- wyniki wyszukiwania:
Informacje o działaniu wyszukiwarki i zasadach prezentacji wyników znajdziesz w zasadach plasowania produktów i ofert
KATEGORIE
Komputery i tablety (3)
Dom (2)
Outlet (3471)
Filtruj produkty
Informacje o działaniu wyszukiwarki i zasadach prezentacji wyników znajdziesz w zasadach plasowania produktów i ofert
Zakres od A do G
| 65" OLED, UHD/4K, 3840 x 2160px | |
| 144 Hz | |
| Tak | |
| System operacyjny: | Google TV |
| Dla graczy: | Tak |
| Tuner: | , , , , |
| , , HDR10+, HDR10+ Adaptive, | |
| HDMI x4, USB x2 | |
| Funkcje: | Wi-Fi, DLNA, Bluetooth, Philips Ambilight 3-stronny |
| Kolor obudowy: | Czarny |
| Zasilanie: | 220 - 240 V 50/60 Hz |
| Czterordzeniowy | |
| System dźwięku: | 2.1 |
Zakres od A do G
| Stosunek sygnał/szum [dB]: | 125 |
|---|---|
| Zniekształcenia harmoniczne [%]: | 0.0006 |
| Rekomendowana impedancja słuchawek [Ohm]: | 16 - 300 |
| Złącze: | , Lightning |
| Kolor: | Czarny |
| Kolor obudowy: | Biały |
|---|---|
| Druk w kolorze: | Tak |
| Maksymalny format druku: | A4 |
| Automatyczny druk dwustronny: | Tak |
| Wbudowany faks: | Tak |
| Wyświetlacz: | Tak |
| Poziom hałasu [dB]: | 53 |
| Waga [kg]: | 10.6 |
| Funkcje: | Termostat, Zabezpieczenie przed przegrzaniem |
|---|---|
| Typ: | Olejowy |
| 3 | |
| 2000 | |
| Rodzaj: | Grzejnik |
| Kolor: | Biały |
| Zasilanie: | Sieciowe |
| Wyświetlacz: | Nie |
| Wykonanie: | Stal, Tworzywo sztuczne |
| Sterowanie: | Mechaniczne |
| Przeznaczenie: | Wewnętrzne |
| Konstrukcja: | Kółka jezdne, Uchwyt ułatwiający przenoszenie |
| Waga [kg]: | 9.5 |
| Android, iOS | |
| Komunikacja: | ANT+, Bluetooth |
| Tak | |
| Tak | |
| Płeć: | Męska |
| Silikon | |
| Rodzaj: | Smartwatch |
| Tak | |
| 1.2 | |
| Kolor: | Czarny |
| Kształt: | Okrągły |
| Funkcje: | Kielich z miarką, Tryb pulsacyjny, Blender do smoothie, Możliwość mycia w zmywarce |
|---|---|
| 1250 | |
| Liczba prędkości: | 3 |
| Kolor: | Srebrny |
| Konstrukcja: | 6-ramienny nóż ze stali nierdzewnej, Gumowe nóżki, Obudowa ze stali nierdzewnej, Podświetlane pokrętło... |
| Funkcje: | Pomiar pulsu, Dla dzieci |
|---|---|
| Rodzaj: | Pulsoksymetr |
| Kolor: | Biało-niebieski |
| Zasilanie: | 2 baterie AAA |
| Sposób pomiaru: | Oscylometryczny |
| iOS | |
| Komunikacja: | 4G (LTE) eSIM, Bluetooth, NFC, WiFi |
| Tak | |
| Tak | |
| Płeć: | Damska, Męska |
| Tytan | |
| Rodzaj: | Smartwatch |
| Tak | |
| Kolor: | Naturalny |
| Kształt: | Prostokątny |
| iOS | |
| Kolor obudowy: | Złoty |
| Komunikacja: | 5G, Wi-Fi, NFC, Bluetooth 5.0, Złącze Lightning |
| 6.7", 2778 x 1284px, OLED, Super Retina XDR | |
| 256 | |
| Apple A15 Bionic, Sześciordzeniowy | |
| , Nano SIM | |
| Apple CPO: | Smartfon CPO |
| Nie | |
| Przeznaczenie: | Dla gracza, Uniwersalny |
| Grubość [mm]: | 7.65 |
| Android, iOS | |
| Komunikacja: | Bluetooth |
| Tak | |
| Nie | |
| Płeć: | Damska, Męska |
| Silikon, Stal nierdzewna | |
| Rodzaj: | Smartwatch |
| Tak | |
| 1.32 | |
| Kolor: | Złoty |
| Pojemność akumulatora [mAh]: | 260 |
| Kształt: | Okrągły |
| Rodzaj: | Elektryczny |
|---|---|
| Moc [W]: | 2000 |
| Długość [mm]: | 920 |
| Dwupłaszczowy: | Nie |
| Wykonanie: | Stal emaliowana |
| Waga [kg]: | 29.8 |
| 3 | |
| Wymiary (GxSxW) [cm]: | 50 x 60 x 16 |
| Rodzaj okapu: | Uniwersalny |
| 289.4 | |
| 74 | |
| Mechaniczne | |
| Tryb pracy: | , |
| 60 | |
| 50 |
| Funkcje: | Pokrywa |
|---|---|
| Rodzaj: | Kosz |
| Kolor: | Wenge |
| Kształt: | Prostokątny |
| Szerokość [cm]: | 52 |
| Głębokość [cm]: | 32 |
| Pokrywa: | Tak |
| Typ: | Podłogowe |
|---|---|
| Moc maksymalna [W]: | 180 |
| Kolor: | Czarny |
| Moc znamionowa RMS (tryb dookólny) [W]: | 180 |
| Impedancja [Ω]: | 8 |
| Pasmo przenoszenia [Hz]: | 40 - 20000 |
| Skuteczność [dB]: | 90 |
| Liczba kolumn w zestawie: | 1 |
| Przeznaczenie: | Do kina domowego, Do telewizora |
| Szerokość [cm]: | 19.5 |
| Głębokość [cm]: | 30 |
| Waga [kg]: | 15 |
| Funkcje: | Zmiana kierunku otwierania drzwi |
|---|---|
| Rodzaj: | Chłodziarka do wina |
| Kolor: | Czarny |
| Elektroniczne | |
| 85 x 47.5 x 45.6 | |
| Liczba butelek na wino [szt.]: | 32 |
| 139 kWh = 159.85 zł | |
| 37 | |
| 47.5 | |
| 45.6 |
| Pasmo przenoszenia min. [Hz]: | 20 |
|---|---|
| Pasmo przenoszenia max. [Hz]: | 15000 |
| Złącze: | , USB-C |
| Komunikacja: | Bezprzewodowa |
| Kolor: | Różowy |
| Sterowanie: | Przyciski |
| Impedancja [Ω]: | 32 |
| Nie | |
| Dźwięk przestrzenny: | Nie |
| Grubość [mm]: | 90 |
| Płeć: | Męska |
|---|---|
| Typ: | Dla dzieci |
| Rodzaj: | Kask |
| Kolor: | Granatowy |
| Przeznaczenie: | Rower |
| Rozmiar: | M |
| Materiał wewnętrzny: | EPS |
| Daszek: | Nie |
| Lampka: | Tak |
| Pasmo przenoszenia min. [Hz]: | 20 |
|---|---|
| Pasmo przenoszenia max. [Hz]: | 20000 |
| Złącze: | , |
| Komunikacja: | Przewodowa |
| Kolor: | Różowo-szary |
| Sterowanie: | Pilot na kablu |
| Impedancja [Ω]: | 32 |
| Nie | |
| Dźwięk przestrzenny: | Tak |
| macOS | |
| Złącza: | 1 x MagSafe 3, 1 x Wyjście słuchawkowe/głośnikowe, 2 x Thunderbolt 4 |
| Kolor obudowy: | Północ |
| Apple M4 | |
| Szerokość [cm]: | 34.04 |
| Głębokość [cm]: | 23.76 |
| RAM - nadrzędny: | 16GB |
| Dysk SSD - nadrzędny: | 256GB |
| Karta graficzna - nadrzędny: | Apple M4 (10 rdzeni) |
| Ekran - nadrzędny: | 15.3", 2880 x 1864px, Matryca IPS,Matryca Liquid Retina, LED, 60Hz |
| System operacyjny dla W11: | macOS |
| Waga [kg]: | 1.51 |
| Funkcje: | Turboszczotka, Możliwość wymiany baterii, Podświetlana szczotka, Odłączany odkurzacz ręczny, Praca na mokro... |
|---|---|
| Kolor: | Niebieski |
| Zasilanie: | Akumulatorowe |
| Wyświetlacz: | Nie |
| 75 | |
| Napięcie akumulatora [V]: | 25.9 |
| 48 | |
| 22 | |
| Pojemność pojemnika/worka [l]: | 0.7 |
| Waga [kg]: | 2.2 |
| Tak |
| Rodzaj: | Mata do ćwiczeń |
|---|---|
| Kolor: | Fioletowy |
| Szerokość [cm]: | 61 |
| Długość [cm]: | 183 |
| Antypoślizgowa powierzchnia: | Tak |
| Złącza: | Mikrofonowe, USB-C |
|---|---|
| Kolor: | Szary |
| Zasilanie: | Akumulatorowe |
| Pojemność akumulatora [mAh]: | 1200 |
| Moc [W]: | 96 |
| Czas pracy na akumulatorze [h]: | 8 |
| Odporność na zachlapanie: | Nie |
| Zgodność z urządzeniami: | Urządzenia z Bluetooth |
| System dźwięku: | Stereofoniczny |
| Płeć: | Damska, Męska |
|---|---|
| Typ: | Dla dorosłych |
| Rodzaj: | Kask |
| Kolor: | Czerwony |
| Przeznaczenie: | Rower |
| Rozmiar: | L |
| Materiał wewnętrzny: | EPS, Poliester |
| Daszek: | Tak |
| Lampka: | Nie |