 | |
| 10 | |
| Nie | |
| 20 | |
| Maksymalne obciążenie [kg]: | 120 |
| Oświetlenie: | Przód, Tył |
| 36 | |
| 12.5 | |
| Kolor: | Czarny |
| Wyświetlacz: | Tak |
| Zasilanie: | Akumulator |
| Przeznaczenie: | Dla dorosłych |
| Funkcje dodatkowe: | Miarka w pokrywie, Zabezpieczenie przed nieprawidłowym montażem |
|---|---|
| Funkcje: | Kielich z miarką, Tryb pulsacyjny, System zabezpieczający przed przypadkowym uruchomieniem |
| Kolor: | Srebrny |
| 1200 | |
| Pojemność całkowita kielicha [l]: | 1.5 |
| Wykonanie kielicha: | Szkło |
| Liczba prędkości: | 3 |
| Możliwość mycia w zmywarce: | Nie |
| Funkcje dodatkowe: | Dedykowana aplikacja, DLNA, Możliwość ładowania smartfonów poprzez połączenie USB, Odtwarzanie plików z pamięci USB... |
|---|---|
| Rodzaj: | Stacjonarne |
| Wyświetlacz: | Tak |
| Cyfrowe | |
| Dźwięk: | Stereo |
| Zasilanie: | Sieciowe |
| Alarm (budzik): | Tak |
| Złącza: | AUX, Jack 3.5 mm, USB |
| Dla dzieci: | Nie |
| Typ: | Na bransolecie |
|---|---|
| Funkcje dodatkowe: | Alarm, Kalendarz automatyczny, Podświetlenie tarczy, Stoper, Zegar 12h, Zegar 24h |
| Płeć: | Unisex |
| Mechanizm: | Kwarcowy |
| Rodzaj szkła: | Żywiczne |
| Materiał koperty: | Metal, Żywica |
| Rodzaj: | Butelka |
|---|---|
| Kolor: | Czarny |
| Materiał: | Stal nierdzewna, Tworzywo sztuczne |
| Możliwość mycia w zmywarce: | Tak |
| Dla dzieci: | Nie |
| Funkcje dodatkowe: | HDR, Nagrywanie 4K, , Obrót obrazu o 180°, Slow Motion, Wbudowany mikrofon |
|---|---|
| Nie | |
| Bluetooth: | Tak |
| Tak | |
| Zasilanie: | Akumulatorowe |
| Maksymalna rozdzielczość nagrywania filmów: | 5760 x 2880 |
| Liczba klatek na sekundę: | 2.7K - 24 kl/s, 2.7K - 25 kl/s, 2.7K - 30 kl/s, 2.7K - 50 kl/s, 2.7K - 60 kl/s, 3.6K - 24 kl/s, 3.6K - 25 kl/s... |
| Rozdzielczość efektywna [Mpx]: | 18, 72 |
| Seria: | X3 |
| Typ: | Oscylacyjny |
|---|---|
| Rodzaj: | Zraszacz |
| Kolor: | Czarno-pomarańczowo-szary |
| Liczba funkcji: | 2 |
| Maksymalna powierzchnia zraszania [m2]: | 266 |
| Materiał wykonania: | Tritan |
|---|---|
| Kolor: | Fioletowy |
| Możliwość mycia w zmywarce: | Nie |
| Rodzaj wkładu: | Węglowy |
| Pojemność wody filtrowanej [l]: | 0.5 |
| Rodzaj produktu: | Butelka filtrująca |
| Typ: | Do mięsa |
|---|---|
| Rodzaj: | Tasak |
| Możliwość mycia w zmywarce: | Tak |
| Rękojeść: | Tworzywo POM |
| Liczba elementów [szt]: | 1 |
| Długość ostrza [cm]: | 18 |
| Typ: | Ceramiczny |
|---|---|
| Funkcje dodatkowe: | Funkcja oscylacji, Timer, Zdalne sterowanie za pomocą pilota |
| Funkcje: | Termostat, Wyłącznik czasowy, Zabezpieczenie przed przegrzaniem |
| Rodzaj: | Grzejnik |
| Kolor: | Biały |
| 1500 | |
| Wyświetlacz: | Tak |
| Zasilanie: | Sieciowe |
| Wymiary (WxSxG) [mm]: | 280 x 150 x 150 |
| Przeznaczenie: | Wewnętrzne |
| Typ: | Na pasku |
|---|---|
| Funkcje dodatkowe: | Datownik |
| Płeć: | Damski |
| Mechanizm: | Kwarcowy |
| Rodzaj szkła: | Mineralne |
| Materiał koperty: | Stal nierdzewna |
Zakres od A do G
| Jasność ekranu [cd/m2]: | 450 |
|---|---|
| 16:9 | |
| Złącza: | AC-in (wejście zasilania) - 1 szt., DisplayPort - 1 szt., HDMI - 2 szt., USB 3.2 Gen. 1 - 2 szt.... |
Zakres od A do G
| Typ: | Uchylny |
|---|---|
| Materiał wykonania: | Stal nierdzewna |
| Pojemność [l]: | 15 |
| Kolor: | Srebrny |
| Rodzaj wykończenia: | Połysk |
| Mechanizm otwierania: | Uchylny |
| Liczba komór: | 1 |
| Przeznaczenie: | Do kuchni |
| Kolor: | Różowo-biały |
|---|---|
| Rekomendowany wzrost [cm]: | 135 - 190 |
| Materiał obicia: | Tkanina Mesh, XTwill |
| Dla dzieci: | Nie |
| Seria: | Huzaro Force |
| Wysokość siedziska [cm]: | 40 - 50 |
| Podświetlenie RGB: | Nie |
| Funkcje dodatkowe: | Ergonomiczny uchwyt, Grube dno, Równomierna dystrybucja ciepła |
|---|---|
| Rodzaj: | Patelnia grillowa |
| Kolor: | Czarny |
| Możliwość mycia w zmywarce: | Tak |
| Ilość elementów: | 1 |
| 25 | |
| Powłoka wewnętrzna: | Żeliwna |
| Powłoka zewnętrzna: | Żeliwna |
| Przeznaczenie: | Kuchnie ceramiczne, Kuchnie elektryczne, Kuchnie gazowe, Kuchnie indukcyjne |
| Zawartość zestawu: | 1 x Patelnia 25 cm |
| Typ: | Jednorodzinny |
|---|---|
| Funkcje: | Czytnik kart i breloków zbliżeniowych, Domofon do furtki, Funkcja interkom, Regulacja głośności |
| Kolor: | Czarny |
| Wi-Fi: | Tak |
| Zasilanie: | Sieciowe |
| Rodzaj produktu: | Wideodomofon |
| Współpraca z systemami: | Brak |
| Dedykowana aplikacja: | Tuya Smart |
| Montaż: | Natynkowy |
| Funkcje dodatkowe: | Wyświetlacz elektroniczny |
|---|---|
| 63 | |
| Moc silnika [W]: | 206 |
| 4 | |
| Wymiary (GxSxW) [cm]: | 50 x 39 x 81.7 |
| Rodzaj okapu: | Kominowy przyścienny tuba |
| 505 | |
| Wydajność maksymalna [m3/h] (tryb turbo): | 767 |
| Tryb pracy: | , |
| Kolor (wykończenie): | Biały |
| Rodzaj: | Ładowarka mobilna |
|---|---|
| Komunikacja: | Bluetooth, Wi-Fi |
| Kolor: | Czarny |
| Rodzaj złącza: | Wtyk typ 2 |
| Moc [kW]: | 22 |
| Liczba faz zasilania: | 3 |
| Wymiary [cm]: | 6 x 10 x 512 |
| Kolor: | Czarny |
|---|---|
| Typ klawiatury: | Membranowa |
| Typ myszy: | Optyczna |
| Komunikacja z komputerem: | Bezprzewodowa |
| Interfejs: | USB |
| Klawisze numeryczne: | Tak |