- wyniki wyszukiwania:
Informacje o działaniu wyszukiwarki i zasadach prezentacji wyników znajdziesz w zasadach plasowania produktów i ofert
KATEGORIE
Komputery i tablety (3)
Dom (2)
Outlet (3471)
Filtruj produkty
Informacje o działaniu wyszukiwarki i zasadach prezentacji wyników znajdziesz w zasadach plasowania produktów i ofert
| Rodzaj produktu: | Koc elektryczny |
|---|---|
| Rozmiar [cm]: | 150 x 180 |
| Materiał: | Plusz |
| Moc [W]: | 120 |
| Funkcje dodatkowe: | 6 poziomów temperatury, Można prać w pralce w temperaturze 30°C, Pilot, Timer, Zabezpieczenie przed przegrzaniem |
| Termostat: | Tak |
| Kolor: | Szary |
| Wyposażenie: | 1 x Pilot |
| Moc [W]: | 15 |
|---|---|
| Zasilacz w zestawie: | Nie |
| Kabel na wyposażeniu: | Nie |
| Prąd wyjściowy [A]: | 2.77 |
| Indukcja, MagSafe | |
| Kolor: | Biały |
| Rodzaj: | Ładowarka indukcyjna |
| 23 | |
| Funkcje dodatkowe: | Automatyczne odmrażanie |
| Typ: | Kondensacyjny |
| Sterowanie: | Elektroniczne |
| Pojemność zbiornika [l]: | 0.6 |
| Max powierzchnia osuszania [m2]: | 15 |
| 35 | |
| Funkcje: | Automatyczne wyłączenie |
| Możliwość montażu na ścianie: | Nie |
| Kolor: | Biały |
| Wyposażenie: | Brak |
| Waga [kg]: | 0.9 |
| Rodzaj dysku: | SSD |
|---|---|
| Typ dysku: | Wewnętrzny |
| Pojemność dysku: | 256 GB |
| Interfejs: | SATA III (6 Gb/s) |
| Format: | 2.5" |
| Kolor: | Czarny |
| Materiał: | Porcelana |
|---|---|
| Rodzaj: | Zestaw filiżanek |
| Pojemność [ml]: | 250 |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 6 |
| Przeznaczenie: | Do herbaty, Do kawy |
| Funkcje dodatkowe: | 3 prędkości nawiewu, Funkcja optymalnej temperatury Zone Follow, Funkcja samoodparowania kondensatu... |
|---|---|
| Funkcje: | Regulacja poziomów mocy, Regulacja prędkości nawiewu, Sterowanie za pomocą pilota, Funkcja grzania |
| Kolor: | Biały |
| Rodzaj: | Klimatyzator |
| Wysokość [cm]: | 76.4 |
| Moc [W]: | 3800 |
| Liczba poziomów mocy: | 2 |
| Poziom hałasu [dB]: | 65 |
| Wyposażenie: | 2 x Filtr, Pilot, Rura do odprowadzania powietrza, Zestaw montażowy |
| Wymiary (SxWxG) [cm]: | 47 x 76.4 x 37 |
| Rodzaj produktu: | Dzbanek filtrujący |
|---|---|
| Funkcje: | Uchylna klapka wlewu wody |
| Kolor: | Turkusowy |
| Liczba wkładów w zestawie: | 1 |
| Kolor: | Czarny |
|---|---|
| Typ uchwytu: | Stojak |
| Rozmiar ekranu [cal]: | 32 - 65 |
| Maksymalne obciążenie [kg]: | 35 |
| Sposób montażu: | Stojak |
| Regulacja w pionie: | +3 / -5 stopni |
| Moc [W]: | 1600 |
|---|---|
| Funkcje: | Funkcja zimnego nadmuchu |
| Kolor: | Biały |
| Wyposażenie: | 1 x uchwyt ścienny |
| Hotelowa | |
| Liczba prędkości nadmuchu: | 2 |
| Liczba zakresów temperatury: | 3 |
| Zastosowane technologie: | Brak |
| Typ: | Dla dzieci |
|---|---|
| Kolor: | Niebiesko-zielony |
| Rodzaj: | Kask |
| Przeznaczenie: | Rower |
| Rozmiar: | M |
| Materiał skorupy: | Tworzywo sztuczne |
| Materiał wewnętrzny: | EPS |
| Płeć: | Damska |
| Średnica wentylatora: | 2x 120 mm |
|---|---|
| Podświetlenie wentylatorów: | ARGB |
| Kolor łopatek wentylatora: | Biały |
| Kolor ramki wentylatora: | Czarny |
| Moc [W]: | 1600 |
|---|---|
| Funkcje: | Funkcja zimnego nadmuchu |
| Kolor: | Biały |
| Wyposażenie: | 1 x uchwyt ścienny |
| Hotelowa | |
| Liczba prędkości nadmuchu: | 2 |
| Liczba zakresów temperatury: | 3 |
| Zastosowane technologie: | Brak |
| Funkcje dodatkowe: | Wyświetlacz elektroniczny |
|---|---|
| Elektroniczne | |
| 62 | |
| Wyposażenie: | Instrukcja obsługi w języku polskim, Karta gwarancyjna, Pilot |
| Wymiary (GxSxW) [cm]: | 39 x 39 |
| Rodzaj okapu: | Kominowy wyspowy tuba |
| Moc silnika [W]: | 115 |
| Tryb pracy: | , |
| Kolor (wykończenie): | Złoty |
| Funkcje dodatkowe: | Automatyczna regulacja ostrości, Dolby Digital Plus, Funkcja ochrony oczu, HDR 10, Kompatybilność HLG |
|---|---|
| Sterowanie: | Pilot |
| Kolor: | Czarny |
| Wysokość [cm]: | 4.8 |
| Wyposażenie: | Kabel zasilający, Pilot |
| Waga [kg]: | 1.28 |
| Laser | |
| 1200 | |
| 1920 x 1080 | |
| Tak | |
| Tak |
Zakres od A do G
| Funkcje dodatkowe: | Bixby, Dotknij i wyświetl, Elektroniczny informator programowy (EPG), Mobile to TV, Multi View... |
|---|---|
| Funkcje: | Wi-Fi, Bluetooth, Samsung NEO QLED |
| Wyposażenie: | Kabel zasilający, Pilot, Podstawa |
| Tak | |
| 75" QD-Mini LED, UHD/4K, 3840 x 2160px | |
| System operacyjny: | Tizen TV |
| Dla graczy: | Tak |
| Tuner: | Analogowy, , , DVB-T2C/HEVC |
| Kolor obudowy: | Srebrny |
| Czterordzeniowy | |
| Rozdzielczość: | 3840 x 2160 |
Zakres od A do G
| Kolor: | Srebrny |
|---|---|
| Rodzaj: | Smartwatch |
| Wyposażenie: | Kabel USB do ładowania |
| Tak | |
| Komunikacja: | Bluetooth, NFC, WiFi |
| Android | |
| 1.34 | |
| Tak | |
| Płeć: | Damska, Męska |
| 438 x 438 |
| Kolor: | Łupek |
|---|---|
| Rodzaj: | Smartwatch |
| Wyposażenie: | Kabel USB do ładowania |
| Tak | |
| Komunikacja: | 4G (LTE) eSIM, Bluetooth, NFC, WiFi |
| iOS | |
| Tak | |
| Płeć: | Damska, Męska |
| Wysokość [cm]: | 28.06 |
|---|---|
| Wyposażenie: | Przewód USB‑C do ładowania (1 m) |
| iPadOS | |
| Kolor obudowy: | Księżycowa poświata |
| Komunikacja: | Wi-Fi 802.11 a/b/g/n/ac/ax, Bluetooth 5.3, Modem 5G, Moduł GPS |
| 13", 2732 x 2048px, Liquid Retina,IPS | |
| 512 | |
| 8 | |
| Apple M3, 8-rdzeniowy | |
| Wersja systemu operacyjnego - nadrzędny: | iPadOS 18 |
| Model tabletu: | iPad Air 13 cali (7. generacji) |
| Seria tabletu: | iPad Air |
| Rodzaj zasilania: | Akumulatorowe |
|---|---|
| Interfejs: | 2.4 GHz, Bluetooth, USB-C |
| Kolor: | Czarny |
| Dla graczy: | Tak |
| Podświetlenie: | Nie |
| Kolor: | Łupek |
|---|---|
| Rodzaj: | Smartwatch |
| Wyposażenie: | Kabel USB do ładowania |
| Tak | |
| Komunikacja: | 4G (LTE) eSIM, Bluetooth, NFC, WiFi |
| iOS | |
| Tak | |
| Płeć: | Damska, Męska |
| 416 x 496 |
Zakres od A do G
| Funkcje dodatkowe: | , Alexa, Kamera, Odtwarzanie multimediów z USB, Sterowanie smartfonem |
|---|---|
| Funkcje: | Wi-Fi, DLNA, Bluetooth, LG NanoCell,LG QNED |
| Wyposażenie: | Baterie, Kabel zasilający, , Podstawa |
| Tak | |
| 86" QNED, UHD/4K, 3840 x 2160px | |
| System operacyjny: | webOS TV |
| Dla graczy: | Tak |
| Tuner: | Analogowy, , , , , |
| Kolor obudowy: | Czarny |
| α8 AI Processor 4K | |
| Rozdzielczość: | 3840 x 2160 |
Zakres od A do G
| Materiał: | Stal chromowana |
|---|---|
| Typ: | Łamany |
| Rodzaj: | Gryf |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 1 |
| Waga [kg]: | 6.6 |
| Średnica [cm]: | 3 |
| Długość [cm]: | 120 |
| Maksymalny udźwig [kg]: | 180 |
| Kolor: | Naturalny |
|---|---|
| Rodzaj: | Smartwatch |
| Wyposażenie: | Kabel USB do ładowania |
| Tak | |
| Komunikacja: | 4G (LTE) eSIM, Bluetooth, NFC, WiFi |
| iOS | |
| Tak | |
| Płeć: | Damska, Męska |
| 422 x 514 |
| Kolor: | Północ |
|---|---|
| Rodzaj: | Smartwatch |
| Wyposażenie: | Kabel USB do ładowania, Pasek na nadgarstek |
| Nie | |
| Komunikacja: | 4G (LTE) eSIM, Bluetooth, NFC, WiFi |
| iOS | |
| Tak | |
| Płeć: | Damska, Męska |
| 324 x 394 |
| Rodzaj zasilania: | Z urządzenia |
|---|---|
| Interfejs: | USB-C |
| Kolor: | Czarny |
| Rozmiar: | 96% |
| Dla graczy: | Tak |
| Typ klawiatury: | Mechaniczna |
| Podświetlenie: | Tak |
| Rodzaj: | Folia ochronna |
|---|---|
| Marka tabletu: | Apple |
| Model tabletu: | iPad Pro 11 cali (4. generacji), iPad Pro 11 cali (5. generacji), iPad Pro 11 cali (6. generacji) |
| Seria tabletu: | iPad Pro |
| Funkcje dodatkowe: | Aplikacja Bose, Kończenie rozmów, Odbieranie połączeń, Sterowanie głosowe, Technologia ActiveSense... |
|---|---|
| Kolor: | Czarny |
| Wyposażenie: | Etui, Kabel jack 3.5 mm - 2.5 mm, Kabel USB-C / USB-C |
| Dedykowane: | Audiofilskie, Do podróży, Do telefonów |
| Czas pracy [h]: | do 30 |
| Bluetooth | |
| Tak | |
| Regulacja głośności: | Tak |
| 2700 | |
| Funkcje dodatkowe: | 8 programów gotowania, Automatyczne wyłączenie, Niezależne ustawienia gotowania dla 2 komór, Podświetlane wnętrze... |
| Typ: | Frytkownica beztłuszczowa |
| Sterowanie: | Elektroniczne |
| Funkcje: | Programator czasowy, Regulacja temperatury |
| Kolor: | Czarny |
| 9 | |
| Pojemność koszyka [kg]: | 4.5 |
| Zakres temperatury (min-max): | 80 - 200 °C |
| Możliwość mycia części w zmywarce: | Nie |