- wyniki wyszukiwania:
Informacje o działaniu wyszukiwarki i zasadach prezentacji wyników znajdziesz w zasadach plasowania produktów i ofert
KATEGORIE
Komputery i tablety (3)
Dom (2)
Outlet (3471)
Filtruj produkty
Informacje o działaniu wyszukiwarki i zasadach prezentacji wyników znajdziesz w zasadach plasowania produktów i ofert
| Wykonanie blatu: | Siatka metalowa |
|---|---|
| Wymiary blatu [cm]: | 110 x 33 |
| Funkcje: | Podstawka pod żelazko |
| Wyposażenie: | Brak |
| Rodzaj produktu: | Deska do prasowania |
| Typ obudowy: | Middle Tower |
|---|---|
| Standard płyty głównej: | ATX, microATX, Mini-ITX |
| Liczba zamontowanych wentylatorów: | 2 |
| Podświetlenie: | Bez podświetlenia |
| Przyciski i regulatory: | Power |
| Wymiary (GxSxW) [mm]: | 447 x 215 x 469 |
| Kolor: | Czarny |
| Wyposażenie: | Instrukcja montażu, Wspornik wentylatorów, Zestaw montażowy |
| Materiał: | Stal, Tworzywo sztuczne |
Zakres od A do G
| Funkcje: | Wi-Fi, Bluetooth |
|---|---|
| HDMI x3, USB x2 | |
| 55" QLED, UHD/4K, 3840 x 2160px | |
| 144 Hz | |
| Tak | |
| System operacyjny: | Google TV |
| Dla graczy: | Tak |
| Tuner: | , , |
| , HDR10+, | |
| Funkcje dodatkowe: | Centrum sterowania inteligentnym domem, Google Assistant, Odtwarzanie multimediów z USB |
| Zasilanie: | 200-240V; 50-60Hz |
| Wyposażenie: | Kabel zasilający, Pilot, Podstawa, Zestaw śrub |
| Cortex A73 | |
| 300 x 300 |
Zakres od A do G
| Funkcje: | Regulacja poziomów mocy |
|---|---|
| Kolor: | Biały |
| Moc [W]: | 45 |
| Średnica śmigła [cm]: | 36 |
| Liczba poziomów mocy: | 3 |
| Funkcje dodatkowe: | Oscylacja |
| Zasilanie: | Sieciowe |
| Wyposażenie: | Brak |
| Wysokość [cm]: | 125 |
| Poziom hałasu [dB]: | 45 |
| Funkcje: | Sygnał dźwiękowy |
|---|---|
| Kolor: | Biały |
| Funkcje dodatkowe: | Antypoślizgowy podest, Aplikacja Android/iOS, Bluetooth, GPS, Napęd zabezpieczony blokadą cyfrową... |
| do 40 | |
| 9 | |
| Nie | |
| 29 | |
| Maksymalne obciążenie [kg]: | 100 |
| Oświetlenie: | Przód, Tył |
| Nie | |
| 12.8 | |
| Zasilanie: | Akumulator |
| Wyposażenie: | Instrukcja obsługi w języku polskim, Karta gwarancyjna, Ładowarka |
| Przeznaczenie: | Dla dorosłych |
| Kolor: | Czarno-szary |
|---|---|
| Funkcje dodatkowe: | 8 głowic masujących, Podgrzewanie, Zmiana kierunku obrotu głowic masujących |
| Ilość trybów masażu: | 3 |
| Konstrukcja: | Lekka konstrukcja |
| Działanie: | Odprężające, Pobudza krążenie krwi, Regeneracja mięśni, Rozluźnienie mięśni, Uspokajające |
| Wyposażenie: | Adapter samochodowy, Torba do przechowywania i przenoszenia, Zasilacz sieciowy |
| Rodzaj zasilania: | Sieciowe, Zasilacz samochodowy |
| Funkcje: | Odporność na uderzenia, Odporność na zarysowania, Odporność na wysokie temperatury... |
|---|---|
| Kolor: | Biały |
| Funkcje dodatkowe: | Możliwość podłączenia zmywarki/pralki, Odporność na uderzenia, Odporność na wysokie temperatury... |
| Wymiary (szer. x głęb.) [cm]: | 48.5 x 61.5 |
| Typ: | Wpuszczany |
| Wykonanie: | Ceramika |
| Wyposażenie: | Instrukcja obsługi w języku polskim, Karta gwarancyjna |
| Pojemność [Ah]: | 1.3 |
|---|---|
| Maksymalny prąd ładowania [A]: | 0.36 |
| Napięcie [V]: | 6 |
| Rodzaj konektora: | Fast-on 187 (T1) |
| Przeznaczenie: | Kasy fiskalne, Oświetlenie awaryjne, Quady, Sprzęty medyczne, Systemy alarmowe, Systemy monitoringu, UPS... |
| Funkcje: | Ociekacz, Higieniczna powierzchnia, Odporność na uderzenia, Odporność na zarysowania, Odporny na promieniowanie UV |
|---|---|
| Kolor: | Stalowy |
| Funkcje dodatkowe: | Higieniczna powierzchnia, Odporność na uderzenia, Odporność na zarysowania, Odporny na promieniowanie UV |
| Wymiary (szer. x głęb.) [cm]: | 50 x 79 |
| Typ: | Wpuszczany |
| Wykonanie: | Stal nierdzewna |
| Wyposażenie: | Instrukcja obsługi w języku polskim, Karta gwarancyjna, Klipsy do montażu |
| Typ obudowy: | Midi Tower ATX |
|---|---|
| Standard płyty głównej: | ATX, ITX, microATX |
| Liczba zamontowanych wentylatorów: | 8 |
| Podświetlenie: | ARGB |
| Przyciski i regulatory: | Power, Reset |
| Wymiary (GxSxW) [mm]: | 445 x 235 x 503 |
| Kolor: | Czarny |
| Wyposażenie: | Instrukcja obsługi, Pudełko na śrubki, Ściereczka, Śrubokręt |
| Materiał: | Stal, Szkło hartowane |
| Kolor: | Czarny |
|---|---|
| Zasilanie: | Sieciowe |
| Prędkość obrotowa [obr/min]: | 35000 |
| Typ frezów: | Ceramiczne |
| Możliwość zmiany kierunku obrotu frezu: | Tak |
| Wyposażenie: | 6 x kapturek, Pedał nożny, Zestaw frezów |
| Złącza: | 1 x MagSafe 3, 1 x Wyjście słuchawkowe/głośnikowe, 2 x Thunderbolt 4 |
|---|---|
| macOS | |
| Wyposażenie: | Przewód z USB-C na MagSafe 3 (2 m), Zasilacz z dwoma portami USB-C o mocy 35 W |
| Apple M4 | |
| Szybkie ładowanie: | Tak |
| Wysokość [cm]: | 1.15 |
| Funkcje: | Jakość snu, Monitorowanie sportu i aktywności, Monitorowanie stanu zdrowia |
|---|---|
| Kolor: | Złoty |
| Wyposażenie: | Kabel USB, Pasek, Stacja ładująca |
| Rozmiar jubilerski: | 17 |
| Obwód wewnętrzny [mm]: | 57 |
| Kompatybilność: | Android, iOS |
| NFC: | Nie |
| Materiał wykonania pierścienia: | Stal nierdzewna, Żywica |
| Typ obudowy: | Middle Tower |
|---|---|
| Standard płyty głównej: | ATX, EATX (o szerokości do 280 mm), microATX, Mini-ITX |
| Liczba zamontowanych wentylatorów: | 4 |
| Podświetlenie: | DRGB |
| Przyciski i regulatory: | Power, Reset |
| Wymiary (GxSxW) [mm]: | 450 x 230 x 500 |
| Kolor: | Czarny |
| Wyposażenie: | Elementy montażowe |
| Materiał: | ABS, Stal, Szkło hartowane |
| Regulacja oporu: | Tak |
|---|---|
| Magnetyczny | |
| Pomiar pulsu: | Tak |
| Długość kroku [cm]: | 51 |
| Waga koła zamachowego [kg]: | 9 |
| Maksymalna waga użytkownika [kg]: | 180 |
| Rolki transportowe: | Tak |
| Kolor: | Czarny |
|---|---|
| Funkcje dodatkowe: | Brak |
| Wyposażenie: | Pakiet startowy folii |
| Rodzaj laminacji: | Na gorąco, Na zimno |
| Automatyczne wyłączanie: | Nie |
| Maksymalna szerokość laminacji [mm]: | 340 |
| Prędkość laminacji [cm/min]: | 25 |
| Wysokość [cm]: | 6.5 |
| Funkcje: | Oświetlenie wnętrza, Wyświetlacz, Grill |
|---|---|
| Kolor: | Czarno-srebrny |
| Liczba poziomów mocy: | 10 |
| Funkcje dodatkowe: | Blokada rodzicielska |
| Typ: | Z ramką |
| Wyposażenie: | Kratka do grillowania, Talerz obrotowy |
| 42 | |
| Dotykowe, Pokrętłami | |
| Wymiary (GxSxW) [cm]: | 56.7 x 59.5 x 45.5 |
| Funkcje podstawowe: | Podgrzewanie, Rozmrażanie |
| Wysokość [cm]: | 45.5 |
| Zastosowane technologie: | Brak |
| Kolor: | Szary |
|---|---|
| Funkcje dodatkowe: | 6 poziomów temperatury, Można prać w pralce w temperaturze 30°C, Pilot, Timer, Zabezpieczenie przed przegrzaniem |
| Wyposażenie: | 1 x Pilot |
| Rodzaj produktu: | Koc elektryczny |
| Rozmiar [cm]: | 150 x 180 |
| Materiał: | Plusz |
| Termostat: | Tak |
| Kolor: | Biały |
|---|---|
| Szybkie ładowanie: | Tak |
| Zasilacz w zestawie: | Nie |
| Kabel na wyposażeniu: | Nie |
| Prąd wyjściowy [A]: | 2.77 |
| Indukcja, MagSafe |
| Funkcje: | Automatyczne wyłączenie |
|---|---|
| Kolor: | Biały |
| Funkcje dodatkowe: | Automatyczne odmrażanie |
| Konstrukcja: | Dotykowy panel sterowania |
| Typ: | Kondensacyjny |
| Zasilanie: | Sieciowe |
| Wyposażenie: | Brak |
| Sterowanie: | Elektroniczne |
| Pojemność zbiornika [l]: | 0.6 |
| Max powierzchnia osuszania [m2]: | 15 |
| 35 | |
| Możliwość montażu na ścianie: | Nie |
| Funkcje: | Regulacja poziomów mocy, Regulacja prędkości nawiewu, Sterowanie za pomocą pilota, Funkcja grzania |
|---|---|
| Kolor: | Biały |
| Moc [W]: | 3800 |
| Liczba poziomów mocy: | 2 |
| Funkcje dodatkowe: | 3 prędkości nawiewu, Funkcja optymalnej temperatury Zone Follow, Funkcja samoodparowania kondensatu... |
| Wyposażenie: | 2 x Filtr, Pilot, Rura do odprowadzania powietrza, Zestaw montażowy |
| Wysokość [cm]: | 76.4 |
| Poziom hałasu [dB]: | 65 |
| Wymiary (SxWxG) [cm]: | 47 x 76.4 x 37 |
| Funkcje: | Uchylna klapka wlewu wody |
|---|---|
| Kolor: | Turkusowy |
| Wykonanie: | Tworzywo sztuczne |
| Rodzaj produktu: | Dzbanek filtrujący |
| Pojemność wody filtrowanej [l]: | 1.4 |
| Liczba wkładów w zestawie: | 1 |
| Kolor: | Czarny |
|---|---|
| Maksymalne obciążenie [kg]: | 35 |
| Typ uchwytu: | Stojak |
| Rozmiar ekranu [cal]: | 32 - 65 |
| Standard VESA: | 200 x 200, 400 x 400 |
| Sposób montażu: | Stojak |
| Regulacja w pionie: | +3 / -5 stopni |
| Funkcje: | Funkcja zimnego nadmuchu |
|---|---|
| Kolor: | Biały |
| Wyposażenie: | 1 x uchwyt ścienny |
| Hotelowa | |
| Liczba prędkości nadmuchu: | 2 |
| Liczba zakresów temperatury: | 3 |
| Zastosowane technologie: | Brak |
| Kolor: | Niebiesko-zielony |
|---|---|
| Typ: | Dla dzieci |
| Przeznaczenie: | Rower |
| Rozmiar: | M |
| Regulacja: | Od 50 do 55 cm |
| Materiał skorupy: | Tworzywo sztuczne |
| Materiał wewnętrzny: | EPS |
| Kompatybilność: | 2066, 2011, 2011-3, 1700, 1200, 1151, 1150, 1155, AM5, AM4, sTRX4, sTR4 |
|---|---|
| Rodzaj chłodzenia procesora: | Wodne |
| Średnica wentylatora: | 2x 120 mm |
| Podświetlenie wentylatorów: | ARGB |
| Kolor łopatek wentylatora: | Biały |
| Kolor ramki wentylatora: | Czarny |
| Kolor radiatora: | Czarny |
| Funkcje: | Funkcja zimnego nadmuchu |
|---|---|
| Kolor: | Biały |
| Wyposażenie: | 1 x uchwyt ścienny |
| Hotelowa | |
| Liczba prędkości nadmuchu: | 2 |
| Liczba zakresów temperatury: | 3 |
| Zastosowane technologie: | Brak |