- wyniki wyszukiwania:
Informacje o działaniu wyszukiwarki i zasadach prezentacji wyników znajdziesz w zasadach plasowania produktów i ofert
KATEGORIE
Komputery i tablety (3)
Dom (2)
Outlet (3471)
Filtruj produkty
Informacje o działaniu wyszukiwarki i zasadach prezentacji wyników znajdziesz w zasadach plasowania produktów i ofert
| Typ panelu: | Górny - lodówka dwudrzwiowa 1.85 m |
|---|---|
| Materiał: | Szkło |
| Wykończenie: | Szkło matowe |
| Kolor: | Satynowy beż |
| Przeznaczenie: | Lodówki dwudrzwiowe |
| Waga [kg]: | 5.4 |
| Kolor: | Czarny |
|---|---|
| Rodzaj: | Lampa owadobójcza |
| Napięcie [V]: | 2500 |
| Materiał obudowy: | ABS, Metal |
| Czujnik: | Nie |
| Wymiary (SxWxG) [mm]: | 680 x 310 x 135 |
| Kolor: | Biało-czarny |
|---|---|
| Rodzaj: | Ręczny |
| 550 | |
| Liczba prędkości: | 5 |
| Konstrukcja: | Końcówki ze stali nierdzewnej, Przycisk zwalniający końcówki |
| Funkcje dodatkowe: | Funkcja Turbo |
| Regulacja obrotów: | Mechaniczna-skokowa |
| Kolor: | Biały |
|---|---|
| Rodzaj: | Robot sprzątający |
| Funkcje: | Automatyczne opróżnianie pojemnika, Automatyczny powrót do bazy i ładowanie, Programator pracy, Wirtualna ściana, Wi-Fi... |
| Funkcje dodatkowe: | Funkcja planowania, Harmonogram pracy |
| 220 | |
| Czas ładowania akumulatora [min]: | 300 |
| Pojemność zbiornika na kurz [l]: | 0.3 |
| Wysokość [cm]: | 9.8 |
| 64 | |
| Moc ssąca [kPa]: | 2.7 |
| Czujniki: | Akcelerometr, Antykolizyjne, Kurzu, Przeciw zaplątaniu się w przewody, Przeszkód, Uskoku podłoża... |
| Waga [kg]: | 3.8 |
| Kolor: | Czarny |
|---|---|
| Zasilanie: | 100 - 240 V, 50/60 Hz |
| Liczba kanałów: | 2.1 |
| Moc całkowita [W]: | 120 |
| Łączność bezprzewodowa: | |
| Google Assistant: | Nie |
| Typ głośników: | Zintegrowane z jednostką centralną |
| Typ subwoofera: | Aktywny |
| 1 | |
| Seria: | CINEMA |
| Kolor: | Biało-szary |
|---|---|
| Przeznaczenie: | Do kurzu |
| Rodzaj: | Oczyszczacz powietrza |
| Funkcje: | Filtracja powietrza, Nawilżanie, Wskaźnik zanieczyszczenia powietrza, Sterowanie smartfonem, Timer |
| Funkcje dodatkowe: | 4 poziomy prędkości, Automatyczne przyciemnianie wyświetlacza, Blokada rodzicielska, Czujnik światła, Lampa UV-C... |
| 55 | |
| 57 | |
| HEPA 13, Węglowy, Wodny | |
| 400 | |
| 100 | |
| Zdalne przez aplikację | |
| Tryb pracy: | Auto, Nocny |
| Kolor: | Biały |
|---|---|
| Przeznaczenie: | Do kina domowego |
| Moc maksymalna [W]: | 180 |
| Wysokość [cm]: | 101.5 |
| Moc znamionowa RMS (tryb dookólny) [W]: | 180 |
| Pasmo przenoszenia [Hz]: | 36 - 26000 |
| Liczba kolumn w zestawie: | 1 |
| Typ: | Podłogowe |
| Waga [kg]: | 14.8 |
| 3 | |
| Funkcje dodatkowe: | Brak |
| 67 | |
| Wymiary (GxSxW) [cm]: | 23.4 x 53.43 x 17.7 |
| Rodzaj okapu: | Do montażu w szafce wkłady/meblowe |
| 368 | |
| Moc silnika [W]: | 140 |
| Manualne (przyciski) | |
| Tryb pracy: | , |
| Kolor (wykończenie): | Srebrny |
| Kolor: | Czarny |
|---|---|
| Funkcje: | Wyciągana wylewka, Bateria wysokociśnieniowa, Obrotowa wylewka |
| Funkcje dodatkowe: | Bateria wysokociśnieniowa, Obrotowa wylewka |
| Typ: | Stojąca |
| Rodzaj baterii: | Jednodźwigniowa |
| Wykonanie korpusu: | Chromowe |
| Kolor: | Czarny |
|---|---|
| Funkcje: | Automatyczne wyłączanie, Możliwość mycia pojemników w zmywarce, Wskaźnik poziomu wody |
| Wysokość [cm]: | 29 |
| Moc [W]: | 700 |
| 1.8 | |
| Podtrzymywanie ciepła: | Tak |
| Wykonanie pojemnika: | Stal nierdzewna |
| 1400 | |
| Konstrukcja: | Misa ze stali nierdzewnej, Obudowa z tworzywa sztucznego |
| Funkcje: | Mieszanie, Miksowanie, Ubijanie piany, Wyrabianie ciasta |
| Funkcje dodatkowe: | Ruch planetarny |
| Mechaniczne | |
| Wykonanie korpusu: | Tworzywo sztuczne |
| Liczba poziomów obrotów: | 6 |
| Regulacja obrotów: | Mechaniczna-skokowa |
| Kolor: | Srebrno-czarny |
|---|---|
| Zasilanie: | Sieciowe |
| 1800 | |
| Liczba prędkości: | 20 |
| Funkcje: | Mieszanie, Miksowanie, Rozdrabnianie, Szatkowanie, Ubijanie piany |
| Funkcje dodatkowe: | Ergonomiczny kształt, Łatwy montaż elementów, Wytrzymałe ostrza ze stali nierdzewnej |
| Regulacja obrotów: | Elektroniczna-płynna |
| Końcówki: | Do blendowania, Do puree, Do ubijania |
| Zastosowane technologie: | Easy Grip, Quattro, Vario Control |
| Kolor: | Czarny |
|---|---|
| Funkcje: | Regulacja prędkości, Zabezpieczenie przed przypadkowym uruchomieniem |
| Funkcje dodatkowe: | Antypoślizgowe nóżki, Kompaktowe wymiary, Łatwe czyszczenie |
| Moc [W]: | 170 |
| Wykonanie postawy: | Szkło |
| Kolor: | Biało-różowy |
|---|---|
| Sterowanie: | Pilot na kablu |
| Regulacja głośności: | Tak |
| Nie | |
| Dźwięk przestrzenny: | Tak |
| Podświetlenie: | Nie |
| Kompatybilność: | PC, PS4, PS5, Xbox One, Xbox Series X/S |
| Kolor: | Biały |
|---|---|
| Rodzaj: | Wentylator podłogowy |
| Zasilanie: | Sieciowe |
| Funkcje: | Regulacja poziomów mocy, Regulacja prędkości nawiewu |
| Funkcje dodatkowe: | Cicha praca |
| Wysokość [cm]: | 45 |
| Poziom hałasu [dB]: | 57 |
| Moc [W]: | 50 |
| Średnica śmigła [cm]: | 30 |
| Liczba poziomów mocy: | 3 |
| Przeznaczenie: | Uniwersalny |
|---|---|
| Funkcje dodatkowe: | , Apple Pay, Barometr, , Dźwięk przestrzenny, Face ID... |
| 6.5", 2736 x 1260px, Super Retina XDR, OLED | |
| 1000 | |
| Apple A19 Pro, Sześciordzeniowy | |
| Aparat: | Tylny 48 Mpx, Przedni 18 Mpx |
| Kolor: | Fioletowy |
|---|---|
| Funkcje: | Regulacja mocy kawy, Wskaźnik poziomu wody, Filtr |
| Funkcje dodatkowe: | Podświetlany włącznik |
| Wysokość [cm]: | 37.5 |
| Moc [W]: | 1000 |
| Sterowanie: | Mechaniczne |
| Rodzaj naczynia: | Dzbanek |
| Pojemność [filiżanki]: | 15 |
| Materiał: | Metal, Szkło hartowane |
|---|---|
| Kolor: | Czarny |
| Standard płyty głównej: | microATX, Mini-ITX |
| Podświetlenie: | Podświetlane wentylatory |
| Przyciski i regulatory: | Power |
| Wymiary (GxSxW) [mm]: | 436.9 x 225 x 455 |
| Kolor: | Niebiesko-biały |
|---|---|
| Konstrukcja: | Metal |
| Regulacja podłokietników: | Góra - dół |
| Dopuszczalna waga [kg]: | 100 |
| Rekomendowany wzrost [cm]: | 100 - 150 |
| Materiał obicia: | Tkanina |
| Dla dzieci: | Tak |
| Seria: | Cobra Junior |
| Wysokość siedziska [cm]: | 43 - 53 |
| Podświetlenie RGB: | Nie |
| Waga [kg]: | 12 |
| Materiał: | ABS |
|---|---|
| Kolor: | Różowy |
| Rodzaj: | Kabinowa, Średnia |
| Funkcje dodatkowe: | Elastyczne pasy zabezpieczające |
| Wysokość [cm]: | 44.5, 54.5 |
| Dla dzieci: | Tak |
| Pojemność [l]: | 19, 34 |
| Waga [kg]: | 2.1, 2.5 |
| 3 | |
| Funkcje dodatkowe: | Brak |
| 70.6 - 114.7 | |
| 65 | |
| Wymiary (GxSxW) [cm]: | 45 x 90 x 70.6 |
| Rodzaj okapu: | Kominowy przyścienny t-line |
| 428 | |
| Moc silnika [W]: | 140 |
| Manualne | |
| Tryb pracy: | , |
| Kolor (wykończenie): | Inox |
| Kolor: | Czarno-czerwony |
|---|---|
| Przeznaczenie: | Do domu, Panele, Parkiet, Podłogi |
| Zasilanie: | Akumulatorowe |
| Konstrukcja: | Elastyczny przegub, Ergonomiczny uchwyt, Konstrukcja 2w1, Podświetlenie LED na nasadce, Regulacja wysokości... |
| Funkcje: | Elektroszczotka, Turboszczotka, Możliwość wymiany baterii, Podświetlana szczotka, Rura teleskopowa... |
| Funkcje dodatkowe: | Możliwość ładowania produktu zawieszonego na ścianie |
| 12 | |
| 78 | |
| Zastosowane technologie: | Brak |
| Wyświetlacz: | Nie |
| Napięcie akumulatora [V]: | 25.2 |
| 40 | |
| Pojemność pojemnika/worka [l]: | 0.6 |
| Waga [kg]: | 3.6 |
| Nie |
| Kolor: | Czarny |
|---|---|
| Rodzaj: | Robot sprzątający |
| Funkcje: | Automatyczne opróżnianie pojemnika, Automatyczny powrót do bazy i ładowanie, Programator pracy, Wirtualna latarnia... |
| Funkcje dodatkowe: | Alexa, Aplikacja Roborock, Auto Lifting Mopping System, Całkowicie unoszący się moduł mopujący, Google Home, Siri |
| 150 | |
| Czas ładowania akumulatora [min]: | 240 |
| Pojemność zbiornika na kurz [l]: | 0.35 |
| Wysokość [cm]: | 9.9 |
| 65 | |
| Moc ssąca [kPa]: | 10 |
| Czujniki: | LDS - laserowe skanowanie pomieszczenia, LiDAR Sensor, Przeszkód |
| Waga [kg]: | 6.62 |
| Kolor: | Czarny |
|---|---|
| Podświetlenie: | Tak |
| Układ graficzny: | Radeon RX 7900 XTX |
| Pamięć: | 24 GB |
| Rodzaj pamięci: | GDDR6 |
| Rodzaj złącza: | PCIe 4.0 x16 |
| Format PCB: | ATX |
| Długość [mm]: | 338 |
| Przeznaczenie: | Do szlifierki |
|---|---|
| Funkcje dodatkowe: | Mocowanie papieru na rzep |
| Rodzaj produktu: | Płyta szlifierska |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 1 |
| Kolor: | Niebieski, Różowy |
|---|---|
| Rodzaj: | Zestaw nakładek na kontrolery |
| Kompatybilność: | Nintendo Switch, Nintendo Switch Oled |
| Kolor: | Granatowy |
|---|---|
| Rodzaj: | Robot sprzątający |
| Funkcje: | Automatyczny powrót do bazy i ładowanie, Programator pracy, Wirtualna ściana, Wi-Fi, Funkcja mopowania |
| Funkcje dodatkowe: | 3 poziomy wilgotności mopa, 3-stopniowa regulacja siły ssania, Aplikacja HomeRun, Automatyczne wyłączanie... |
| 130 | |
| Czas ładowania akumulatora [min]: | 330 |
| Pojemność zbiornika na kurz [l]: | 0.38 |
| Wysokość [cm]: | 9.7 |
| 66 | |
| Moc ssąca [kPa]: | 2.7 |
| Czujniki: | Komunikacji ze stacją, LDS - laserowy czujnik odległości, Upadku |
| Waga [kg]: | 3.1 |
| Wysokość [cm]: | 1.68 |
|---|---|
| Czujniki: | Czujnik oświetlenia otoczenia |
| Apple M4 Pro | |
| Złącza: | 1 x Czytnik kart pamięci SD, 1 x HDMI, 1 x MagSafe 3, 1 x Wyjście słuchawkowe/głośnikowe... |
| Waga [kg]: | 2.14 |
| RAM - nadrzędny: | 24GB |
| Dysk SSD - nadrzędny: | 512GB |
| Karta graficzna - nadrzędny: | Apple M4 Pro (20 rdzeni) |
| Ekran - nadrzędny: | 16.2", 3456 x 2234px, Matryca Liquid Retina XDR, 120Hz |
| System operacyjny dla W11: | macOS |